&Beyond Mnemba Island *****

Zanzibar

Soukromý tropický ostrov v obklopení překrásných korálových útesů

Osobně
jsme
navštívili

Hotel &Beyond Mnemba Island *****

Lokalita Zanzibar, Mnemba | Zobrazit mapu
Strava All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Soukromý ráj s 12 privátními vilami Ideální místo pro objevování podmořského života Servis s osobním přístupem
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu &Beyond Mnemba Island ***** Zanzibar

&Beyond Mnemba Island se nachází na samostatném ostrově, čtyři a půl kilometru severovýchodně od Zanzibaru. Tento ostrůvek s obvodem pouhým 1,5 kilometru je obklopen dech beroucími korálovými útesy a nabízí jedny z nejlepších míst k potápění v Africe.

Ostrov Mnemba budete sdílet jen s několika dalšími hosty a poskytne Vám dokonalé soukromí. Mnemba Island nabízí romatický úkryt v dvanácti rustikálních plážových vilách s prostornými venkovními verandami a výhledy na oceán. Užijete si tu panenské pláže se zářivě bílým pískem, tyrkysovou lagunu a osobní služby komorníka. Stravování v resortu je naprosto přizpůsobeno přáním hosta. Pokrmy si můžete vychutna ve společných prostorách, nebo naopak v soukromí vily.

Na své si zde ale nepřijdou jen romantické duše. Mnemba Island se může pochlubit vskutku bohatým podmořským životem. Korálové útesy jsou domovem pro mnoho pestrobarevných ryb a sasanek. V hlubinách oceánu se vyskytují i keporkaci, delfíni i různé dravé ryby.

Od 11.01. do 01.10.2024 bude &Beyond Mnemba Island uzavřen z důvodu rekonstrukce.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k &Beyond Mnemba Island

Vynikající soukromý ostrov Mnemba se svými bílými korálovými plážemi a velkolepými korálovými útesy je známý jako jedna z nejromantičtějších oceánských destinací na světě. Mnemba Island Lodge je tropický ráj, kde můžete chodit bosi a užívat si ničím nerušený odpočinek. Resort Vám poskytne naprosté soukromí a rustikální exkluzivitu, která na africkém pobřeží nemá obdoby.

Ostrov Mnemba je jedním ze dvou chráněných hnízdišť v Zanzibaru pro ohroženou zelenou mořskou želvu. Hlavní hnízdící sezóna pro želvy je od února do července, k líhnutí pak dochází o 55 dní později. Resort Mnemba Island aktivně podporuje ochranu hnízdišť, která se zde vyskytují celoročně, a návštěvníky na tato místa upozrňuje. Ostrov Mnemba je také domovem pro menší antilopy (antilopa pižmová, chocholatka zanzibarská) a mnoho druhů ptáků. 

 
Bc. Petra Melková
Poslední inspekce hotelu
Bc. Petra Melková 724 065 777

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Bandas

Bandas

Bandas (94 m2) nabízí prostorný venkovní salonek s posezením a otevřeným výhledem na pláž, ložnici s dřevěnou postelí vyřezávanou od zanzibarských řemeslníků a koupelnu se samostat..

Family Banda

Family Banda

Family Banda (94 m2) se skládá ze dvou samostatných Bandas, které jsou umístěny blízko sebe a propojeny dřevěným chodníkem...

Gastronomie a hotelové restaurace

Koše čerstvého ovoce, ryb, humrů, krabů a krevet jsou denně přepravovány na Mnemba Island, kde je kuchaři přetvářejí v exotické pochoutky. Každý kulinářský pokrm je připraven a podáván podle individuálního vkusu a přání hosta. Pokud si přejete odpočívat, můžete si objednat doručení pozdní snídaně podávané s tropickým ovocem, čerstvě vymačkanou šťávou a tanzanskou kávou přímo do Vaší vily. Obědy se obvykle podávají na velkých vyřezávaných tácech ve společných prostorách. Romantické večeře mohou hosté zažít přímo na pláži nebo si nechat doručit pokrmy do vily a v soukromí pozorovat nádherný západ slunce. Pokud jste na Mnemba Island přijeli oslavit zasnoubení nebo svatbu, personál Vám uspořádá soukromou večeři na pláži.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Zanzibar - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt na Zanzibaru je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování - všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Zanzibar si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.

Sami si můžete vybrat parametry Vašeho pobytu

 • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné.
 • Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
 • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 ... nocí).
 • Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin.
 • Odletět můžete každý den.
 • Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Kategorie a vybavení pokojů &Beyond Mnemba Island

Mnemba Island nabízí ubytování v privátních vilách nazývaných "bandas". Rustikální dřevěné bandas s doškovou střechou z palmových listů jsou zasazeny do tropického pralesa lemovaného nedotčenými plážemi. Každá z vil disponuje prostornou terasou s výhledy na oceán. Vybavení vil zahrnuje: stropní ventilátor, wi-fi a plážovou tašku. Na vyžádání lze zajistit zařízení na přípravu čaje a kávy. V koupelně Vám bude k dispozici fén, župan, pantofle a balená pitná voda.

 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Bandas

Bandas foto

Bandas (94 m2) nabízí prostorný venkovní salonek s posezením a otevřeným výhledem na pláž, ložnici s dřevěnou postelí vyřezávanou od zanzibarských řemeslníků a koupelnu se samostatnou kamennou sprchou. Koupelně vévodí netradiční sprchový závěs ze skleněných korálků. Ke každé bandas náleží soukromé plážové "salas" s tradičními zanzibarskými lehátky.

Family Banda

Family Banda foto

Family Banda (94 m2) se skládá ze dvou samostatných Bandas, které jsou umístěny blízko sebe a propojeny dřevěným chodníkem. Family Banda nabízí ubytování pro dva dospělé a dvě děti do věku 12 let (3 děti na vyžádání).

Pláž a moře

Mnemba Island se nachází severovýchodně od Zanzibaru a představuje soukromý ráj s úžasnými plážemi, které každého překvapí neskutečně jemným bílým pískem. Vody oceánu nabízejí několik nejlepších potápěčských lokalit v celé Africe.

Online cena a slevy &Beyond Mnemba Island *****

Profi foto hotelu &Beyond Mnemba Island *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace &Beyond Mnemba Island

Koše čerstvého ovoce, ryb, humrů, krabů a krevet jsou denně přepravovány na Mnemba Island, kde je kuchaři přetvářejí v exotické pochoutky. Každý kulinářský pokrm je připraven a podáván podle individuálního vkusu a přání hosta. Pokud si přejete odpočívat, můžete si objednat doručení pozdní snídaně podávané s tropickým ovocem, čerstvě vymačkanou šťávou a tanzanskou kávou přímo do Vaší vily. Obědy se obvykle podávají na velkých vyřezávaných tácech ve společných prostorách. Romantické večeře mohou hosté zažít přímo na pláži nebo si nechat doručit pokrmy do vily a v soukromí pozorovat nádherný západ slunce. Pokud jste na Mnemba Island přijeli oslavit zasnoubení nebo svatbu, personál Vám uspořádá soukromou večeři na pláži.

All Inclusive

Balíček all inclusive zahrnuje:

 • snídaně, obědy, večeře
 • nealkoholické nápoje, čaj a kávu, domácí vína, místní značkové lihoviny a piva
 • kajaky, plavbu při západu slunce
 • šnorchlování, potápění - 2 ponory denně (vyžadována úplná PADI certifikace)
 • služby prádelny.

Balíček all inclusive nezahrnuje:

 • telefonické hovory, Safari shop
 • šampaňské, koňaky, prémiová vína a lihoviny, doutníky
 • jógu, wellness, masáže
 • výuka potápění pro hosty do věku 12 let a bez PADI certifikátu.

 

Aktivity

Dostaňte se za hranici Vašich očekávání a prožijte si Zanzibar na vlastní kůži. Díky nabídce dobrodružných aktivit si tuto krásnou součást Afriky zamilujete! 

Jóga: nasměrujte svou energii správným směrem, zvyšte své sebeuvědomění a naučte se více o čakrách to vše v blízkosti nekonečnosti oceánu. Lekce jógy jsou přizpůsobeny úrovním hostů i jejich preferovanému stylu. K dispozici jsou skupinové i individuální lekce. 

Plavba při západu slunce: užijte si romantický západ slunce v obklopení ohromující plochy oceánu. Plachetnice vás něžně ponese vlnami a večerní barvy soumraku vás zcela okouzlí. 

Pozorování želv zelených: Mnemba Island je důležitým místem pro rozmnožování a hnízdění mořských zelených želv. Hosté tak mohou sledovat tento unikátní přírodní proces na vlastní oči. Doba hnízdění vrcholí mezi dubnem a říjnem. 

 

 

Sport a wellness hotelu &Beyond Mnemba Island *****

Teplé vody indického oceánu jsou jako stvořené k plavání, šnorchlování a potápění. Krásné pláže jsou snadno přístupné a hosté tu mohou dovádět ve vlnách, aniž by se museli obávat přílivu či odlivu. V útesech kolem ostrova se vyskytuje ohromující řada útesových ryb a jiných podmořských divů. Mnemba proto přitahuje potápěče z celého světa. Na ostrově budete mít k dispozici veškeré šnorchlovací i potápěčské vybavení. Pod vedením zkušených instruktorů snadno nehlédnete pod pokličku hladiny oceánu. Vidět můžete až 430 druhů útesových ryb a to jen dvě minuty plavání od pláže. Delfíni se v těchto vodách vyskytují celoročně. K vidění jsou také želvy zelené, které na tomto idylickém soukromém ostrově kladou svá vejce.

Pokud toužíte po dobrodružství na vlnách, můžete vyzkoušet kajakystand-up paddle boardy nebo si za příplatek objednat rybolov na otevřeném moři.

Hosté, kteří nevyhledávají vodní sporty, se mohou vydat na krásnou procházku kolem ostrova, pozorovat pestrobarevné ptáky nebo se opalovat na plážích. K dispozici jsou také soukromé lekce jógy a profesionální masáže v pohodlí Vaší vily.

Děti v hotelu &Beyond Mnemba Island *****

Mnemba Island vítá i malé návštěvníky. V daném okamžiku mohou být na ostrově ubytovány maximálně dvě děti do věku 12 let (tři děti na vyžádání). Obecně se cesta na Zanzibar doporučuje dětem od 8 let. 

Děti mohou v průběhu pobytu využít zábavný interaktivní program WILDChild, který nabízí různé aktivity, jako je například dětský lov, pirátská plavba kolem ostrova, šnorchlování, plážové pikniky, procházky v přírodě a pečení sušenek s šéfkuchařem. Za poplatek je k dispozici také služba hlídání dětí.

Doprava do hotelu &Beyond Mnemba Island

Doprava do hotelu zahrnuje 90 minutovou jízdu ze Stone Town na severovýchodní pobřeží, běhemm níž můžete pozorovat místní plantáže s kořením. Odtud následuje 20 minutová plavba na samotný ostrov Mnemba.

Mapa - &Beyond Mnemba Island *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Zanzibar do hotelu &Beyond Mnemba Island *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem &Beyond Mnemba Island *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Bc. Petra Melková
Poslední inspekce hotelu
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recenze hotelu &Beyond Mnemba Island *****

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Zanzibar

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.