Dusit Thani Maldives *****

Maldives

Thajská pohostinnost v krásném maledivském prostředí

Quick Hotel Calculation

Departure
Nights
Dusit Thani Maldives

Pro hotel Dusit Thani Maldives není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Dusit Thani Maldives.

Room type
Meal

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
Price
CZK - /person
Original price
CZK -/person
Hotel,
CZK - /personCZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Czech DelegateDelegate      
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Dítě do 2 let
CZK
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Podmínky zájezdu
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
We
personally
stayed at the hotel

Hotel Dusit Thani Maldives *****

Rating 9.6 Rated by 33 clients
Detailed evaluation
Location Maldives, Baa atoll | Show map
Meal Breakfast, Half board, Full board, All Inclusive | More about gastronomy
Specialist tips Krásný exotický ostrov plný zeleně Thajská pohostinnost a dokonalý servis Skvělé šnorchlování přímo u ostrova

Description of Dusit Thani Maldives ***** Maldives

Hotel Dusit Thani Maldives představuje spojení sofistikované thajské pohostinnosti s jedinečným prostředím Malediv. Ostrov obklopený kolem dokola bílým pískem a bohatým korálovým útesem i tyrkysovou lagunou nabízí prvotřídní ubytování v 94 vilách a residencích situovaných na pláži i nad mořskou hladinou. V blízkosti resortu se ukrývá světová biosférická rezervace UNESCO v rámci atolu Baa, jenž je proslulým domovem mant a žraloků.

Dusit Thani je místem aktivního relaxování. Na první pohled Vás uchvátí bělostné pláže s neuvěřitelně čistými lagunami. Na jedné straně ostrova je průzračná voda na plavání, na druhé straně pohádkový korálový svět. Uprostřed ostrova roste bujná tropická zeleň, která tak připomíná prostředí džungle.

Milovníci jídla mohou potěšit své chuťové buňky ve třech restauracích a dvou barech, přičemž vždy jsou v nabídce speciality od zkušených a talentovaných kuchařů. Hosté se zde mohou potápět, šnorchlovat nebo si zaplavat v jednom z největších bazénů na Maledivách (720 m²) či relaxovat v privátním bazénku u vlastní vily. K dispozici je i plně vybavené fitness studio s osobním trenérem a instruktorem jógy. Pro děti je zde hřiště a klub. Hosté mohou svůj čas trávit také v knihovně nebo ostrovních buticích. 

Resort se nachází na ostrově Mudhdhoo a je vzdálený asi 35 minut cesty hydroplánem nebo 40 minut místní linkou a rychločlunem od mezinárodního letiště v Male.

Read more  Make an enquiry

Our recommendation to Dusit Thani Maldives

Resort Dusit Thani doporučujeme všem, kteří touží po dokonalé exotické dovolené na maledivském ostrůvku plném zeleně. Během dovolené se můžete spolehnout na jedinečnou thajskou pohostinnost, kterou se hotelový řetězec Dusit Thani pyšní, a to ať už se jedná o služby v restauraci, o pokojovou službu či o personál v centru vodních sportů a podobně. V prosinci roku 2012 zde trénoval a pobýval se svou rodinou dokonce i tenista Roger Federer.

V hotelu si každý najde to své - početnější rodiny určitě ocení dvouložnicové rodinné vily, milovníci nadvodního bydlení mají na výběr z unikátních Water Vill a páry si mohou vybrat i z plážových vil s bazénem či bez bazénu, kde najdou dostatek soukromí. Každá vila disponuje službami osobního komorníka. U každé vily najdete zaparkovaná jízdní kola, která jsou ideálním prostředkem pro pohyb po ostrově. V restauraci či na masáži tak můžete být během chvilky. Samozřejmě také procházky tropickým lesem mají také své kouzlo.

Pokud hledáte vilu, u které je krásné pláž a čistá písčitá laguna, pak doporučujeme jihozápadní stranu ostrova s Beach Villas with pool. Pro milovníky šnorchlování je pak vhodnější sererní a severovýchodní strana v okolí restaurace Benjarong až po centrum vodních, kde je bohatý korálový útes jen pár temp od pláže. Blízkost korálového útesu ale způsobuje, že je v této části pláž užší.

Resort se pyšní taktéž gastronomickým bohatstvím. Právě restaurace Benjarong s barem Vám naservíruje vynikající thajské speciality, zatímco bufetová restaurace The Market nabízí výběr mezinárodních pokrmů s tematickými možnostmi. Příjemnou oblastí je také západní cíp ostrova s mezinárodní restaurací Sea Grill, kde se můžetě těšit na vynikající a la carte obědy a přilehlý Sand bar s bazénem a terasou, kde se odehrává i příjemná večerní zábava.

Ve volném čase pak nesmíte opomenout vyhlášené thajské lázně nebo výlet na oceán za šnorchlováním s mantami. Hotel navíc disponuje skvělým dětským klubem, kde můžete be obav nechat své děti a užít si chvilku pro sebe se svým partnerem.

 

 

2022
Marica Verešová
The last inspection
Marica Verešová +421 948 040 574

Video

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Beach Villa

Beach Villa

Beach Villa (122 m²) je plážovým útočištěm obklopeným svěží tropickou vegetací. Každé ráno se budete probouzet s výhledem na mořské vlny omývající písečné pobřeží...

Beach Plunge Pool Villa

Beach Plunge Pool Villa

Beach Plunge Pool Villa (dříve pod názvem Beach Villa with Pool, 122 m2) s bazénem ve vlastním dvorku za vilou nabízí dostatek prostoru a moderní vybavení, které udělá z Vaší dovolené n..

Beach Front Pool Villa

Beach Front Pool Villa

Beach Front Pool Villa (dříve Beach Deluxe Villa with Pool, 122 m2) s bazénem před vilou směrem k pláži se pyšní thajským stylem s maledivskými prvky a dokonalým pocitem luxusní dovolené..

Gastronomy and hotel restaurants

V resortu Dusit Thani se potkává čisté kulinářské umění s luxusem, který si můžete dopřát s bosýma nohama. S nabídkou od mezinárodního bufetu až po autentické thajské speciality si každý užije stravování během dovolené podle svých chutí. Vybírat můžete ze tří restaurací a k dispozici jsou dva hotelové bary.

Vyzkoušet zde můžete i tzv. „Borderless Dining“ koncept, který umožňuje hostům stolovat v naprostém soukromí s nabídkou menu na míru.

The Market

Hlavní restaurace Market nabízí bohaté bufetové snídaně s pokrmy z východu i západu a variacemi čerstvého ovoce i klasického pečiva. Po dni na pláži se zde pak můžete vrátit na večeři s tematickým bufetem či a la carte nabídkou v unikátním maledivském prostředí.

Sea Grill

Dopřejte si kulinářské potěšení z čerstvých mořských plodů a steaků připravených podle nejlepších receptů. K tomu zde navíc najdete nabídku nejrůznějších pokrmů z celého světa. Odpočívejte na okraji bazénu s výhledem na oceán a nechejte se unášet chutěmi Středozemního moře, Středního Východu a Indického oceánu. Můžete si dopřát lehký oběd či vyladěnou večeři pod hvězdami. Restaurace má k dispozici i vinný sklípek s nabídkou vín z celého světa.

Benjarong

Thajská restaurace Benjarong Vás pohostí během oběda či večeře a jakoby Vás přenese „země úsměvů“ – do Thajska. Připravte se na naprostý gastronomický požitek s thajským nádechem v prostředí stylové restaurace. Thajští šéfkuchaři se postarají o to, abyste měli pocit, že se nacházíte v gastronomickém ráji. Tato restaurace nad vodní hladinou připraví i speciality jako humr, krabi, krevety, korálové ryby nebo tradiční pečená kachna. Opravdový zážitek ale nelze popsat, to si musíte zažít.

Sala Bar

Sala Bar se nachází nad restaurací Benjarong nad mořem. Ve večerních hodinách si můžete vychutnat osvěžující koktejl v klidné atmosféře s panoramatickými výhledy na Indický oceán.

Sand Bar

Sand Bar je celodenní bar a představuje ideální místo pro relaxaci s drinkem v ruce během dne i večer. Vyberte si s rozmanité nabídky nápojů nebo si dejte i lehké občerstvení. To vše hned vedle jednoho z největších bazénů na Maledivách, kde západy slunce vypadají jako z pohádky.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Room categories and equipment of Dusit Thani Maldives

Resort Dusit Thani tvoří ideálně vyvážený mix plážových a nadvodních vil a rezidencí. Prostorné ubytování se vyznačuje elegantními interiéry s thajským nádechem a rysy tradiční maledivské architektury. Každá vilka či rezidence nabízí výhledy směrem k moři a ostrovem prostupuje svěží vegetace, která vytváří pocit soukromí. V resortu Dusit Thani Maldives se Vám dostane naprostého pohodlí a pořádné dávky luxusu.

Do standardního vybavení vily patří bezplatné pevné i bezdrátové připojení k internetu, denně doplňovaná pitná voda, služby komorníka (6-24hod), denně služby buginy, minibar, Nespresso kávovar a zařízení na přípravu kávy a čaje, 46 'LED televize se satelitním příjmem s internetovým protokolem a výběrem filmů, BOSE systém prostorového zvuku, prostorný pracovní stůl, vybavení koupelny, župany, plážové osušky, sandály, vysoušeč vlasů, venkovní dešťová sprcha, sejf, ovládání osvětlení u postele, mezinárodní noviny a polštářové menu. 

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Beach Villa

Beach Villa foto

Beach Villa (122 m²) je plážovým útočištěm obklopeným svěží tropickou vegetací. Každé ráno se budete probouzet s výhledem na mořské vlny omývající písečné pobřeží. Pod vilovým přístřeškem s terasou můžete příjemně odpočívat při čtení knihy nebo naopak vystavit své tělo maledivským slunečním paprskům. Všechny vily mají přístup k pláži. Do standardního vybavení vily patří bezplatné pevné i bezdrátové připojení k internetu, denně doplňovaná pitná voda, služby komorníka (6-24hod), denně služby buginy, minibar, Nespresso kávovar a zařízení na přípravu kávy a čaje, 46 'LED televize se satelitním příjmem s internetovým protokolem a výběrem filmů, BOSE systém prostorového zvuku, prostorný pracovní stůl, vybavení koupelny, župany, plážové osušky, sandály, vysoušeč vlasů, venkovní dešťová sprcha, sejf, ovládání osvětlení u postele, mezinárodní noviny a polštářové menu.

Beach Plunge Pool Villa

Beach Plunge Pool Villa foto

Beach Plunge Pool Villa (dříve pod názvem Beach Villa with Pool, 122 m2) s bazénem ve vlastním dvorku za vilou nabízí dostatek prostoru a moderní vybavení, které udělá z Vaší dovolené nezapomenutelný zážitek. Svěží tropické prostředí s bujnou vegetací tvoří ideální zázemí pro tyto vily s otevřenou koupelnou a privátní terasou. Do standardního vybavení vily patří bezplatné pevné i bezdrátové připojení k internetu, denně doplňovaná pitná voda, služby komorníka (6-24hod), denně služby buginy, minibar, Nespresso kávovar a zařízení na přípravu kávy a čaje, 46 'LED televize se satelitním příjmem s internetovým protokolem a výběrem filmů, BOSE systém prostorového zvuku, prostorný pracovní stůl, vybavení koupelny, župany, plážové osušky, sandály, vysoušeč vlasů, venkovní dešťová sprcha, sejf, ovládání osvětlení u postele, mezinárodní noviny a polštářové menu.

Beach Front Pool Villa

Beach Front Pool Villa foto

Beach Front Pool Villa (dříve Beach Deluxe Villa with Pool, 122 m2) s bazénem před vilou směrem k pláži se pyšní thajským stylem s maledivskými prvky a dokonalým pocitem luxusní dovolené. Relaxujte na vlastní terase u bazénu v obklopení zeleně nebo si dopřejte sprchu či koupel v otevřené koupelně. Do standardního vybavení vily patří bezplatné pevné i bezdrátové připojení k internetu, denně doplňovaná pitná voda, služby komorníka (6-24hod), denně služby buginy, minibar, Nespresso kávovar a zařízení na přípravu kávy a čaje, 46 'LED televize se satelitním příjmem s internetovým protokolem a výběrem filmů, BOSE systém prostorového zvuku, prostorný pracovní stůl, vybavení koupelny, župany, plážové osušky, sandály, vysoušeč vlasů, venkovní dešťová sprcha, sejf, ovládání osvětlení u postele, mezinárodní noviny a polštářové menu.

Waterfront Pool Villa

Waterfront Pool Villa foto

Waterfront Pool Villa (dříve Water Villa with Pool, 150 m2) s bazénem se nachází nad vodní hladinou podél jihovýchodního a jihozápadního pobřeží ostrova. Můžete se těšit na krásné scenérie tyrkysových vod poblíž korálového útesu. Z vlastní terasy budete mít přímý přístup do moře nebo do privátního bazénku. Všechny vily nesou thajský nádech v kombinaci s maledivskou architekturou a moderními prvky. Do standardního vybavení vily patří bezplatné pevné i bezdrátové připojení k internetu, denně doplňovaná pitná voda, služby komorníka (6-24hod), denně služby buginy, minibar, Nespresso kávovar a zařízení na přípravu kávy a čaje, 46 'LED televize se satelitním příjmem s internetovým protokolem a výběrem filmů, BOSE systém prostorového zvuku, prostorný pracovní stůl, vybavení koupelny, župany, plážové osušky, sandály, vysoušeč vlasů, venkovní dešťová sprcha, sejf, ovládání osvětlení u postele, mezinárodní noviny a polštářové menu.

Overwater Pool Villa

Overwater Pool Villa foto

Overwater Pool Villa (dříve Ocean Villa with Pool, 180 m2) jsou situovány v severozápadní části ostrova. Projděte se po dřevěném mole nad mořem a dorazíte k doškovým vilkám s nádhernými výhledy na Indický oceán. Vilky se pyšní velkou vanou, vnitřním i venkovním prostorem pro posezení a přímý přístupem do mořských vod s korálovým útesem z vlastní terasy. Vily se nesou v duchu thajského stylu s velkými okny a dveřmi. Do standardního vybavení vily patří bezplatné pevné i bezdrátové připojení k internetu, denně doplňovaná pitná voda, služby komorníka (6-24hod), denně služby buginy, minibar, Nespresso kávovar a zařízení na přípravu kávy a čaje, 46 'LED televize se satelitním příjmem s internetovým protokolem a výběrem filmů, BOSE systém prostorového zvuku, prostorný pracovní stůl, vybavení koupelny, župany, plážové osušky, sandály, vysoušeč vlasů, venkovní dešťová sprcha, sejf, ovládání osvětlení u postele, mezinárodní noviny a polštářové menu.

Two Bedroom Beach Pool Villa

Two Bedroom Beach Pool Villa foto

Two Bedroom Beach Pool Villa (dříve Family Beach Villa with Pool 2 bedrooms, 262 m2) je ideálním místem pro rodinnou dovolenou s dostatkem soukromí a maximálním pohodlím. Rodinná plážová vila disponuje dvěma ložnicemi, venkovní zahradou u pláže, terasou, altánkem pro stolování a okouzlujícím privátním bazénem. Nechejte se ohromit tímto ubytování, které má přímý přístup na pláž. Můžete zde zažít i soukromé barbecue. Vilu prostupují thajské rysy s maledivským nádechem. Do standardního vybavení vily patří bezplatné pevné i bezdrátové připojení k internetu, denně doplňovaná pitná voda, služby komorníka (6-24hod), denně služby buginy, minibar, Nespresso kávovar a zařízení na přípravu kávy a čaje, 46 'LED televize se satelitním příjmem s internetovým protokolem a výběrem filmů, BOSE systém prostorového zvuku, prostorný pracovní stůl, vybavení koupelny, župany, plážové osušky, sandály, vysoušeč vlasů, venkovní dešťová sprcha, sejf, ovládání osvětlení u postele, mezinárodní noviny a polštářové menu.

Two Bedrooms Overwater Pool Pavilion

Two Bedrooms Overwater Pool Pavilion foto

Two Bedrooms Overwater Pool Pavilion (dříve Ocean Pavilion with Pool 2 bedrooms, 370 m2) se pyšní vlastním bazénem a velkým prostorem se dvěma ložnicemi. Je strategicky umístěna s výhledem na západ slunce a nabízí jedinečné zázemí pro dovolenou strávenou ve vile nad mořem. Toto velkolepé dílo disponuje maximálním soukromím, a kromě dvou ložnic zahrnuje také vnitřní i venkovní prostor pro stolování, obývací pokoj, vinný sklípek a kuchyňku. Najdete zde také prostornou terasu a privátní bazén. Ideální varianta pro rodiny či skupinky přátel. Do standardního vybavení vily patří bezplatné pevné i bezdrátové připojení k internetu, denně doplňovaná pitná voda, služby komorníka (6-24hod), denně služby buginy, minibar, Nespresso kávovar a zařízení na přípravu kávy a čaje, 46 'LED televize se satelitním příjmem s internetovým protokolem a výběrem filmů, BOSE systém prostorového zvuku, prostorný pracovní stůl, vybavení koupelny, župany, plážové osušky, sandály, vysoušeč vlasů, venkovní dešťová sprcha, sejf, ovládání osvětlení u postele, mezinárodní noviny a polštářové menu.

Two Bedrooms Beach Pool Residence

Two Bedrooms Beach Pool Residence foto

Two Bedrooms Beach Pool Residence (dříve Beach Residence with Pool 2 bedrooms, 560 m2) kombinuje exkluzivní luxus a pohodlí domova. Je to skvělá volba pro náročné – zejména pro rodiny nebo skupinky přátel toužící po klidné dovolené na té nejlepší adrese. Rezidence nabízí hlavní ložnici s balkonem a nádhernými výhledy. Dále pak zde najdete druhou ložnici s oddělenými lůžky a prostornou terasou, vinný sklípek, kuchyňku a také velký privátní bazén. Užijte si dovolenou například se soukromým barbecue. Do standardního vybavení vily patří bezplatné pevné i bezdrátové připojení k internetu, denně doplňovaná pitná voda, služby komorníka (6-24hod), denně služby buginy, minibar, Nespresso kávovar a zařízení na přípravu kávy a čaje, 46 'LED televize se satelitním příjmem s internetovým protokolem a výběrem filmů, BOSE systém prostorového zvuku, prostorný pracovní stůl, vybavení koupelny, župany, plážové osušky, sandály, vysoušeč vlasů, venkovní dešťová sprcha, sejf, ovládání osvětlení u postele, mezinárodní noviny a polštářové menu.

Three Bedrooms Beach Pool Residence

Three Bedrooms Beach Pool Residence foto

Three Bedrooms Beach Pool Residence (dříve Beach Residence wtih Pool 3 bedrooms, 690 m2) se vyznačuje hlavní ložnicí v patře s terasou, lehátky a krásnými výhledy na oceán. Druhá ložnice je pak situována v přízemí vedle obývacího prostoru. Společně s designovým nábytkem, LED TV a ozvučením BOSE se budete cítit přímo královsky. Obývací prostor se otevírá na terasu s privátním bazénem a prostorem pro stolování až pro 6 osob. Tropická zahrada spojuje hlavní vilu s bazénem, altánkem, pootevřenou koupelnou s dešťovou sprchou a další ložnicí s postelí king. Je to zkrátka velkolepý palác. Do standardního vybavení vily patří bezplatné pevné i bezdrátové připojení k internetu, denně doplňovaná pitná voda, služby komorníka (6-24hod), denně služby buginy, minibar, Nespresso kávovar a zařízení na přípravu kávy a čaje, 46 'LED televize se satelitním příjmem s internetovým protokolem a výběrem filmů, BOSE systém prostorového zvuku, prostorný pracovní stůl, vybavení koupelny, župany, plážové osušky, sandály, vysoušeč vlasů, venkovní dešťová sprcha, sejf, ovládání osvětlení u postele, mezinárodní noviny a polštářové menu.

Beach

Celý zelený ostrov obklopuje bělostná písečná pláž, která je ideálním místem pro odpočinek, opalování i nejrůznější hry. Pláž lemuje tyrkysově modrá laguna, která pomalu přecházejí v temně modré vody Indického oceánu.

Na jihozápadním pobřeží u Beach Villa with Pool je pláž širší a najdete tam rozlehlou písčitou lagunu s čistou vodou. Pro milovníky šnorchlování je pak vhodnější sererní a severovýchodní strana v okolí restaurace Benjarong až po centrum vodních, kde je bohatý korálový útes jen pár temp od pláže. Blízkost korálového útesu ale způsobuje, že je v této části pláž užší.

Online price and discounts of Dusit Thani Maldives *****

Professional photo of Dusit Thani Maldives *****

Our photo of Dusit Thani Maldives *****

Video

Gastronomy and hotel restaurants Dusit Thani Maldives

V resortu Dusit Thani se potkává čisté kulinářské umění s luxusem, který si můžete dopřát s bosýma nohama. S nabídkou od mezinárodního bufetu až po autentické thajské speciality si každý užije stravování během dovolené podle svých chutí. Vybírat můžete ze tří restaurací a k dispozici jsou dva hotelové bary.

Vyzkoušet zde můžete i tzv. „Borderless Dining“ koncept, který umožňuje hostům stolovat v naprostém soukromí s nabídkou menu na míru.

The Market

Hlavní restaurace Market nabízí bohaté bufetové snídaně s pokrmy z východu i západu a variacemi čerstvého ovoce i klasického pečiva. Po dni na pláži se zde pak můžete vrátit na večeři s tematickým bufetem či a la carte nabídkou v unikátním maledivském prostředí.

Sea Grill

Dopřejte si kulinářské potěšení z čerstvých mořských plodů a steaků připravených podle nejlepších receptů. K tomu zde navíc najdete nabídku nejrůznějších pokrmů z celého světa. Odpočívejte na okraji bazénu s výhledem na oceán a nechejte se unášet chutěmi Středozemního moře, Středního Východu a Indického oceánu. Můžete si dopřát lehký oběd či vyladěnou večeři pod hvězdami. Restaurace má k dispozici i vinný sklípek s nabídkou vín z celého světa.

Benjarong

Thajská restaurace Benjarong Vás pohostí během oběda či večeře a jakoby Vás přenese „země úsměvů“ – do Thajska. Připravte se na naprostý gastronomický požitek s thajským nádechem v prostředí stylové restaurace. Thajští šéfkuchaři se postarají o to, abyste měli pocit, že se nacházíte v gastronomickém ráji. Tato restaurace nad vodní hladinou připraví i speciality jako humr, krabi, krevety, korálové ryby nebo tradiční pečená kachna. Opravdový zážitek ale nelze popsat, to si musíte zažít.

Sala Bar

Sala Bar se nachází nad restaurací Benjarong nad mořem. Ve večerních hodinách si můžete vychutnat osvěžující koktejl v klidné atmosféře s panoramatickými výhledy na Indický oceán.

Sand Bar

Sand Bar je celodenní bar a představuje ideální místo pro relaxaci s drinkem v ruce během dne i večer. Vyberte si s rozmanité nabídky nápojů nebo si dejte i lehké občerstvení. To vše hned vedle jednoho z největších bazénů na Maledivách, kde západy slunce vypadají jako z pohádky.

All Inclusive

Balíček „Pure Indulgence“ platný od 11. 01. 2021 do 07. 01. 2024 zahrnuje:

 • Check-in ve vile
 • Snídaně formou bufetu v restauraci Market
 • Obědy v restauraci Benjarong nebo Sea Gril (formou á la carte o třech chodech)
 • Večeře ve kterékoliv otevřené restauraci (formou á la carte o třech chodech nebo bufet)
 • Vybraná piva, vína, lihoviny, koktejly, limonády, džusy, kávy a čaje v jakékoliv otevřené restauraci či baru
 • Denně doplňovaný minibar obsahující čtyři piva, deset limonád a čtyři džusy (nezkonzumované položky se nesčítají, zatímco konzumace většího než zmíněného množství je zpoplatněna)

 

Zdarma pro všechny hosty hotelu poté platí:

 • salonek na letišti v Male pro přilétající hosty (hydroplán i místní linka)
 • welcome drink a košík s ovocem při příjezdu
 • služby komorníka
 • Nespresso kávovar a zařízení na přípravu kávy a čaje
 • Wi-Fi ve veřejných prostorách i ve vile
 • žehlička a žehlící prkno
 • 4 láhve vody na den v pokoji
 • digitální LED TV s filmy a ozvučením BOSE
 • mezinárodní noviny na vyžádání
 • dort v případě narozenin či výročí
 • plně vybavené fitness studio, fitness stezka, badminton a tenisové kurty
 • Dětský klub a denní aktivity
 • šnorchl, ploutve a záchranná vesta – v centru vodních sportů
 • použití sauny, parní místnosti a jacuzzi v Devarana Spa
 • bicykly během celé doby pobytu
 • skupinové kurzy jógy
 • skupinové procházky místní přírodou.

 

Balíček „Pure Indulgence“ platný od 08. 01. 2024 do 07. 01. 2025 zahrnuje:

 • Check-in ve vile
 • Snídaně formou bufetu v restauraci Market
 • Obědy v restauraci Benjarong nebo Sea Grill (formou á la carte o třech chodech)
 • Dine Around večeře ve kterékoliv otevřené restauraci (formou á la carte o třech chodech nebo bufet)
 • Pro děti do 11,99 let je v rámci stravy zahrnutý výběr z dětského menu (výběr z menu pro dospělé je za poplatek)
 • Vybraná piva, vína, lihoviny, koktejly, limonády, džusy, kávy a čaje v jakékoliv otevřené restauraci či baru (podle otevírací doby)
 • Denně doplňovaný minibar obsahující čtyři piva, deset limonád a čtyři džusy (nezkonzumované položky se nesčítají, zatímco konzumace většího než zmíněného množství je zpoplatněna)
 • Pokojová služba a stravování ve vile nejsou součástí žádného stravovacího plánu a jsou za příplatek pro všechny hosty, včetně dětí a kojenců

 

Zdarma pro všechny hosty hotelu poté platí:

 • welcome drink a košík s ovocem při příjezdu
 • služby komorníka
 • Nespresso kávovar a výběr čaje
 • Wi-Fi ve veřejných prostorách i ve vile
 • žehlička a žehlící prkno ve všech vilách
 • 4 láhve vody na den ve všech vilách
 • digitální 55'' LED TV s ozvučením BOSE
 • výběr mezinárodních e-novin a e-časopisů
 • dort v případě narozenin, líbánek či výročí
 • plně vybavené fitness studio, fitness stezka, badminton a tenisové kurty
 • Baan Sanook dětský klub a denní aktivity
 • šnorchl, ploutve a záchranná vesta – v centru vodních sportů
 • použití sauny, parní místnosti a jacuzzi v Devarana Spa
 • bicykly během celé doby pobytu na osobu na vilu
 • skupinové wellness aktivity (jóga, zvuková koupel a meditace)
 • skupinové procházky místní přírodou a další rekreační aktivity v centru aktivit

 

Hotel si v rámci slevových akcí vyhrazuje právo na úpravu obsahu balíčku Pure indulgence a dalšího stravování.

Český / slovenský delegát a služby na Maledivách

Klienti cestovní kanceláře Deluxea mohou během pobytu na Maledivách  využívat služby českého delegátů. Na Maledivách žijí dlouhodobě a velmi dobře znají místní poměry, kulturu i zvyklosti. Kontakt na delegáta (v případě objednání jeho služby) získáte již před odletem na Vaši dovolenou (v rámci odbavení k dovolené v „Informacích před cestou“ či na voucherech), abyste jej mohli kontaktovat v případě náhlých změn během Vaší cesty.

Po příletu na Maledivy Vás delegát osobně přivítá na letišti a doprovodí Vás na navazující transfer na resort. Během této schůzky se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá a pro případ nouze dostanete na delegáta i číslo na mobil či whatsapp. Delegát vždy zůstává v Male a na okolní ostrůvky nepřelétává ani nepřejíždí.

Při odletu z Malediv Vám delegát bude v případě potřeby opět k dispozici na telefonu. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek.

Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni.

Během pobytu na Maledivách Vám bude k dispozici delegát z naší partnerské cestovní kanceláře Colours of Maldives. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání v příletové hale v českém jazyce od delegátů s cedulkou s logem DELUXEA
 • Asistenci během registrace na hotelovém stánku na letišti v Male a následně doprovod na místo, kde na Vás bude čekat navazující transfer do hotelu
 • Předání telefonního čísla delegáta jako kontakt v případě potřeby či nouze – český/slovenský delegát Vám bude během pobytu v hotelu k dispozici na telefonu či whatsappu
 • Pomoc při řešení případných problémů či poskytnutí osobních rad během pobytu v hotelu v češtině po telefonu
 • Telefonní asistenci po transferu z hotelu na letiště v Male a během odbavení před odletem z Malediv

Sport and wellness Dusit Thani Maldives *****

V resortu Dusit Thani se snoubí aktivní trávení volného času společně se slastnými chvilkami klidu a relaxace.Hostům je zde k dispozici bazén o rozloze 750m², který se honosí přívlastkem „jeden z největších na Maledivách“.

Příznivci sportu mohou vyzkoušet fitness studio nebo si zahrát tenis na osvětlených tenisových kurtech. Vyzkoušet můžete i celou škálu vodních sportů. Zavítat můžete i do potápěčského centra a poznat svět i z jiné perspektivy.

Mezi pozemní sporty, aktivity a vybavení patří:

 • jacuzzi, sauna a parní místnost
 • hotelový bazén o 750 m2 a privátní bazény u vil
 • fitness centrum
 • altánek pro jógu s možností kurzů
 • dva osvětlené tenisové kurty
 • bicykly u vily
 • kurzy vaření, jógy, procházky přírodou, degustace vína, kurzy přípravy koktejlů apod.
 • fitness stezka apod.
  Centrum vodních sportů pak nabízí:
 • šnorchlování s želvami
 • šnorchlování u korálu
 • šnorchlování s mantami v Hanifaru Bay (UNESCO)
 • potápěčské výlety pro začátečníky i zkušené
 • vodní sporty jako vodní lyže, parasailing, wakeboarding, vodní skútry a plachtění
 • privátní výlety na opuštěný písečný ostrůvek
 • rybolov
 • výlety lodí
 • tradiční rybolov při západu slunce (úlovek můžete mít další den na oběd).

Lázně Devarana Spa

Devarana Spa přináší na dechberoucím ostrov špičkové lázeňské služby. Řadí se mezi nejlepší lázně na Maledivách a přináší prvotřídní servís s důrazem na thajské techniky. Mimořádný architektonický koncept v korunách stromů a v tropické džungli se mísí s krásou zdejšího okolí a poskytuje hostům pocit jedinečné relaxace a opětovného připojení k přírodě. Lázně se vyznačují dvěma přízemními prostory pro luxusní léčebné procedury, dalšími šesti v korunách stromů a místy pro masáže nohou, manikúru a pedikúru, venkovním bazénem, parní místností, saunou a jacuzzi.

Služby: masáže, očista těla, péče o obličej, vodní léčebné procedury, péče o ruce a nohy, tělové zábaly a mnohé další.

Children in the hotel Dusit Thani Maldives *****

Resort myslí i na své malé návštěvníky, pro které je zde připraveno hřiště a dětský klub pro děti od 3 do 12 let. Otevírací doba je 10-18 hod.  Mezi aktivity pro děti patří:

 • malování na trička
 • procházky přírodou
 • pečení pizzy
 • honba za pokladem
 • malování na obličej
 • výroba zábavných masek
 • malování na kokosy nebo mušle
 • origami
 • hra na „schovku“
 • dekorace sušenek a cupcaků
 • stolní hry
 • stavění hradů z písku
 • Playstation
 • filmy a pohádky 
 • stolní fotbal

Transfer Dusit Thani Maldives

Transfer hydroplánem z letiště Ibrahim Nasir na ostrově Malé do resortu Dusit Thani Maldives trvá přibližně 35 minut a vede malebnými křišťálovými vodami. Do resortu mohou být klienti dopraveni také místní linkou a lodí, cesta trvá cca 40 minut. Při volbě transferu je nutné mít na paměti, že:

 • hydroplány jsou v provozu pouze přes den (6–16 hod), jinak je nutné přenocování v Malé,
 • na letišti Vás bude čekat zástupce hotelu a doprovodí Vás k hydroplánu,
 • společnost s hydroplány potvrdí dobu odjezdu 24 hodin dopředu a Vy budete informováni po příletu do Malé,
 • je účtován příplatek za zavazadla přesahující váhu 20kg (2 USD/kg),
 • je nutné informovat hotel o Vašem příletu minimálně 7 dní předem,
 • nevhodné povětrnostní podmínky mohou ovlivnit transfery hydroplánem,
 • při běžných podmínkách hosté dorazí do resortu cca 2 hodiny po příletu do Malé.

Let hydroplánem - jak probíhá a jaké zážitky přináší

Let hydroplánem na ostrovní resort na Maledivách je jedinečný zážitek. Hydroplány jsou malá letadla, která přistávají a vzlétají z vodní hladiny a na Maledivách jsou zcela běžným dopravním prostředkem. Létají pouze za denního světla a v nižší výšce než standardní letadla. Můžete si užívat nezapomenutelné výhledy na tyrkysovou vodní hladinu a zelené ostrovy olemované bílými písečnými plážemi nejrůznějších tvarů pod Vámi. Za letu můžete fotit i natáčet.

Nevšední zážitek začíná již na letištním terminálu, kdy u pontonů parkuje několik desítek letadel. Na odlet čekáte v salonku s výhledy na vzlétající i přistávající letadla. Když je Vaše letadlo připraveno ke startu, personál Vás osobně doprovodí a pomůže Vám nastoupit. Nabízí prostor pro max. 15 osob a nutno říci, že prostoru zde není nazbyt.

Po krátké instruktáži již slyšíte startující motory a díky plynulému zrychlení se pomalu začínáte opírat o sedadlo. Při vzletu si můžete prohlédnout přistávací plochu mezinárodního letiště, hlavní město Malé a dále už jen stovky přímo katalogových ostrůvků, nejluxusnějších resortů, plujících jachet i opuštěných tyrkysových lagun.

Po dobu letu můžete také sledovat dění v pilotní kabině, která je oddělená pouze neuzavřenou přepážkou. Posádku tvoří standardně 2 piloti a 1 asistent, který pomáhá při nástupu a po přistání kotví letadlo lanem k pontonu.

Přistání je pohodové, díky odporu vody je krátké a díky způsobu ovládání pozvolné. Po přistání letadlo pomalu doplave k hotelovému molu, kde Vás personál přivítá v ráji, nebo k pontonu, na který si pro Vás přijede člun. Hydroplány mohou létat pouze za denního světla a při běžných vlnách. Cena letenky není levná, ale přináší jeden z nejsilnějších zážitků dovolené na Maledivách.

Map - Dusit Thani Maldives *****

Personal advice from DELUXEA to Maldives to the hotel Dusit Thani Maldives *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Dusit Thani Maldives *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

2022
Marica Verešová
The last inspection
Marica Verešová +421 948 040 574

Hotel reviews Dusit Thani Maldives *****

Factsheet

Podobný hotel

Flight connections to Maldives

We traveled the world. We will give you our personal advice.