La Jolie Hotel & Spa ****

Vietnam

Komfortní a klidné ubytování v centru města

Destination
personally
visited the hotel

Hotel La Jolie Hotel & Spa ****

Location Vietnam, Ho Chi Min City/Saigon | Show map
Meal Breakfast | More about gastronomy
Specialist tips Levné ubytování V centru Ho Chi Minova města Pěkný výhled

Description of La Jolie Hotel & Spa **** Vietnam

Hotel La Jolie se vyznačuje fantastickým umístěním v centru Ho Chi Minhova města, avšak zároveň v klidném zákoutí ulic Thi Sach a Dong Du. Již při vstupu do hotelu budete ohromeni velkolepým výhledem na řeku Saigon s nechvalně známým molem Bach Dang, odkud se „strýček“ Ho Chi Minh vydal hledat revoluční cestu pro vietnamský lid.

Hotel se nachází v blízkosti hlavních ulic Dong Khoi - Le Loi - Nguyen Hue - Le Thanh Ton, kde se moderna setkává s klasikou a západ s východem. Tato oblast nenabízí pouze možnosti luxusního nakupování a mnoho romantických restaurací a barů, ale také celou řadu historických budov a tradičních vietnamských restaurací a obchodů.

Hotelové vybavení a služby zahrnují:

bezplatnou minerální vodu, kávu a čaj, IDD telefon, pracovní stůl, jacuzzi (pouze v Executive Deluxe Room), deštníky (na vyžádání), letištní transfery, babysitting, kyvadlová doprava, výlety, restaurace, ohřívač vody, minibar, hodiny s alarmem, zubní kartáček/šampon/sprchový gel, žiletky/pěnu na holení, 24hodinovou pokojovou službu, výtah, rodinný pokoj, business centrum, bezdrátový internet, interaktivní LED TV s multimediálním vybavením, denně noviny (v lobby), soupravu na žehlení, župan/pantofle/osušky, vysoušeč vlasů, úklid pokojů, sejf, služby prádelny/čistírny, prostor pro kuřáky a recepci.

Sport a rekreace v hotelu:

recepce pro výlety, půjčovna automobilů, masáže, rezervace letenek, jacuzzi, parní místnost, lázně a sauna.

Read more  Make an enquiry

Room types

Junior Suite

Suity (36 km2, max. kapacita 3 osoby) situované na nejlepším místě v hotelu disponují exkluzivním designem a sofistikovaně moderním vybavením, abyste si mohli užít báječný pobyt...

Executive

V přední části hotelu najdete pokoje (32 m2, max. kapacita 3 osoby) s okny směřujícími k molu Nha Rong...

Premier Room

Pokoje Premier (26 m2, max. kapacita 2 osoby) nabízejí relaxační a osvěžující atmosféru s výhledem na město a okny natočenými na řeku Saigon...

Deluxe Room

Pokoje Deluxe (25 m2, max. kapacita 2 osoby) Vás přivítají v příjemném a útulném prostředí, které se může pochlubit dekorací v zemitých barvách a jednoduchým, ale elegantním stylem...

Gastronomy and hotel restaurants

V přízemí hotelu najdete La Jolie Restaurant s nabídkou každodenní bufetové snídaně, obědu a večeře. Menu nabízí širokou škálu možností pro každého. Na své si přijdou obchodní hosté, ti kteří potřebují vydatnou snídani před nabitým dnem či ti, kteří se po celém dni poznávání zdejších krás touží vydatně a chutně najíst.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na zájezdy do Vietnamu se specializujeme již po mnoho let a zemi známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Vietnam opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Room categories and equipment of La Jolie Hotel & Spa

Room types

Junior Suite

Suity (36 km2, max. kapacita 3 osoby) situované na nejlepším místě v hotelu disponují exkluzivním designem a sofistikovaně moderním vybavením, abyste si mohli užít báječný pobyt. Z této suity se budete moci kochat výhledem na město. Do vybavení patří postel o velikosti king, stůl, LCD/plazmová TV, satelitní/kabelové vysílání, zařízení na přípravu kávy a čaje, klimatizace, vysoušeč vlasů, vana, sprcha, župany, minibar, bezplatná minerální voda, sejf a bezplatné WiFi připojení. Suity jsou nekuřácké.

Executive

V přední části hotelu najdete pokoje (32 m2, max. kapacita 3 osoby) s okny směřujícími k molu Nha Rong. Tyto pokoje s výhledem na přístav jsou skvělým příkladem jednoduchého, ale elegantního stylu dekorace. Do vybavení patří dvě samostatné postele nebo jedna postel o velikosti king, stůl, LCD/plazmová TV, satelitní/kabelové vysílání, zařízení na přípravu kávy a čaje, klimatizace, vysoušeč vlasů, vana, sprcha, župany, minibar, bezplatná minerální voda, sejf a bezplatné WiFi připojení. Pokoje Executive jsou nekuřácké.

Premier Room

Pokoje Premier (26 m2, max. kapacita 2 osoby) nabízejí relaxační a osvěžující atmosféru s výhledem na město a okny natočenými na řeku Saigon. V pokojích najdete pečlivě vybraný nábytek včetně prvotřídního čalounění. To Vám zaručí klidný odpočinek po rušném dnu. Do vybavení patří dvě samostatné postele nebo jedna postel o velikosti king, stůl, LCD/plazmová TV, satelitní/kabelové vysílání, zařízení na přípravu kávy a čaje, klimatizace, vysoušeč vlasů, vana, sprcha, župany, minibar, bezplatná minerální voda, sejf a bezplatné WiFi připojení. Pokoje Deluxe jsou nekuřácké.

Deluxe Room

Pokoje Deluxe (25 m2, max. kapacita 2 osoby) Vás přivítají v příjemném a útulném prostředí, které se může pochlubit dekorací v zemitých barvách a jednoduchým, ale elegantním stylem. Budete se opravdu cítit jako doma. Do vybavení pokoje patří dvě samostatné postele nebo jedna postel o velikosti king, stůl, LCD/plazmová TV, satelitní/kabelové vysílání, zařízení na přípravu kávy a čaje, klimatizace, vysoušeč vlasů, vana, sprcha, župany, minibar, bezplatná minerální voda, sejf a bezplatné WiFi připojení. Pokoje Superior jsou nekuřácké.

Online price and discounts of La Jolie Hotel & Spa ****

Gastronomy and hotel restaurants La Jolie Hotel & Spa

V přízemí hotelu najdete La Jolie Restaurant s nabídkou každodenní bufetové snídaně, obědu a večeře. Menu nabízí širokou škálu možností pro každého. Na své si přijdou obchodní hosté, ti kteří potřebují vydatnou snídani před nabitým dnem či ti, kteří se po celém dni poznávání zdejších krás touží vydatně a chutně najíst.

Sport and wellness La Jolie Hotel & Spa ****

Lázně KL Spa

Lázně KL Spa byly navrženy pro maximální komfort a nabízejí klid a relaxaci pro unavené návštěvníky a ty, kteří hledají útěk od rušného městského života. Hosté zde mohou oživit a regenerovat své tělo i duši v příjemné atmosféře ve spojení s péčí profesionálních terapeutů. Lázně se zaměřují na tradiční terapie Orientu s darem přírody – bylinnými produkty. Dostane se Vám nezapomenutelného zážitku terapeutických procedur doplněných o moderní techniky. Je to perfektní místo pro Vaši relaxaci a klid.

Výlety a exkurze

Dvoudenní výlet Caibe – Vinh Long

Během tohoto výletu navštívíte tržiště Vinh Long, poplujete lodí k pagodě a místním cihlovým a keramickým řemeslným dílnám a navštívíte výjimečné zahrady na ostrově An Binh. Budete mít možnost také procházky či výletu na kole za poznáním zdejšího života. Přenocování na Vás čeká v místní rodině společně s vietnamskou večeří. Dále navštívíte dům pana Cai Cuonga a plovoucí trh Cai Be.

Půldenní výlet v Ho Chi Minhově městě

Užijte si poznávání tohoto velkolepého města s katedrálou Notre Dame, poštovní budovou Saigon, palácem Sjednocení, válečným muzeem a pagodou císaře Jade.

Půldenní výlet do tunelu Cu Chi

Tento dobrodružný výlet Vás zavede do Cu Chi – známý systém tunelů hluboko pod povrchem se 3 patry a labyrintem spletitých chodeb o délce kolem 200 km. Navštívíte také různé úkryty, bunkry a další bývalá válečná místa, přičemž zážitkem může být vyzkoušení si skutečné střelby. Nakonec se zastavíte v továrně na výrobu rýžového papíru.

Denní výlet do delty řeky Mekong s My Tho a Ben Tre

Vydejte se na plavbu po řece Mekong kolem rybářských vesnic a s návštěvou několika malých ostrůvků pod zelenými listy kokosových palem. Budete se moci procházet vesnicemi k ovocným zahradám a k tradiční živé hudbě. K dalším místům, která objevíte, patří například pagoda Vinh Trang.

Denní výlet do Can Gio – Vam Sat - mangrovového lesa

Navštivte jeden z nejdůležitějších mokřadů na světě - Can Gio, který je biosférickou rezervací UNESCO a disponuje jedinečnou faunou a flórou. Budete plout v kánoi či v lodi s pádly a vydáte se na krátkou túru s objevováním zdejšího přirozeného prostředí s nespočtem druhů ptáků.

Uvnitř delty řeky Mekongu

Zažijte nedotčenou přírodu a upřímný a přátelský způsob zdejšího života. Poplujete po řece Ha Luong (součást řeky Mekong) a zastavíte na nejrůznějších fascinujících místech v okolí včetně dílen na zpracování kokosu a jiných. Navštívíte také typickou vesnici v oblasti Mekongu a necháte se unášet klidnými kanály.

Půldenní výlet do Cu Chi motorovým člunem

Cestujte pohodlně na palubě motorového člunu a objevte krásy řeky Saigon s klidným přírodním prostředím. Jakmile dorazíte do Cu Chi, průvodce Vám ukáže spletité podzemní chodby z guerillské války. Po cestě zpět navštívíte bylinkovou farmu, farmu s cvrčky, a výrobu rýžového papíru.

Večeře při plavbě

Na řece Saigon v rušném městě s úchvatným pozadím budete moci prožít prémiovou plavbu v relaxační a luxusní atmosféře při vychutnání si lahodného pokrmu.

Map - La Jolie Hotel & Spa ****

Personal advice from DELUXEA do Vietnamu to the hotel La Jolie Hotel & Spa ****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the La Jolie Hotel & Spa ****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

Hotel reviews La Jolie Hotel & Spa ****

Podobný hotel

Flight connections do Vietnamu

We traveled the world. We will give you our personal advice.