Wa Ale Island Resort *****

Myanmar

Luxusní vily na soukromém ostrově

Hotel Wa Ale Island Resort *****

Location Myanmar | Show map
Meal All Inclusive | More about gastronomy
Specialist tips Vily v korunách stromů a na pláži Kvalitní All Inclusive Široká nabídka aktivit

Description of Wa Ale Island Resort ***** Myanmar

Resort Wa Ale Island leží v kouzelné chráněné zátoce na soukromém ostrově. V tomto luxusním resortu zaručeně pocítíte krásu nedotčené přírody souostroví Mergui Archipelago i díky velké místní snaze o udržitelný rozvoj.

Wa Ale je unikátní ekologický resort schválený ministerstvem životního prostředí. Podílí se na ochraně a obnově myanmarské přírody a je podporován i Ministerstvem hotelů a cestovního ruchu. 

Read more  Make an enquiry

Our recommendation to Wa Ale Island Resort

Luxusní resort Wa Ale Island je umístěný na jedinečném místě, které dosud není objevené turisty. První resort v Meikském souostroví je ztělesněním luxusu a pohodlí aniž by to jakkoliv ovlivnilo životní prostředí. Majitelé jsou hrdí na to, že při stavbě hotelu nebyl odstraněn jediný strom a celý resort citlivě posadili do okolní krajiny. 

Jedinečnost resortu podtrhuje také netradiční způsob ubytování v dřevěných vilách, které jsou umístěné vysoko mezi větvemi stromů a nebo ve stanových vilách u pláže. 

Wa Ale Island je rájem aktivit. Pokud hledáte aktivnější dovolenou spojenou s poznáváním ostrova i podmořského života, Wa Ale je tím pravým místem pro vás. Hotel nabízí skvělé šnorchlovní i potápění v národním parku Lampi. Ostrov můžete prozkoumat také z kajaku nebo paddle boardu nebo při některém z výletů do vnitrozemí. 

Video

Room types

Tented Beach Villa

Tented Beach Villa

Luxusní, moderně vybavené plážové vily (220 m2) ubytují pohodlně až čtyři hosty, přičemž nabízí ničím nerušený výhled na oceán a díky unikátnímu stanovému designu si budete m..

Treetop Villa

Treetop Villa

Vily v korunách stromů (78 m2) mohou pohodlně ubytovat dva hosty. Odpočiňte si na verandě své privátní vily a vychutnejte si tento jedinečný zážitek...

Gastronomy and hotel restaurants

V restauraci s výhledem na oceán si vychutnáte vytříbené spojení chutí asijské a středomořské kuchyně. Wa Ale resort dbá na tradiční přípravu pokrmů z lokálních produktů a udržitelných zdrojů. Mořské plody jsou čerstvé, ulovené tamějšími rybáři, ovoce a zelenina vypěstovaná přímo na ostrově. To dělá místní kuchyň tak speciální. Kuchaři dokonce využívají původní pec na dřevo a každý den obměňují svá originální menu, aby všem hostům zajistili vynikající zdravé stravování.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Na Myanmar se specializujeme od roku 2018. Naši zaměstnanci Myanmar navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. 

Room categories and equipment of Wa Ale Island Resort

V resortu Wa Ale se nachází jedenáct moderních plážových vil a tři jedinečné stromové vily umístěné v obklopení tropické vegetace a modře oceánu.

Room types

Tented Beach Villa

Tented Beach Villa foto

Luxusní, moderně vybavené plážové vily (220 m2) ubytují pohodlně až čtyři hosty, přičemž nabízí ničím nerušený výhled na oceán a díky unikátnímu stanovému designu si budete moci vychutnat tropický ráj kolem vás plnými doušky. Každá vila má postel s nebesy velikosti King a pohovku, kterou lze upravit na dvě jednolůžkové postele.

Treetop Villa

Treetop Villa foto

Vily v korunách stromů (78 m2) mohou pohodlně ubytovat dva hosty. Odpočiňte si na verandě své privátní vily a vychutnejte si tento jedinečný zážitek. Vily s manželskou postelí velikosti King mají venkovní sprchu.

Beach

Resort Wa Ale Island je umístěný na krásné dlouhé pláži v chráněné zátoce. Při svých procházkách džunglí můžete objevit další utajené pláže. 

Online price and discounts of Wa Ale Island Resort *****

Professional photo of Wa Ale Island Resort *****

Video

Gastronomy and hotel restaurants Wa Ale Island Resort

V restauraci s výhledem na oceán si vychutnáte vytříbené spojení chutí asijské a středomořské kuchyně. Wa Ale resort dbá na tradiční přípravu pokrmů z lokálních produktů a udržitelných zdrojů. Mořské plody jsou čerstvé, ulovené tamějšími rybáři, ovoce a zelenina vypěstovaná přímo na ostrově. To dělá místní kuchyň tak speciální. Kuchaři dokonce využívají původní pec na dřevo a každý den obměňují svá originální menu, aby všem hostům zajistili vynikající zdravé stravování.

All Inclusive

Resort Wa Ale Island nabízí all inclusive, které zahrnuje: 

 • snídaně, obědy a večeře
 • rozlévané víno, pivo a nealkoholické nápoje (sodovka, džusy, káva a čaj)
 • Wi-Fi
 • nemotorizované aktivity (paddle boarding, jízda na kajaku, šnorchlování, výlety do džungle a kulturní návštěvy)
 • transfer lodí z/na hotel každou sobotu a úterý
 • transfer z letiště Kawtaung a Ranong do přístavu každou sobotu a úterý

Activity

 • Šnorchlování a potápění v jeskyních či na útesu
 • Každodenní hodiny jógy a volně dostupná jednoduše vybavená venkovní posilovna
 • Možnost půjčení kajaků a paddleboardů na vodách místní řeky Wa Ale, kde uvidíte i jedinečné mangrovové lesy
 • Pěší stezka džunglí, která vám umožní poznat charakteristickou faunu a flóru ostrova
 • Návštěva národního parku Lampi, kde můžete objevovat exotický podmořský svět

Sport and wellness Wa Ale Island Resort *****

Objednejte si romazlující masáže až do vily. Zkušené masérky vám rádi nabídnou masáž dle vašeho přání a zpříjemní vám celý pobyt.

Map - Wa Ale Island Resort *****

Personal advice from DELUXEA do Myanmaru to the hotel Wa Ale Island Resort *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Wa Ale Island Resort *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

Hotel reviews Wa Ale Island Resort *****

Podobný hotel

Flight connections do Myanmaru

We traveled the world. We will give you our personal advice.