Diana Dea Lodge ****

Reunion

Hotel ukrytý v přírodní rezervaci s výhledem na hory i na oceán.

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Diana Dea Lodge ****

Hodnocení 8.6 Hodnotí 9 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Reunion | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Fascinující výhled Pěší túry při hotelu Vše z kamene a dreva
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Diana Dea Lodge **** Reunion

Ve výšce kolem 600 metrů nad mořem se nachází hotel Diana Dea Lodge, který skýtá široké možnosti pro prožití příjemné dovolené a dokonale splývá s okolní přírodou.

Menší resort nabízí kvalitní služby, gurmánskou restauraci, ubytování v komfortních pokojích či suitě
a mnohé další. V prostředí přírodní rezervace a bývalé lovecké oblasti se vám naskytnou výhledy na Indický oceán i na okolní svěží přírodu.

Geografická poloha je ideální primárně k objevování Belouvského lesa, oblasti Salazie, místní vesnice v Hellburg a stejně tak můžete navštívit i vulkanickou oblast nebo oblast Takamaka s vodopády.

K obohacení celého pobytu můžete využít i služby hotelových lázní, bazén či výlety do přírody i za kulturou. Tento zájezd je ideální kombinací aktivní dovolené a odpočinku na Reunionu.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Classique Room

Classic Rooms (20 m²) mají postel velikosti king nebo dvě oddělená lůžka, koupelnu s vanou, která poskytuje krásný výhled na Indický oceán...

Classique Superior

Classique Superior

Classique Superior pokoje mají postel velikosti king nebo dvě oddělená lůžka, koupelnu s vanou, která poskytuje krásný výhled na Indický oceán...

Privilege Room

Privilege Room

Privilege Rooms (25 m²) též disponují postelí velikosti king či dvěma oddělenými lůžky, mají obývací pokoj, koupelnu s designovou vanou, sprchu, venkovní terasu do zahrady se židlemi, ..

Honeymoon Suite

Honeymoon Suite

Honeymoon Suite (suita se třemi patry) má patro se vstupem, designovou koupelnu a kout s minibarem. Přízemní patro se vyznačuje salonkem, satelitní TV a terasou s lehátky, horní „privilege..

Gastronomie a hotelové restaurace

Restaurace Diana Dea je otevřena přírodě i panoramatickým výhledům na Indický oceán. Šéfkuchař se svým týmem tu připravuje pokrmy, které spojují ty nejlepší místní produkty s kořením a chutí ostrova. Pochutnáte si zde na specialitách Réunionu, jako jsou Chou coco, Chouchou, sladké brambory, cambar, Bourbon vanilka a nechybí ani výběr toho nejlepšího z Francie, například hovězí medailonky, foie gras, atd. Menu je pravidelně obměňováno.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Reunion – cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Reunion se specializujeme od našeho založení v roce 1995 a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Reunion opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Diana Dea Lodge

Hosté se mohou ubytovat v pokojích dvou kategorií (Classic a Privilege), které nabízejí dostatek prostoru i komfortu. Nejen novomanželům je určena suita Honeymoon.

Pokoje jsou velmi pohodlné a zajistí vám bezstarostný pobyt, disponují balkonem či terasou a slibují úžasné výhledy na oceán, přírodu a divoké jeleny, kteří se v této oblasti hojně vyskytují.

Nabídka pokojů

Classique Room

Classic Rooms (20 m²) mají postel velikosti king nebo dvě oddělená lůžka, koupelnu s vanou, která poskytuje krásný výhled na Indický oceán. Dále přízemní zahradu s terasou nebo balkon v prvním patře, satelitní TV, župan a pantofle, telefon, bezpečnostní schránka, minibar, klimatizace/vytápění, samostatná toaleta, zařízení na přípravu čaje a kávy, malou láhev minerální vody. Pět těchto pokojů je vybaveno rozkládacím gaučem pro dítě do 11 let.

Classique Superior

Classique Superior

Classique Superior pokoje mají postel velikosti king nebo dvě oddělená lůžka, koupelnu s vanou, která poskytuje krásný výhled na Indický oceán. Dále přízemní zahradu s terasou nebo balkon v prvním patře, satelitní TV, župan a pantofle, telefon, bezpečnostní schránka, minibar, klimatizace/vytápění, samostatná toaleta, zařízení na přípravu čaje a kávy, malou láhev minerální vody. Pět těchto pokojů je vybaveno rozkládacím gaučem pro dítě do 11 let.

Privilege Room

Privilege Room

Privilege Rooms (25 m²) též disponují postelí velikosti king či dvěma oddělenými lůžky, mají obývací pokoj, koupelnu s designovou vanou, sprchu, venkovní terasu do zahrady se židlemi, stolkem a lehátky. Výhled budete mít na Domaine, popásající se jeleny a nekonečné dálky Indického oceánu. Další vybavení je stejné, jako u pokojů Classic.

Honeymoon Suite

Honeymoon Suite

Honeymoon Suite (suita se třemi patry) má patro se vstupem, designovou koupelnu a kout s minibarem. Přízemní patro se vyznačuje salonkem, satelitní TV a terasou s lehátky, horní „privilege“ patro komfortní postelí o velikosti king a panoramatickým výhledem na Domaine a Indický oceán. Hosty také čeká VIP přivítání (koš s ovocem, čokoláda a dezerty). K dispozici budete mít telefon, bezpečnostní schránku, minibar, klimatizaci/vytápění, samostatnou toaleta, zařízení na přípravu čaje a kávy a malou láhev minerální vody.

Pláž a moře

Hotel Diana Dea Lodge nemá vlastní pláž, neboť je součástí přírodní rezervace. Hosté hotelu to ale k mořskému pobřeží nebudou mít daleko.

Online cena a slevy Diana Dea Lodge ****

Profi foto hotelu Diana Dea Lodge ****

Naše foto hotelu Diana Dea Lodge ****

Gastronomie a hotelové restaurace Diana Dea Lodge

Restaurace Diana Dea je otevřena přírodě i panoramatickým výhledům na Indický oceán. Šéfkuchař se svým týmem tu připravuje pokrmy, které spojují ty nejlepší místní produkty s kořením a chutí ostrova. Pochutnáte si zde na specialitách Réunionu, jako jsou Chou coco, Chouchou, sladké brambory, cambar, Bourbon vanilka a nechybí ani výběr toho nejlepšího z Francie, například hovězí medailonky, foie gras, atd. Menu je pravidelně obměňováno.

Sport a wellness hotelu Diana Dea Lodge ****

Využít můžete nabídky aktivit a výletů jako túry do přírody, lov pokladů, jízda na koni, v motokárách, v kajaku či v kánoi.

Čas můžete strávit i hrou paintballu, ochutnávkou vín nebo výlety za kulturou.

Hotel také nabízí vlastní lázně Diana Dea Spa, nacházejí se v blízkosti bazénu a čeká tu na vás výjimečná relaxace. Otevřeny jsou každý den od deváté ranní do osmé večerní. Dopřát si tu můžete péči o tělo, o obličej, relaxace i další procedury, které využívají přírodní produkty. Odpočinout si můžete i u hotelového bazénu.

Pokud jste přijeli za prací, jistě uvítáte prostory pro meetingy a konference.

Mapa - Diana Dea Lodge ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Reunion do hotelu Diana Dea Lodge ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Diana Dea Lodge ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Pavlína Zbořilová
Poslední inspekce hotelu
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Recenze hotelu Diana Dea Lodge ****

Letová spojení na Reunion

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.