The Elephant Camp *****

Zimbabwe

Stylový kemp s absolutně překrásnými výhledy a skvělou atmosférou

Destination
personally
visited the hotel

Hotel The Elephant Camp *****

Location Zimbabwe | Show map
Meal Breakfast | More about gastronomy

Description of The Elephant Camp ***** Zimbabwe

V soukromé přírodní oblasti ohraničené řekou Masuwe a roklinou řeky Zambezi se nachází The Elephant Camp s dech beroucími výhledy na tříštící Viktoriiny vodopády a velkolepou soutěsku oddělující Zimbabwe a Zambii. The Elephant Camp je luxusní a intimní lodge s plátěnými suitami, mnoha atraktivitami v okolí a s nespočtem klasických i autentických aktivit k dispozici.

Ubytování pro hosty zajišťuje 12 luxusních stanů, které poskytnou přístřeší až 24 hostům. V části Elephant Camp West se pak nacházejí ještě 4 exkluzivní stany určené pro rodiny a skupinky přátel. Děti jsou v kempu vítány až od věku sedmi let.

Součástí stanů jsou oblíbené privátní venkovní sprchy. Recepce je otevřena 24 hodin denně, stravování funguje na principu programu „all inclusive“.

Kemp je přístupný po silnici od Viktoriiných vodopádů. Nachází se 15 kilometrů od Victoria Falls Airport a 10 kilometrů od měst Victoria Falls, Livingstone a Kasane.

Read more  Make an enquiry

Gastronomy and hotel restaurants

Kuchaři v kempu Elephant připravují pro hosty kulinářské zážitky z čerstvých sezónních ingrediencí
a bylin pěstovaných v zahradách lodge. Tradiční africká kuchyně a přílohy jako sadza (tradiční kukuřičná kaše) nebo chakalaka (pikantní omáčka) ještě více zesilují autentické zážitky z africké přírodní rezervace.

Personál se bez problémů postará také o speciální požadavky vegetariánů a veganů, přičemž k dispozici jsou i různé dietní pokrmy. Hosté si mohou vybrat ze stravování v hlavní lodge, která nabízí široký výhled na savanu s vodopádem v pozadí, nebo v prostorách vlastní suity v podobě romantické večeře pro dva.

Room categories and equipment of The Elephant Camp

Elephant Camp nabízí 12 luxusních suit pro 24 osob. Všechny suity mají vlastní terasu, malý bazén a salonek. Jsou vybaveny klimatizací a stropními ventilátory.

Každá luxusní stanová suita má odlišný výhled, a když řeka Zambezi dosahuje vysokých stavů hladiny během období dešťů, nabídnou se vám malebné pohledy na západy slunce s „dýmem“, který není od ohně ale od burácejících vodopádů. Je to uklidňující a příjemný pocit sedět ve venkovních prostorách a užívat si zvuků nezkrocené africké přírody.

Každá suita je vybavena vnitřní a venkovní sprchou, stejně jako volně stojící vanou s pěknými výhledy. Dále budete moci využívat soukromý minibar a zařízení na přípravu kávy a čaje. I když budete uprostřed africké divočiny, budete si moci užít náležitého komfortu.

Od února 2015 je také možné rezervovat ubytování v části Elephant Camp West. Tato část je ideálním místem pro rodiny a skupinky přátel a funguje nezávisle na hlavním táboře. Pobyt si zde užijí ti, co touží po ještě větším soukromí.

K dispozici je velký jídelní stan s kuchyní, samostatný bazén s terasou a každý stan má svůj vlastní ochlazovací bazének. Hosté ubytovaní v Elephant Camp West se mohou těšit na pěti hvězdičkové služby, ubytování, stravování a autentický zážitek z africké buše.

Čtyři stany poskytují útočiště pro osm hostů. Mají vlastní terasy, salonky, vnitřní i venkovní sprchu, klimatizaci, stropní ventilátor, mini-bar, rychlovarnou konvici a 220V elektrické sítě. Děti se pohodlně vyspí na rozkládacím gauči.

Room types

Online price and discounts of The Elephant Camp *****

Professional photo of Elephant Camp *****

Gastronomy and hotel restaurants The Elephant Camp

Kuchaři v kempu Elephant připravují pro hosty kulinářské zážitky z čerstvých sezónních ingrediencí
a bylin pěstovaných v zahradách lodge. Tradiční africká kuchyně a přílohy jako sadza (tradiční kukuřičná kaše) nebo chakalaka (pikantní omáčka) ještě více zesilují autentické zážitky z africké přírodní rezervace.

Personál se bez problémů postará také o speciální požadavky vegetariánů a veganů, přičemž k dispozici jsou i různé dietní pokrmy. Hosté si mohou vybrat ze stravování v hlavní lodge, která nabízí široký výhled na savanu s vodopádem v pozadí, nebo v prostorách vlastní suity v podobě romantické večeře pro dva.

Sport and wellness Elephant Camp *****

Díky poloze kempu Elephant, který se nachází poblíž Viktoriiných vodopádů, se vám nabídne příležitost vyzkoušet mnoho dobrodružných aktivit, které jsou typické pro tuto oblast. Všichni hosté budou mít příležitost potkat divoké slony poblíž kempu. Aktivity v resortu jsou k dispozici za poplatek. Níže si můžete prohlédnout nabídku pro trávení volného času.

 • Safari na hřbetě slonů u Viktoriiných vodopádů – Vydejte se na mimořádnou a vzrušující cestu podél okraje rokle řeky Zambezi. Pohodlně se usaďte na hřbetě slona a zažijte starou tradici při objevování majestátních travnatých plání Národního parku Victoria Falls
  s velkolepými scenériemi. K dispozici jsou safari při východu slunce či odpolední safari.
 • Plavby lodí při západu slunce – Tohle je skvělý způsob, jak se kochat krásou říčního prostředí a relaxovat v tom samém momentu. Budete moci spatřit mnoho zvířat včetně hrochů, krokodýlů a slonů ve svém přirozeném prostředí, stejně jako velké množství ptactva.
 • Lanový zážitek na říční roklí – Po mnoho let se nad roklí vznášeli sokolové a ledňáčci. Nyní máte k dispozici tuto příležitost vy, a to díky lanovému zařízení, které zabaví klienty všech věkových kategorií.
 • Denní výlet do Chobe – Vydejte se do Národního parku Chobe, kde se vám bude věnovat profesionální průvodce. Nejprve strávíte příjemné chvíle v okolí řeky Chobe a vychutnáte si také lahodný oběd. Poté nastoupíte do safari vozidla a zažijete opravdové safari se vším všudy. Při celodenním výletu je možné zažít také plavbu lodí.
 • Rafting na řece Zambezi – Užijte dobrodružství a adrenalin při sjíždění divoké vody v korytech řeky Zambezi. Toto nedotčené prostředí je ideální pro dramatické okamžiky při brázdění rokle pod Viktoriinými vodopády.
 • Scénické vyhlídkové lety helikoptérou – Během dne si můžete užít 13 nebo 2minutové lety s neuvěřitelnými příležitostmi pro fotografování. 13 minutový zahrnuje přelet nad majestátními Viktoriinými vodopády, zatímco 28 minutový let nabízí navíc let nad Národním parkem Zambezi.
 • Procházka se lvy – Po krátkém občerstvení s nápoji se vám dostane instruktáže nejen
  o bezpečnosti v přítomnosti lvů a vydáte se na pěší safari, které může být dlouhé až 1,5 hodiny. Zažijete zajímavé chvíle ve společnosti lvů s vodičem a průvodcem. Dozvíte se také plno informací o lvím životě a o zdejším přírodním prostředí obecně.
 • Lázeňské procedury – V prostředí vlastní suity budete moci využít soukromých lázeňských procedur a dopřát si chvíle dokonalé relaxace. Tato služba je k dispozici v závislosti na dostupnosti a za poplatek.

Children in the hotel Elephant Camp *****

Děti ve věku od 7 let jsou srdečně vítány v kempu Elephant, který se může pochlubit dvěma rodinnými stany a čtyřmi stany v soukromé části West. Ty představují ideální místo pro strávení dovolené v africké přírodě v rodinném kruhu.

 

Map - The Elephant Camp *****

Personal advice from DELUXEA do Zimbabwe to the hotel The Elephant Camp *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the The Elephant Camp *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

Hotel reviews The Elephant Camp *****

Flight connections do Zimbabwe

We traveled the world. We will give you our personal advice.