Palmaïa - The House of AïA *****

Mexiko

Opravdový ráj odpočinku a meditace

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Palmaïa - The House of AïA *****

Lokalita Mexiko, Playa del Carmen | Zobrazit mapu
Strava All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Krásná pláž Meditace Eco-friendly

Popis hotelu Palmaïa - The House of AïA ***** Mexiko

Resort Palmaia se nachází na pomezí džungle a malebných tyrkysových vod Karibského moře. Tento all inclusive resort svým hostům nabízí opravdový ráj odpočinku, ve které se mohou těšit na suity s přímým vstupem do vody, prvotřídní lázně, bazén s nekonečným okrajem, vodní bary, služby komorníka, gurmánské restaurace, privátní pláž a mnoho dalšího. Palmaia the House of Aia se tak právem pyšní titulem jednoho z nejlepších hotelů v Mexiku.
The House of Aia je místem s klidnou atmosférou, která vás bude provázet celou vaší dovolenou. V The House of Aia vládne stejný klid jako na pustém ostrově. Jakmile se slunce schová za obzor a horizont s červánky přejde plynule ve hvězdami poseté nebe, je nejvyšší čas vydat se na romantickou procházku po jemném, bílém písku na pláži.
V hotelových suitách se můžete těšit na krásný výhled na oceán, elegantní dekorace a praktické vybavení, které jinde na riviéře Maya nenajdete.

Ne! plastovým lahvím. V resortu Palmaia se velmi dbá na ochranu přírody, z tohoto důvodu v celém hotelu nenajdete jedinou plastovou lahev. Místo plastových lahví tak při příjezdu dostanete svou vlastní lahev, kterou můžete v průběhu pobyt doplňovat, jak jen budete chtít.

Při budování hotelu Palmaia kladli stavitelé velký důraz na ochranu přírody. Okolo hotelu tak můžete vidět hustý les mangovníků a palmy chît, které díky tomu byly zachráněny před vyhynutím.

Hotel Palmaia se snaží stát jedním z prvních resortů na světě, který bude uhlíkově neutrální, což znamená, že svou energii budou získávat pouze ze solárních panelů a jiných obnovitelných zdrojů. To se hotelu poměrně daří, neboť už teď spotřebovává o 50% méně energie než ostatní hotely. I přes to, že se hotel snaží šetřit energií, nemusíte se  bát horkých dnů, dispozici vám zde bude klimatizace, díky níž je v hotelu udržována příjemná teplota.

V hotelu se můžete těšit na:

 • Á la carte snídaně, obědy a večeře
 • svačiny
 • prémiové domácí a mezinárodní nápoje
 • soukromou pláž a bazény
 • posilovnu a fitness centrum
 • vstupní halu
 • salónek se službami concierge
 • připojení na internet přes Wi-Fi
 • noviny
 • knihovnu a hudbauod 7:00 do 21:00
 • bazénovou a plážovou službu
 • vysokorychlostní připojení na internet přes Wi-Fi s optickým kabelem
 • hotelové transfery
 • možnost zapůjčení kola
 • zdravotní stezku
 • komorníka
 • parkování s obsluhou
 • službu concierge
 • dvě zátoky
 • salón krásy

(některé služby mohou být zpoplatněny)

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Ocean Front Family Master Suites

Ocean Front Family Master Suites

Ocean Front Family Master Suites o rozloze 66 m2 se pyšní dvěma ložnicemi, dvěma koupelnami, obývacím koutkem a soukromou terasou o velikosti 11 m2...

Ocean Front Family King Suites

Ocean Front Family King Suites

V suitách Ocean Front Family King o rozloze 50 m2 se můžete těšit na postel o velikosti king a patrová postel se třemi místy na spaní...

Ocean Front King Suites

Ocean Front King Suites

Suity Ocean Front Family King o rozloze 50 m2 jsou vybaveny postelí o velikosti king a patrovou postelí, na které se vyspí hned tři osoby...

Ocean Front Queen Suites

Ocean Front Queen Suites

Připravte se na luxusní suity Ocean Front Queen o rozloze 50 m2, které se pyšní především soukromou terasu o velikosti 10 m2 a ložnicí se dvěma postelemi o velikosti queen...

Gastronomie a hotelové restaurace

LEK — Mexican Fine Dining

Milovníci moderní kuchyně Haute se mohou těšit na kulinářské umění šéfkuchaře Eugenia, který se svým pokrmům snaží dodat hlavně eleganci. Pokrmy šéfkuchaře jsou vylepšeny vybraným kořením a bylinkami vypěstovanými v hotelovém skleníku. Pochutnat si v Lek můžete na snídani, obědě či večeři.

SU CASA — International Beach Bar & Restaurant

V restauraci Su Casa se můžete těšit na hodování v tradičním karibském stylu. V nabídce najdete sezónní jídla, veganskou a vegetariánskou stravu, masové pokrmy a ryby. Snídaně, obědy a večeře se zde vaří stejně jako v karibských domácnostech, které tyto recepty praktikují již po staletí.

MAR DE OLIVO — Mediterranean

Chcete-li si pochutnat na středomořské kuchyni, je restaurace Mar de Olivo nejlepším místem. Tradiční středmořské pokrmy zde ale nečekejte, šéfkuchař Eugenio se totiž rozhodl pro úpravu této kuchyně o méně známé, skoro zapomenuté, recepty. Vydejte se tak na gurmánské dobrodružství začínající na Gibraltaru a končící v průlivu Bospor a objevte chutě předků zdejšího obyvatelstva. Přijít sem můžete na á la carte večeři.

UME — Far-Eastern Fusion

Restaurace UME je vstupní branou do tajuplné asijské kuchyně. V restauraci se můžete těšit na smyslné vůně, exotické chutě a širokou paletu chutí, která kombinuje thajské pokrmy s pokrmy z jižního Pacifiku. Přijít sem můžete na večeři podávanou formou á la carte.

EL CAMINANTE — Food Truck

Jaká forma hodování může být více zábavná, než jídlo připravené v jídelním voze? V El Caminante můžete ochutnat právě pokrmy připravené ve food trucku. Nabídka jídel se zde každý den mění a ingredience, ze kterých se jídlo připravuje, jsou tak vždy čerstvé.

Kluby Eolo a Atlas

Zažijte tu pravou mexickou atmosféru v plážovém klubu Eolo. V tomto klubu se můžete těšit na živou hudbu od místních umělců, veganský bar s džusy a barmany, kteří míchají ty nejlepší drinky. 

Klub Atlas, jež svou nabídkou čerstvých džusů potěší každého hosta, najdete u bazénu. Objednejte si v baru něco dobrého a užijte si naplno vaši dovolenou u bazénu.

Kategorie a vybavení pokojů Palmaïa - The House of AïA

V hotelu Palmaia se můžete těšit na prvotřídně vybavené suity, ve kterých se budete cítit opravdu královsky. Na výběr budete mít hned ze sedmi katagorií suit a je jen na vás, kterou si vyberete.

Jako hosté suit navíc budete moci snídat, svačit, obědvat či večeřet v soukromí svých pokojů kdykoli jen budete chtít.

Všechny suity jsou vybaveny:

 • televizí s úhlopříčkou 127 cm
 • vysokorychlostním připojením na internet přes Wi-Fi
 • minibarem
 • 24 hodinovou pokojovou službou
 • kávovarem značky Insignia
 • podsvíceným zrcadlem
 • fénem
 • prémiovými koupelnovými doplňky
 • žehličkou s žehlicím prknem
 • individuálně ovládanou klimatizací
 • prémiovým povlečením
 • župany a pantofli
 • večerní rozestýlkou
 • bezpečnostní schránkou o velikosti laptopu
 • soukromou terasou
 • hudebním systémem s připojením přes bluetooth
 • neomezenými hovory do Mexika, Ameriky a Kanady

Nabídka pokojů

Ocean Front Family Master Suites

Ocean Front Family Master Suites foto

Ocean Front Family Master Suites o rozloze 66 m2 se pyšní dvěma ložnicemi, dvěma koupelnami, obývacím koutkem a soukromou terasou o velikosti 11 m2. V hlavní ložnici najdete postel o velikosti king, zatímco v vedlejší ložnici patrovou postel pro tři nocležníky (vrchní část postele pro jednu osobu a spodní část postele pro dvě osoby). V hlavní koupelně se můžete těšit na dvojité umyvadlo, sprchu, luxusní vanu a místnost s toaletou. Ve druhé koupelně na vás pak bude čekat umyvadlo, sprcha a oddělená toaleta.

Ocean Front Family King Suites

Ocean Front Family King Suites foto

V suitách Ocean Front Family King o rozloze 50 m2 se můžete těšit na postel o velikosti king a patrová postel se třemi místy na spaní. Tyto suity jsou ideální nejen pro rodiny, ale také tři dospělé osoby a dvě děti nebo dvě dospělé osoby a tři děti. V suitě najdete koupelnu se dvěma sprchami, dvěma umyvadly a místnost s toaletou, obývací koutek a soukromou terasu o velikosti 10 m2 s posezením.

Ocean Front King Suites

Ocean Front King Suites foto

Suity Ocean Front Family King o rozloze 50 m2 jsou vybaveny postelí o velikosti king a patrovou postelí, na které se vyspí hned tři osoby. Tyto suity jsou ideální volbou pro rodiny s dětmi či tři dospělé osoby a dvě děti nebo dvě dospělé osoby a tři děti. V suitách se můžete těšit na koupelnu se dvěma sprchami, dvěma umyvadly a místnost s toaletou, obývací koutek a soukromou terasu o velikosti 10 m2 s posezením.

Ocean Front Queen Suites

Ocean Front Queen Suites foto

Připravte se na luxusní suity Ocean Front Queen o rozloze 50 m2, které se pyšní především soukromou terasu o velikosti 10 m2 a ložnicí se dvěma postelemi o velikosti queen. Dále se můžete těšit na obývací koutek s pohovkou a koupelnu se dvěma sprchami a dvěma umyvadly. Tyto suity jsou vhodné pro tři osoby.

Swim-out Family Master Suites

Swim-out Family Master Suites foto

Pokud chcete zažít na své dovolené něco opravdu výjimečného, pak se ubytujte v suitách Swim-Out Family Master o rozloze 66 m2. Tyto suity se pyšní zejména soukromou terasou, ze které vejdete přímo do jednoho ze čtyř hotelových bazénů s nekonečným okrajem. V suitách najdete hned dvě ložnice a dvě koupelny, které vám poskytnou dostatek soukromí. Hlavní ložnice je vybavena postelí o velikosti king, zatímco druhá ložnice patrovou postelí pro tři nocležníky (vrchní patro je pro jednu osobu a spodní patro pro osoby dvě). Těšit se můžete také na hlavní koupelnu s dvojitým umyvadlem, sprchou a místností s toaletou, vedlejší koupelnu s umyvadlem, sprchou a oddělenou toaletou a obývací koutek.

Swin-out King Suites

Swin-out King Suites foto

Stejně jako suity Swim-out Family Master, se i Swim-out King Suites o rozloze 50 m2 pyšní krásnou terasou o velikosti 10 m2, ze které vstoupíte rovnou do jednoho ze čtyř hotelových bazénů s nekonečným okrajem. Swin-out King Suites jsou vybaveny stejně jako Swim-out Family Master Suites, ale v koupelně se můžete těšit na sprchu a luxusní vanu.

Swim-out Queen Suites

Swim-out Queen Suites foto

Útulné suity Swim-Out Queen o rozloze 50 m2 jsou vybaveny dvěma postelemi o velikosti queen, obývacím koutkem, jednou pohovkou, soukromou terasou a koupelnou se dvěma sprchami a dvěma umyvadly. Tyto suity jsou ideální pro tři osoby.

Family Suites

Family Suites foto

Ve Family Suites se můžete těšit na oddělené pokoje pro rodiče a děti. Oba pokoje jsou pak navrženy tak, aby splnily všechna přání a potřeby jak rodičů, tak i dětí. Hlavní ložnice je vybavena postelí o velikosti king, zatímco druhá ložnice patrovou postelí až pro tři děti (vrchní patro je pro jednu osobu a spodní patro pro osoby dvě). Těšit se můžete také na hlavní koupelnu s dvojitým umyvadlem, sprchou a místností s toaletou, vedlejší koupelnu s umyvadlem, sprchou a oddělenou toaletou a obývací koutek.

Beach Front Suites

Beach Front Suites foto

Beach Front Suites se pyšní hlavně výhledem a přímým vstupem na pláž. V suitách najdete hlavní ložnici s postelí o velikosti king, druhou ložnici s patrovou postelí pro tři nocležníky (vrchní patro je pro jednu osobu a spodní patro pro osoby dvě). Těšit se můžete také na hlavní koupelnu s dvojitým umyvadlem, sprchou a místností s toaletou, vedlejší koupelnu s umyvadlem, sprchou a oddělenou toaletou a obývací koutek.

Vegan Suites

Vegan Suites foto

Vegan Suites jsou určeny především příznivcům veganství. V těchto suitách totiž nenajdete žádný produkt živočišného původu a samozřejmě žádnou kožešinu či peří. Hlavní ložnice Vegan Suites je vybavena postelí o velikosti king, zatímco druhá ložnice patrovou postelí pro tři nocležníky (vrchní patro je pro jednu osobu a spodní patro pro osoby dvě). Těšit se můžete také na hlavní koupelnu s dvojitým umyvadlem, sprchou a místností s toaletou, vedlejší koupelnu s umyvadlem, sprchou a oddělenou toaletou a obývací koutek.

Pláž a moře

Karibik se pyšní těmi nejkrásnějšími plážemi na celém světě a jinak tomu není ani u hotelu Palmaia. Před hotelem se rozprostírá 700 m dlouhá pláž s bílým pískem, která volně přechází do tyrkysového průzračného Karibského moře.

Naprostou samozřejmostí je obsluha všech hotelových hostů přímo na pláži.

Online cena a slevy Palmaïa - The House of AïA *****

Profi foto hotelu Palmaïa - The House of AïA *****

Gastronomie a hotelové restaurace Palmaïa - The House of AïA

LEK — Mexican Fine Dining

Milovníci moderní kuchyně Haute se mohou těšit na kulinářské umění šéfkuchaře Eugenia, který se svým pokrmům snaží dodat hlavně eleganci. Pokrmy šéfkuchaře jsou vylepšeny vybraným kořením a bylinkami vypěstovanými v hotelovém skleníku. Pochutnat si v Lek můžete na snídani, obědě či večeři.

SU CASA — International Beach Bar & Restaurant

V restauraci Su Casa se můžete těšit na hodování v tradičním karibském stylu. V nabídce najdete sezónní jídla, veganskou a vegetariánskou stravu, masové pokrmy a ryby. Snídaně, obědy a večeře se zde vaří stejně jako v karibských domácnostech, které tyto recepty praktikují již po staletí.

MAR DE OLIVO — Mediterranean

Chcete-li si pochutnat na středomořské kuchyni, je restaurace Mar de Olivo nejlepším místem. Tradiční středmořské pokrmy zde ale nečekejte, šéfkuchař Eugenio se totiž rozhodl pro úpravu této kuchyně o méně známé, skoro zapomenuté, recepty. Vydejte se tak na gurmánské dobrodružství začínající na Gibraltaru a končící v průlivu Bospor a objevte chutě předků zdejšího obyvatelstva. Přijít sem můžete na á la carte večeři.

UME — Far-Eastern Fusion

Restaurace UME je vstupní branou do tajuplné asijské kuchyně. V restauraci se můžete těšit na smyslné vůně, exotické chutě a širokou paletu chutí, která kombinuje thajské pokrmy s pokrmy z jižního Pacifiku. Přijít sem můžete na večeři podávanou formou á la carte.

EL CAMINANTE — Food Truck

Jaká forma hodování může být více zábavná, než jídlo připravené v jídelním voze? V El Caminante můžete ochutnat právě pokrmy připravené ve food trucku. Nabídka jídel se zde každý den mění a ingredience, ze kterých se jídlo připravuje, jsou tak vždy čerstvé.

Kluby Eolo a Atlas

Zažijte tu pravou mexickou atmosféru v plážovém klubu Eolo. V tomto klubu se můžete těšit na živou hudbu od místních umělců, veganský bar s džusy a barmany, kteří míchají ty nejlepší drinky. 

Klub Atlas, jež svou nabídkou čerstvých džusů potěší každého hosta, najdete u bazénu. Objednejte si v baru něco dobrého a užijte si naplno vaši dovolenou u bazénu.

Aktivity

Plavání

Resort Palmaia nabízí velké množství příležitostí k zaplavání si. Těšit se můžete na:

 • Čtyři bazény s nekonečným okrajem a výhledem na písčitou pláž, řady mangovníků a tyrkysové vody Karibského moře
 • Dva bazénové bary
 • Dvě vířivky u pláže
 • Obsluhu u bazénů i na pláži

Obřady

Věrnost, romantika, láska – to vše můžete v hotelu oslavovat od rána až do pozdního večer. Hotelový personál vám samozřejmě bude kdykoli k dispozici a rád se postará o každý detail a výjimečné prostředí.

Medový měsíc je dlouhodobá tradice, kdy se oslavuje splynutí dvou duší v jednu. Při této tradici se oslavuje vaše přítomnost a naplnění všech vašich tužeb.

Vyznání lásky – slib, že budete po boku toho druhého, ať se stane cokoliv a vaše láska nikdy nevyhasne. S obnovením vašeho manželského slibu či žádostí o ruku vám hotelový personál moc rád pomůže.

Strůjce života

Hotelový šaman Balder postavil se zaměřuje na starobylé rituály a praktiky, které popisují smysl a tajemství života. Šaman vám pomůže propojit vaši fyzickou podstatu s podvědomím. Balder do tohoto rituálu implementoval učení o propojení těla a mysli z celého světa a přišel tak s nejucelenějším riuálem osobního rozvoje na celém světě (v rámci hotelových resortů). Motem tohoto rituálu je, že pokud osoba nemiluje přírodu, tak nemůže milovat sama sebe.

Týdenní program Strůjce života zahrnuje následující lekce:

 • Jak otevřít své vnitřní brány: tělesnou, emociální, intelektuální a spirituální?
 • Jak si být plně vědom svého těla a duše jako jedné entity?

Rituál zvuků

Po tisíciletí se lidská společnost stmelovala pomocí hudby. Jednalo se o hudbu, která vznikala na planinách Afriky či v údolích Mezopotámie. Díky rituálu zvuků uslyšíte hudbu ve své surové formě. Právě hudba ve své surové formě dokáže osvobodit i tu nejvíce utrápenou mysl.

Sport a wellness hotelu Palmaïa - The House of AïA *****

Atlantis: Lázně v džungli

Hotel Palmaia praktikuje filozofii, jejímž základem je nahlížet na tělo jako na schránku, o kterou je nutné se starat. Ve zdejších lázních tak najdete léčebné procedury, které dokonale uvolní vaše tělo. všechny léčebné procedury využívají přírodní produkty a procesy, které jsou našemu tělu přirozené. Všechny procedury si navíc užijete v obklopení mexickou džunglí.

V lázních ale také můžete vyzkoušet starověké obřady, jako je například věhlasný Temazcal. Díky těmto obřadům poznáte svou duši, upřesníte si vaši osobní budoucnost a zapojíte veškeré smysly.

Děti v hotelu Palmaïa - The House of AïA *****

V resortu Palmaia se děti mohou těšit na spostu zábavných aktivit, které jsou inspirované vzdělávacím systémem Waldorf. Hotelový personál je adekvátně kvalifikovaný, díky čemuž je vytvořeno prostředí povzbuzující dětské avantgardní myšlení a hravost.

Mapa - Palmaïa - The House of AïA *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Mexika do hotelu Palmaïa - The House of AïA *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Palmaïa - The House of AïA *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Palmaïa - The House of AïA *****

Letová spojení do Mexika

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.