Fidži

Letová spojení na Fidži

Navrhneme Vám Letenky na klíč. Pošlete nám požadavek přes jednoduchý formulář. Obdržíte nabídku letenek rychle zpracovanou odborníkem s dlouholetou praxí. Pomůžeme Vám i v případě, že na cestě budete potřebovat změnit své lety.
Tabulky znázorňují orientační informace o letech společnostech z Prahy nebo na Fidži. Doba letu a časy odletů a příletů se mohou měnit dle sezóny. V cestovní kanceláři Deluxea Vám rádi rezervujeme letenky na vámi vybraný termín a poskytneme vám všechny potřebné informace k letům.

 

Při cestování na Fidži se nabízí několik možností leteckých spojů přes různé části světa. Poté, co Korean Air v roce 2019 přestali provozovat svou linku na Fidži, je možné se na toto souostroví dostat vždy se dvěma přestupy na cestě tam i na cestě zpět. Z Prahy nebo Vídně je několik příznivých možností, které mají příznivé časy pro návaznost letů. S Qatar Airways se na Fidži dostanete s přestupem v Doha a následným přestupem v Aucklandu. S British Airways pak lze cestovat přes Londýn a následně přes Hongkong nebo Singapur či případně ještě přes Los Angeles. Ověřená a spolehlivá letecká společnost Emirates pak nabízí také kvalitní letecké spojení s přestupem v Dubaji a s dalšími přestupy v Hongkongu, Singapuru, Austrálii či na Novém Zélandu. Alternativou jsou i lety s Finnair přes Helsinky a Hongkong či Singapur.

Zkrátka vždy je nutné absolvovat dva přestupy na cestě tam a dva přestupy na cestě zpět. To ale rozhodně nemusí být na škodu – zaprvé jsou všechny lety komfortní a snažíme se je navázat tak, abyste při přestupu příliš dlouho nečekali a zadruhé si v jednom z přestupních uzlů můžete případně udělat přestávku (tzv. stopover) na jednu či i více nocí a lehce tak danou destinaci poznat. Cestovat samozřejmě můžete v několika cestovních třídách – vždy jsou k dispozici třídy Economy a Business a většina letů nabízí také možnost First Class. Dostane se vám tak pohodlí, na které jste zvyklí z cestování do jiných destinací. Rádi s vámi zkonzultujeme veškeré požadavky na letecké spojení, sdělíme vám naše zkušenosti a připravíme nabídku na míru dle vašich preferencí, abyste si dovolenou užili už od nástupu do letadla.

 

Cena letenek na Fidži

Ceny letenek na Fidži se odvíjejí od obsazenosti letů (dle termínů svátků, prázdnin, sezóny atd.) a počtu dnů zbývajících do odletu. Chcete-li cestovat co nejlevněji, je třeba rezervovat letenku s velkým předstihem několika měsíců, nebo využít nabízených akčních slev. Ceny letenek Vám sdělíme na vyžádání. V případě zájmu o pobyt na Fidži nabízíme letenky za zvýhodněné touroperátorské ceny, které jsou výrazně levnější ve srovnání s cenami letenek bez ubytování.

Postup při zajišťování letenek na Fidži

1) Oznamte nám datum Vaši cesty a letenku Vám zajistíme my.

Ceny letenek se odvíjejí od obsazenosti letů (dle termínů svátků, prázdnin, sezóny, atd.) a počtu dní zbývajících do odletu. Chcete-li cestovat co nejlevněji, doporučujeme rezervovat letenku s velkým předstihem několika měsíců. Express odlety jsou možné taktéž.

V případě zájmu o koupi letenky libovolné letecké společnosti můžete využít tlačítko níže pro vstup do formuláře nebo nás můžete kontaktovat

  • na emailu rezervace@letenky-na-klic.cz nebo zajezdy@deluxea.cz
  • nebo na pevných linkách (+420) 224 234 964–5 pro Prahu, (+420) 543 524 442 pro Brno
  • nebo na mobilních telefonech (+420) 724 730 001 nebo (+420) 724 730 004.
2) Letenku si můžete sami zakoupit u Vašeho prodejce nebo třeba vyřídit za bonusové body.

Při poptávce po zájezdu nám sdělte pouze přílet (den, hodina, letecká společnost, číslo letu) a odlet (den, hodina, letecká společnost, číslo letu) a vybraný hotel/pokoj emailem na zajezdy@deluxea.cz. My Vám zajistíme ubytování a případný další program na Fidži.

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.