&Beyond Ngala Safari Lodge *****

South African Republic

Luxusní ubytování v naprostém souladu s přírodou

Destination
personally
visited the hotel

Hotel &Beyond Ngala Safari Lodge *****

Location South African Republic | Show map

Description of &Beyond Ngala Safari Lodge ***** South African Republic

V koloniálním prostředí Ngala Safari Lodge ožívají africká kouzla a tajemství. Tento unikátní kemp Vám nabídne atmosféru nasycenou klidem a harmonií, díky které snadno zapomenete na shon a stres Vašich všedních dní. V nádherné africké přírodě, která doslova pulzuje životem, zažijete nová dobrodružství, spatříte exotická zvířata v jejich přirozeném prostředí, a poznáte fascinující novou kulturu i pohostinnost místních obyvatel.

Interiéry jsou charakteristické starožitnostmi z koloniálních dob, v divokém africkém prostředí Vás jistě překvapí i elegantní stříbrné příbory nebo křišťál. V Ngala Safari Lodge se totiž mísí vznešenost a styl s drsnou krásou okolní divoké přírody. Ze společných prostor kempu budete mít možnost sledovat, jak se z dálky vynořují divoká zvířata, která se přišla osvěžit k nedalekému napajedlu.

Ubytování je nabízeno v několika variantách, k dispozici jsou větší bungalovy pro rodiny nebo skupiny přátel, luxusní apartmány i standardní pokoje pro dvojice. V areálu Lodge se nachází i bazén, restaurace s možností stolování v různých romantických zákoutích, nebo plně vybavené wellness s masážními místnostmi a posilovnou, kde si můžete odpočinout po náročném dni stráveném v přírodě.

Ngala Safari Lodge se nachází v soukromé rezervaci, která je součástí Krugerova národního parku, vyhledávaného pro jeho přírodní bohatství a neuvěřitelné množství zvěře. Je ideální volbou pro rodiny, skupiny přátel, nespoutané dobrodruhy, fotografy, zkušené cestovatele, ale i nováčky. V programu naleznete i aktivity navržené přímo pro děti, aby ani ty nezůstaly ochuzeny o skvělé zážitky.

Mějte na paměti, že kemp není nijak oplocen či jinak oddělen od okolí – dbejte proto na bezpečnost Vás i Vašich dětí.

Read more  Make an enquiry

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Standard Cottage

Standard Cottage

Chaty jsou vybaveny nadstandardně, v romantickém koloniálním stylu, doplněny tematickými sběratelskými předměty a obrazy...

Family Cottage

Family Cottage

Rodinné chaty jsou vhodné pro 2 dospělé a 2 děti. Skládají se ze 2 samostatných buněk se soukromou ložnicí, koupelnou i verandou, propojených zamykatelnými dveřmi...

Family Suite

Family Suite

Sofistikovaná samostatně stojící vila poskytne ubytování až 4 osobám (2 dospělí + 2 děti) ve dvou samostatných ložnicích, je proto ideální pro rodiny...

Gastronomy and hotel restaurants

Lahodné snídaně a nápadité obědy se servírují v chladivém stínu vzrostlých stromů, večer zas terasa restaurace ožije ve zcela novém světle – po vyčerpávající výpravě si můžete odpočinout při tradiční africké hostině v romantickém prostředí zahaleném do svitu svíček a měsíce. Postará se o vás příjemný personál, který je svou pohostinností vyhlášený.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 
Specialista na Jihofrickou republiku - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Jihoafrickou republiku se specializujeme od roku 2008 a destinaci známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Jihoafrickou republiku opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte je konečná a kompletná – čiže žiadne prirážky a skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej obtiažnosti do 48 hodín. Po návrate Vám zavoláme ohľadom zhodnotenia poskytnutých služieb.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte je konečná a kompletní - tedy žádné přirážky a skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Room categories and equipment of &Beyond Ngala Safari Lodge

V Ngala Safari Lodge se nachází 21 luxusních chat, včetně tří propojených dvojbuněk pro rodiny a jedné luxusní rodinné vily. Všechny jsou vybavené prvotřídním stylovým nábytkem, klimatizací, disponují luxusní koupelnou s venkovní i vnitřní sprchou a Wi-Fi připojením.

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Standard Cottage

Standard Cottage

Chaty jsou vybaveny nadstandardně, v romantickém koloniálním stylu, doplněny tematickými sběratelskými předměty a obrazy. Díky velkým francouzským oknům budete mít neustálý kontakt s venkovním světem, veranda s posezením je zase ideálním místem pro pohodové večeře v soukromí.

Family Cottage

Family Cottage foto

Rodinné chaty jsou vhodné pro 2 dospělé a 2 děti. Skládají se ze 2 samostatných buněk se soukromou ložnicí, koupelnou i verandou, propojených zamykatelnými dveřmi. Ani zde nepřijdete o příjemný design, koloniální doplňky a úžasná francouzská okna s výhledem do přírody.

Family Suite

Family Suite foto

Sofistikovaná samostatně stojící vila poskytne ubytování až 4 osobám (2 dospělí + 2 děti) ve dvou samostatných ložnicích, je proto ideální pro rodiny. Navíc Vás kromě terasy a krásného interiéru jistě potěší i soukromý bazén a možnost využití vozidla na safari nebo služby komorníka. Jako jediná z vil nabízí úchvatný výhled na řeku.

Online price and discounts of &Beyond Ngala Safari Lodge *****

Professional photo of Ngala Safari Lodge *****

Video

Gastronomy and hotel restaurants &Beyond Ngala Safari Lodge

Lahodné snídaně a nápadité obědy se servírují v chladivém stínu vzrostlých stromů, večer zas terasa restaurace ožije ve zcela novém světle – po vyčerpávající výpravě si můžete odpočinout při tradiční africké hostině v romantickém prostředí zahaleném do svitu svíček a měsíce. Postará se o vás příjemný personál, který je svou pohostinností vyhlášený.

Activity

Lodge se nachází v soukromé rezervaci, která je součástí Krugerova národního parku, vyhledávaného pro jeho přírodní bohatství a neuvěřitelné množství zvěře. Všechny organizované aktivity se tedy soustředí na maximální využití tohoto jedinečného prostředí – od organizovaných výjezdů za pozorováním divokých zvířat, přes procházky buší a pěší safari, až po večerní či celodenní výpravy po stopách tzv. velké pětky. V programu naleznete i aktivity navržené přímo pro děti, aby ani ty nezůstaly ochuzeny o zážitky z divočiny.

V Ngala Safari Lodge nebudete ochuzeni ani o tradiční volnočasové aktivity, které znáte z klasických destinací: k dispozici Vám bude bazén, posilovna, veranda s lehátky a výhledem k jezírku a do přírody, nebo například lázně, kde si zaručeně odpočinete i po náročném dni.

Safari

Za vyzkoušení rozhodně stojí výjezdy za divou zvěří pořádané brzy ráno nebo v podvečer a procházky buší s průvodcem – oblast je vyhlášená výskytem velkých afrických savců a ptáků. Za příplatek se můžete vydat na safari pro fotografy, vyzkoušet si stopování, několikadenní výjezdy nebo luxusní pěší pochody s přespáním v buši.

Děti ve věku od 6 do 11 let se mohou zúčastnit safari výjezdů jen na povolení manažera ubytování. Mladší děti na výjezdy bohužel nesmí, je pro ně ale připraven zábavný program na pozemcích &Beyond. Pěších výletů se nemůžou zúčastnit žádné děti mladší 16 let.

Sport and wellness Ngala Safari Lodge *****

V Ngala Safari Lodge se nachází i wellness centrum s masážními místnostmi, menší posilovna a bazén. 

Children in the hotel Ngala Safari Lodge *****

Děti ve věku od 6 do 11 let se mohou zúčastnit safari výjezdů jen na povolení manažera ubytování. Mladší děti na výjezdy bohužel nesmí, je pro ně ale připraven zábavný program na pozemcích &Beyond. Pěších výletů se nemůžou zúčastnit žádné děti mladší 16 let.

Pokud cestujete s malými dětmi, které ještě na safari nemůžou, jistě oceníte speciální program WILDChild plný zábavy, interaktivních her a naučných aktivit. Objeví spoustu zajímavých informací o africké kultuře, zvířatech a zvyklostech, například se naučí péct tradiční dobrůtky v místní kuchyni, navlékat korálky, stopovat zvířata, poznávat a pozorovat hmyz, můžou si s personálem zahrát i fotbalový turnaj nebo se procházet po okolí.

Transfer &Beyond Ngala Safari Lodge

Ngala Safari Lodge se nachází v soukromé rezervaci zasazené v Krugerově národním parku. Doprava je zajišťována letecky, na soukromou přistávací plochu nedaleko místa ubytování.

Map - &Beyond Ngala Safari Lodge *****

Personal advice from DELUXEA do Jihoafrické republiky to the hotel &Beyond Ngala Safari Lodge *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the &Beyond Ngala Safari Lodge *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

Hotel reviews &Beyond Ngala Safari Lodge *****

Factsheet

Flight connections do Jihoafrické republiky

Katarina Hutníková
&Beyond Ngala Safari Lodge
„I traveled the world.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the world. We will give you our personal advice.