Elewana Serengeti Pioneer Camp *****

Tanzánie

Impozantní kemp v srdci Serengeti

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Elewana Serengeti Pioneer Camp *****

Lokalita Tanzánie | Zobrazit mapu
Strava Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Mobilní tábor stopující trasu migrace Design stanů vychází z třicátých let minulého století Fascinující výhledy do krajiny
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Elewana Serengeti Pioneer Camp ***** Tanzánie

Elewana Serengeti Pioneer Camp je unikátně umístěný kemp v samém srdci národního parku Serengeti, v oblasti Moru Kopjes v Tanzánii a svým hostům poskytuje pobyt v nedotčené přírodě Afriky. Představuje skvělý výchozí bod pro pozorování takzvané velké pětky v jejich přirozeném prostředí – slonů, buvolů, levhartů, lvů a občasně i nosorožců. Skvělou podívanou zajišťuje nejen výborná poloha tohoto kempu, ale také sesterského kempu Serengeti Migration, společně totiž pokrývají 90 % národního parku.

Během ledna až března probíhá světoznámá migrace po tzv. jižní trase. V měsících ledna a února se během několika týdnů narodí asi 400 000 mláďat pakoňů, což přitahuje nejrůznější predátory. Elewana Serengeti Pioneer Camp se nachází v dostatečné blízkosti, abyste mohli absolvovat celodenní safari a pozorovat tento přírodní jev, a poté se vrátit do klidného soukromého zázemí kempu. Velké sodové jezero Magadi, které je přístupné z kempu, poskytuje sezónně domov několika stovkám plameňáků, jejich růžové masy jsou úžasnou podívanou.

Důmyslně navržené stany splývají s okolím národního parku, nabízí dokonalé pohodlí moderního života a skvostné výhledy. Každá jednotka je disponuje dostatkem soukromí, terasou, pohodlnou postelí a vlastní koupelnou s přívodem teplé vody. Stravování je zajištěno ve vyhrazeném jídelním stanu nebo si pokrmy můžete nechat zabalit na cestu.

 
 
Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Safari Tent

Safari Tent

Užijte si pobyt v národním parku Serengeti, jednoho z klenotů zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO, v tomto pohodlném stanu...

Family Tent

Family Tent

Pokud cestujete s rodinou či větší skupinou, zvolte tento prostorný stan, který disponuje dvěma ložnicemi...

Gastronomie a hotelové restaurace

Vynikající snídaně, obědy i večeře se v kempu Elewana Serengeti Pioneer podávají buď ve vyhrazeném jídelním stanu, nebo si můžete jídlo nechat zabalit a vzít s sebou na vaše vzrušující cesty po národním parku Serengeti.

Kategorie a vybavení pokojů Elewana Serengeti Pioneer Camp

Elewana Serengeti Pioneer Camp poskytuje jedinečnou dovolenou v národním parku Serengeti, který je domovem nespočtu majestátních zvířat – lvů, nosorožců, pakoňů, slonů, levhartů a také buvolů. Zvolte jeden ze 12 stanů, jež harmonicky splývají s okolní přírodou a vychutnejte si krásy Tanzánie.

Součástí vybavení každého stanu je: menší manželská postel, síť proti hmyzu, komoda na oblečení, stojan na oblečení, psací stůl, židle, set psacích potřeb, toaleta, umyvadlo, sprcha, přístup k teplé vodě díky solárnímu ohřevu a zastřešená terasa s venkovním posezením.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Safari Tent

Safari Tent foto

Užijte si pobyt v národním parku Serengeti, jednoho z klenotů zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO, v tomto pohodlném stanu. Uvnitř najdete menší ložnici s manželskou postelí, důmyslně pověšené závěsy, které poskytuji dostatek soukromí a podlahy pokryté příjemným kobercem. Nechybí ani vlastní koupelna s toaletou, umyvadlem a sprchou s přístupem k teplé vodě. Maximální kapacita: 3 osoby.

Family Tent

Family Tent foto

Pokud cestujete s rodinou či větší skupinou, zvolte tento prostorný stan, který disponuje dvěma ložnicemi. Vychutnejte si společně pobyt v nedotčené přírodě a odneste si zážitky na celý život.

Online cena a slevy Elewana Serengeti Pioneer Camp *****

Profi foto hotelu Serengeti Pioneer Camp *****

Naše foto hotelu Serengeti Pioneer Camp *****

Gastronomie a hotelové restaurace Elewana Serengeti Pioneer Camp

Vynikající snídaně, obědy i večeře se v kempu Elewana Serengeti Pioneer podávají buď ve vyhrazeném jídelním stanu, nebo si můžete jídlo nechat zabalit a vzít s sebou na vaše vzrušující cesty po národním parku Serengeti.

Aktivity

Elewana Serengeti Pioneer Camp je vystavěn v národním parku Serengeti, a nabízí tak bezkonkurenční výhledy. Pozorujte rozlehlé pláně i velkou migraci zvířat, spatřit můžete například pakoně, slony, nosorožce, buvoly, lvy a levharty. Dopřejte si pobyt v jedinečné lokalitě, na který budete ještě dlouho vzpomínat.

Elewana Serengeti Pioneer Camp nabízí následující aktivity:

  • zážitkovou projížďku na čtyřkolce po okolí
  • piknik s překrásným výhledem na národní park Serengeti
  • pozorování nezapomenutelných západů slunce z pohodlí terasy
  • grilování na ohni pod širým nebem
  • let balónem nad národním parkem Serengeti
  • pozorování divoké zvěře

Sport a wellness hotelu Serengeti Pioneer Camp *****

Pro hosty je v Elewana Serengeti Pioneer Camp k dispozici venkovní bazén s krásnými výhledy na okolní přírodu.

Děti v hotelu Serengeti Pioneer Camp *****

Elewana Serengeti Pioneer Camp nabízí pro děti tyto aktivity: vycházky do přírody v okolí kempu s průvodcem, Bush Masai trénink (seznámení s tradicemi Masajů), Animal Safari Bingo. V kempu je také dostupné dětské menu.

Doprava do hotelu Elewana Serengeti Pioneer Camp

Elewana Serengeti Pioneer Camp se nachází cca 50 minut cesty od letiště Seronera a cca 1 hodinu od vnitrostátního letiště Arusha.

Mapa - Elewana Serengeti Pioneer Camp *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Tanzánie do hotelu Elewana Serengeti Pioneer Camp *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Elewana Serengeti Pioneer Camp *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2022
Bc. Hana Nádvorníková
Poslední inspekce hotelu
Bc. Hana Nádvorníková 724 730 005

Recenze hotelu Elewana Serengeti Pioneer Camp *****

Letová spojení do Tanzánie

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.