Madinat Jumeirah – Al Qasr 5* *****

Dubai

Palácový klenot resortu Madinat Jumeirah

Quick Hotel Calculation

Departure
Nights
Madinat Jumeirah – Al Qasr 5*

Pro hotel Madinat Jumeirah – Al Qasr 5* není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Madinat Jumeirah – Al Qasr 5*.

Room type
Meal

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
Price incl. tax
CZK - /person
V ceně povinné místní taxy a poplatky.
Price without taxes
CZK - /person
Hotel,
CZK - /personCZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Czech DelegateDelegate      
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Dítě do 2 let
CZK
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Podmínky zájezdu
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
We
personally
visited the hotel

Hotel Madinat Jumeirah – Al Qasr 5* *****

Rating 9 Rated by 2 clients
Detailed evaluation
Location Dubai, Dubaj, Jumeirah | Show map
Meal Breakfast, Half board | More about gastronomy
Specialist tips Hotel ve stylu arabského paláce Romantický areál s vodními cestami U pláže

Description of Madinat Jumeirah – Al Qasr 5* ***** Dubai

Al Qasr znamená v překladu „Palác“ a přesně toto slovo vystihuje tento výjimečný hotel, který je korunním klenotem hotelového komplexu Madinat Jumeirah, který sdružuje čtyři resorty. Al Qasr svým stylem připomíná letní rezidenci šejků. Dostupný je po třídě lemované stromy a zdobený krásnými sochami arabských koní. Je holdem starobylému architektonickému stylu majestátní elegance. Grand boutique hotel s 294 pokoji a apartmá s velkými okny skýtajícími nádherné výhledy, s pěti restauracemi se čtyřmi bary a salonky, rozlehlými zahradami a velkými bazény je s celým resortem spojen impozantními vodními cestami.

Madinat Jumeirah znamená v překladu „Město Jumeirah“. Jeden z nejvíce fascinujících resortů na světě s dvoukilometrovou písčitou pláží je tvořen dvěma boutique hotely, letními domy s dvory a vilami, čtyřiceti čtyřmi restauracemi, tradičním trhem souk, lázněmi Talise Spa, konferenčními a banketovými centry, Quay Health clubem a The Firts Group divadlem.

Komplex leží v jedinečné lokalitě podél prestižní pláže Jumeirah, blízko hojně poptávaných residencí, kde šetrné plány města zachovaly exkluzivně pouze nízké stavby. Po silnici je z hotelu snadný přístup ke všem místním zařízením, obchodním oblastem a je zde dobrá obslužnost taxi a hotelovými limuzínami.

Mezinárodní letiště Dubai je vzdálené 25 minut, blízko je Dubai Media City, Dubai Internet City, The Palm Jumeirah, atrakce pro volný čas i nákupy, Burj Al Arab, vodní park Wild Wadi a Jumeirah Beach Hotel. Nejbližší nákupní centrum je vzdáleno deset minut jízdy autobusem.

Read more  Make an enquiry

Room types

Arabian Deluxe Twin

Arabian Deluxe Twin (55 m²) je příkladem skvělého stylu v malebném prostředí. Představuje starožitný nábytek, opulentní mramorovou koupelnu a šatnu...

Arabian Deluxe King

Arabian Deluxe King (55 m²) nabízí výhledy na impozantní vodní cesty a tropickou nádheru resortu. V koupelně na vás čeká mramorová vana, sprchový kout a luxusní koupelnové přípravky...

Ocean Deluxe Twin

Ocean Deluxe Twin (55 m²) poskytuje výhodu v podobě vlastního balkonu, který se otevírám směrem k magickým vodám oceánu. Ložnice je zařízena dvěma oddělenými lůžky. ..

Ocean Deluxe King

Ocean Deluxe King (55 m²) se pyšní mramorovou koupelnou, luxusní ložnicí s postelí velikosti king, balkonem s výhledem na oceán a svěží zahrady a šatnou...

Gastronomy and hotel restaurants

O uspokojení gurmánských choutek se přímo v hotelu stará devět restaurací, barů a klubů.

Arboretum představuje arabskou současnost a nabízí přepychové celodenní stravovaní s mezinárodní a regionální příchutí ve světlém, prostorném a stylovém prostředí. Večeře se podávají také al fresco na terase s výhledem na rušné vodní cesty a na moře.

Procházka po vyzdobeném molu směrem do moře vede do romantické restaurace Pierchic, která servíruje na obědy a večeře nejlepší jídla z mořských plodů s příchutí mírného vánku a klidným výhledem na azurové vody zálivu. Zažijete zde stylový, klidný a jednoduše velkolepý zážitek, protože se jedná o nejvyhlášenější dubajskou kulinářskou destinaci.

Máte rádi západ slunce? Pak máte rádi salonek Koubba ve stylu zbrojnice, kde se servírují delikátní doutníky a likéry. Ponořeni v pohodlné pohovce v teplém osvětlení arabských luceren a nasávající atmosféru s kouzelným koktejlem budete každý okamžik v tomto baru považovat za dokonalý.

Kouzlo paláce si užijete v luxusním posezení v Al Fayrooz, pojmenovaném po tyrkysovém polodrahokamu spojovaném s krásou a hojností. Vyvýšený lobby salon v samém srdci Al Qasru s výhledem na vodní cesty a zahrady podává nápoje, lehké svačiny a také odpolední čaje.

Al Hambra oslavuje bohaté dědictví Granady, jedná se o restauraci v maurském stylu. Menu s kořeny v andaluských prosluněných receptech se skládají z velkého množství jídel od paelly s mořskými plody přes klasické tagine po různé variace tapas. Ať dáváte přednost posezení pod klenutými stropy připomínajícími rané španělské období nebo na venkovní terase, máte jistotu nejlepších jídel a nejkrásnějších výhledů.

Khaymat Al Bahar, to jsou velké stany v beduínském stylu, jež obsluhují pláž a bazén. Občerstvení, stylové lehké obědy a extravagantní večerní grilování charakterizuje neformální, zábavný a vždy živoucí Khaymat Al Bahar. Můžete pozorovat oslnivý západ slunce na horizontu, ukrýt se před sluncem nebo sledovat plážový ruch a při tom se ponořit do světa delikátních menu, voňavých zákusků a šumících nápojů.

Vedle lázní Talise v zahradách u vody podává vegetariánskou kuchyni restaurace Magnolia. Pro ty, kteří mají chuť na zdravá jídla, je připravený bohatý výběr a rozmanité chutě nutričně vyvážených pokrmů připravených z čerstvých a převážně organických přísad. Stejně působivý a zdravý je i nápojový lístek zahrnující širokou paletu ovocných koktejlů, organických vín a minerálních vod.

MJ's Steak House je naopak rájem masožravců, který dodržuje časem prověřené původní recepty všech steak housových delikates. Ukázkové hovězí Wagyu, jemně propracované se sametovou chutí, nebo bostonská polévka ze škeblí, na kterou se sbíhají sliny, stále populární Surf &Turf a mořské plody – to všechno bude dráždit Vaše chuťové buňky na venkovní terase nebo v interiérech s uvolněnou atmosférou.

Pai Thai je dostupná loďkami abras, s výhledem na klidné vodní cesty Madinat. Je oázou thajské a asijské kuchyně. S kulinářskými zážitky na jejích bohatě zdobených terasách je velmi snadné nechat mysl plout po Řece králů.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Dubaj jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Dubaji. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Dubaji vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Room categories and equipment of Madinat Jumeirah – Al Qasr 5*

Al Qasr se skládá z celkem 294 pokojů, patnácti kategorií. Všechny pokoje a apartmá jsou zařízeny ve starobylém arabském stylu, který podtrhuje celkový tradiční ráz hotelu. Pokoje jsou vybavené vlastním balkónem s výhledem na resort nebo záliv, twin nebo king size lůžky, soukromou šatnou, luxusní koupelnou s velkou vanou a samostatnou dešťovou sprchou, starožitným nábytkem a salonkem s posezením.

Room types

Arabian Deluxe Twin

Arabian Deluxe Twin (55 m²) je příkladem skvělého stylu v malebném prostředí. Představuje starožitný nábytek, opulentní mramorovou koupelnu a šatnu. Po otevření skleněných dveří vyjdete na vlastní balkon a užijete si výhled na vodní cesty Madinat Jumeirah a svěží zahrady.

Arabian Deluxe King

Arabian Deluxe King (55 m²) nabízí výhledy na impozantní vodní cesty a tropickou nádheru resortu. V koupelně na vás čeká mramorová vana, sprchový kout a luxusní koupelnové přípravky. O zábavu se postará HD LCD TV a DVD přehrávač. Samozřejmostí je připojení k internetu.

Ocean Deluxe Twin

Ocean Deluxe Twin (55 m²) poskytuje výhodu v podobě vlastního balkonu, který se otevírám směrem k magickým vodám oceánu. Ložnice je zařízena dvěma oddělenými lůžky.

Ocean Deluxe King

Ocean Deluxe King (55 m²) se pyšní mramorovou koupelnou, luxusní ložnicí s postelí velikosti king, balkonem s výhledem na oceán a svěží zahrady a šatnou.

Twin Executive Arabian

Twin Executive Arabian (55 m²) je skvělou volbou pro náročnější obchodní cestující, kteří hledají harmonickou rovnováhu mezi prací a relaxací. I zde budete mít k dispozici soukromý balkon. V ložnici se nachází dvě oddělená lůžka. Privilegiem pro hosty těchto pokojů je exkluzivní přístup ke Club lounges a dva vstupy do lázní Talise Spa.

King Executive Arabian

King Executive Arabian (55 m²) představují luxusní postel velikosti king, která vévodí majestátní ložnici. Samozřejmostí je soukromý balkon a i vy si užijete přístup do salonků Club a dva vstupy do lázní Talise Spa.

Twin Executive Ocean

Twin Executive Ocean (55 m²) nabízí dvě oddělená lůžka a dech beroucí výhled na oceán z privátního balkonu. Součástí ubytování jsou i výše zmíněná privilegia.

King Executive Ocean

King Executive Ocean (55 m²) se od předchozí kategorie odlišují pouze jednou manželskou postelí velikosti king.

Family Room

Family Room (80 m²) je nádherně vyzdoben v autentickém stylu. Obytná plocha vyzývá k pokojnému trávení společného času. Velké soukromé balkony a terasa umocní váš zážitek. Odpočinek skýtá úžasná mramorová koupelna. Těšit se také můžete na přístup do salonků a dva vstupy do lázní Talise Spa.

Junior Ocean Suite

Junior Ocean Suite (80 m²) disponuje postelí velikosti king, balkonem a terasou. Mramorová koupelna obsahuje vanu, sprchový kout a koupelnové doplňky.

Superior Junior Ocean Suite

Superior Junior Ocean Suite (106 m²) vás ohromí výhledem na Arabský záliv. Nachází se v horním patře, a tak se tu dočkáte dokonalého soukromí a klidu.

One Bedroom Arabian Suite

One Bedroom Arabian Suite (105 m²) nabízí zařízení ve stylu Blízkého východu. Je ideální pro rodiny s dětmi, které touží po prostoru. Součástí interiéru je obývací prostor a jídelna. Ze soukromého balkonu si užijete výhled na resort.

One Bedroom Ocean Suite

One Bedroom Ocean Suite (105 m²) se od předchozí kategorie odlišuje výhledem na oceán.

Junior Arabian Suite

Junior Arabian Suite (80 m²) ubytuje až tři dospělé nebo 2 dospělé a dvě děti do 16 let. Disponuje postelí velikosti King s přikrývkami z husího peří a načechranými polštáři.

Arabian Deluxe

Pokoje Arabian Deluxe (55 m²) nabízí pohodlnou postel velikosti King nebo dvě jednolůžkové postele. Ubytují se zde až 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let.

Ocean Deluxe

Pokoje Arabian Deluxe (55 m²) nabízí pohodlnou postel velikosti King nebo dvě jednolůžkové postele. Ubytují se zde až 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let. Ubytování v pokojích Ocean Deluxe garantuje nádherný výhled na oceán.

Arabian Club Superior

Arabian Superior

Ocean Club Superior

Beach

Podél celého monumentálního komplexu Madinat Jumeirah se táhne slavná dubajská pláž Jumeirah, s jemným bílým pískem a úžasnou délkou, která láká k procházkám. Záliv skýtá skvělé osvěžení, podmořský život tu ale příliš pestrý není.

Online price and discounts of Madinat Jumeirah – Al Qasr 5* *****

Professional photo of Madinat Jumeirah – Al Qasr 5* *****

Gastronomy and hotel restaurants Madinat Jumeirah – Al Qasr 5*

O uspokojení gurmánských choutek se přímo v hotelu stará devět restaurací, barů a klubů.

Arboretum představuje arabskou současnost a nabízí přepychové celodenní stravovaní s mezinárodní a regionální příchutí ve světlém, prostorném a stylovém prostředí. Večeře se podávají také al fresco na terase s výhledem na rušné vodní cesty a na moře.

Procházka po vyzdobeném molu směrem do moře vede do romantické restaurace Pierchic, která servíruje na obědy a večeře nejlepší jídla z mořských plodů s příchutí mírného vánku a klidným výhledem na azurové vody zálivu. Zažijete zde stylový, klidný a jednoduše velkolepý zážitek, protože se jedná o nejvyhlášenější dubajskou kulinářskou destinaci.

Máte rádi západ slunce? Pak máte rádi salonek Koubba ve stylu zbrojnice, kde se servírují delikátní doutníky a likéry. Ponořeni v pohodlné pohovce v teplém osvětlení arabských luceren a nasávající atmosféru s kouzelným koktejlem budete každý okamžik v tomto baru považovat za dokonalý.

Kouzlo paláce si užijete v luxusním posezení v Al Fayrooz, pojmenovaném po tyrkysovém polodrahokamu spojovaném s krásou a hojností. Vyvýšený lobby salon v samém srdci Al Qasru s výhledem na vodní cesty a zahrady podává nápoje, lehké svačiny a také odpolední čaje.

Al Hambra oslavuje bohaté dědictví Granady, jedná se o restauraci v maurském stylu. Menu s kořeny v andaluských prosluněných receptech se skládají z velkého množství jídel od paelly s mořskými plody přes klasické tagine po různé variace tapas. Ať dáváte přednost posezení pod klenutými stropy připomínajícími rané španělské období nebo na venkovní terase, máte jistotu nejlepších jídel a nejkrásnějších výhledů.

Khaymat Al Bahar, to jsou velké stany v beduínském stylu, jež obsluhují pláž a bazén. Občerstvení, stylové lehké obědy a extravagantní večerní grilování charakterizuje neformální, zábavný a vždy živoucí Khaymat Al Bahar. Můžete pozorovat oslnivý západ slunce na horizontu, ukrýt se před sluncem nebo sledovat plážový ruch a při tom se ponořit do světa delikátních menu, voňavých zákusků a šumících nápojů.

Vedle lázní Talise v zahradách u vody podává vegetariánskou kuchyni restaurace Magnolia. Pro ty, kteří mají chuť na zdravá jídla, je připravený bohatý výběr a rozmanité chutě nutričně vyvážených pokrmů připravených z čerstvých a převážně organických přísad. Stejně působivý a zdravý je i nápojový lístek zahrnující širokou paletu ovocných koktejlů, organických vín a minerálních vod.

MJ's Steak House je naopak rájem masožravců, který dodržuje časem prověřené původní recepty všech steak housových delikates. Ukázkové hovězí Wagyu, jemně propracované se sametovou chutí, nebo bostonská polévka ze škeblí, na kterou se sbíhají sliny, stále populární Surf &Turf a mořské plody – to všechno bude dráždit Vaše chuťové buňky na venkovní terase nebo v interiérech s uvolněnou atmosférou.

Pai Thai je dostupná loďkami abras, s výhledem na klidné vodní cesty Madinat. Je oázou thajské a asijské kuchyně. S kulinářskými zážitky na jejích bohatě zdobených terasách je velmi snadné nechat mysl plout po Řece králů.

Sport and wellness Madinat Jumeirah – Al Qasr 5* *****

Široká paleta vodních sportů je nabízena na rozlehlé pláži Jumeirah. Obojí, pláž i venkovní bazény hlídají profesionální plavčíci. Bazény zavírají ve 22:00. Mezi vodními aktivitami naleznete windsurfing, plachtění, vodní lyžování, wakeboarding, kajaky, plavby lodí, banana rides a potápění. Vstup do úžasného vodního parku Wild Wadi Waterpark pro hosty hotelu zdarma.

Quay Healthclub nabízí hodiny fitness, které budou vyhovovat všem úrovním pokročilosti, vybaven nemodernější technologií – cardio vaskulární a resistance health. Dále disponuje 25 m vnitřním bazénem s kontrolou teploty, zasazeném do krásně vyzdobeného prostředí a obklopen obrovskými okny s výhledem na okolní kanály.

Talise Spa v Madinat Jumeirah jsou nejuznávanějšími lázněmi v okolí a využívají velké množství propojených zařízení, která vytváří perfektní prostředí klidných a obohacujících zážitků. Budete hýčkáni v jednom z 26 unikátních pokojů navržených jako souostroví, malých soukromých oázách uprostřed tropické krajiny, kde vám procházka zahradami pomůže zklidnit a uvolnit mysl. Krásné venkovní stany přináší procedury v souladu s přírodou. Do vybavení lázní patří deluxe pokoje, soukromá tělocvična s osobním trenérem, jóga studio, teplý a studený bazén, sauna a parní lázně, sprchy, mezinárodní majilis a dva dámské polosoukromé majilis obsluhované ženským personálem a lázeňská restaurace Magnolia. Dopřát si můžete ošetřující procedury, kosmetickou péči, terapie čínské medicíny a je pro vás připravena i konzultace s profesionály, kteří sestaví na míru cvičební program nebo ozdravný program.

Children in the hotel Madinat Jumeirah – Al Qasr 5* *****

Pro nejmenší je připraven Sindibad’s Kids Club s velkým množstvím zábavných programů a zařízení. Otevřeno má každý den od osmé ranní do sedmé večerní. Pro zábavu dětí i dospělých v horkých dnech je lákavý Wild Wadi vodní park obřích rozměrů, který se nachází hned vedle resortu.

Map - Madinat Jumeirah – Al Qasr 5* *****

Personal advice from DELUXEA do Dubaje to the hotel Madinat Jumeirah – Al Qasr 5* *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Madinat Jumeirah – Al Qasr 5* *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

The last inspectionof the hotel byDELUXEA specialist
2022
Kateřina Marečková
Kateřina Marečková +420 724 730 019

Hotel reviews Madinat Jumeirah – Al Qasr 5* *****

Podobný hotel

Flight connections do Dubaje

Kateřina Marečková
Madinat Jumeirah – Al Qasr 5*
„I personally visited the hotel.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

We traveled the world. We will give you our personal advice.