Franschhoek Country House & Villas *****

South African Republic

5 hvězdičkový hotel v srdci údolí Franschhoek

We
personally
stayed at the hotel

Hotel Franschhoek Country House & Villas *****

Location South African Republic | Show map
Specialists who
stayed in the hotel

Description of Franschhoek Country House & Villas ***** South African Republic

Franschhoek Country House & Villas je pětihvězdičkový hotel, který se nachází v srdci údolí Franschhoek, jen 45 minut jízdy od Kapského Města a mezinárodního letiště. Obklopen je majestátními horami a krásnými vinicemi. Malé městečko Franschhoek si vybudovalo jméno jako hlavní město jídla a vína.

Menší malebný hotel nabízí pouhých 14 pokojů, z toho 6 pokojů Standard, 5 pokojů Luxury a 2 chaty. Všechny pokoje jsou luxusně vybavené, prostorné, plné denního světla. Pro nejnáročnější hosty je k dispozici 12 luxusních Villa Suites.

Stravování zajišťuje elegantní restaurace Monneaux s vnitřními i venkovními prostory ke stolování.

Pobyt v hotelu Franschhoek Country House & Villas si zamilují všichni vyznavači dobrého jídla a pití. V okolí hotelu se ale nachází i řada přírodních a kulturních památek. Milovníci golfu si také přijdou na své díky několika golfovým hřištím, která se nacházejí v blízkosti hotelu.

Výhodou je také blízkost Kapského Města, které rozhodně stojí za návštěvu.

Read more  Make an enquiry

Room types

Villa Suites

Villa Suites (100 m², celkem 10) jsou určené těm nejnáročnějším hostům. Zahrnují oddělený obývací pokoj, ložnici, koupelnu a dva soukromé balkony...

Standard Rooms

Standard Rooms (35 m², celkem 6) jsou umístěny v kouzelném domě z roku 1890. Jedná se o zrekonstruované pokoje, které poskytují veškeré luxusní vybavení...

Luxury Rooms

Luxury Rooms (48 m², celkem 5) nabízejí více prostoru a privátnější umístnění. Většina z nich má vlastní terasu nebo balkon s výhledem na zahrady s levandulí a fontánami. ..

Garden Cottages

Garden Cottages (60 m², celkem 2) představují dvoupodlažní chaty s ložnicí v přízemí a obývacím pokojem v patře. Mají také vlastní terasu a zahradu...

Gastronomy and hotel restaurants

Slavná restaurace Monneaux je hodnocená napříč Jižní Afrikou jako jedna z nejlepších. Servírovaná jídla jsou inspirována současnou kuchyní stejně jako klasickými pokrmy. Oběd si vychutnáte u fontány na terase pod rozrostlým mátovníkem a večeře je pro změnu podávána v elegantní a příjemné jídelní hale v původním panském domě.

Dokonce i přesto, že údolí Franschhoek je hlavním městem jídla a vína a poskytuje vysokou kvalitu, tak je nevídaným úspěchem, že se restaurace Monneaux umístila 6 let po sobě v Top 100 nejlepších v zemi, dva roky byla i v Top 10 a je vítězem ocenění American Express Platinum za kvalitní pokrmy.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 
Specialista na Jihofrickou republiku - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Jihoafrickou republiku se specializujeme od roku 2008 a destinaci známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Jihoafrickou republiku opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte je konečná a kompletná – čiže žiadne prirážky a skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej obtiažnosti do 48 hodín. Po návrate Vám zavoláme ohľadom zhodnotenia poskytnutých služieb.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte je konečná a kompletní - tedy žádné přirážky a skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Room categories and equipment of Franschhoek Country House & Villas

Hotel ubytovává své hosty ve 12 pokojích, 2 chatách nebo 12 vila suitách. Vybavení zahrnuje WiFi, mini-bar, individuálně nastavitelnou klimatizaci, trezor, TV, IDD telefon, příslušenství k přípravě čaje a kávy, stropní ventilátor a fén.

Room types

Villa Suites

Villa Suites (100 m², celkem 10) jsou určené těm nejnáročnějším hostům. Zahrnují oddělený obývací pokoj, ložnici, koupelnu a dva soukromé balkony. Obývací část je propojena s jídelnou a kromě televize nabízí také DVD přehrávač, hudební systém a krb. Balkony jsou vybaveny lehátky. Koupelna vás uchvátí svým perfektním rozložením v podobě vany, sprchového koutu, bidetu a dvou umyvadel. Podlahy jsou vytápěné.

Standard Rooms

Standard Rooms (35 m², celkem 6) jsou umístěny v kouzelném domě z roku 1890. Jedná se o zrekonstruované pokoje, které poskytují veškeré luxusní vybavení. Všechny mají vlastní koupelnu s vanou a sprchovým koutem, obývací pokoj a vlastní balkon.

Luxury Rooms

Luxury Rooms (48 m², celkem 5) nabízejí více prostoru a privátnější umístnění. Většina z nich má vlastní terasu nebo balkon s výhledem na zahrady s levandulí a fontánami.

Garden Cottages

Garden Cottages (60 m², celkem 2) představují dvoupodlažní chaty s ložnicí v přízemí a obývacím pokojem v patře. Mají také vlastní terasu a zahradu. Z patra je překrásný výhled na okolní vinice. Tyto chatky jsou vhodné i pro rodiny s dětmi, díky rozkládací pohovce v obývací části.

Online price and discounts of Franschhoek Country House & Villas *****

Professional photo of Franschhoek Country House & Villas *****

Gastronomy and hotel restaurants Franschhoek Country House & Villas

Slavná restaurace Monneaux je hodnocená napříč Jižní Afrikou jako jedna z nejlepších. Servírovaná jídla jsou inspirována současnou kuchyní stejně jako klasickými pokrmy. Oběd si vychutnáte u fontány na terase pod rozrostlým mátovníkem a večeře je pro změnu podávána v elegantní a příjemné jídelní hale v původním panském domě.

Dokonce i přesto, že údolí Franschhoek je hlavním městem jídla a vína a poskytuje vysokou kvalitu, tak je nevídaným úspěchem, že se restaurace Monneaux umístila 6 let po sobě v Top 100 nejlepších v zemi, dva roky byla i v Top 10 a je vítězem ocenění American Express Platinum za kvalitní pokrmy.

Sport and wellness Franschhoek Country House & Villas *****

V první řadě je to o jídle. Městečko Franschhoek nabízí ty nejlépe hodnocené restaurace společně s vynikajícími vinařstvími, to z něj dělá ideální místo z celé Jižní Afriky pro všechny milovníky jídla a pití. Udělejte si výlet mezi malebnými vinicemi a vydejte se po vinařských stezkách, až k vinným sklípkům, kde můžete ochutnat ta nejlepší vína.

Kromě jídla a pití nabízí Franschhoek také:

 • galerie
 • obchody se suvenýry a uměním
 • čokoládovou továrnu
 • Hugenot muzeum

V okolí tohoto půvabného městečka můžete prožít:

 • jízdu na koních
 • jízdu na horských kolech
 • túru v horách
 • let horkovzdušným balonem
 • návštěvu národní rezervace Hottentots Holland

V blízkosti hotelu se nachází také několik golfových hřišť:

 • Pearly Valley Golf Course
 • Boschenmeer Golf Estate
 • Stellenbosch Golf Club
 • Theewaterskloof Country Estate

Součástí hotelu jsou lázně, kde si můžete dopřát kompletní revitalizaci těla i duše. Dopřát si můžete aromatickou masáž, masáž krku, ramen a zad, reflexologii, peeling, obličejovou péči, manikúru a pedikúru, apod.

Children in the hotel Franschhoek Country House & Villas *****

I pro děti se zde najde dostatek aktivit. Zažít mohou:

 • jízdu vinnou tramvají
 • návštěvu Motýlího Světa
 • návštěvu Krokodýlí farmy
 • nakrmit pštrosa nebo žirafu
 • rybařit
 • navštívit muzeum hraček a miniatur ve Stellenbosch
 • navštívit Opičí město v Somerset West

Map - Franschhoek Country House & Villas *****

Personal advice from DELUXEA do Jihoafrické republiky to the hotel Franschhoek Country House & Villas *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Franschhoek Country House & Villas *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

 
Bc. Petra Melková
The last inspection
Bc. Petra Melková +420 724 065 777

Hotel reviews Franschhoek Country House & Villas *****

Flight connections do Jihoafrické republiky

We traveled the world. We will give you our personal advice.