Porto Zante Villas and Spa *****

Řecko

Exkluzivní resort na kouzelném Zakynthosu

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Porto Zante Villas and Spa *****

Hodnocení 10 Hodnotí 3 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Řecko, Zakynthos | Zobrazit mapu
Strava Bez stravy, Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Naprosté soukromí Pro nejnáročnější klienty Luxusní vily s bazénem

Popis hotelu Porto Zante Villas and Spa ***** Řecko

Majestátní resort Porto Zante Villas & Spa stojí na soukromé písečné pláži v odlehlé zátoce na ostrově Zakynthos. Je situován západně od řecké pevniny, známý pro své tyrkysové vody a benátské vesnice. Jedná se o luxusní butikový hotel, který nabízí luxusní vily světové třídy přímo na pláži se soukromým bazénem, vynikající řeckou, středomořskou a asijskou kuchyni, lázně na pobřeží, posilovnu vybavenou nářadím Technogym, dětský klub a hřiště, hotelovou službu dostupnou 24 hodin denně a řadu jedinečných aktivit a zážitků pro rodiny i páry.

Rezort Porto Zante Villas and Spa je členem skupiny "Small Luxury Hotels of the World".

Resort se vyznačuje také vynikající řeckou, středomořskou a asijskou kuchyní. Součástí areálu jsou také pobřežní lázně. Recepce funguje 24 hodin denně a nabízí řadu aktivit, jak pro jednotlivce, páry, tak pro rodiny s dětmi.

Vily sloužící ubytovávání hostů jsou vybaveny luxusními kousky Armani Casa & Gervasoni, obrazy významných řeckých umělců, zábavním systémem Bang & Olufsen, stolním počítačem iMac, přibory a skleničkami značky Christofle Paris, kávovým přístrojem Nespresso s kapslemi, porcelánem Bernardaud Design a dalšími značkovými věcmi.

Porto Zante Villas & Spa se řadí mezi nejlepší hotely na světě. Jako své útočiště si jej vybrala slavná klientela, političtí lídři, důležití obchodníci i umělci.

Resort se nachází v oblasti Tragaki, 8 kilometrů od mezinárodního letiště a 7 kilometrů od hlavního města. Nejbližší vesnice se nachází kilometr od hotelu. Díky své poloze v přední části pláže se resort pyšní panoramatickými výhledy na nedaleký ostrov Kefalonie, poloostrov Peloponés a nekonečné křišťálové Jónské moře.

V roce 2018 byl luxusní vilový resort Porto Zante Villas and Spa v Řecku vybrán prestižním časopisem Condé Nast Traveller ve Velké Británii jako jeden ze 14 nejlepších rodinných hotelů světa a byla mu udělena cena Readers´Travel Award. Oceněný rodinný hotel, Porto Zante Villas and Spa, nabízí širokou škálu aktivit a služeb pro malé hosty, včetně dětského klubu nebo různých vodních i sportovních aktivit. Ve spolupráci s vedoucím kuchařem resortu si mohou rodiče vybrat z několika možností stravování. Zdarma jsou k dispozici také kojenecké potřeby, kočárky nebo dětské postýlky. K zpříjemnění dovolené si můžete objednat službu babysitting.

Pro rok 2020 Porto Zante Villas and Spa byl oceněn jako jeden z nejlepších světových hotelů a zapsán tak na zlatý seznam časopisu Condé Nast Traveller.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Deluxe Spa Villa Beachfront with swimming pool

Deluxe Spa Villa Beachfront with swimming pool

Deluxe Spa Villa (interiér 85 m², exteriér 95 m², bazén 28 m²) se nachází přímo na pobřeží a disponuje úžasnými výhledy na moře...

ONE Royal Spa Villa

ONE Royal Spa Villa

Vila ONE Royal Spa (120 m2 interiér, 260 m2 exteriér a 45 m2 bazén) se nachází nad kouzelným Jónským mořem. Nabízí soukromý prostor na pláži resortu a velkou soukromou zahradu...

Presidential Spa Villa beachfront with swimming pool

Presidential Spa Villa beachfront with swimming pool

Presidential Spa Villa (interiér 170 m², exteriér 180 m², bazén 40 m²) disponuje dvěma ložnicemi, třemi koupelnami a vlastním vyhřívaným bazénem...

Grand Presidential Spa Villa features a private beach area and swimming pool

Grand Presidential Spa Villa features a private beach area and swimming pool

Grand Presidential Spa Villa (interiér 200 m², exteriér 300 m², bazén 40 m²) je jednou z nejkrásnějších pobřežních vil v Řecku...

Gastronomie a hotelové restaurace

Porto Zante zve své návštěvníky k vynikajícím gurmánským zážitkům, které poskytuje řecká, asijská a středomořská kuchyně. V resortu se stoluje v krásném prostředí u pláže a hosté si tu pochutnají na čerstvých rybách, humrech a dalších úlovcích z místních vod. Jídla doprovází vůně bylinek vypěstovaných přímo v resortu.

The Club House Restaurant se nachází přímo na pobřeží a slibuje úžasné výhledy na moře a blízký ostrov Kefalonia. Podávají se zde řecké a středomořské pokrmy.

The Club House Bar láká svou vibrující atmosférou a intimním prostředí. Je perfektním místem, kde si můžete posedět se sklenkou martini, barevného koktejlu, rumu, šampaňského, či koňaku. Večer se můžete těšit na tematické akce s živou hudbou a piánem.

Restaurace Maya na kouzelném místě pláže Porto Zante nabízí kreativní asijskou kuchyni a zve své hosty mimo jiné na čerstvé ústřice – syrové a tempura, značkový pokrm našeho šéfkuchaře, sortiment sushi a sashimi s čerstvými místními rybami od našeho rybáře a náš kořeněný grilovaný místní humr. Pro milovníky masa nabídka restaurace Maya zahrnuje rovněž rib-eye steaky plemene Black Angus v úpravě rare, grilované k dokonalosti na grilu na dřevěné uhlí a ideálně doplněné exotickým výběrem desertů.  Zároveň zde najdete světově známé koktejly a značkové lihoviny, které si můžete vychutnat na večer společně se specialitami z asijské kuchyně, jež vám připraví místní šéfkuchař.

Stolovat můžete také v soukromí své vlastní vily. Pokojová služba funguje 24 hodin denně a vy si tak můžete užít večeři přímo na své terase nebo v zahradě.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

 

 

Kategorie a vybavení pokojů Porto Zante Villas and Spa

Vybavení ve všech vilách zahrnuje: satelitní televize ve všech pokojích a koupelnách, stolní počítač iMac, vysoko rychlostní Wi-Fi, dokovací stanici pro iPod/iPad, SONY PlayStation 4, luxusně vybavený minibar, zařízení pro přípravu kávy značky Nespresso s kapslemi, příbory a skleničky značky Christofle Paris, porcelán značky Bernardaud, koupelnové dětské hračky a přípravky Bvlgari, příjemné nadýchané župany.

Nabídka pokojů

Deluxe Spa Villa Beachfront with swimming pool

Deluxe Spa Villa Beachfront with swimming pool

Deluxe Spa Villa (interiér 85 m², exteriér 95 m², bazén 28 m²) se nachází přímo na pobřeží a disponuje úžasnými výhledy na moře. Má vlastní bazén, velkou ložnici s postelí king, obývací pokoj s kuchyňkou a oddělenou obývací částí se sofa a psacím stolem. Velká koupelna se pyšní Jacuzzi vanou a hydromasážní sprchou. Maximální kapacita vily jsou dva dospělí a dvě děti.

ONE Royal Spa Villa

ONE Royal Spa Villa

Vila ONE Royal Spa (120 m2 interiér, 260 m2 exteriér a 45 m2 bazén) se nachází nad kouzelným Jónským mořem. Nabízí soukromý prostor na pláži resortu a velkou soukromou zahradu. Panoramatickými skleněnými dveřmi vstoupíte na soukromou terasu, kde si můžete vychutnat romantickou večeři nebo koktejl při západu slunce. Užít si můžete také teplo řeckého slunce na soukromých lehátkách písečné pláže. ONE Royal Spa Villa nabízí dvě velké starožitné, mramorem obložené koupelny. První je charakteristická velkým oknem s nádherným výhledem na Jónské moře, druhá pak výhledem na soukromou tropickou zahradu. Obě koupelny jsou vybaveny vířivkou a oddělenými sprchovými kouty. Vila, v níž naleznete také luxusně zařízený obývací pokoj s výhledem na soukromý bazén a moře, kancelář a kuchyňku, je tak vskutku ideálním prostředím pro nezapomenutelnou dovolenou maximálně dvou dospělých a dve dětí nebo troch dospělých.

Presidential Spa Villa beachfront with swimming pool

Presidential Spa Villa beachfront with swimming pool

Presidential Spa Villa (interiér 170 m², exteriér 180 m², bazén 40 m²) disponuje dvěma ložnicemi, třemi koupelnami a vlastním vyhřívaným bazénem. Součástí je také terasa, zařízená zahrada s jídelnou, dvě vířivky Jacuzzi a krásně zařízený obývací pokoj v prvním patře, který je možné využít jako ložnici pro děti. Ve vile mohou být ubytováni čtyři dospělý a tři děti, nebo pět dospělých a dvě děti.

Grand Presidential Spa Villa features a private beach area and swimming pool

Grand Presidential Spa Villa features a private beach area and swimming pool

Grand Presidential Spa Villa (interiér 200 m², exteriér 300 m², bazén 40 m²) je jednou z nejkrásnějších pobřežních vil v Řecku. Nabízí privátní část na pláži s vlastními lehátky a slunečníky. Hosté si tu užijí nejen krásné výhledy, ale také dokonalé soukromí. Součástí této vily je vyhřívaný bazén, dvě ložnice, tři koupelny a obývací část v prvním patře. Velikost vily umožňuje ubytování čtyř dospělých a tří dětí, nebo pěti dospělých a dvou dětí.

The Royal Infinity Villa

The Royal Infinity Villa

Unikátní exotická vila (interiér 200 m2, exteriér 500 m2, bazén 60 m2) s velkým vyhřívaným bazénem a soukromou částí na pláži se slunečníkem a opalovacími lehátky je vybavena televizí a multimediálním systémem značky Bang & Olufsen, Apple TV a luxusním nábytkem od světových designérů. Při vstupu se ocitnete ve velké hale, která dále vede do dvou hlavních ložnic s postelemi o velikosti king, navíc se zde nachází dvě šatní skříně, velký obývací prostor, tři mramorové koupelny, dvě vířivky značky Jacuzzi, pracovní stůl a malá kuchyň. Navíc se dostanete přímo od vašeho bazénu k hotelové pláži.

Royal Spa Villa has a private beach area and private beach swimming pool

Royal Spa Villa has a private beach area and private beach swimming pool

Royal Spa Villa (interiér 270 m², exteriér 800 m², bazén 60 m²) představuje magickou a oceněnou vilu zařízenou vybavením Armani Casa a vyzdobenou obrazy předních řeckých malířů. Nachází se přímo na pláži a disponuje vlastním úsekem pláže s lehátky a slunečníky. Má vlastní vyhřívaný bazén a lázeňský bazén. Disponuje také privátním vstupem a dvorkem s vysokými zdmi a železnou bránou z dob benátské éry. Interiéry se skládají z vstupní haly, tří ložnic, tří mramorových koupelen, dvou šaten, obývacího pokoj, jídelny, pracovny a plně vybavené kuchyně. Vila disponuje kapacitou pro 6 dospělých a 2 děti.

Grand Residence with private beach area and swimming pool – 4 bedrooms

Grand Residence with private beach area and swimming pool – 4 bedrooms

Grand Residence (interiér 370 m², exteriér 530 m², bazén 80 m²) představuje ohromné vnitřní i venkovní prostory. Má čtyři ložnice, šest koupelen, čtyři vířivky značky Jacuzzi, vlastní úsek pláže, dva obývací prostory v přízemí, ze kterého se prosklenými dveřmi dostanete přímo na terasu se dvěma bazény a krásnou zahradou s venkovní sprchou a jídelnu. V patře se nachází ložnice, obývací pokoj a venkovní terasa, která poskytuje panoramatické výhled na okolní krajinu. Vila disponuje kapacitou pro osm dospělých a šest dětí, nebo deset dospělých.

Imperial Spa Villa with private beach area and swimming pool – 4 bedrooms

Imperial Spa Villa with private beach area and swimming pool – 4 bedrooms

Imperial Spa Villa (interiér 450 m², exteriér 1050 m², bazén 105 m²) je luxusním a perfektním místem pro ty, co touží po nejvyšším komfortu, dokonalém soukromí a velkém prostoru, který budou mít sami pro sebe. I tato vila se nachází na vlastním úseku pláže, který je vybaven lehátky a slunečníky. Disponuje hned dvěma privátními bazény a čtyřmi vířivkami značky Jacuzzi a je schopná ubytovat ař osm dospělých se čtyřmi dětmi, nebo devět dospělých bez dětí. Skládá se ze vstupní haly, čtyř ložnic s postelí king a pěti mramorových koupelen. Má také velké šatny, designový obývací pokoj, jídelnu,

Pláž a moře

Božská pláž s jemným světlým pískem se táhne podél celého resortu a nabízí pohodlná nastavitelná lehátka a barevné slunečníky.

Zatímco některé vily disponují vlastními úseky pláže, všechny nabízí privátní slunečník a opalovací lehátka. Moře je krásně průzračné, s písčitým dnem.

Online cena a slevy Porto Zante Villas and Spa *****

Profi foto hotelu Porto Zante Villas and Spa *****

Gastronomie a hotelové restaurace Porto Zante Villas and Spa

Porto Zante zve své návštěvníky k vynikajícím gurmánským zážitkům, které poskytuje řecká, asijská a středomořská kuchyně. V resortu se stoluje v krásném prostředí u pláže a hosté si tu pochutnají na čerstvých rybách, humrech a dalších úlovcích z místních vod. Jídla doprovází vůně bylinek vypěstovaných přímo v resortu.

The Club House Restaurant se nachází přímo na pobřeží a slibuje úžasné výhledy na moře a blízký ostrov Kefalonia. Podávají se zde řecké a středomořské pokrmy.

The Club House Bar láká svou vibrující atmosférou a intimním prostředí. Je perfektním místem, kde si můžete posedět se sklenkou martini, barevného koktejlu, rumu, šampaňského, či koňaku. Večer se můžete těšit na tematické akce s živou hudbou a piánem.

Restaurace Maya na kouzelném místě pláže Porto Zante nabízí kreativní asijskou kuchyni a zve své hosty mimo jiné na čerstvé ústřice – syrové a tempura, značkový pokrm našeho šéfkuchaře, sortiment sushi a sashimi s čerstvými místními rybami od našeho rybáře a náš kořeněný grilovaný místní humr. Pro milovníky masa nabídka restaurace Maya zahrnuje rovněž rib-eye steaky plemene Black Angus v úpravě rare, grilované k dokonalosti na grilu na dřevěné uhlí a ideálně doplněné exotickým výběrem desertů.  Zároveň zde najdete světově známé koktejly a značkové lihoviny, které si můžete vychutnat na večer společně se specialitami z asijské kuchyně, jež vám připraví místní šéfkuchař.

Stolovat můžete také v soukromí své vlastní vily. Pokojová služba funguje 24 hodin denně a vy si tak můžete užít večeři přímo na své terase nebo v zahradě.

Aktivity

Během svého pobytu můžete také využít pestré nabídky privátních výletů.

Navštívit můžete:

 • ikonickou Navagio Beach, kde na pláži leží starý vrak lodi
 • magické Modré jeskyně
 • Marathonisi (želví ostrov)
 • Dafni Beach
 • blízký ostrov Kefalonia a Lefkada
 • Antický Olymp, doprava je řešena zčásti autem a trajektem nebo motorovým člunem
 • Bochali, kde naleznete úžasné výhledy na hlavní město

Sport a wellness hotelu Porto Zante Villas and Spa *****

Řecký ostrov Zakynthos je skutečným vodním rájem. Jónské moře vás ohromí svými nádhernými odstíny modré a byla by škoda nevyzkoušet některý z vodních sportů, které resort Porto Zante nabízí.

Užít si můžete:

 • pádlování ve stoje
 • plavbu na kánoích
 • šnorchlování
 • šlapadla

Využít můžete také fitness centrum, které je vybaveno nejmodernějšími stroji značky Technogym. K dispozici jsou také programy na cvičení v doprovodu osobního trenéra, které vyhovují speciálním požadavkům. V tomto luxusním vilovém resortu můžete vyzkoušet lekce jógy na pláži, která pomáhá budovat vyváženější a zdravější životní styl. Pilates zase nabízí cvičení zaměřené na střed těla, které posiluje tělo pomocí specifických dýchacích technik.

Pro rodiny s dětmi resort nabízí:

 • Vodní park (200 metrů od vaší vily) s pirátskou lodí a hromadou skluzavek a toboganů.
 • Ostrov želv, kam se dostanete se zkušeným průvodcem, který vás zasvětí do života želv Kareta Kareta.
 • Nemotorizované vodní sporty: vodní kola, kánoe, šnorchlování, plážové hry a hračky do bazénu i na pláž.
 • Pozemní sporty: mini-golf, stolní tenis, jízda na ponících, jízda na kolech, hry v dětském koutku.
 • Zábava ve vile: filmy a stolní hry.
 • Servis pro děti: dárky, speciálně vyzdobené pokoje, kočárky, dětské menu, vysoké dětské židličky, služba hlídání dětí.

V roce 2018 byl resort Porto Zante vybrán anglickým časopisem Condé Nast Traveller mezi 14 nejlepších rodinných hotelů světa. 

Porto Zante Villas and Spa také nabízí možnost využití nedalekého tenisového klubu nebo jízdu na koni či ponících. 

Waterfront Spa

Nadechněte se svěžího mořského vzduchu a omlaďte své tělo, duši i mysl více než 20 lázeňskými procedurami z celého světa prováděnými v jedinečných lázních Waterfront Spa. V roce 2018 získaly hotelové lázně přední hotelové ocenění World Spa Award 2018. Masáž si můžete užít přímo nad vodou nebo v naprostém soukromí své vily. Zkušení lázeňští terapeuti provádějí jedinečnou řadu holistických ošetření, které kombinují s inovativním přístupem a speciálními masážními technikami. Ke své práci využívají exotické koření, řecké bylinky a éterické oleje a krémy vyrobené z nejčistších složek získaných z ekologicky pěstovaných rostlin v Řecku.

Široká nabídka hotelového spa zahrnuje řadu terapií inspirovaných řeckou pířírodou a silou aromaterapie, jakož i tradiční ošetření jako jsou masáže obličeje, tělové zábaly a peelingy.  Terapeuti přizpůsobií léčebný program každému hostu individuálně na základě jeho požadavků.

Děti v hotelu Porto Zante Villas and Spa *****

Zažijte vzrušující rodinnou dovolenou v Řecku! Díky zábavním programům pro děti, vedeným zkušenými animátory, je tu na výběr spousta aktivit a zábavy. K dispozici je dětský klub nabízející nepřeberný výběr her pro děti každého věku. 

Starší děti si mohou vybrat některý z řady vodních sportů, opalování na soukromé písečné pláži resortu, stolního tenisu, jízdy na koni nebo her na PlayStation 4.

V resortu jsou také k dispozici služby hlídaní dětí, přičemž kojenecké potřeby (postýlky pro děti, kočárky, bezpečnostní branky na schodiště) můžete využít zdarma.

Užijte si společně strávený čas plný zábavy díky rozličným aktivitám, výletům i hrám ve vile.

Resort pro rodiny s dětmi nabízí:

 • Vodní park (200 metrů od vaší vily) s pirátskou lodí a hromadou skluzavek a toboganů.
 • Ostrov želv, kam se dostanete se zkušeným průvodcem, který vás zasvětí do života želv Kareta Kareta.
 • Nemotorizované vodní sporty: vodní kola, kánoe, šnorchlování, plážové hry a hračky do bazénu i na pláž.
 • Pozemní sporty: mini-golf, stolní tenis, jízda na ponících, jízda na kolech, hry v dětském koutku.
 • Zábava ve vile: filmy a stolní hry.
 • Servis pro děti: dárky, speciálně vyzdobené pokoje, kočárky, dětské menu, vysoké dětské židličky, služba hlídání dětí.

   

V roce 2018 byl resort Porto Zante vybrán anglickým časopisem Condé Nast Traveller mezi 14 nejlepších rodinných hotelů světa. 

Mapa - Porto Zante Villas and Spa *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Řecka do hotelu Porto Zante Villas and Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Porto Zante Villas and Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Porto Zante Villas and Spa *****

Podobný hotel

Letová spojení do Řecka

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.