One&Only Reethi Rah *****

Malediven

Prvotřídní resort s naprostým soukromím a nádhernými plážemi

Osobně
jsme
bydleli

Hotel One&Only Reethi Rah *****

Hodnocení 9.8 Hodnotí 5 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Malediven, North Male atoll | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Luxus světového renomé Špičkový servis Rozmanité a moderní vily
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu One&Only Reethi Rah ***** Malediven

Ikonický vilový resort One&Only Reethi Rah se nachází na jednom z největších ostrovů v atolu North Malé ozdoben nekonečnými písčitými zákoutími a tyrkysovými zátokami. Ostrov s pobřežím dlouhým 6 km ve tvaru chobotnice poskytuje dokonalý únik na jedné z 12 nedotčených pláží s jemným bílým pískem.

Reethi Rah, což v místním jazyce Dhivehi znamená "krásný ostrov", je domovem pro 122 privátních vil, které patří k těm nejluxusnějším na světě. Vybrat si můžete z 82 honosných plážových vil nebo 32 vodních vil, které se vznášejí nad křišťálovými vodami. Jedinečnou formu relaxace nabízí houpací sítě zavěšené u vodních vilek přímo nad vodou. K dispozici je také 6 vícepokojových vilek s bazénem nebo 2 prostorné třípokojové residence 

Tešit se můžete na šest restaurací, které připravují pokrmy z celého světa exotických chutí. Ať už Vás láká středomořská, japonská či arabská kuchyně, přijdete si na své. Jedinečný koncept nabízí restaurace Botanica umístěná v tropické zahradě. Zaměřuje se na čistě přírodní produkty a místní ingredience. Každou středu si za doprovodu kytaristy můžete vychutnat speciální 5ti chodové menu párované s organickými víny.

Svou úhledností, velkolepostí a nevídaným soukromím Vás hotel zajisté nadchne. Všem, kdo hledají vrchol tropického luxusu, nabízí nezapomenutelný zážitek z dovolené. Nikde jinde na Maledivách nenajdete exkluzivnější a prostornější resort než právě tento.

Na ostrov se dostanete hydroplánem za 15 - 20 minut letu, případně lze využít luxusní transfer jachtou. Plavba trvá přibližně 45 - 50 minut.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k One&Only Reethi Rah

Na One&Only Reethi Rah prožijete dovolenou v naprostém soukromí. Jeden z největších ostrovů na Maledivách nabízí 12 krásných pláží, podél kterých jsou rozesety vily s velkorysými zahradami. Budete zde mít kus pláže prakticky jenom pro sebe. Nadvodní vily jsou řešeny tak, aby každá terasa mířila na jinou stranu a sousedé se navzájem nerušili. Díky rozlehlému vnitrozemí se rozhodně nebudete nudit. Po stinných stezkách lze uběhnout až 6 km, velký prostor dostalo spa a špičkově vybavená posilovna. Mezi nejkouzelnější zážitky z pobytu na ostrově patří večerní koktejly při západu slunce u legendárního bazénu s nekonečným okrajem u hlavní restaurace Reethi. 

Velkou výhodou oproti jiným resortům je snadná dostupnost z Male. Na ostrov se dostanete již za 50 minut luxusní hotelovou jachtou s veškerým komfortem. Pro větší pohodlí hostů byl čas v One&Only Reethi Rah nastaven o jednu hodinu před časem v Malé, poskytuje tak další hodinu navíc, kdy si můžete užívat tento tropický ráj za denního světla (GMT + 6).

 
Mgr. Iveta Nožičková
Poslední inspekce hotelu
Mgr. Iveta Nožičková 724 730 008

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Beach Villa

Beach Villa

Beach Villa (135 m²) má přímý výhled na oceán a vlastní úsek pláže. Disponuje jednou postelí velikosti king nebo dvěma postelemi velikosti queen...

Water Villa

Water Villa

Water Villa (149 m²) jsou svým vybavením a výhodami stejné, jako plážové vily, jen se nacházejí přímo nad křišťálovou lagunou...

Beach Villa with Pool

Beach Villa with Pool

Beach Villa with Pool (165 m²) vás ohromí svým venkovním prostorem, který nabízí nejen lehátka a houpací síť, ale i bazén o rozloze 23 m². Po příjezdu i vás čekají výhody zmíněné výše...

Gastronomie a hotelové restaurace

Nepřekonatelné kulinářské dovednosti, vlastní zahrádka a vynikající servis v doškových nadvodních pavilonech nebo na arabských kobercích v písku jsou další předností hotelu.

Reethi restaurace je chrámem znamenitého jídelního zážitku. Vybrat si můžete z pochoutek středomoří a asijského Pacifiku, které Vám připraví v kompletně prosklené kuchyni. Vynikající jsou také vína z místní vinárny. Ráno zde naleznete bohatý výběr čerstvě napečeného pečiva, tropického ovoce a dalších zdravých sňídaňových variací. Otevírá denně od 7:00 do 11:00 a večer od 19:00 do 22:30, během tematicky zaměřených večerů je nutná včasná rezervace.

Romantická restaurace Botanica Vás zejména večer okouzlí neuvěřitelnou atmosférou – posezení je pro Vás připraveno pod kouzelnou korunou obrovského bengálského fíkovníku, tzv. banyánu, osvětleného množstvím romantických lampionů. V tomto fantastickém prostředí ochutnáte delikatesy ze 100% přírodních surovin vypěstovaných přímo na ostrově, ryby od místních dodavatelů a skvělé lokální víno. Restaurace Botanica otevírá v předem určené dny, pouze v době večeře.

Jste-li milovníky japonské kuchyně, zajděte si na večeři do Tapasake: menu zahrnuje suši, sašimi, čerstvé ryby a plody moře. Nabídku skvěle doplňuje kvalitní saké a skvělá sbírka bílých i červených vín. Restaurace je otevřená každý večer od 18:30 do 22:30, rezervace předem je nutná.

Rebarbaro je příjemná italská restaurace s jednoduchým výběrem pokrmů, které však kuchaři dotáhli k absolutní dokonalosti. Příjemné venkovní posezení místu navíc dodává neodolatelnou atmosféru. Otevírá denně v době oběda, od 12:30 do 16:00.

Na severním konci ostrova se nachází smyslná restaurace s barem Fanditha. Toto exotické plážové místo podává pokrmy ovlivněné Středním Východem jako jsou mezzeh, chargrills a saláty, doplněné tím nejlepším výběrem chlazeného růžového vína a šampaňského. V salonku mohou hosté relaxovat na pohovkách, kobercích, bambusových válendách či ve tkaných houpacích sítích. Otevírá od 19:00 do 22:30 a před návštevou je vyžadována rezervace stolu.

Plavci a opalující se hosté nemusí chodit pro občerstvení příliš daleko: Rah bar v blízkosti bazénu servíruje celodenní menu skládající se ze zdravých salátů, wrapů, lehkých pokrmů a různých nápojů. Večer se z něj stává pulzující bar s živou hudbou, chlazeným martini, tropickými koktejly, šumivými víny a vybranými rumy z karibských a indicko-oceánských ostrovů. Je otevřen od 9:00 až do noci.

U pláže se pak můžete osvěžit v příjemné restauraci s barem zvané Beach Club, kde Vás kromě fantastického výhledu na oceán překvapí výběr čerstvě připravených salátů, mořských plodů a grilovaného masa a zeleniny. Beach Club otevírá na obědy od 12:30 do 16:00 a odpolední svačiny jsou podávány od 16:00 do 19:00.

V resortu se rovněž nachází exkluzivně vybavený vinný sklep Epicure s více než 4000 lahvemi od 500 světových vinařství, které potěší nejednoho milovníka vín. Místní someliéři pro Vás navíc rádi připraví degustaci přímo na míru. Zároveň jej lze využít jako soukromý prostor pro nejrůznější oslavy či slavnostní večeře. Otevírací doba je závislá na předchozí domluvě.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů One&Only Reethi Rah

I vy můžete najít svůj tropický domov v jedné ze 122 vil, které se nacházejí buď přímo na pláži, obklopené tropickou zelení (celkem 90 vil), nebo nad lagunou, v objetí oceánu (celkem 32 vil).

One&Only Reethi Rah patří mezi nejexkluzivnější resorty na světě. Každá vila má svůj vlastní prostor a poskytuje maximum soukromí.

Interiéry vil mají vysoké stropy a prostory jsou vskutku velkorysé. Všechny vily jsou vybaveny širokoúhlou televizí, DVD a CD přehrávačem, zvukovým systémem, stanicí pro iPod, přístupem k internetu, mini-barem, luxusní koupelnou s vanou a velkou šatnou.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Beach Villa

Beach Villa foto

Beach Villa (135 m²) má přímý výhled na oceán a vlastní úsek pláže. Disponuje jednou postelí velikosti king nebo dvěma postelemi velikosti queen. V koupelně se nachází velká vana a sprcha, druhou sprchu najdete venku. Veranda zabírá rozlohu 26 m² a poskytuje univerzální venkovní obytný prostor. S příjezdem do této vily se můžete těšit na služby concierge, vybalení zavazadel, čerstvé ovoce, minerální vodu, výběr z čajů a kávy, plážovou tašku, uvítací vybavení pro děti a servis prádelny pro děti mladší dvou let.

Water Villa

Water Villa foto

Water Villa (149 m²) jsou svým vybavením a výhodami stejné, jako plážové vily, jen se nacházejí přímo nad křišťálovou lagunou. Relaxaci si tu užijete v houpacích sítích zavěšených nad vodou.

Beach Villa with Pool

Beach Villa with Pool foto

Beach Villa with Pool (165 m²) vás ohromí svým venkovním prostorem, který nabízí nejen lehátka a houpací síť, ale i bazén o rozloze 23 m². Po příjezdu i vás čekají výhody zmíněné výše.

Water Villa with Pool

Water Villa with Pool foto

Water Villa with Pool (149 m²) je připojena k dřevěnému molu a na chůdách si stojí nad lagunou. Velikost interiéru odpovídá plážovým vilám, navíc má krytou verandu o rozloze 40 m², terasu a vlastní venkovní bazén zavěšený nad lagunou.

Two-Villa Residence

Two-Villa Residence foto

Duplex Beach Villa (135 m²) je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Skládá se ze dvou plážových vil, které jsou spojenu vnějším ochozem. Jedna vila nabízí postel velikosti king, druhá dvě postele velikosti queen. Každá vila má svou vlastní verandu a venkovní sprchu. I zde budete mít k dispozici golfový vozík.

Grand Water Villa

Grand Water Villa foto

Grand Water Villa with Pool (241 m²) se stane vaším soukromým královstvím nad vodní hladinou. Nabízí terasu, venkovní relaxační a jídelní část, privátní bazén a platformy pro lehátka. I zde si užijete uvítací balíček s golfovým vozítkem a lahví šampaňského po příjezdu.

Grand Beach Villa

Grand Beach Villa foto

Grand Beach Villa (322 m²) nabízí 2 ložnice, oddělený jídelní a obývací pokoj, prostornou koupelnu s luxusní vanou, stinnou verandu, venkovní posezení a bazén o rozloze 50 m². K uvítacím výhodám tu budete mít navíc golfové vozítko, abyste se mohli snadno pohybovat po resortu.

Grand Sunset Residence

Grand Sunset Residence foto

Garden Suite Residence (2000 m²) je největší vilou na ostrově, s nejdelším úsekem pláže. K této rezidenci vede soukromá cesta, jež ústí u elektronické brány, která hostům zaručuje ještě větší klid. Hostům jsou také k dispozici dva exkluzivní čtyřsedačkové golfové vozíky. Rezidence ukrývá tři ložnice, ve dvou oddělených vilách. Má vlastní bazén o rozloze 50 m² a jedinečný venkovní obývací a jídelní prostor. Váš soukromý kuchař vám tu každý den připraví snídani.

Pláž a moře

Ostrov se pyšní skutečně dlouhými plážemi s bílým pískem. Ostrov z velké většiny obklopuje prostorná průzračná laguna a bílý písek bez většího množství kamenů nebo korálů. Ostrov je velmi vhodný pro děti, obzvláště Grand Beach má pozvolný vstup do vody. Nehrozí zde ale mělčina, velmi dobře si zaplavete. Pokud máte rádi šnorchlování, ubytujte se na výhodě u Sunrise Beach, kde je barevný podmořský život. 

Online cena a slevy One&Only Reethi Rah *****

Profi foto hotelu One&Only Reethi Rah *****

Naše foto hotelu One&Only Reethi Rah *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace One&Only Reethi Rah

Nepřekonatelné kulinářské dovednosti, vlastní zahrádka a vynikající servis v doškových nadvodních pavilonech nebo na arabských kobercích v písku jsou další předností hotelu.

Reethi restaurace je chrámem znamenitého jídelního zážitku. Vybrat si můžete z pochoutek středomoří a asijského Pacifiku, které Vám připraví v kompletně prosklené kuchyni. Vynikající jsou také vína z místní vinárny. Ráno zde naleznete bohatý výběr čerstvě napečeného pečiva, tropického ovoce a dalších zdravých sňídaňových variací. Otevírá denně od 7:00 do 11:00 a večer od 19:00 do 22:30, během tematicky zaměřených večerů je nutná včasná rezervace.

Romantická restaurace Botanica Vás zejména večer okouzlí neuvěřitelnou atmosférou – posezení je pro Vás připraveno pod kouzelnou korunou obrovského bengálského fíkovníku, tzv. banyánu, osvětleného množstvím romantických lampionů. V tomto fantastickém prostředí ochutnáte delikatesy ze 100% přírodních surovin vypěstovaných přímo na ostrově, ryby od místních dodavatelů a skvělé lokální víno. Restaurace Botanica otevírá v předem určené dny, pouze v době večeře.

Jste-li milovníky japonské kuchyně, zajděte si na večeři do Tapasake: menu zahrnuje suši, sašimi, čerstvé ryby a plody moře. Nabídku skvěle doplňuje kvalitní saké a skvělá sbírka bílých i červených vín. Restaurace je otevřená každý večer od 18:30 do 22:30, rezervace předem je nutná.

Rebarbaro je příjemná italská restaurace s jednoduchým výběrem pokrmů, které však kuchaři dotáhli k absolutní dokonalosti. Příjemné venkovní posezení místu navíc dodává neodolatelnou atmosféru. Otevírá denně v době oběda, od 12:30 do 16:00.

Na severním konci ostrova se nachází smyslná restaurace s barem Fanditha. Toto exotické plážové místo podává pokrmy ovlivněné Středním Východem jako jsou mezzeh, chargrills a saláty, doplněné tím nejlepším výběrem chlazeného růžového vína a šampaňského. V salonku mohou hosté relaxovat na pohovkách, kobercích, bambusových válendách či ve tkaných houpacích sítích. Otevírá od 19:00 do 22:30 a před návštevou je vyžadována rezervace stolu.

Plavci a opalující se hosté nemusí chodit pro občerstvení příliš daleko: Rah bar v blízkosti bazénu servíruje celodenní menu skládající se ze zdravých salátů, wrapů, lehkých pokrmů a různých nápojů. Večer se z něj stává pulzující bar s živou hudbou, chlazeným martini, tropickými koktejly, šumivými víny a vybranými rumy z karibských a indicko-oceánských ostrovů. Je otevřen od 9:00 až do noci.

U pláže se pak můžete osvěžit v příjemné restauraci s barem zvané Beach Club, kde Vás kromě fantastického výhledu na oceán překvapí výběr čerstvě připravených salátů, mořských plodů a grilovaného masa a zeleniny. Beach Club otevírá na obědy od 12:30 do 16:00 a odpolední svačiny jsou podávány od 16:00 do 19:00.

V resortu se rovněž nachází exkluzivně vybavený vinný sklep Epicure s více než 4000 lahvemi od 500 světových vinařství, které potěší nejednoho milovníka vín. Místní someliéři pro Vás navíc rádi připraví degustaci přímo na míru. Zároveň jej lze využít jako soukromý prostor pro nejrůznější oslavy či slavnostní večeře. Otevírací doba je závislá na předchozí domluvě.

 

Český / slovenský delegát a služby auf den Malediven

Klienti cestovní kanceláře Deluxea mohou během pobytu na Maledivách  využívat služby českého delegátů. Na Maledivách žijí dlouhodobě a velmi dobře znají místní poměry, kulturu i zvyklosti. Kontakt na delegáta (v případě objednání jeho služby) získáte již před odletem na Vaši dovolenou (v rámci odbavení k dovolené v „Informacích před cestou“ či na voucherech), abyste jej mohli kontaktovat v případě náhlých změn během Vaší cesty.

Po příletu na Maledivy Vás delegát osobně přivítá na letišti a doprovodí Vás na navazující transfer na resort. Během této schůzky se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá a pro případ nouze dostanete na delegáta i číslo na mobil či whatsapp. Delegát vždy zůstává v Male a na okolní ostrůvky nepřelétává ani nepřejíždí.

Při odletu z Malediv Vám delegát bude v případě potřeby opět k dispozici na telefonu. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek.

Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni.

Během pobytu na Maledivách Vám bude k dispozici delegát z naší partnerské cestovní kanceláře Colours of Maldives. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

  • Přivítání v příletové hale v českém jazyce od delegátů s cedulkou s logem DELUXEA
  • Asistenci během registrace na hotelovém stánku na letišti v Male a následně doprovod na místo, kde na Vás bude čekat navazující transfer do hotelu
  • Předání telefonního čísla delegáta jako kontakt v případě potřeby či nouze – český/slovenský delegát Vám bude během pobytu v hotelu k dispozici na telefonu či whatsappu
  • Pomoc při řešení případných problémů či poskytnutí osobních rad během pobytu v hotelu v češtině po telefonu
  • Telefonní asistenci po transferu z hotelu na letiště v Male a během odbavení před odletem z Malediv

Sport a wellness hotelu One&Only Reethi Rah *****

Součástí vybavení hotelu jsou samozřejmě také možnosti aktivního vyžití ať už pozemního či vodního. Za zmínku určitě stojí vybavené fitness centrum, volejbal, fotbal, petanque, kroket, tenis, jízda na kolech, šnorchlování, potápění, kánoe, kajaky, vodní lyžování, windsurfing, hlubokomořský rybolov a výlety katamaránem.

V klidném útočišti One&Only&Only Spa se Vám za pomoci zkušeného personálu a jemného zvuku odlivu a přílivu Indického oceánu rozplyne veškerý stres a napětí Vašeho těla i mysli.

Děti v hotelu One&Only Reethi Rah *****

Vhodný i pro rodiny s dětmi, resort poskytuje zázemí dětského klubu s názvem KidsOnly Club.

Mapa - One&Only Reethi Rah *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů nach Malediven do hotelu One&Only Reethi Rah *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem One&Only Reethi Rah *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Mgr. Iveta Nožičková
Poslední inspekce hotelu
Mgr. Iveta Nožičková 724 730 008

Recenze hotelu One&Only Reethi Rah *****

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení nach Malediven

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.