Torel Avantgarde *****

Portugalsko

Výjimečný hotel oživující kulturu 30. let

Hotel Torel Avantgarde *****

Lokalita Portugalsko | Zobrazit mapu

Popis hotelu Torel Avantgarde ***** Portugalsko

Pětihvězdičkový butikový hotel Torel Avantgarde v centru Porta vás přenese na avantgardní uměleckou a kulturní scénu. Jeho design vyzařuje eleganci, charakteristickou pro období 30. let, a odkazuje na bohatství Portugalska prostřednictvím portugalského umění a řemeslných výrobků. Díky novému vybavení, bazénům, špičkovému wellness centru a posilovně vám nebude nic scházet.

Hotel nabízí celkem 60 pokojů a apartmá, v nichž se spojuje několik důležitých atributů – moderní interiéry s příběhem, sofistikované vybavení, jedinečný výhled na řeku Douro a soukromé balkóny. Každý pokoj je pojmenován a zařízen podle jedné slavné avantgardní osobnosti z oblasti umění, designu, literatury, architektury či vědy. Vyberte si z mnoha variant a obklopte se tvůrčím světem a inspirativními příběhy ikonických osobností. Můžete se také těšit na luxusní restauraci s nabídkou prémiového masa a dva stylové bary.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Classic (22 m2)

Classic (22 m2)

Pokud hledáte útulné zázemí pro kratší pobyt, tyto pokoje představují ideální volbu. Moderní interiér je vybaven manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky...

Executive (21–39 m2)

Executive (21–39 m2)

Tyto pokoje nabízí dokonalé zázemí pro váš pobyt v Portu. Jsou vybavené manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky a zařízené podle těchto inspirativních osobností: Joan Mir..

Executive Superior (20–25 m2)

Executive Superior (20–25 m2)

Tyto elegantní pokoje s manželskou postelí vynikají moderním designem a disponují vlastním balkónem...

Executive Deluxe (36 m2)

Executive Deluxe (36 m2)

Užijte si okouzlující výhled na řeku Douro z vlastního balkónu tohoto prostorného pokoje s manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky...

Gastronomie a hotelové restaurace

Hotel Torel Avantgarde nabízí luxusní restauraci s výběrem prémiového masa a dva stylové bary.

Digby Restaurante & Bar – Vydejte se na vzrušující cestu za chutěmi a bohatstvím portugalské kuchyně. Restaurace Digby s úchvatným výhledem na řeku Douro se pyšní krásným interiérem, který sofistikovaně kombinuje tradiční portugalské umění a materiály – precizní truhlářské výrobky, korek a zemité odstíny – a vytváří dokonalé jeviště pro kulinářské zážitky. Ve spolupráci s projektem Josého Gordóna El Capricho, který je proslulý mistrnou výrobou a přípravou masa, bylo sestaveno unikátní menu Tenro by Digby. Můžete se těšit na vyzrálou hovězí svíčkovou či chuletón, vždy připravené k naprosté dokonalosti. Maso v restauraci Digby pochází z plemen narozených a chovaných v Portugalsku. Na výběr jsou různé druhy solí k jejich dochucení. K dispozici je také menu Executive Lunch (od pondělí do pátku), drobné občerstvení a nápojové menu v útulném vnitřním baru. Otevírací doba: snídaně 7:30–11:00, oběd 12:30–15:00, večeře 19:30–23:00, bar 11:30–0:00.

Flower Room – Tento nádherný prostor připomínající vnitřní zahradu je ideálním místem pro setkávání s ostatními hosty. Skrze velká okna se můžete kochat okolní přírodou, zelení a stromy. Vyzkoušejte místní menu, skvělé drinky nebo odpolední čaj (12 eur za osobu nebo 18 eur pro dvě osoby).

Pool Bar – Zatímco budete relaxovat u bazénu a kochat se úchvatným výhledem, můžete se občerstvit ve stylovém baru, který nabízí vynikající jídla, zmrzliny a nápoje. Otevírací doba: snídaně 11:30–19:30.

Kategorie a vybavení pokojů Torel Avantgarde

Hotel Torel Avantgarede se pyšný kolekcí 38 pokojů, 21 apartmá a jednoho mezonetu, které jsou rozděleny do 12 kategorií. Každý pokoj je pojmenován po jedné slavné avantgardní osobnosti z oblasti umění, designu, literatury, architektury, vědy a dalších – od Francise Bacona, Charlese a Bernice Ray Eamesových, Amadeua Souza-Cardosa až po Alberta Giacomettiho. Design a výzdoba každého pokoje odráží osobnost a specifickou vizi umělce. Pokoje a apartmá v kategoriích Superior mají balkón a kategorie Deluxe a Royal zahrnují balkón i výhled na řeku.

Součástí vybavení všech pokojů a apartmá je: fén na vlasy, vysokorychlostní internet, produkty Oliofora, TV s prémiovými kanály (možnost zakoupení filmů), klimatizace, vícelinkový telefon, služba buzení po telefonu, denní úklid pokoje, koupelové produkty zdarma, sejf, žehlička a žehlicí prkno (na vyžádání), minibar, kávovar Nespresso, župan, ovládání pokojové teploty, služba rozestýlání postele, pantofle, pokojová služba (24 hodin denně).

Nabídka pokojů

Classic (22 m2)

Classic (22 m2) foto

Pokud hledáte útulné zázemí pro kratší pobyt, tyto pokoje představují ideální volbu. Moderní interiér je vybaven manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky. Můžete si vybrat z variant inspirovaných těmito osobnostmi: Fernando Pessoa, Columbano Bordalo Pinheiro, Zaha Hadid.

Executive (21–39 m2)

Executive (21–39 m2) foto

Tyto pokoje nabízí dokonalé zázemí pro váš pobyt v Portu. Jsou vybavené manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky a zařízené podle těchto inspirativních osobností: Joan Miró, Simone de Beauvoir, Francis Bacon, Eileen Gray, Janis Joplin, Filippo Marinetti, Robert Rauschenberg, Man Ray, Le Corbusie, Kazimir Malevich, Oscar Wilde, Niki de Saint Phalle, Charles and Ray Eames, Oskar Barnack, Ferdinand Porsche, Alberto Giacometti, Anais Nin, Nina Simone, Joseph Beuys, Maya Deren.

Executive Superior (20–25 m2)

Executive Superior (20–25 m2) foto

Tyto elegantní pokoje s manželskou postelí vynikají moderním designem a disponují vlastním balkónem. Můžete si vybrat z několika variant inspirovaných slavnými osobnostmi: Mary Quant, Simone de Beauvoir, Filippo Marinetti, Guillaume Apollinaire, Nikola Tesla a Astor Plazzolla.

Executive Deluxe (36 m2)

Executive Deluxe (36 m2) foto

Užijte si okouzlující výhled na řeku Douro z vlastního balkónu tohoto prostorného pokoje s manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky. K dispozici je hned několik variant, které jsou inspirovány těmito osobnostmi: Isadora Duncan (nabízí vanu s výhledem na řeku), Max Ernst, Stanley Kubrick, Marcel Duchamp, Maria Helena Vieira da Silva (nabízí vanu s výhledem na řeku).

Executive Royal (27-39 m2)

Executive Royal (27-39 m2) foto

Tyto romantické pokoje se pyšní balkónem s úchvatným výhledem na řeku Douro. Uvnitř najdete manželskou postel nebo dvě samostatná lůžka a koupelnu s vanou. K dispozici jsou varianty pojmenované podle různých slavných osobností: Charlie Chaplin, Frida Kahlo, Diego Rivera, Orson Welles, Oscar Niemeyer, Miles Davis.

Suite (25–35 m2)

Suite (25–35 m2) foto

Dopřejte si dostatek prostoru a pohodlí v některém z těchto apartmá s manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky. Varianty těchto apartmá jsou inspirovány následujícími osobnostmi: Albert Einstein, Jakson Pollock, Aurelia de Sousa, Vincent van Gogh, Peggy Guggenheim, Almada Negreiros, Amadeu de Souza-Cardoso, Andy Warhol, Frank Lloyd Wright, Sigmund & Lucian Freud, Ernest Hemingway.

Suite Deluxe (35 m2)

Suite Deluxe (35 m2) foto

Vychutnejte si nádherný výhled na řeku Douro z terasy těchto sofistikovaně zařízených apartmá. Vybavení zahrnuje manželskou postel nebo dvě samostatná lůžka a koupelnu s vanou. V této kategorii si můžete vybrat ze dvou variant inspirovaných Coco Chanel nebo Wolfgangem Amadeem Mozartem.

Suite Junior Deluxe (38 m2)

Suite Junior Deluxe (38 m2) foto

Nechte se obklopit inspirativním světem Salvadora Dalího nebo Pabla Piccasa. Kromě umělecky zařízeného interiéru se tato apartmá můžou pochlubit exkluzivním výhledem na řeku ze soukromého balkónu. Apartmá zahrnuje manželskou postel nebo dvě samostatná lůžka a koupelnu s vanou.

Suite Superior (32-36 m2)

Suite Superior (32-36 m2) foto

Ubytujte se v některém z těchto stylových apartmá s manželskou postelí a soukromým balkónem. Interiéry vynikají unikátním designem, který čerpá inspiraci ze života a díla avantgardních umělců – Pieta Mondriana a Augusta Rodina.

Suite Royal (53–55 m2)

Suite Royal (53–55 m2) foto

Tato elegantní apartmá jsou vybavená soukromým balkónem s úchvatným výhledem na řeku. Uvnitř najdete manželskou postel nebo dvě samostatná lůžka, krb a koupelnu s vanou (nebo vířivku). V této kategorii si můžete vybrat ze 4 variant pojmenovaných podle slavných osobností: Leonardo da Vinci, Galileo Galilei, Virginia Woolf a Hedy Lammar.

Suite Royal with Jacuzzi (48 m2)

Suite Royal with Jacuzzi (48 m2) foto

Dopřejte si maximální pohodlí a luxus v podobě tohoto exkluzivního apartmá, které se nachází v nejvyšším patře hotelu. Můžete se těšit na dva balkóny, venkovní vířivku a okouzlující výhled na řeku Douro. Sofistikovaný interiér je inspirovaný italským mistrem Leonardem da Vinci. Součástí vybavení je manželská postel nebo dvě samostatná lůžka, krb a koupelna s vanou.

Maisonette (77 m2)

Maisonette (77 m2) foto

Ubytujte se v tomto jedinečném mezonetu, který se pyšní vlastním balkónem se soukromou vířivkou a bazénem. Interiér je inspirovaný životem a dílem mistra kinematografie, Alfreda Hitchcocka a zahrnuje manželskou postel nebo dvě samostatná lůžka, kuchyňku, krb a koupelnu s vanou.

Online cena a slevy Torel Avantgarde *****

Profi foto hotelu Torel Avantgarde *****

Gastronomie a hotelové restaurace Torel Avantgarde

Hotel Torel Avantgarde nabízí luxusní restauraci s výběrem prémiového masa a dva stylové bary.

Digby Restaurante & Bar – Vydejte se na vzrušující cestu za chutěmi a bohatstvím portugalské kuchyně. Restaurace Digby s úchvatným výhledem na řeku Douro se pyšní krásným interiérem, který sofistikovaně kombinuje tradiční portugalské umění a materiály – precizní truhlářské výrobky, korek a zemité odstíny – a vytváří dokonalé jeviště pro kulinářské zážitky. Ve spolupráci s projektem Josého Gordóna El Capricho, který je proslulý mistrnou výrobou a přípravou masa, bylo sestaveno unikátní menu Tenro by Digby. Můžete se těšit na vyzrálou hovězí svíčkovou či chuletón, vždy připravené k naprosté dokonalosti. Maso v restauraci Digby pochází z plemen narozených a chovaných v Portugalsku. Na výběr jsou různé druhy solí k jejich dochucení. K dispozici je také menu Executive Lunch (od pondělí do pátku), drobné občerstvení a nápojové menu v útulném vnitřním baru. Otevírací doba: snídaně 7:30–11:00, oběd 12:30–15:00, večeře 19:30–23:00, bar 11:30–0:00.

Flower Room – Tento nádherný prostor připomínající vnitřní zahradu je ideálním místem pro setkávání s ostatními hosty. Skrze velká okna se můžete kochat okolní přírodou, zelení a stromy. Vyzkoušejte místní menu, skvělé drinky nebo odpolední čaj (12 eur za osobu nebo 18 eur pro dvě osoby).

Pool Bar – Zatímco budete relaxovat u bazénu a kochat se úchvatným výhledem, můžete se občerstvit ve stylovém baru, který nabízí vynikající jídla, zmrzliny a nápoje. Otevírací doba: snídaně 11:30–19:30.

Aktivity

Sport a wellness hotelu Torel Avantgarde *****

Hotel Torel Avantgarde nabízí nový exkluzivní bazén s unikátním výhledem. Budete mít pocit, jako byste se ocitli v oáze klidu uprostřed města. Okolní panorama připomíná, že jste v Portu, ale přitom jste zcela odpojeni od ruchu města. Užijte si den plný relaxace pod slunečníky, na polštářích u bazénových schodů či na opalovacích lehátkách s vynikajícím koktejlem v ruce. K dispozici je také zrekonstruovaná posilovna s nejmodernějším vybavením, která nabízí i lekce s osobním trenérem či soukromé lekce jógy.

Součástí resortu je také špičkové wellness centrum Calla Wellness & Spa, které se zaměřuje na péči o tělo inspirovanou přírodou. Zahrnuje místnosti pro individuální a skupinové procedury, saunu a zážitkové sprchy. Venku se nachází zahrada Camellia, krytý vyhřívaný bazén a vířivka s výhledem na řeku, které dotvářejí idylickou atmosféru. Můžete vyzkoušet nejrůznější tělové i kosmetické procedury s produkty od udržitelné portugalské značky Oliófora. Otevírací doba: úterý až neděle 10:00–20:00, pondělí 14:00–20:00.

Děti v hotelu Torel Avantgarde *****

Doprava do hotelu Torel Avantgarde

Hotel je vzdálen 2 hodiny a 45 minut jízdy od Mezinárodního letiště v Lisabonu (LIS).

Mapa - Torel Avantgarde *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Portugalska do hotelu Torel Avantgarde *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Torel Avantgarde *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Torel Avantgarde *****

Factsheet

Letová spojení do Portugalska

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.