Tadrai Island Resort Fiji *****

Fidži

Nejnovější luxusní all inclusive rezort s vlastním komorníkem

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Tadrai Island Resort Fiji *****

Lokalita Fidži, Mamanuca Islands, Mana Island | Zobrazit mapu
Strava All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Nejnovější 5* luxusní resort v souostroví Mamanuca První plně All Inclusive resort určen pouze dospělým Jenom 5 luxusních vil

Popis hotelu Tadrai Island Resort Fiji ***** Fidži

Také jste vždy snili o tom, že jednou ztroskotáte na pustém ostrově, daleko od civilizace a každodenních starostí? Na místě, kde vaším jediným výhledem budou kokosové palmy naklánějící se nad pohádkovou pláží s bílým pískem na pobřeží nekonečného Tichého oceánu, se Vám tento sen dokonale splní.

Na rozdíl od trosečníků však nemusíte mít starosti o přežití, ani se nemusíte vzdát samozřejmostí a komfortu 21. století. „Ztroskotejte“ v luxusu! Tadrai Island Resort je moderní pětihvězdičkový luxusní resort v souostroví Mamanuca na východě malebného ostrova Mana. Můžete se těšit na all inclusive dovolenou na místě, které je určeno pouze pro dospělé. Tadrai byl vytvořen speciálně pro páry, které si chtějí vychutnat naprostý klid a pohodu v ohromující zátoce s kouzelnými plážemi.

Dopřejte si pohodlí luxusních plážových vil, která Vám poskytnou jedinečné soukromí. Malebné okolí skvěle dotváří romantickou atmosféru s tyrkysovými vodami kolem. V hotelové restauraci si pak pochutnáte na místních specialitách nebo si užijete gurmánský piknik ve dvou v soukromí. Dny pak můžete vyplnit nespočtem aktivit v čele se šnorchlováním, procházkou místní přírodou nebo výletem na další ostrov. A na své si přijdou i milovníci lázní, kteří jistě ocení místní masáže a další procedury. Tadrai Island Resort se navíc zapojuje také do podpory místní komunity a přírodního prostředí, přičemž i klienti mohou za tímto účelem přispět vlastní aktivitou.

Tento kousek ráje na ostrůvku Mana v jižním Pacifiku se nachází jen 30 kilometrů od mezinárodního letiště Nadi. Z přístavu se sem můžete dopravit rychlolodí, lodí nebo helikoptérou přímo z letiště.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Selena Cove Villa

Selena Cove Villa

Selena Cove Villas (100 m²) jsou prostorné klimatizované vily s privátním bazénem a vyvýšenou terasou s výhledy na oceán...

Gastronomie a hotelové restaurace

Resort Tadrai Island zve své hosty do restaurace a baru Na Vatu. Nechte rozmazlovat své chuťové buňky pokrmy, které byly pro vás připraveny jen z těch nejlepších a nejčerstvějších surovin od zkušeného šéfkuchaře. Budete mít jedinečnou příležitost ponořit se do chutí místních plodů moře a do úchvatné tichomořské kuchyně. Restaurace se nachází u hlavního bazénu s výhledem na oceán a menu se mění každý den.

Stolování si přitom nemusíte dopřávat pouze v restauraci, ale i ve své vile, či na pláži při svíčkách.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Tadrai Island Resort Fiji

Tadrai Island Resort představuje tropický luxus s pouhými pěti vilami, které se nacházejí přímo u pláže a svým hostům poskytují dostatek soukromí a klid.

 

Nabídka pokojů

Selena Cove Villa

Selena Cove Villa

Selena Cove Villas (100 m²) jsou prostorné klimatizované vily s privátním bazénem a vyvýšenou terasou s výhledy na oceán. Pyšní se také tropickou venkovní sprchou a luxusní volně stojící, vanou. Další vybavení zahrnuje stropní ventilátory, přístup k internetu (WiFi), mini-bar, LCD televizi a výběr DVD filmů.

Pláž a moře

Na ostrově Mana najdete pláže, které jakoby ani nebyly součástí tohoto pozemského světa. Pokrývá je bílý korálový písek a táhnou se praktickypodél celého ostrova. Oceán vás naláká ke šnorchlování, potápění i dobrodružným vodním sportům. A nebo se prostě můžete jenom oddat relaxaci a vychutnat si klidné okamžiky na pláži za zvuků mořských vln.

Online cena a slevy Tadrai Island Resort Fiji *****

Profi foto hotelu Tadrai Island Resort *****

Naše foto hotelu Tadrai Island Resort *****

Gastronomie a hotelové restaurace Tadrai Island Resort Fiji

Resort Tadrai Island zve své hosty do restaurace a baru Na Vatu. Nechte rozmazlovat své chuťové buňky pokrmy, které byly pro vás připraveny jen z těch nejlepších a nejčerstvějších surovin od zkušeného šéfkuchaře. Budete mít jedinečnou příležitost ponořit se do chutí místních plodů moře a do úchvatné tichomořské kuchyně. Restaurace se nachází u hlavního bazénu s výhledem na oceán a menu se mění každý den.

Stolování si přitom nemusíte dopřávat pouze v restauraci, ale i ve své vile, či na pláži při svíčkách.

Sport a wellness hotelu Tadrai Island Resort *****

Čtyři osamocené pláže a oceán lákají k tomu, abyste nazuli ploutve, nasadili brýle a vydali se na vzrušující exkurzi podmořským světem. Okolní vody můžete prozkoumat také v kajaku. Speciálním zážitkem může být i soukromý piknik na sousedním ostrůvku Nuku-i-mana – dokonalá romantika ve dvou. Možností, jak trávit volný čas, budete mít celou řadu.

Aktivity a exkurze šité na míru jednotlivým hostům zahrnují:

kajaky na moři,

výlet do vesnice,

šnorchlování a

rybaření.

K dispozici jsou i motorizované sporty a výlety jako:

výlety na okolní ostrovy,

hlubokomořský rybolov,

potápění,

surfování a

vodní skútry.

Potápění

Během svého pobytu určitě nezapomeňte vyzkoušet potápění. Přímo v resortu vám nabídnou denní výlety s certifikovanými potápěči. Rychlé čluny vás zavezou na ty nejlepší potápěčské lokality v okolí souostroví Mamanuca. Účastnit se můžete i PADI potápěčských kurzů.

Rybolov a výlety lodí

Hlubokomořský rybolov, big game fishing nebo jednoduché rybaření společně s výlety lodí na moři na vás čekají v resortu Tadrai, kde vše připraví podle vašich individuálních preferencí.

Surfování

V souostroví Mamanuca najdete nespočet zajímavých míst pro surfování. Mnohé z nich jsou i v blízkosti resortu Tadrai Island, jiné pak cca 25-35 min lodí. Pokud toužíte po opravdovém adrenalinu na vlnách, můžete vyzkoušet místa jako Cloudbreak & Restaurants (přibližně 35 min lodí, pro pokročilé surfaře), Seven Sisters (přibližně 300 metrů od ostrova, pro začátečníky a mírně pokročilé), Bird Rock či mnohé další.

Lázně

Lázně Wai Siliva Spa se rozprostírají na více než 60 akrech tropického ostrova a přinášejí klientům jedinečný pocit pohody, klidu a relaxace. Uvelebte se ve vlastním bure a poslouchejte zvuky přírody se šuměním vln. K dispozici je celá řada procedur a masáží, které mohou být upraveny dle preferencí klientů. A pokud se cítíte pohodlněji v soukromí vaší vily, není problém provést procedury přímo tam.

Lázně nabízejí celou řadu přírodních produktů a procedur s unikátním nádechem místních rostlin. Dopřejte si důmyslné masáže, příjemnou péči o pleť či luxusní pedikúru a manikúru.

Doprava do hotelu Tadrai Island Resort Fiji

Tento kousek ráje na ostrově Mana ve fijiském souostroví Mamanuca Islands se nachází jen 30 kilometrů od mezinárodního letiště Nadi. Z přístavu Denarau, který se nachází nedaleko mezinárodního letiště Nadi, se sem můžete dopravit rychlolodí nebo lodí. Další možností je pak transfer helikoptérou přímo z letiště.

 

Mapa - Tadrai Island Resort Fiji *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Fidži do hotelu Tadrai Island Resort Fiji *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Tadrai Island Resort Fiji *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Tadrai Island Resort Fiji *****

Podobný hotel

Letová spojení na Fidži

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.