Mauritius

Česká delegátka na Mauríciu

Quick Hotel Calculation

Mauritius
Departure
Nights
Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa
Hotel

Pro hotel Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa.

Room type
Meal

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Price
CZK - /person
Original price
CZK -/person
Hotel,
CZK - /personCZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Czech DelegateDelegate      
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Dítě do 2 let
CZK
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Podmínky zájezdu
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
 

Česky mluvící průvodkyně a svatební tlumočnice na ostrově Maurícius

Hledáte dovolenou v exotice, kde se můžete spolehnout na služby česky hovořícího delegáta? Na ostrově Maurícius jsou exkluzivně klientům naší cestovní kanceláře k dispozici čtyři profesionální delegátky od naší místní partnerské cestovní kanceláře. 

Průvodci místní CK plynule mluví česky, slovensky, maďarsky, polsky, španělsky, bulharsky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

 

Individuální služby delegátky během dovolené na Mauríciu

Po příletu obdržíte od naší partnerské cestovní kanceláře informační balíček zahrnující telefonní kontakt na naše delegátky a termín uvítací schůzky, která se obvykle koná den po příletu na recepci hotelu. Na schůzce Vás delegátka seznámí se základními informacemi o ostrově, hotelu, zdravotní péči a nabídne širokou škálu výletů. Naše delegátky Vám pomohou také s naplánováním individuálních výletů, na kterých Vás mohou i doprovázet a dělat průvodce. K exkurzi si můžete vybrat řidiče s osobním autem, jeepem nebo limuzínou. Výlety s českým průvodcem doporučujeme zejména tehdy, pokud se chcete dozvědět zajímavosti z běžného života na ostrově a poznat místní kulturu a zvyklosti.

Upozorňujeme, že většina českých a německých cestovních kanceláří nemá na Mauríciu ani jednu česky mluvící průvodkyni. Naše delegátky a průvodkyně na ostrově trvale žijí několik let.

České delegátky můžete kontaktovat v urgentních případech na jejich telefonních číslech a zdarma také prostřednictvím služby WhatsApp (Wi-fi připojení zdarma na hotelu). Respektujte, prosím, jejich pracovní dobu. Při zdravotních indispozicích volejte první pomoc nebo recepci a hned poté asistenční službu Vaší zdravotní pojišťovny v ČR, která je k dispozici 24 hodin denně a poskytne Vám konkrétní rady v dané situaci a doporučí Vám smluvní nemocnici, kterou mají vyzkoušenou. 

emotions-delegatky-016.jpg 
 

 

emotions-delegatky-017.jpg 

Snoubencům pak naše delegátka pomáhá jak při přípravě svatby během vyřizování formalit na mauricijských úřadech, tak také během samotného svatebního obřadu v hotelu. Při svatbě tedy působí jako tlumočnice a díky svým zkušenostem dokáží snoubence uklidnit a navodit příjemnou atmosféru. Tato služba je poskytována za příplatek a je určena výhradně pro naše klienty.

  

 

Nikola - česky mluvící delegátka Emotions

Dobrý den, jmenuji se Nikola a na Mauriciu působím jako hotelový reprezentant, průvodkyně a svatební koordinátorka pro společnost Emotion, zejména pro klienty cestovní kanceláře Deluxea.

Cestování je nedílnou součástí mého života. Miluji objevování nových míst, kultur a dobrodružství. Díky mé společenské povaze a zájmům, je má práce mým koníčkem. Vždyť přece nejlépe můžeme dělat jen to, co opravdu milujeme.

Ostrov jsem poprvé navštívila v roce 2021 a hned po přistání jsem věděla, že se tu určitě zdržím. Magická atmosféra ostrova mě učarovala a hned jsem začala ostrov důkladně prozkoumávat.

Každá část ostrova má svůj osobitý charakter. Dopoledne můžete strávit mimo civilizaci v srdci ostrova, odpoledne popíjet kávu v moderním nákupním centru na severu a večer pozorovat romantický západ slunce na západě. Mix kultur, chutí, barev…to je pro mě Mauricius.

Mým cílem je, aby vaše dovolená naplnila všechna vaše očekávání  a odjížděli jste odpočatí, se spoustou nových zážitků a pocitem, že se sem ještě rádi vrátíte.

Těším se na naše setkání. Nikola M.

 emotions-delegatky-021.jpeg
 

 

Martina - česky mluvící delegátka Emotions

Jmenuji se Martina Ramdani a pracuji pro společnost Emotions jako reprezentant cestovní kanceláře Deluxea, svatební překladatel a průvodce.

Mým největším koníčkem je cestování. Navštívila jsem více než 60 zemí a v zahraničí jsem pracovala s kolegy s více než 70 národností. 

Mauricius je pro mě zemí, kde se cítím opravdu doma a několik lež zde již trvale žiji.

Čím si ostrov získal mé srdce jsou samozřejmě krásná příroda a nádherné pláže, ale hlavně místní obyvatelé, kteří mě doteď stále překvapují svojí srdečností, vstřícností a tolerancí.

Mauricius je místo, kde pospolu pokojně mohou žít obyvatelé různých národností, kultur a náboženství - to se odráží ve fungování celého ostrova a také místní kuchyni, kde se také prolínají hlavně prvky indické, čínské a tradiční mauricijské kuchyně. Jídlo tady je rozhodně gastronomický zážitek.

Svoji lásku k ostrovu, mé znalosti a zkušenosti velmi ráda sdílím s klienty. Prioritou je pro mě osobní přístup,  spokojenost klientů a jejich prožitek z dovolené, který častokrát předčí všechna očekávání.

Práce s českými a slovenskými klienty v našem malém ráji je pro mě práci snů.

 emotions-delegatky-022.jpeg
 

 

Simona - česky mluvící delegátka Emotions

Krásný den z Mauricia! Jmenuji se Simona a na Mauriciu pracuji jako reprezentantka, průvodkyně a svatební koordinátorka pro společnost Emotions, která je partnerskou společností cestovní kanceláře Deluxua.

Mou vášní je odjakživa cestování, poznávání nových zvyků, kultur a také práce s lidmi. Práce reprezentantky na Mauriciu je tak skvělou kombinací všeho, co mě naplňuje a baví.

Spolupráce s Deluxea má ještě navíc tu výhodu, že se mohu podílet na svatbách našich klientů a být tak součástí těch nejkrásnějších momentů v lidských životech.

Když jsem poprvé dorazila na tento krásný ostrov, netušila jsem, že mi tak přiroste k srdci a budu tady chtít zůstat déle, než bylo původně v plánu. Dnes po více než roce na ostrově je Mauricius mým domovem a těším se na všechny, kteří se sem za námi vydají a kousek Mauricia poznají na vlastní kůži.

Brzy na viděnou, Simona.

 emotions-delegatky-023.jpg
 

 

Vyberte si služby české delegátky dle svých preferencí:

Ve spolupráci s místní partnerskou cestovní kanceláří jsme pro Vás na ostrově Maurícius připravili několik variant zahrnující služby reprezentanta v různém rozsahu. Vybírat můžete z následujících možností:

Delegát na telefonu 0 CZK přivítání na letišti v angličtině s předáním uvítacího dopisu v češtině a telefonním kontaktem na českou representantku pro případ nouze. Bez schůzky v hotelu.
Delegát v angličtině 550 CZK přivítání na letišti v angličtině s předáním uvítacího dopisu v češtině a telefonním kontaktem na českou representantku pro případ nouze + schůzka s anglicky mluvícím representantem v hotelu. Kniha Mauritius od Lonely Planet a velká mapa Maurícia jako dárek.
Delegát v češtině 750 CZK přivítání na letišti v angličtině s předáním uvítacího dopisu v češtině a telefonním kontaktem na českou representantku pro případ nouze + schůzka s česky mluvícím representantem v hotelu. Kniha Mauritius od Lonely Planet a velká mapa Maurícia jako dárek.

VIP Concierge balíček zahrnuje vše co zahrnuje standardní balíček a navíc : malý balíček plný maurícijských chutí a vůní, výběr z nealko nápojů a sladkostí ve voze, mapa ostrova , osobní dopis s QR kódem se zajímavými okruhy a aktivitami, zdarma WiFi připojení  ve voze, Concierge řidič asistenci, který bude klientům nápomocen s formalitami po příjezdu do hotelu.Standardní balíček se službami české delegátky  zahrnuje přivítání na letišti na stánku naší partnerské cestovní kanceláře (v angličtině), drobné sladkosti ve voze, láhev vody nebo „Eski“ (typický mauritijský nápoj pro dospělé), „"ětský balíček“ (omalovánky, pastelky) pro děti 3–5 let, informační setkání na hotelu poskytované česky/slovensky mluvící delegátkou, která je i k dispozici na telefonu 24h/7d, podpora 24h/7d, asistence při odletu v letištním terminálu (v angličtině).

Služba rozšířené asistence v českém jazyce zahrnuje přivítání na letišti delegátem v českém/slovenském jazyce, asistenci na telefonu v případě nouze v českém/slovenském jazyce, a vše co zahrnuje standardní balíček přivítání.

Služba doprovod v českém jazyce při transferu zahrnuje přivítání na letišti delegátem v českém/slovenském jazyce, doprovod českého/slovenského delegáta v transferu do hotelu, asistenci na telefonu v případě nouze v českém/slovenském jazyce, a vše co zahrnuje standardní balíček přivítání.

Další informační setkání delegátky v českém jazyce v hotelu  zahrnuje opakované informační setkání v hotelu s česky mluvícím delegátem.

Služby delegátky v českém jazyce u svatby zahrnují tlumočení do češtiny/slovenštiny při vyřizování formalit ke svatebnímu obřadu v Port Louis, na místní matrice i při samotném svatebním obřadu.

We traveled the world. We will give you our personal advice.