Srí Lanka

Letová spojení na Srí Lanku

Navrhneme Vám Letenky na klíč. Pošlete nám požadavek přes jednoduchý formulář. Obdržíte nabídku letenek rychle zpracovanou odborníkem s dlouholetou praxí. Pomůžeme Vám i v případě, že na cestě budete potřebovat změnit své lety.

Cestovní kancelář Deluxea Vám zajistí letenku na Srí Lanku na pravidelných letech společností EMIRATES (z Prahy i Vídně, přestup v Dubaji) a SRI LANKAN AIRLINES (z Prahy i Vídně). Rádi Vám zrealizujeme rezervaci letenek podle Vašeho přání. Uvidíte přesné časy letu a dobu na přestup i cenu včetně poplatků.

 

 

Cena letenky na Srí Lance

Ceny letenek na Srí Lanku se odvíjejí od obsazenosti letů (dle termínů svátků, prázdnin, sezóny, atd.) a počtu dnů zbývajících do odletu. Chcete-li cestovat co nejlevněji, je třeba rezervovat letenku s velkým předstihem několika měsíců, nebo využít nabízených akčních slev. Cena letenek v economy třídě Vám sdělíme na vyžádání. V případě zájmu o pobyt na Srí Lance nabízíme letenky za zvýhodněnou touroperátorskou cenu, která je výrazně levnější ve srovnání s cenami letenek bez ubytování.

 

 sri-lanka-073.jpg

S Emirates každý den z Prahy i Vídně na Srí Lanku

Letecká společnost Emirates, která je špičkou ve svém oboru, nabízí svým klientům následující služby a výhody. Při čekání na další let déle než 4 hodiny můžete využít nabídky poukazů na občerstvení zdarma. Při delším čekání za splnění specifických podmínek jako je cena letenky a doba čekání můžete využít programu STPC s možností ubytování v hotelu poblíž letiště. K dalším extra službám patří relaxace v salónku, transferu na letiště zdarma atd. Více informací o cestování s Emirates naleznete zde.

 

 

 

Výhodné parkování a pohodlí na letišti při cestě na Srí Lanku

Dlouhodobě spolupracujeme s letištěm Vídeň, které nabízí svým klientům podstatně zvýhodněnou možnost parkování na letišti Vídeň Schwechat. Zvýhodněné parkování je zajištěno v krytých garážích (Parkhaus 4) nebo na volné ploše C (Parkplaz C). Letiště Vídeň a parkovné.

Nároční klienti si přijdou na své při odletu z Prahy využitím služeb VIP Service Clubu. Podstatnou výhodou tohoto klubu je značná úspora času při pobytu na letišti, maximální pohodlí a komfort před odletem nebo příletem letadla.

 

Rezervace letenek u Deluxea Airticket

Ušetřete svůj drahocenný čas a využijte služeb profesionálů. V případě zájmu o koupi letenky libovolné letecké společnosti můžete využít tlačítko níže pro vstup do formuláře nebo nás můžete kontaktovat

 • na emailu rezervace@letenky-na-klic.cz
 • nebo na pevných linkách (+420) 224 234 964–5 pro Prahu, (+420) 543 524 442 pro Brno
 • nebo na mobilních telefonech (+420) 724 730 001 nebo (+420) 724 730 004.
 • Letecky s Emirates přes Dubaj

  O Emirates

  Nejrychleji se rozvíjející letecká společnost se sídlem v Dubaji získala přes 400 celosvětových ocenění za výjimečnost. Jedná se o jednu z nejmladších a nejmodernějších společností, která klade velký důraz na komfort a kvalitu svých služeb. V roce 2001 tato společnost vynaložila nemalé prostředky na nákup nových typů letadel Airbus a Boeing. V současnosti létají Emirates do více než 100 destinací v 60 zemích světa. Na palubě letadla můžete ochutnat různé druhy jídel od profesionálních kuchařů, od ryby, jehněčího, kuřecího až po kari speciality. Zážitek z jídla umocní zážitek z krásy volnosti, kterou můžete nad mraky zažít.

   

  Výhody cestování s Emirates

  V případě, že pro svou cestu využijete služby letecké společnosti Emirates, můžete během přestupu v Dubaji využít následujících výhod, které Emirates svým klientům nabízí. Dostupnost všech uvedených služeb závisí na aktuální obsazenosti hotelu případně restaurace nebo salónku v době vytváření jejich rezervace. Není tedy možné tyto služby na letecké společnosti Emirates nárokovat.

   

  1. Občerstvení zdarma při přestupu v Dubaji

  Pokud cestujete s Emirates, můžete na letišti v Dubaji využít nabídku jednoho jídla zdarma. Nabídka platí pro cestující, kteří do Dubaje přiletí letem Emirates, dále pak pokračují rovněž letem Emirates a doba jejich čekání je delší než 4 hodiny. Jídla se podávají v restauraci „Courtyard Cafe“, která se nachází v západním křídle letiště na patře U3. Doba pro podávání snídaně je 6:00 – 10:00, pro obědy 12:00 – 16:00 a večeře 19:00 – 23:00. Mezi hlavními jídly může být podáváno občerstvení.

  2. Pogram STPC

  STPC zahrnuje možnost ubytování v Dubaji v hotelu Copthorne Airport Hotel (ekonomická třída) nebo Le Meridien Hotel (obchodní a první třída), transfer z/na letiště, stravu (dle denní doby) a povolení vstupu na území Spojených Arabských Emirátů. Vztahuje se na cestující, jejichž čekání v Dubaji je delší než 8 hodin (ekonomická třída) nebo 6 hodin (business a první třída). Službu je nutné vyžádat minimálně 48 hodin před odletem. Ubytování se i vrámci jednotlivých tříd vztahuje pouze na některé cestovní cenové hladiny, pro ověření možnosti využití STPC nás tedy neváhejte kontaktovat.

  3. Marhaba Services Dubai

  Letecká společnost Emirates nabízí svým cestujícím doplňkovou službu usnadňující tranzit na letišti v Dubaji. Označení služby je Marhaba Services a znamená v arabštině „uvítání“. Cílem je představit zahraničním hostům vřelost a pohostinnost arabské kultury. Součástí služby je vyzvednutí na letišti, pomoc se zavazadly, transport motorovým vozítkem po letišti, doprovod přes celní úřad, vstup do Marhaba Lounge. Službu zajišťuje již od prosince 1991 společnost Dnata, člen skupiny Emirates.

  Základní služby Marheba jsou následující:

  1.Marhaba Lounge – Marhaba salónky naleznete na letišti v Dubaji na Terminálu 1, Terminálu 3 a nově také na Terminálu 2. Vstup do těchto salónků zahrnuje konzumaci teplých a studených pokrmů a nápojů a výběr z široké nabídky časopisů. Součástí salónků je i internetové připojení, wifi a široká nabídka zahraničních časopisů. Možnost vstupu do Marhaba Lounge je pro všechny cestující nezávisle na letecké společnosti a je potřeba rezervovat jej min. 24 hodin předem. 2.Balíčky služeb Meet & Greet Services dostupné při příletu nebo odletu: Personalized Meet & Greet Service – Služba dostupná jen na příletu. Vyzvednutí cestujících asistentem, provedení letištěm a pomoc s vyřízením veškerých formalit. Diamond Meet & Greet Services – Luxusní služba doporučovaná pro VIP klientelu. Osobní asistent Marhaba vyřídí veškeré formality při příletu i odletu. Pro zajištění co největšího pohodlí mohou cestující využít pohostinnosti Meeting Lounge v odbavovací zóně a Marhaba Lounge v odletové hale. Standard Meet & Greet Services – Zajištění vřelého uvítání po příletu a doprovod k odletu včetně všech formalit. Zahrnuje kontrolu a pomoc s veškerými formalitami a procesy na letišti. Family Package – Služba šitá na míru rodinám s dětmi, umožňuje rodinám využít odbavovací salónek. 3.Guest Services – Služba průvodce pro velké skupiny turistů. Skupina bude uvítána jménem Marhaba Guest Services osobou s cedulkou s Vaším jménem, která skupinu doprovodí k zástupci tour operátora. 4.City Stop

  Platba i rezervace veškerých služeb se provádějí na vyhrazených webových stránkách, kde naleznete rovněž ceník jednotlivých služeb. Pokud máte o některou ze služeb zájem, kontaktujte nás pro zaslání bližších informací.

 • 4. Služba Chauffeur-drive

  Službu Chauffer-drive poskytuje Emirates svým cestujícím v první a business třídě. Cestující si v rámci služby může vybrat v rámci Prahy či Vídne a jejích okolí adresu, kde si přeje být vyzvednut a dopraven zdarma na letiště. Pro business třídu může být adresa do 40 km od letiště Praha a Schwechat a služba je zajišťována vozy Škoda Superb. Pro první třídu může být vzdálenost do 50 km od letiště Praha a Schwechat a je zajišťována vozy Mercedes S, Mercedes E, Audi A6 nebo Audi A8. Službu je možné vyžádat pro odlety i přílety.

  Služba je zajišťována smluvním partnerem Emirates firmou Sixt Limousine Service. V případě zájmu je možné ji vyžádat i v dalších 41 destinacích Emirates.

   

   

  Letiště v Dubaji – Terminál 3

  Veškeré lety letecké společnosti Emirates s příletem do a odletem z Dubaje jsou operovány na Terminál 3, který funguje od roku 2008. Terminál 3 je situován v blízkosti centra Dubaje a má výbornou dopravní obslužnost – je dosažitelný autem, taxi i metrem nebo autobusem.

  V Terminálu 3 naleznete celkem 180 odbavovacích přepážek a samoobslužných odbavovacích kiosků. Pro cestující v první a obchodní třídě je zde 36 jim vyhrazených odbavovacích přepážek. Pro cestující v první a obchodní třídě jsou v Terminálu 3 k dispozici rovněž samostatné salónky, kde mohou relaxovat nebo se občerstvit.

  Terminál 3 nabízí 29 obchodů v Duty-free zóně. Jedná se o obchody předních světových značek s bohatým výběrem zboží. Rovněž zde naleznete široký výběr mezinárodní kuchyně. Po stranách Terminálu 3 můžete relaxovat v Zen zahradách, případně využít služeb lázní.

   

  Business třída Emirates

  V business třídě Emirates můžete vždy očekávat nadstandardní služby, které zahrnují perfektní catering a vícejazyčné posádky. Dle Skytrax byl systém palubní zábavy Emirates opakovaně vyhodnocen jako nejlepší na světě. Služba Aeromobile je rovněž vysoce ceněnou výhodou, jenž umožňuje volání z mobilního telefonu cestujícího během letu.

  Váhový limit odbaveného zavazadla je do 40 kg, příruční zavazadlo může být o dvou kusech do celkové maximální hmotnosti 12 kg. Pro držitele karet věrnostního programu Emirates (Skywards) je navíc možný bonus v podobě zvýšení hmotnosti odbaveného zavazadla: pro držitele stříbrné karty + 12 kg a pro držitele zlaté karty + 16 kg.

  Pokud s Emirates cestujete v business třídě, můžete navštívit Business salónky zdarma. Business salónky naleznete na letištích v Praze, Dubaji i v cílových destinacích. Emirates má po celém světě téměř 30 vlastních salónků. Více informací o Business salónku v Dubaji naleznete zde. K dispozici je cestujícím v business třídě rovněž služba Fast track, která cestujícím umožňuje rychlý průchod přes imigrační kontrolu v Praze, Dubaji nebo v cílové destinaci.

 • Přejeme Vám příjemnou cestu s leteckou společností Emirates.
 • Postup při zajišťování letenek
  1) Oznamte nám datum své cesty a letenku Vám zajistíme my.

  Ceny letenek se odvíjejí od obsazenosti letů (dle termínů svátků, prázdnin, sezóny atd.) a počtu dnů zbývajících do odletu. Chcete-li cestovat co nejlevněji, doporučujeme rezervovat letenku s velkým předstihem několika měsíců. Express odlety jsou možné, ale je třeba počítat s vystavením víza, které trvá 3–5 pracovních dnů.

  V případě zájmu o koupi letenky libovolné letecké společnosti můžete využít tlačítko níže pro vstup do formuláře nebo nás můžete kontaktovat

  • na emailu rezervace@letenky-na-klic.cz
  • nebo na pevných linkách (+420) 224 234 964–5 pro Prahu, (+420) 543 524 442 pro Brno
  • nebo na mobilních telefonech (+420) 724 730 001 nebo (+420) 724 730 004.

  Mám zájem o rezervaci letenky

  2) Letenku si můžete sami zarezervovat přes specializovaný server.

  Cestovní kancelář Deluxea spolupracuje se serverem Královna.cz, největším prodejcem letenek v České republice. Využijte pro rezervaci Vašeho letu specializovaný server a my Vám zajistíme pouze program v destinaci. Letenku si můžete rezervovat zde.

  3) Letenku si můžete sami zakoupit u Vašeho prodejce nebo třeba vyřídit za bonusové body.

  Při poptávce po zájezdu nám sdělte pouze přílet (den, hodina, letecká společnost, číslo letu) a odlet (den, hodina, letecká společnost, číslo letu) a vybraný hotel/pokoj emailem na travel@srilanka.cz. My Vám zajistíme ubytování a případný další program.

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.