Nxai Pan ****

Botswana

Ryzí safari v horké Africe

We
personally
stayed at the hotel

Hotel Nxai Pan ****

Location Botswana | Show map
Specialists who
stayed in the hotel

Description of Nxai Pan **** Botswana

Kemp Nxai Pan se nachází na západním okraji fosilní pánve, podle které nese své jméno. Po své východní straně má otevřené pastviny a nabízí ubytování až pro 18 hostů, které ubytovává ve stylových doškových chatkách, které jsou speciálně konstruovány tak, aby zajišťovaly příjemné a konstantní teploty po celý rok. Kemp poskytuje celkem 9 pokojů, včetně 1 pro rodiny.

Teplota v této oblasti značně kolísá. Může být pod bodem mrazu, i se vyšplhat nad 45°C. Díky krásnému přírodnímu prostředí mohou hosté pozorovat tep afrického života přímo ze svých obydlí.

Kemp je také dějištěm nejrůznějších aktivit, jako je safari, výlety ke slavným baobabům, pozorování hvězd či procházky přírodou se zkušeným průvodcem.

Ceny v kempu fungují v rámci programu „All inclusive“.

Read more  Make an enquiry

Gastronomy and hotel restaurants

Stravování formou All inclusive se odehrává ve velké nízkopodlažní budově s doškovou střechou, která díky svým otevřeným prostorům poskytuje výhledy do okolí. Součástí jídelny je také salonek, kde mohou hosté relaxovat.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 
Specialista na Botswanu - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt na Botswaně je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

  • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné.
  • Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
  • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 … nocí).
  • Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin.
  • Odletět můžete každý den.
  • Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Botswanu si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.

Room categories and equipment of Nxai Pan

Kemp Nxai Pan pojme maximálně 18 hostů, které ubytovává v 9 pokojích. Jeden pokoj z tohoto počtu je ideálním místem pro rodiny s dětmi.

Každý pokoj má svou vlastní koupelnu, součástí je také ložnice, obývací část a dřevěná terasa s posezením. Z terasy mohou hosté pozorovat divoká zvířata, která přicházejí k napajedlu.

Room types

Online price and discounts of Nxai Pan ****

Professional photo of Nxai Pan ****

Our photo of Nxai Pan ****

Gastronomy and hotel restaurants Nxai Pan

Stravování formou All inclusive se odehrává ve velké nízkopodlažní budově s doškovou střechou, která díky svým otevřeným prostorům poskytuje výhledy do okolí. Součástí jídelny je také salonek, kde mohou hosté relaxovat.

Sport and wellness Nxai Pan ****

Součástí kempu je malý bazén obklopený lehátky.

Každý den se mohou hosté kempu zúčastnit safari, které začíná brzkým ranním budíčkem a shromážděním kolem krbu u čaje, kávy, ovesné kaše a čerstvě upečených muffinů. Předčasný odchod z kempu zvyšuje pravděpodobnost neobvyklých setkání a pozorování. Většina savců je totiž nejaktivnější na začátku a na konci dne, kdy jsou teploty nižší.

Ve vozech Toyota sedí maximálně šest osob najednou ve dvou řadách po třech sedadlech. Hosty doprovázejí zkušení průvodci. Projížďku je možné také absolvovat v pozdních odpoledních hodinách, kdy sluneční paprsky ztrácejí svou sílu. Večer jsou pomocí reflektorů odhalovány noční zvířata.

Nxai Pan se nachází uvnitř národních parků, které představují ekologicky citlivé oblasti. Kromě safari jízd zde proto nejsou jiná vozidla povolena.

Kromě safari si mohou hosté užít také procházky přírodou. Ty jsou jedinečným způsobem, jak poznat a ocenit místní životní prostředí. Pěší túra umožňuje poznat zase jinou faunu a flóru, kterou ve vozidle snadno minete. Procházkou vás provede odborný průvodce, který vás nechá nahlédnout do tohoto fascinujícího světa africké přírody.

Skvělým zážitkem jsou také plavby. Loď poklidně brázdí vody a hosté mohou pozorovat velkolepé vodní ptáky nebo koupající se slony. Je možné narazit i na hrocha.

Rybaření je dalším způsobem trávení volného času. Řeka Okavango je vyhledávaným rybářským cílem, stejně jako řeka Kwando. Vzhledem k vládním nařízením není rybaření povoleno v lednu a v únoru.

Mokoro jsou tradičná dlabané kánoe, které plují po deltě řeky Okavango. Kompletní nehybnost časného rána je na vodě úžasným zážitkem.

 

Children in the hotel Nxai Pan ****

Kemp Nxai Pan organizuje také rodinná safari. Rodině se bude věnovat odborný průvodce, který je vyškolen tak, aby dokázal nadchnout i děti a naučil je milovat africkou divočinu. Rodina má své vlastní vozidlo a průvodce ji doprovází po celou dobu pobytu. Péče o děti je práce na plný úvazek nejen na safari, ale i v táboře, proto si pak díky průvodci mohou rodiče užít zasloužený odpočinek.

V táboře si děti podle věku a svých zájmů mohou vyzkoušet různé aktivity, jako například rybaření, pozorování ptáků, vytváření odlitků, identifikaci rostlin, vyrábění pohlednic z přírodních materiálů, apod.

Map - Nxai Pan ****

Personal advice from DELUXEA do Botswany to the hotel Nxai Pan ****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Nxai Pan ****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

The last inspectionof the hotel byDELUXEA specialist
 
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková +420 724 065 777

Hotel reviews Nxai Pan ****

Flight connections do Botswany

Bc. Petra Melková
Nxai Pan
„I have stayed at the hotel.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the world. We will give you our personal advice.