Jihoafrická republika

Unsere Empfehlung - wir haben Jihoafrickou republiku durchreist

 

Krásy Jihoafrické republiky

Pokud si nevíte rady s výběrem ubytování, rádi Vám poradíme. Na základě našich zkušeností, Vám vybereme hotel, který jste si vysnili a zajistíme Vám tak nezapomenutelný zážitek. Chcete bydlet přímo v centru safari, u golfového hřiště nebo poblíž skvělých vinic Kapského města? Nic není nemožné a toto všechno Vám opravdu nabízíme. Stačí si jen vybrat, podle svých představ a my Vám připravíme nabídku hotelů podle Vašeho zájmu. Pokud si z naší nabídky nevyberete, není pro nás problém najít hotel, který bude přesně odpovídat Vašim požadavkům.

Doporučujeme vám kombinaci více míst, tak poznáte krásy Jihoafrické republiky opravdu dokonale. Rádi Vám na míru vypracujeme ideální kombinaci podle Vašich představ. Pro golfové nadšence zajistíme nezapomenutelný zážitek ze hry na světoznámém Extreme 19th v soukromé rezervaci Entabeni.

jar-novy-web-005.jpg 
 
 

  

Nejkrásnější zážitky Vás čekají při safari, ať už v některé ze soukromých rezervací nebo v největším přírodním parku Afriky - v Krugerově národním parku. A pokud opravdu toužíte po divoké Africe, doporučujeme Vám kombinovat pobyt také se sousední Namíbií, Botswanou nebo Zimbabwe.

Další vhodnou kombinací je Jihoafrická republika a Mauritius. Mauritius je úchvatný ostrov přezdívaný jako "zelená perla Indického oceánu" a je vzdálený jen 4 hodiny letu. Doporučujeme Vám návštěvu divoké Jihoafrické republiky s aktivním safari a následný pobyt na prosluněných plážích Mauritia. Vše přizpůsobíme Vašim požadavkům a postaráme se o Vás.

 jar-novy-web-012.jpg
 

 

Jihoafrickou republiku jsme navštívili a rádi Vám poradíme

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Jihoafrickou republiku se specializujeme od roku 2008 a destinaci známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Jihoafrickou republiku opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání

Kateřina Charlebois
Ich bin die Welt durchgereist, poradím Vám. ONLINE KANCELÁŘ

dnes 24.07. od 09:00 do 18:00
 

 

 
 

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.