Etosha Village ***

Namibia

Pohodlí a klid s opravdovou africkou safari atmosférou

Destination
personally
visited the hotel

Hotel Etosha Village ***

Location Namibia | Show map

Description of Etosha Village *** Namibia

Hotel Etosha Village se nachází v severní Namibii při vstupu do nejproslulejší a turisty nejnavštěvovanější přírodní památky Namibie, národního parku Etosha (u místa Okaukuejo, 2 km od Anderssonovy brány). Od Windhoeku je vzdálen 415 km, od Swakopmundu 540 km. Pohodlná je přeprava letadlem na přistávací plochu Ongava, vzdálenou 14 km od hotelu.

V hotelu je návštěvníkům k dispozici:

  • restaurace;
  • obchod s potravinami;
  • internet;
  • 2 bazény a bazének pro děti.

Hotel patří do stejného řetězce jako Sossusvlei Lodge, a proto i zde najdete vynikající kuchyni. Zejména kulinářský zážitek při večeři je nezapomenutelný – můžete ochutnat některé z mnoha druhů namibijské zvěřiny. Steak přímo před Vašima očima připraví kuchaři.

Read more  Make an enquiry

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Snažíme se vyhovět všem Vašim přáním a představám, proto je každý zájezd do Namibie sestaven individuálně pouze pro Vás. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování při dovolené v Namibii – vše záleží jen na Vás.

Jak postupujeme? Nejprve zjistíme, co všechno chcete na dovolené zažít; poté kontaktujeme kolegy v Namibii, u nichž ověříme volné ubytovací kapacity a dostupnost doprovodných programů jako jsou safari, vyhlídkové lety, večeře v poušti, adrenalinové aktivity a další. Na základě těchto informací pro Vás sestavíme zájezd a vyhotovíme cenovou nabídku. Před zájezdem Vám vyřídíme víza do Namibie, která jsou pro vstup potřeba (vyhotovení zabere cca 14 dnů), zajistíme Vám vhodné letenky do Windhoeku v Namibii a vybavíme Vás podrobným itinerářem cesty.

  • odletové letiště může být Praha nebo Vídeň, případně jiné
  • odletět můžete jakýkoli den
  • pobyt může být libovolně dlouhý (7, 8, 9, … nocí)

Součástí našeho servisu klientům je exkluzivní osobní poradenství. Zaměstnanci naší CK nabízené destinace procestovali a ze svých poznatků čerpají k tomu, aby pro vás vytvořili zájezd té nejlepší kvality a vybavili vás praktickými radami a tipy na cestu. Specialistky na celou Afriku: Petra Melková navštívila Jihoafrickou republiku, Botswanu, Zambii, Zanzibar a Desislava Kirova navštívila Jihoafrickou republiku, Namibii, Tanzanii, Keňu a Zanzibar. Předají Vám své osobní zkušenosti ze safari a svého cestování. Kontakujte je na emailu petra@deluxea.cz a na tel. 724 065 777 nebo desislava@deluxea.cz a na tel. 724 065 775. Chtěli byste prožít podobné chvíle nebo máte k zájezdům do Namibie jakékoli dotazy? Neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na vás!

Room categories and equipment of Etosha Village

Hotel se skládá ze 40 oddělených, klimatizovaných a luxusních stanů, čerpajících určité designové prvky z obydlí tradičních afrických vesnic. Toaleta a sprcha jsou oddělené, venku je malá terasa s posezením.

Room types

Online price and discounts of Etosha Village ***

Professional photo of Etosha Village ***

Sport and wellness Etosha Village ***

Safari do NP Etosha

Etosha je nejnavštěvovanější namibijská přírodní památka. Jde o ohromný národní park, jež je útočištěm pro mnoho druhů zvířat – od drobného ptactva přes zebry, antilopy, oryxe, žirafy a lvy k nosorožcům a dokonce i slonům. Vzhledem k velmi přísné ochraně se tu zvířata těší skvělým podmínkám a dobře se jim daří.

Hotel Etosha Village pořádá do parku zážitkové safari jízdy. Výlet probíhá v otevřeném voze a doprovází ho průvodce, který k jednotlivým zvířatům poskytuje bohatý výklad. Zvířata zde nemají žádné překážky, a tak se často přiblíží až těsně k vozu. Máte tak jedinečnou možnost zachytit je na autentické fotografie, které se stanou chloubou Vašich alb. Vidět zvíře ve volné přírodě je naprosto jiný zážitek než v ZOO v kleci. Proto neváhejte a tento unikátní zážitek si nenechte ujít!

Pomáhat Namibijcům

Etosha Village vede politiku sociální zodpovědnosti. Většina personálu pochází z okolních vesnic. Jde často o lidi, kteří nikdy předtím neměli zaměstnání, jeden zaměstnanec byl dokonce úplně negramotný. Hotel nové rekruty poslal na trénink do sesterského hotelu Sossusvlei Lodge, kde podstoupili intenzivní školení, aby se pak vrátili zpět do Etoshi a začali v hotelu pracovat. Díky tomu si práce velmi váží a k hotelovým hostům jsou velice přátelští. Mnoho turistů hovoří dokonce o nejpřátelštějším personálu, který během své dovolené v Namibii potkají.

Map - Etosha Village ***

Personal advice from DELUXEA do Namibie to the hotel Etosha Village ***

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Etosha Village ***, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

Hotel reviews Etosha Village ***

Flight connections do Namibie

We traveled the world. We will give you our personal advice.