Na jaře jsem se vydala na dovolenou s cílem procestovat Thajsko a poznat v této pestré zemi více míst. Po dobu tří týdnů jsem měla možnost navštívit místní chrámy, ochutnat proslulé thajské jídlo, koupat se na těch nejkrásnějších plážích, nebo třeba jezdit na motorce. Naplánovaný každodenní program byl velmi náročný, jednak kvůli neustálému přemísťování se z jednoho místa na druhé, ale také kvůli velmi vysoké teplotě, která se blížila ke 40ti stupňům (proto klientům doporučuji vycestovat do Thajska ideálně mezi listopadem a březnem, kdy je hlavní sezóna a ideální počasí pro dovolenou v Thajsku a teploty se pohybují okolo 30ti stupňů.) Asi v polovině dovolené jsem si tedy naplánovala odpočinek v resortu Pimalai 5*, o kterém jsem už od mých kolegů věděla, že je to jeden z nejvyhlášenějších resortů v Thajsku.

S rezervačním oddělením jsem byla domluvená, že nás zaměstnanec hotelu přivítá v Krabi na letišti, kde standardně čekají na klienty, kteří přilétají z Evropy. Již na letišti se mi dostalo milého přivítání od pána s hotelovou cedulkou, kterému jsem svěřila své zavazadlo a pokračovala za ním do klimatizovaného privátního transferu, kde mi byla nabídnuta voda. Následně jsme jeli asi 45 minut do přístavu, kde jsme po krátké pauze pokračovali hotelovou rychlolodí do resortu. Cesta opět zabrala asi 45 minut.

Při příjezdu na zelený poklidný ostrov Koh Lanta, na kterém se resort nachází jsem už věděla, že jsem se ocitla v ráji. Uvítání od dalšího hotelového personálu mě v tom jen utvrdilo. Spolu s vřelým přivítáním nás personál obdaroval náhrdelníkem z čerstvých květů, posadil nás na golfové vozíky s řidičem a odvezl na recepci, kde probíhal nezbytný check-in, při kterém jsme popíjeli welcome drink. Poté jsme se přemístili do privátní vily s vlastním bazénem a naplno si mohli užívat tento nezapomenutelný pobyt v nádherném resortu obklopeným zelení.

Resort je vhodný pro ty, kteří hledají luxusní dovolenou s vysokým standardem služeb, chtějí si odpočinout a načerpat energii v příjemném zeleném prostředí a zároveň mít dostatek soukromí.

Areál nabízí 121 možností k ubytování, které je rozmístěno v nádherné přírodě v kopcovitém terénu, díky čemuž si můžete vychutnávat impozantní výhledy na moře zejména při západu slunce.

V dolní části jsou umístěné základní kategorie pokojů, u kterých je výhoda, že jsou blíže k moři, v horní části resortu jsou pak vily s bazény, které jsou navrženy tak, aby klient měl co největší soukromí. Jelikož je areál rozlehlý, můžete využívat golfové vozíky, které vás dovezou z ubytování na pláž, nebo třeba do restaurace.

Resort má ideální polohu i kvůli své 900 metrů dlouhé pláži s pozvolným vstupem do moře a také nabízí dva velké bazény.

Máte možnost si vybrat ze čtyř restaurací. Ve všech vaří velmi chutně a také servis je zde na vysoké úrovni.

Hotel má také kvalitní wellness a pokud budete chtít prožít i aktivnější dovolenou, můžete se vydat na výlet, půjčit si kola, nebo se věnovat vodním sportům.

Pobyt v resortu byl pro mě velmi příjemným zážitkem. Tento hotel ráda doporučím mým klientům.

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.