The Oberoi *****

Mauritius

Dokonalé soukromí pro nejnáročnější

We
personally
visited the hotel

Hotel The Oberoi *****

Location Mauritius, Pointe Aux Piments (Balaclava) | Show map
Meal Breakfast, Half board | More about gastronomy
Specialist tips Private villas Privacy for couples Exclusiv Spa

Description of The Oberoi ***** Mauritius

Exkluzivní a intimní hotel Oberoi se nachází v Želví zátoce, na severozápadním pobřeží ostrova Maurícius. Obklopen je tropickou zahradou a dominuje mu bazén s průzračnou vodou.

V těsné blízkosti hotelu se vine pláž s bílým pískem ve tvaru tří půlkruhů a nabízí nádherné výhledy na tyrkysově modrou lagunu i majestátní hory v pozadí.

Architektura hotelu kombinuje kámen, dřevo a došky. Tyto přírodní materiály jsou zcela v souladu s tropickou krásou ostrova a hotel tak vytváří pohádkový dojem a idylickou atmosféru. Toto místo si zamilují všechny romantické duše.

Oberoi je ideálním místem pro páry, které si chtějí užívat intimní dovolenou v ráji.

 

 

Read more  Make an enquiry

Room types

Luxury Pavilion

Luxury Pavilion

Luxury Pavilon (70 m²) ukrývají prostornou ložnici, obývací část a prostornou terasu s možností stolování a výhledy na zahrady a Indický oceán...

Luxury Villa s bazénem

Luxury Villa s bazénem

Luxury Vila s bazénem nabízejí relax ve vlastním bazénu o rozměrech 8 x 4,5 metrů, který je zasazen na obezděném dvorku...

Luxury Villa se zahradou

Luxury Villa se zahradou

Luxury Vila se zahradou disponují obezděnou tropickou zahradou a venkovním prostorem ke stolování...

Royal Villa s bazénem

Royal Villa s bazénem

Royal Vila s bazénem se nacházejí v bujné tropické zahradě, mají elegantně zařízený obývací pokoj s výhledem na soukromý bazén (55 m²) a Indický oceán...

Gastronomy and hotel restaurants

Restaurace hotelu Oberoi je tradičním dřevěným zázrakem s doškovou střechou, zasazeným do prostředí palem a s výhledem na Indický oceán. Najíst se můžete uvnitř nebo venku pod hvězdami. Nabídka pokrmů zahrnuje evropskou, orientální a kreolskou kuchyni. Nebeskou atmosféru dokreslují svíčky plující po vodní hladině bazénu, exotické květiny, večerní písně a úchvatné západy slunce.

Druhá restaurace, On The Rocks Restaurant, kromě úchvatných výhledů nabízí čerstvé saláty, těstoviny, pizzu, sendviče a barbecue. Otevřena je na obědy a večeře.

Místní bar otevírá své brány od jedenácté dopolední do jedenácté večerní. 

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Room categories and equipment of The Oberoi

Hotel Oberoi zahrnuje ubytování v luxusních vilkách s privátní zahradou nebo soukromým bazénem. Všechny vily jsou vybaveny: satelitní televizí a DVD přehrávačem, bezdrátovým připojením k internetu, elektronickým trezorem, telefonem s přímou volbou, osobním barem, 24 hodinovou soukromou jídelnou, napájecí stanicí pro iPod a kávovarem Nespresso.

Každý pokoj zahrnuje romantickou postel s nebesy, koupelny jsou vybavenu samostatným sprchovým koutem a vanou v mramoru, ze které je výhled do zahrady. 

Room types

Luxury Pavilion

Luxury Pavilion foto

Luxury Pavilon (70 m²) ukrývají prostornou ložnici, obývací část a prostornou terasu s možností stolování a výhledy na zahrady a Indický oceán.

Luxury Villa s bazénem

Luxury Villa s bazénem foto

Luxury Vila s bazénem nabízejí relax ve vlastním bazénu o rozměrech 8 x 4,5 metrů, který je zasazen na obezděném dvorku.

Luxury Villa se zahradou

Luxury Villa se zahradou foto

Luxury Vila se zahradou disponují obezděnou tropickou zahradou a venkovním prostorem ke stolování.

Royal Villa s bazénem

Royal Villa s bazénem foto

Royal Vila s bazénem se nacházejí v bujné tropické zahradě, mají elegantně zařízený obývací pokoj s výhledem na soukromý bazén (55 m²) a Indický oceán. Oddělené ložnice taktéž nabízí úžasný výhled na moře. Jídelna se nachází pod širým nebem.

Two Bedroom Luxury Vila s bazénem

Two Bedroom Luxury Vila s bazénem foto

Two Bedroom Luxury Vily s bazénem jsou zasazeny do obezděné zahrady (600 m²). Jsou ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Jeden ze dvou elegantních pokojů je vybaven dvěma oddělenými lůžky. Bazén je o rozměrech 8 x 4,5 metrů.

Two Bedroom Presidential Villa s bazénem

Two Bedroom Presidential Villa s bazénem foto

Two Bedroom Presidential Villa s bazénem se též nacházejí v zahradě (650 m²) a mají obývací pokoj s výhledem na soukromý bazén a Indický oceán. Jídelní pavilon se nachází venku a nabízí stolování pod hvězdami.

Three Bedroom Royal Vila s bazénem

Three Bedroom Royal Vila s bazénem foto

Three Bedroom Royal Vila s bazénem jsou propojením dvou luxusních pavilonů, zasazených v tropické zahradě. Tři ložnice poskytují dostatek prostoru pro rodinnou dovolenou či skupinku přátel. Jídelna je též situována venku, orientována směrem k nejkrásnějším západům slunce.

Premier villa s bazénem

Premier villa s bazénem foto

Tyto vily jsou umístěné nejblíže k moři. Mají úžasný výhled na Želví zátoku a nezapomenutelný výhled na západ slunce. Jsou dekorovány relaxačními přírodními barvami, s ručně malovaným nábytkem a místním uměním. V interiéru naleznete manželskou postel a příjemný obývací prostor. Vně vily naleznete svěží jídelní pavilon s doškovou střechou a vyhřívaný bazén. Rozloha vily je 325 m2.

Presidential villa s bazénem

Presidential villa s bazénem foto

Tato opulentní rezidence je situována na pláži se skvělým výhledem na oceán hory a i západ slunce. S tradiční doškovou střechou, vysokým stropem a přírodními barvami použitými v interiéru je dokonalým relaxačním zážitkem. Můžete se natáhnout v hlavní ložnici na manželské posteli a nebo si užít luxusu v zadní koupelně s výhledem do bujné zahrady. Odpočívejte ve vyhřívaném bazénu nebo se osvěžte v jídelním pavilonu, zatímco pozorujete večerní oblohu při západu slunce. Celková rozloha vily je 650 m2.

Beach

U hotelu se nachází pláž, pokrytá jemným bílým pískem ve tvaru tří půlkruhů. Jedná se o dokonalé místo ke slunění, ale i hrám v písku. Pláž je kratší, místy jsou kameny. Výhledy se otevírají nejen na lagunu, ale i na rozmanité krásy ostrova.

Online price and discounts of The Oberoi *****

Professional photo of Oberoi *****

Our photo of Oberoi *****

Video

Gastronomy and hotel restaurants The Oberoi

Restaurace hotelu Oberoi je tradičním dřevěným zázrakem s doškovou střechou, zasazeným do prostředí palem a s výhledem na Indický oceán. Najíst se můžete uvnitř nebo venku pod hvězdami. Nabídka pokrmů zahrnuje evropskou, orientální a kreolskou kuchyni. Nebeskou atmosféru dokreslují svíčky plující po vodní hladině bazénu, exotické květiny, večerní písně a úchvatné západy slunce.

Druhá restaurace, On The Rocks Restaurant, kromě úchvatných výhledů nabízí čerstvé saláty, těstoviny, pizzu, sendviče a barbecue. Otevřena je na obědy a večeře.

Místní bar otevírá své brány od jedenácté dopolední do jedenácté večerní. 

Český / slovenský delegát a služby in Mauritius

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius exkluzivně čtyři české nebo slovenské delegáty, kteří zde dlouhodobě žijí. Při své dovolené nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Pro případ nouze dostanete na delegáta i telefonní číslo na jeho mobil či whatsap. Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Detailní informace o delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na ostrově Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je opatřena cedulkou s Vašimi jmény a logem DELUXEA
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nové klimatizované osobní automobily vybavené Wi-Fi připojením
 • Vstřícného řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu ze strany řidiče
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Českou / slovenskou delegátku na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport and wellness Oberoi *****

Lázně hotelu Oberoi jsou dokonalou svatyní klidu. Hosté sem přicházejí nalézt harmonii a pocit pohody. K vybavení patří kosmetický salon, parní lázeň, posilovna a jednotlivá lázeňská apartmá s vlastní jacuzzi. Tradiční mauritijské procedury využívají přírodní místní oleje a ovoce. Co třeba vyzkoušet masáž čerstvě mletým kokosem?

Fitness centrum ukrývá vnitřní bazén, tělocvičnu, posilovací stroje, tenisové kurty a vybavení, díky kterému snadno posílíte svalstvo.

Transfer The Oberoi

Transfer z letiště do hotelu Oberoi zabere cca hodinu a pětadvacet minut. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, který však může cestou stavět až ve třech hotelech.

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Map - The Oberoi *****

Personal advice from DELUXEA to Mauritius to the hotel The Oberoi *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the The Oberoi *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

 
Veronika Khúlová
The last inspection
Veronika Khúlová +421 948 548 908

Hotel reviews The Oberoi *****

Podobný hotel

Flight connections to Mauritius

We traveled the world. We will give you our personal advice.