Amakhosi Safari Lodge *****

South African Republic

Již při příjezdu pocítíte pečovatelský dotek královské pýchy Amakhosi

Destination
personally
visited the hotel

Hotel Amakhosi Safari Lodge *****

Location South African Republic | Show map

Description of Amakhosi Safari Lodge ***** South African Republic

Amakhosi je královským útočištěm nabízejícím výjimečný servis a luxus uprostřed pravé africké divočiny, přímo v privátní rezervaci Amakhosi. Na tomto místě se čas měří podle rytmu afrického tepu a cestovatelé zde najdou své skutečné privátní království.

Amokhosi je magickou destinací, kde každý den je jiný. Zažijte na vlastní kůži africké safari, kochejte se zářivou noční oblohou, obdivuje okolní divokou přírodní krásu a ochutnávejte místní speciality. Pohled na uhánějícího geparda, vůně divokého jasmínu, oblohu brázdící orel Whalbergův – to je jen zlomek toho, co můžete spatřit v přirozeném přírodním prostředí říčních mokřadů, údolních křovinatých porostů, vysokých trnitých stromů a husté buše s pastvinami na svazích hor.

Ubytování zajišťuje pouhých 8 luxusních suit a 1 privátní dům. Všechny kategorie ubytování disponují veškerým moderním vybavením.

Resort Amakhosi se nachází na březích řeky Zululand Mkuze, ve stejnojmenné přírodní rezervaci. Johannesburg je od resortu vzdálen 6 – 7 hodin jízdy. Mokřady St. Lucia a záliv Sodwana se nachází pouze dvě hodiny cesty od Amakhosi Lodge a stojí za to je zařadit do svého programu. V blízkosti jsou také Mozambik a Svazijsko.

Read more  Make an enquiry

Room types

River Suite

River Suite

River Suites (celkem 6) mají specifický styl s vysokými okny až ke stropu a soukromou terasou s výhledem na řeku...

Umntwana Honeymoon Suite

Umntwana Honeymoon Suite

Umntwana Honeymoon Suites „umntwana“ znamená v řeči Zulu „královské dítě“. Dostaňte se do nirvány v tomto „soukromém království“ s vysokými doškovými stropy a skleněnými s..

IsiGodlo Private House

IsiGodlo Private House

IsiGodlo Private House „IsiGodlo“ znamená v překladu „hlavní rezidence“. Je to soukromá vila, která poskytuje nádherný výhled na meandry řeky Mkuze...

Gastronomy and hotel restaurants

Součástí resortu je jídelna s barem. Hostům je k dispozici brunch, odpolední čaj, večeře a místní alkoholické a nealkoholické nápoje.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 
Specialista na Jihofrickou republiku - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Jihoafrickou republiku se specializujeme od roku 2008 a destinaci známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Jihoafrickou republiku opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte je konečná a kompletná – čiže žiadne prirážky a skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej obtiažnosti do 48 hodín. Po návrate Vám zavoláme ohľadom zhodnotenia poskytnutých služieb.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte je konečná a kompletní - tedy žádné přirážky a skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Room categories and equipment of Amakhosi Safari Lodge

Amakhosi je situován v prostředí savany, mokřadů a hor. Safari Lodge se nachází v Zululandu na březích řeky Mkuze v soukromé přírodní rezervaci Amakhosi. Umělecká výzdoba, africká smíšená kuchyně a rychlý a pozorný servis dělá z tohoto resortu naprostou špičku na africkém kontinentu.

Room types

River Suite

River Suite

River Suites (celkem 6) mají specifický styl s vysokými okny až ke stropu a soukromou terasou s výhledem na řeku. Každá suita může ubytovat dvě dospělé osoby a skládá se s klimatizovaného salonku, ložnice, koupelny s vanou pro dva a dále z odděleného sprchového koutu a WC. Do vybavení patří také trezor, župany, plně zásobený minibar a podnos na čaj či kávu. Suity jsou postaveny ve tvaru štítu kmenu Zulu a zařízené v typickém Zulu stylu s barevným a moderním nádechem. Všechny suity jsou snadno dostupné z hlavní budovy.

Umntwana Honeymoon Suite

Umntwana Honeymoon Suite

Umntwana Honeymoon Suites „umntwana“ znamená v řeči Zulu „královské dítě“. Dostaňte se do nirvány v tomto „soukromém království“ s vysokými doškovými stropy a skleněnými stěnami. Otevřený design s prostornou terasou, soukromý bublinkový bazén a houpací síť s výhledem na řeku – zde zažijete opravdové kouzlo královského obydlí. Do suity patří klimatizovaná ložnice a salonek, plně zásobený minibar, zařízení na přípravu kávy/čaje a en-suite koupelny pro dva. Zdejší prostory vás přenesou do světa vlastní fantazie, kde na ničem jiném nezáleží.

IsiGodlo Private House

IsiGodlo Private House

IsiGodlo Private House „IsiGodlo“ znamená v překladu „hlavní rezidence“. Je to soukromá vila, která poskytuje nádherný výhled na meandry řeky Mkuze. Je dokonale umístěná, aby vám dopřála pohledy na africký západ slunce za skalnaté kopce divočiny v Zululandu. Exkluzivní, soukromá a jen pár kroků vzdálená od hlavní budovy – to je IsiGodlo Private Villa, která může ubytovat čtyři hosty, kteří chtějí sdílet prostory tohoto ráje. Prostorný salon láká svými koženými sedačkami a krbem, zatímco ložnice s en-suite koupelnou se otvírá na prostornou dřevěnou terasu s výhledem na údolí a divočinu. Úlevu po teplých dnech vám poskytne osvěžující bazén.

Beach

Amakhosi Safari Lodge se nenachází v blízkosti pobřeží. Vody si zde ale užijete dostatek díky řece Mkuze, které protéká přímo kolem bran hotelu.

Online price and discounts of Amakhosi Safari Lodge *****

Professional photo of Amakhosi Safari Lodge *****

Gastronomy and hotel restaurants Amakhosi Safari Lodge

Součástí resortu je jídelna s barem. Hostům je k dispozici brunch, odpolední čaj, večeře a místní alkoholické a nealkoholické nápoje.

Sport and wellness Amakhosi Safari Lodge *****

Safari je cestou za objevováním, při které pocítíte opravdové propojení s přírodou. Stanete se součástí života v buši a prozkoumáte naprosto odlišný svět. Ať už je to „Velká pětka“, pozorování ptactva a žab nebo kulturní safari, zdejší průvodci jsou vždy schopni připravit takový program, aby vám co nejvíce vyhovoval.

Vyjížďky do rezervací. Představte si, že se přiblížíte k právě narozeným mláďatům geparda, nebo že budete svědky odvážného soupeření lvů. Průvodci v Amakhosi jsou odborně kvalifikovaní a mají velmi blízký vztah k životnímu prostředí. Při takových podmínkách se již můžete začít těšit na cestu za poznáním, kde budete v naprostém souznění s přírodou.

Pěší safari. Tento druh safari vás zavede co nejblíže do srdce buše, kde budete vystaveni samotné divoké přírodě. Zkušení průvodci přesně ví, kde na hosty čekají vzrušující (a zároveň bezpečné) chvíle s nedotčenou faunou a flórou.

Žabí safari. Tak trochu jiné pěší výlety do rezervace. Od listopadu do března každého roku nastává období dešťů a Amakhosi zve své návštěvníky k objevování fascinujícího světa obojživelníků. Noční safari hluboko do buše se zkušenými průvodci vám ukáže barevná spektra živočichů a hlasité zvuky pářících se žab.

Pozorování ptactva. Velmi silný orel korunkatý lovící hlavně opice a malé lesní antilopy pomocí rozsápání obratlů kořisti nebo pomocí svých mohutných drápů. Tento orel obývá převážně lesní oblasti, ale v soukromé přírodní rezervaci Amazulu se vyskytuje také v říčních oblastech. Rezervace má tři chovné páry.

Dědictví Zulu. Noci pod hvězdnou oblohou Zululandu jsou přímo nezapomenutelné a společně s výlety do nedaleké místní vesnice vytváří opravdový africký kulturní zážitek. Na vlastní kůži zažijete bohatou kulturu a jedinečná řemesla této oblasti.

Součástí resortu jsou lázně Amakhosi River Spa. Jejich provoz byl zahájen v listopadu 2013 a prožijete zde jedinečné relaxační zážitky s výhledem na řeku Mkuze. Kromě masáží se tu můžete osvěžit v novém bazénu nebo si dopřát lahodný nápoje a zdravé pokrmy. Terapeuti tu používají tradiční péči o tělo s odkazem na africké léčitele. Hosté si tu mohou dopřát holistickou péči o tělo, ale i o pleť, včetně různých kosmetických rituálů.

Map - Amakhosi Safari Lodge *****

Personal advice from DELUXEA do Jihoafrické republiky to the hotel Amakhosi Safari Lodge *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Amakhosi Safari Lodge *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

Hotel reviews Amakhosi Safari Lodge *****

Flight connections do Jihoafrické republiky

Marica Verešová
Amakhosi Safari Lodge
„I traveled the world.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the world. We will give you our personal advice.