Waldegg Engelberg ****

Švýcarsko
Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Waldegg Engelberg ****

Lokalita Švýcarsko, Obwalden, Engelberg | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Solné lázně Krásné okolí Golf

Popis hotelu Waldegg Engelberg **** Švýcarsko

Čtyřhvězdičkový hotel Waldegg se nachází na krásném místě s výhledem na střechy Engelbergu. Je obrácen směrem k jihu a nabízí 60 pohodlných dvoulůžkových pokojů, které potěší panoramatickými výhledy na hory. V jeho blízkosti se nachází jezero Eugeni a golfové hřiště.

Kromě ubytování poskytuje hotel svým hostům wellness ráj s alpskými solnými lázněmi, aromatickými koupelemi, saunami, relaxační místností, wellness barem a posilovnou. K dispozici jsou také různá ošetření těla a obličeje. Hosté hotelu mají wellness služby zahrnuty v ceně pokoje.

Od jara do podzimu láká k relaxaci také krásně upravená zahrada s pohodlnými lehátky a výhledem na Mount Titlis. Na panoramatické terase se dá stolovat po celý rok.

Hotel nabízí také vlastní autobusovou dopravu, garáž, parkoviště, konferenční prostory až pro 80 osob a místnosti pro různé oslavy až pro 120 osob.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Superior Room

Superior Rooms (41 m²) prošly nedávnou renovací a poskytují výhledy na horu Mount Titlis a město. Mají vlastní balkon, ložnici s manželskou postelí a obývacím prostorem...

Deluxe Room

Deluxe Rooms (41 m²) jsou taktéž po renovaci, nabízejí koupelnu se samostatnou komfortní vanou a poskytují výhledy na horu Mount Titlis a město...

Deluxe Sauna Room

Deluxe Sauna Rooms (41 m²) jsou taktéž po rekonstrukci, nabízejí vlastní saunu, koupelnu se samostatnou komfortní vanou a poskytují výhledy na horu Mount Titlis a město...

Gastronomie a hotelové restaurace

Á la carte restaurace s panoramatickými výhledy na Engelberg poskytuje posezení až pro 60 osob. Kuchyni velí švýcarský šéfkuchař Marcel Syfrig, který se svým týmem připravuje čerstvé tradiční pokrmy z místních zdrojů. Pod slunečními paprsky mohou hosté stolovat na velké venkovní terase.

Stravování v hotelu Waldegg funguje na principu polopenze. Večeře se skládá z pěti chodů. Restaurace má otevřeno od 8:00 do 21:30. Odpoledne od 14:00 do 18:00 si zde mohou hosté dopřát lehké občerstvení.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Proti úpadku jsme pojištňi u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do primárně exotických destinací, ke kterým jsme v roce 2009 přidali Švýcarsko.

Švýcarsko jsme navštívili a poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám velmi odborně na základě osobních zkušeností poradíme a sestavíme zájezd přesně podle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat s Vašimi přáními, zasloužíte si dovolenou podle Vašich představ.

Zvolte si odletové letiště: Praha, Vídeň, případně jiná evropská metropole. Všechny letenky a transfery Vám zabezpečíme u nás v kanceláři. Možností je samozřejmě také vlastní doprava do Švýcarska.

Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 7, 9, 10, 12, 14, 17 … nocí) Odletět můžete každý den. Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Každý zájezd do Švýcarska je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Délka Vašeho pobytu může být libovolná.

Kategorie a vybavení pokojů Waldegg Engelberg

Standardní vybavení pokojů zahrnuje kávovar Nespresso, minibar, trezor, fén, TV a internet.

Nabídka pokojů

Superior Room

Superior Rooms (41 m²) prošly nedávnou renovací a poskytují výhledy na horu Mount Titlis a město. Mají vlastní balkon, ložnici s manželskou postelí a obývacím prostorem. Koupelna je zařízena sprchovým koutem. Pokoje jsou situovány v 5. a 6. patře.

Deluxe Room

Deluxe Rooms (41 m²) jsou taktéž po renovaci, nabízejí koupelnu se samostatnou komfortní vanou a poskytují výhledy na horu Mount Titlis a město. Mají vlastní balkon, ložnici s manželskou postelí a obývacím prostorem. Pokoje jsou situovány ve 4. patře.

Deluxe Sauna Room

Deluxe Sauna Rooms (41 m²) jsou taktéž po rekonstrukci, nabízejí vlastní saunu, koupelnu se samostatnou komfortní vanou a poskytují výhledy na horu Mount Titlis a město. Mají vlastní balkon, ložnici s manželskou postelí a obývacím prostorem. Pokoje jsou situovány ve 3. patře.

Online cena a slevy Waldegg Engelberg ****

Profi foto hotelu Waldegg ****

Gastronomie a hotelové restaurace Waldegg Engelberg

Á la carte restaurace s panoramatickými výhledy na Engelberg poskytuje posezení až pro 60 osob. Kuchyni velí švýcarský šéfkuchař Marcel Syfrig, který se svým týmem připravuje čerstvé tradiční pokrmy z místních zdrojů. Pod slunečními paprsky mohou hosté stolovat na velké venkovní terase.

Stravování v hotelu Waldegg funguje na principu polopenze. Večeře se skládá z pěti chodů. Restaurace má otevřeno od 8:00 do 21:30. Odpoledne od 14:00 do 18:00 si zde mohou hosté dopřát lehké občerstvení.

Sport a wellness hotelu Waldegg ****

Engelberg je perfektní destinací pro volnočasové aktivity. V létě je rájem pro pěší turistiku, cykloturistiku, paragliding a horolezectví. Oblíbenou volbou je 18 jamkové golfové hřiště. Pokud máte duši dobrodruha, můžete vyzkoušet aktivity, jako je ferrata, kánoe nebo bungee jumping.

V zimě se nabízí lyžování, snowboarding, běžky, bruslení, sáňkování, apod.

Hotelové wellness centrum nabízí:

  • alpskou lázeň v teplé vodě o 34 °C. Tato koupel uvolňuje svaly, prohlubuje dýchání, prokrvuje a obohacuje tělo o blahodárné pocity, které umocňují i krásné výhledy na hory.
  • sauny, které jsou světem vody, aroma a páry. Hosté mohou oživit své smysly ve finské sauně, parní eukalyptové lázni nebo pod hydromasážní sprchou.
  • denní lázně. Jsou otevřeny od 9:00 do 20:00 a na hosty zde čekají předehřáté župany, pantofle a ručníky, stejně jako minerální voda, aromatické čaje a čerstvé ovoce.
  • posilovnu, která nabízí sofistikované kardio programy, břišní trenažer, žebřiny, žíněnky a další cvičební pomůcky.

Mapa - Waldegg Engelberg ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Švýcarska do hotelu Waldegg Engelberg ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Waldegg Engelberg ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Waldegg Engelberg ****

Letová spojení do Švýcarska

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.