La Ferme du Pommeau **

Reunion

Zasazen do přírodních krás horské tropické vesnice

Hotel La Ferme du Pommeau **

Lokalita Reunion, St. Anne | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů 1000 metrů nad mořem Exkurze organizované hotelem Intimní prostředí malého hotela

Popis hotelu La Ferme du Pommeau ** Reunion

Hotel La Ferme du Pommeau se nachází na vysokých pláních ostrova Réunion. Čeká na vás útulné prostředí, kreolské i tradiční kuchyně a především nádherné prostředí, které je obklopeno horami
a lesy, a které symbolizuje potěšení venkovského života.
Tento malý hotýlek nabízí pouhých 15 pokojů s vlastní koupelnou, které mají vše, co si může host přát.
Pobyt v hotelu La Ferme du Pommeau si užijí všichni milovníci přírodních krás. Zde budete mít přímo před očima různorodost Réunionu. Spatříte vrcholek sopky, vodopády, bujný tropický prales a přitom budete od mořského pobřeží vzdáleni jen 15 minut.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Gastronomie a hotelové restaurace

Restaurace hotelu představuje útulný prostor s výhledem na okolní hory. Stolovat zde může až 70 osob a to buď uvnitř, nebo na zakryté terase. Kuchaři připravují mezinárodní kuchyni, kreolské speciality i místní pokrmy s dlouhověkou tradicí.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Reunion – cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Reunion se specializujeme od našeho založení v roce 1995 a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Reunion opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů La Ferme du Pommeau

K dispozici je 19 pokojů, které nabízejí vlastní koupelnu, topení, TV a telefon s přímou volbou. Jeden z pokojů je bezbariérový.

 

Nabídka pokojů

Pláž a moře

Online cena a slevy La Ferme du Pommeau **

Profi foto hotelu La Ferme du Pommeau **

Gastronomie a hotelové restaurace La Ferme du Pommeau

Restaurace hotelu představuje útulný prostor s výhledem na okolní hory. Stolovat zde může až 70 osob a to buď uvnitř, nebo na zakryté terase. Kuchaři připravují mezinárodní kuchyni, kreolské speciality i místní pokrmy s dlouhověkou tradicí.

Sport a wellness hotelu La Ferme du Pommeau **

V okolí hotelu je mnoho možností k exkurzím a výletům. Navštívit můžete:
• vodopád Cascade Biberon
• známý les Bebour-Bélouve
• divoké jižní pobřeží
• jedinečnou sopku Piton de la Fournaise
• na požádání je také možno domluvit návštěvu zemědělské farmy.

 

Mapa - La Ferme du Pommeau **

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Reunion do hotelu La Ferme du Pommeau **

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem La Ferme du Pommeau **, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu La Ferme du Pommeau **

Letová spojení na Reunion

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.