&Beyond Sossusvlei Desert Lodge *****

Namibie

Nejvyšší možný luxus zasazený do divoké přírody

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel &Beyond Sossusvlei Desert Lodge *****

Lokalita Namibie | Zobrazit mapu

Popis hotelu &Beyond Sossusvlei Desert Lodge ***** Namibie

Oddechněte si od nabitého programu a obnovte svoje spojení s přírodou i sebou samými v & Beyond Sossusvlei Desert Lodge. Úchvatný resort, situovaný mezi horami a písečnými dunami Namibské pouště, je tím pravým únikem z hektického každodenního světa.

Ať už budete pozorovat hvězdy na noční obloze, užívat si piknik v poušti nebo se vydáte na safari, můžete si být jistí, že na tyhle zážitky jen tak nezapomenete.

Ideální místo na romantické a netradiční líbánky, pro páry, fotografy či rodiny. Děti každého věku jsou vřele vítány.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Suite

Suite

Tyto nádherně vybavené prostorné apartmány sestávají ze samostatně stojící vilky se soukromou terasou, bazénem, venkovní sprchou a posezením s tím nejúžasnějším výhledem. ..

Star Dune Suite

Star Dune Suite

Rozlehlý apartmán, který se skláda ze dvou kompletních Suite propojených krytou chodbou a se společným obývacím pokojem, jídelnou a plně vybavenou venkovní terasou s relaxační i jídeln..

Gastronomie a hotelové restaurace

Večeře se podávají při světle lucerny na otevřené verandě nebo v nedalekých písečných dunách.

Na Vaši návštěvu čeká také skvěle vybavený vinný sklípek.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Snažíme se vyhovět všem Vašim přáním a představám, proto je každý zájezd do Namibie sestaven individuálně pouze pro Vás. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování při dovolené v Namibii – vše záleží jen na Vás.

Jak postupujeme? Nejprve zjistíme, co všechno chcete na dovolené zažít; poté kontaktujeme kolegy v Namibii, u nichž ověříme volné ubytovací kapacity a dostupnost doprovodných programů jako jsou safari, vyhlídkové lety, večeře v poušti, adrenalinové aktivity a další. Na základě těchto informací pro Vás sestavíme zájezd a vyhotovíme cenovou nabídku. Před zájezdem Vám vyřídíme víza do Namibie, která jsou pro vstup potřeba (vyhotovení zabere cca 14 dnů), zajistíme Vám vhodné letenky do Windhoeku v Namibii a vybavíme Vás podrobným itinerářem cesty.

  • odletové letiště může být Praha nebo Vídeň, případně jiné
  • odletět můžete jakýkoli den
  • pobyt může být libovolně dlouhý (7, 8, 9, … nocí)

Součástí našeho servisu klientům je exkluzivní osobní poradenství. Zaměstnanci naší CK nabízené destinace procestovali a ze svých poznatků čerpají k tomu, aby pro vás vytvořili zájezd té nejlepší kvality a vybavili vás praktickými radami a tipy na cestu. Specialistky na celou Afriku: Petra Melková navštívila Jihoafrickou republiku, Botswanu, Zambii, Zanzibar a Desislava Kirova navštívila Jihoafrickou republiku, Namibii, Tanzanii, Keňu a Zanzibar. Předají Vám své osobní zkušenosti ze safari a svého cestování. Kontakujte je na emailu petra@deluxea.cz a na tel. 724 065 777 nebo desislava@deluxea.cz a na tel. 724 065 775. Chtěli byste prožít podobné chvíle nebo máte k zájezdům do Namibie jakékoli dotazy? Neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na vás!

Kategorie a vybavení pokojů &Beyond Sossusvlei Desert Lodge

Resort disponuje celkem deseti apartmány. Jsou vybaveny krbem, který Vás zahřeje během chladnějších nocí. Během horkého dne Vás zase zchladí klimatizace či venkovní sprcha. Samozřejmostí je vlastní koupelna a WIFI připojení. Suity mají vlastní terasu, za kterou se rozprostírají širé pláně s horami v dálce, na které se nebudete moct vynadívat.

Design pokojů v sobě spojuje přírodní doplňky, nábytek z masivního dřeva, kámen a břidlici a vytváří tak dramatickou, avšak ryze přírodní atmosféru. Příjemnou třešničkou na dortu jsou pak stropní okna nad postelí, která Vám otevřou neopakovatelný pohled na hvězdnou oblohu.

Nabídka pokojů

Suite

Suite foto

Tyto nádherně vybavené prostorné apartmány sestávají ze samostatně stojící vilky se soukromou terasou, bazénem, venkovní sprchou a posezením s tím nejúžasnějším výhledem.

Star Dune Suite

Star Dune Suite foto

Rozlehlý apartmán, který se skláda ze dvou kompletních Suite propojených krytou chodbou a se společným obývacím pokojem, jídelnou a plně vybavenou venkovní terasou s relaxační i jídelní zónou. Veškeré vybavení jednotlivých apartmánů pak odpovídá standardu ostatních Suite, včetně soukromých koupelen a teras s bazénem. Star Dune Suite je nejlepší volbou pro rodiny nebo přátele.

Online cena a slevy &Beyond Sossusvlei Desert Lodge *****

Profi foto hotelu Sossusvlei Desert Lodge *****

Gastronomie a hotelové restaurace &Beyond Sossusvlei Desert Lodge

Večeře se podávají při světle lucerny na otevřené verandě nebo v nedalekých písečných dunách.

Na Vaši návštěvu čeká také skvěle vybavený vinný sklípek.

Sport a wellness hotelu Sossusvlei Desert Lodge *****

Resort nabízí řadu možností aktivního i pasivního odpočinku. Výlety na safari či do blízkých kaňonů, projížďky na čtyřkolkách nebo procházky po okolní krajině spolehlivě uspokojí hlad po dobrodružství. Dají Vám nahlédnout krásy divoké přírody a úchvatné scenérie s neopakovatelnou atmosférou.

Chladná voda z podzemního pramene proudí přímo do bazénu, kde se můžete osvěžit. Když přijde čas na odpočinek, není nic jednoduššího, než se natáhnout na pohodlná lehátka na terase a užívat si luxusní výhled na nekonečnou krajinu před sebou. Protáhnout se pak můžete v tělocvičně nebo si objednat masáž na pokoj.

Mezi silné zážitky tohoto místa bezpochyby patří vyhlídkové lety horkovzdušným balónem v časných ranních hodinách. Resort má i rezidentního astronoma, který Vám v supermoderní observatoři bude asistovat při pozorování noční oblohy, které je v poušti naprosto bezkonkurenční.

Připraveny jsou programy pro děti plné aktivit, zábavy, nových zkušeností, poznávání přírody a nových kultur.

Děti v hotelu Sossusvlei Desert Lodge *****

Děti jsou v Sossusvlei Desert Lodge vítány stejně jako jejich rodiče. Je pro ně připraven speciálni program WILDChild plný zábavy, interaktivních aktivit a jedinečných příležitostí osahat si nový svět a zažít nečekaná dobrodružství. 

Děti do 5 let se však bohužel nebudou moci účastnit všech společných aktivit pro dospělé, které Lodge pořádá. Děti od 6 do 15 let se smí zúčastnit většiny aktivit pro dospělé kromě vyjížďky na čtyřkolkách.

Doprava do hotelu &Beyond Sossusvlei Desert Lodge

Lodge je vzdálený 1,5 hodiny cesty helikoptérou nebo letadlem z Windhoeku. Dostupný je i vozem 4x4 po kvalitné štěrkové cestě. 

Mapa - &Beyond Sossusvlei Desert Lodge *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Namibie do hotelu &Beyond Sossusvlei Desert Lodge *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem &Beyond Sossusvlei Desert Lodge *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu &Beyond Sossusvlei Desert Lodge *****

Factsheet

Letová spojení do Namibie

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.