Jumeirah Zabeel Saray *****

Dubai

Přepychová dovolená jak z pohádek Tisíc a jedna noc

We
personally
stayed at the hotel

Hotel Jumeirah Zabeel Saray *****

Rating 9.8 Rated by 2 clients
Detailed evaluation
Location Dubai, Dubaj, Palm Jumeirah | Show map
Meal Breakfast, Half board | More about gastronomy
Specialist tips Jedny z nejpřepychovějších lázní na světě Pokoje s výhledem na moře Bezkonkurenční služby
Specialists who
stayed in the hotel

Description of Jumeirah Zabeel Saray ***** Dubai

Zlatý věk se navrací v podobě luxusního hotelu Jumeirah Zabeel Saray, který se inspiruje císařskými paláci Osmanské doby. Nachází se v exkluzivní lokalitě, na západním půlměsíci kultovní Palm Jumeirah. Už jen vchod do hotelového lobby je vskutku velkolepý. Každý detail tohoto resortu je propracovaný, o čemž se můžete přesvědčit na vlastní oči. Ubytování se nabízí v 392 pokojích, 13 imperiálních suitách a 18 královských vilách.

Venkovní bazén nabízí výhled na Arabský záliv. Zcela nový způsob stravování můžete zažít v 6 signature a 4 neformálních restauracích. Nový náhled na život vám odhalí lázně Talise Spa, které jsou domovem 42 místností pro procedury, parních lázní, sauny, sněhových pokojů a třech tureckých hammam. Pro děti je zde připraven dětský klub Sinbad.

Každý okamžik, který zde strávíte, bude poznamenán radostí. I vy si takovou dovolenou zasloužíte.

Jumeirah Zabeel Saray je od mezinárodního letiště v Dubaji vzdálen 45 minut jízdy autem.

Read more  Make an enquiry

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Superior King Room

Superior King Room

Superior King Room (46 m2) vám poskytne částečné výhledy na moře a na resort z privátního balkonu...

Superior Family Room

Superior Family Room

Superior Family Room (56 m2) nabízí částečné výhledy na moře a na resort z privátního balkonu. Ložnice je vybavena dvěma postelemi queen, v koupelně najdete vanu a oddělený sprchový kout...

Deluxe King Sea View

Deluxe King Sea View

Deluxe King Sea View (46 m2) mají balkon s překrásným výhledem na Perský záliv a panorama Dubai Marina. Ložnici vévodí postel velikosti king. ..

Gastronomy and hotel restaurants

Signature Dining:

Al Nafoorah je prostorem, který zdobí vysoké stropy, řezby z tmavého dřeva, otevřené výhledy a zní tu jemná arabská hudba. K dispozici budete mít rozsáhlé menu s tradičními libanonskými jídly, jako je šavarma nebo míchaná grilovaná masa. 

Amala oslavuje rozmanitost indického subkontinentu. Nabízí autentické recepty z různých částí Indie. 

Zenzi Beach představuje boho prostředí u pláže. Užijete si zde rodinné brunche, plážové párty v cabanas a Ladies Day každé úterý.

Tori Tori vás vezme na cestu do Asie, konkrétně do Japonska. Kromě výborného jídla si zde vychutnáte i živou zábavu.

Arcadia se nachází uprostřed svěží zeleně a bylinkových záhonů. Rustikální styl umocní venkovní kuchyně. Dlouhý jídelní stůl se prohýbá pod čerstvými a zdravými pokrmy jako jsou saláty a speciality z grilu.

Casual Dining:

Sultan's Lounge & Sultan's Delights je ideálním místem k odpočinku u čaje, kávy a sladkého občerstvení. 

Imperium s křišťálovými lustry a zlacenými sloupy se také pyšní výhledy na moře. Denně se zde podává mezinárodní kuchyně a to na snídaně a večeře. Restaurace nabízí také tématické večery třikrát týdně.

Zabaa to jsou doutníky Montenegro a speciální drinky dokonale spárované s menu. 

Zabeel Social je živým místem pro celou rodinu, které vás nabije energií díky akčním hrám a aktivitám. Podávají se zde neformální americká jídla a exotické nápoje. 

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Dubaj jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Dubaji. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Dubaji vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Room categories and equipment of Jumeirah Zabeel Saray

V areálu resortu se nachází celkem 392 pokojů pro páry, rodiny, některé s výhledy na moře, s jednou i dvěma ložnicemi. Mezi 13 suitami můžete vybírat mezi jednou a dvěma ložnicemi nebo rozlehlým prostorem 310 m2 Grand Imperial Suite. Královských vil je celkem 18, mají přímý vstup na pláž, 4-5 ložnic.

Vybavení pokojů a suit zahrnuje:

 • privátní balkon
 • příslušenství k přípravě čaje a kávy
 • televize
 • 24 hodinová pokojová služba
 • koupelna se sprchou a vanou
 • wifi
 • Vybavení Královských vil zahrnuje:

 • přímý vstup na pláž nebo privátní bazén
 • 24 hodinová pokojová služba
 • koupelna pro každou ložnici
 • privátní garáž
 • 24 hodinový osobní servis
 • plně vybavená kuchyň
 • transfer z/na letiště

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Superior King Room

Superior King Room foto

Superior King Room (46 m2) vám poskytne částečné výhledy na moře a na resort z privátního balkonu. Ložnice je vybavena postelí king, koupelna je zařízena velkou vanou a odděleným sprchovým koutem.

Superior Family Room

Superior Family Room foto

Superior Family Room (56 m2) nabízí částečné výhledy na moře a na resort z privátního balkonu. Ložnice je vybavena dvěma postelemi queen, v koupelně najdete vanu a oddělený sprchový kout.

Deluxe King Sea View

Deluxe King Sea View

Deluxe King Sea View (46 m2) mají balkon s překrásným výhledem na Perský záliv a panorama Dubai Marina. Ložnici vévodí postel velikosti king.

Deluxe Family Room

Deluxe Family Room foto

Deluxe Family Room (56 m2) vám dopřeje výhledy na Perský záliv. Rozlehlá ložnice je zařízena dvěma postelemi queen. V koupelně si užijete jak velkou mramorovou vanu, tak sprchový kout.

Club King Sea View

Club King Sea View

Club King Sea View (46 m2) nabídne výhledy na Dubai Palm nebo na Dubai Marina. Ložnici vévodí postel king. Bonusem navíc je přístup do Club Lounge. Otevřeno je denně od 7:00 do 23:00. Hosté si užijí následující benefity: privátní check-in a check-out, snídaně formou bufetu a odpolední čaj, kanapky před večeří a vybrané nápoje, přístup do byznys centra, aktivity pro děti.

Club Family Sea View Room

Club Family Sea View Room

Club Family Sea View Room (56 m2) nabídne dvě postele velikosti queen a výhledy na Palm Jumeirah nebo na Dubai Marina. Bonusem navíc je přístup do Club Lounge. Otevřeno je denně od 7:00 do 23:00. Hosté si užijí následující benefity: privátní check-in a check-out, snídaně formou bufetu a odpolední čaj, kanapky před večeří a vybrané nápoje, přístup do byznys centra, aktivity pro děti.

Grand Deluxe Two Bedroom

Grand Deluxe Two Bedroom foto

Grand Deluxe Two Bedroom (65-80 m2) poskytuje dvě ložnice s manželskými postelemi nebo dvěma oddělenými lůžky, dvě koupelny a nádherné výhledy na moře z privátního balkonu.

Junior Suite

Junior Suite foto

Junior Suite (66 m2) se skládá z ložnice s postelí king a odděleného obývacího pokoje. Výhledy si hosté užijí na Palm Jumeirah a Dubai Marina.

Two Bedroom Suite

Two Bedroom Suite foto

Two Bedroom Suite (142 m2) je velkorysým prostorem se dvěma ložnicemi (jedna postel king nebo dvě postele queen), oddělenou obývací částí a jídelnou. Dále zde budete mít k dispozici dva privátní balkony s výhledy na moře.

Imperial One Bedroom Suite

Imperial One Bedroom Suite foto

Imperial One Bedroom Suite (94 m2) se nachází v nejvyšším patře resortu, a tak si z vlastního balkonu užijete ty nejkrásnější výhledy na tropickou zeleň, bělostnou pláž i tyrkysové moře. Výhodou ubytování v této suitě je přístup do Club Lounge. Otevřeno je denně od 7:00 do 23:00. Hosté si užijí následující benefity: privátní check-in a check-out, snídaně formou bufetu a odpolední čaj, kanapky před večeří a vybrané nápoje, přístup do byznys centra, aktivity pro děti.

Imperial Two Bedroom Suite

Imperial Two Bedroom Suite foto

Imperial Two Bedroom Suite (142 m2) se nachází v nejvyšším patře resortu, a tak si ze svých tří privátních balkonů užijete ty nejkrásnější výhledy na tropickou zeleň, bělostnou pláž i tyrkysové moře. Dvě ložnice mají každá vlastní koupelnu, dále budete mít k dispozici obývací a jídelní část. Výhodou ubytování v této suitě je přístup do Club Lounge. Otevřeno je denně od 7:00 do 23:00. Hosté si užijí následující benefity: privátní check-in a check-out, snídaně formou bufetu a odpolední čaj, kanapky před večeří a vybrané nápoje, přístup do byznys centra, aktivity pro děti.

Grand Imperial Suite

Grand Imperial Suite foto

Grand Imperial Suite (310 m2) připojte se k členům královské rodiny a hvězdným hostům, kteří obývali toto vznešené apartmá. Nachází se v nejvyšším patře resortu, a tak nabízí ty nejkrásnější výhledy. Kromě ložnice a obývací části si užijete koupelnu s vlastní lázeňskou částí se saunou, šatnu a kuchyň. Hosté této suity mohou plně využívat výhody Club Lounge. Otevřeno je denně od 7:00 do 23:00. Hosté si užijí následující benefity: privátní check-in a check-out, snídaně formou bufetu a odpolední čaj, kanapky před večeří a vybrané nápoje, přístup do byznys centra, aktivity pro děti.

Beach

Jumeirah Zabeel Saray je luxusním letoviskem, které se nachází přímo na pláži, která láká k relaxaci pod slunečníky i dlouhým procházkám v jemném světlém písku. Horkému dechu Dubaje snadno uniknete v osvěžujících vodách Arabského zálivu.

Online price and discounts of Jumeirah Zabeel Saray *****

Professional photo of Jumeirah Zabeel Saray *****

Our photo of Jumeirah Zabeel Saray *****

Gastronomy and hotel restaurants Jumeirah Zabeel Saray

Signature Dining:

Al Nafoorah je prostorem, který zdobí vysoké stropy, řezby z tmavého dřeva, otevřené výhledy a zní tu jemná arabská hudba. K dispozici budete mít rozsáhlé menu s tradičními libanonskými jídly, jako je šavarma nebo míchaná grilovaná masa. 

Amala oslavuje rozmanitost indického subkontinentu. Nabízí autentické recepty z různých částí Indie. 

Zenzi Beach představuje boho prostředí u pláže. Užijete si zde rodinné brunche, plážové párty v cabanas a Ladies Day každé úterý.

Tori Tori vás vezme na cestu do Asie, konkrétně do Japonska. Kromě výborného jídla si zde vychutnáte i živou zábavu.

Arcadia se nachází uprostřed svěží zeleně a bylinkových záhonů. Rustikální styl umocní venkovní kuchyně. Dlouhý jídelní stůl se prohýbá pod čerstvými a zdravými pokrmy jako jsou saláty a speciality z grilu.

Casual Dining:

Sultan's Lounge & Sultan's Delights je ideálním místem k odpočinku u čaje, kávy a sladkého občerstvení. 

Imperium s křišťálovými lustry a zlacenými sloupy se také pyšní výhledy na moře. Denně se zde podává mezinárodní kuchyně a to na snídaně a večeře. Restaurace nabízí také tématické večery třikrát týdně.

Zabaa to jsou doutníky Montenegro a speciální drinky dokonale spárované s menu. 

Zabeel Social je živým místem pro celou rodinu, které vás nabije energií díky akčním hrám a aktivitám. Podávají se zde neformální americká jídla a exotické nápoje. 

Activity

Kino. Tmavě červená křesla a intimní lampičky, stěny připomínající divadla starých časů. Promítají se zde tři filmy denně. Za poplatek je možné zorganizovat soukromé promítání.

Romantické zážitky na míru. Páry si mohou užít nejen soukromé večeře v romantickém prostředí, ale i společné procedury v lázních nebo vlastním pokoji.

Nákupy v Al Dukan. Zde nakoupíte suvenýry pro své blízké, ale i oblečení, šperky a bytové doplňky.

Burj Al Arab exkurze.

Sport and wellness Jumeirah Zabeel Saray *****

Talise Fitness je otevřeno denně od 6:30 do 22:30. 

Talise Ottoman Spa vás vezmou na cestu klidu a relaxace v oceněných lázních, které se pyšní luxusním prostředím a nabídkou procedur pro rodiny, ženy i muže, přímo na míru. V nabídce je například obličejová péče, koupele, turecká vodní lázeň hammam a další. 

Bazén (59 m2) je rozhodně dominantou tohoto resortu. Nachází se v bezprostřední blízkosti pláže a jeho okraj splývá s mořskou hladinou. Dokonalou relaxaci si užijete také v jacuzzi. 

Další sportovní aktivity: 

 • dva osvětlené tenisové kurty
 • vodní sporty: kajaking, paddle boardy, vodní lyžování, jízda na banánu, atd.
 • rybářské výlety
 • plážový volejbal

Children in the hotel Jumeirah Zabeel Saray *****

Své ratolesti můžete svěřit do péče dětského klubu Sinbad’s Kids Club. Zařízení určená nejmenším hostům zabírají plochu 1885 m² a děti a mládež do 16 let se tu mohou zapojit do zábavných aktivit, které skýtá mini vodní park, lezecká stěna, dětské hřiště, interaktivní herní část, atd. Aktivity jsou nabízeny od rána až do pozdních hodin. Děti mladší čtyř let musí doprovázet rodič.

Je také možné domluvit hlídání dětí.

Transfer Jumeirah Zabeel Saray

Jumeirah Zabeel Saray je vzdálený jen 45 minut jízdy od letiště Dubai Internationnal Airport.

Map - Jumeirah Zabeel Saray *****

Personal advice from DELUXEA do Dubaje to the hotel Jumeirah Zabeel Saray *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Jumeirah Zabeel Saray *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

The last inspectionof the hotel byDELUXEA specialist
 
Ing. Kateřina Mackovičová
Ing. Kateřina Mackovičová +420 724 730 018

Hotel reviews Jumeirah Zabeel Saray *****

Podobný hotel

Flight connections do Dubaje

Ing. Kateřina Mackovičová
Jumeirah Zabeel Saray
„I have stayed at the hotel.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

We traveled the world. We will give you our personal advice.