&Beyond Sossusvlei Desert Lodge *****

Namibia

Nejvyšší možný luxus zasazený do divoké přírody

Destination
personally
visited the hotel

Hotel &Beyond Sossusvlei Desert Lodge *****

Location Namibia | Show map

Description of &Beyond Sossusvlei Desert Lodge ***** Namibia

Oddechněte si od nabitého programu a obnovte svoje spojení s přírodou i sebou samými v & Beyond Sossusvlei Desert Lodge. Úchvatný resort, situovaný mezi horami a písečnými dunami Namibské pouště, je tím pravým únikem z hektického každodenního světa.

Ať už budete pozorovat hvězdy na noční obloze, užívat si piknik v poušti nebo se vydáte na safari, můžete si být jistí, že na tyhle zážitky jen tak nezapomenete.

Ideální místo na romantické a netradiční líbánky, pro páry, fotografy či rodiny. Děti každého věku jsou vřele vítány.

Read more  Make an enquiry

Room types

Suite

Suite

Tyto nádherně vybavené prostorné apartmány sestávají ze samostatně stojící vilky se soukromou terasou, bazénem, venkovní sprchou a posezením s tím nejúžasnějším výhledem. ..

Star Dune Suite

Star Dune Suite

Rozlehlý apartmán, který se skláda ze dvou kompletních Suite propojených krytou chodbou a se společným obývacím pokojem, jídelnou a plně vybavenou venkovní terasou s relaxační i jídeln..

Gastronomy and hotel restaurants

Večeře se podávají při světle lucerny na otevřené verandě nebo v nedalekých písečných dunách.

Na Vaši návštěvu čeká také skvěle vybavený vinný sklípek.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Snažíme se vyhovět všem Vašim přáním a představám, proto je každý zájezd do Namibie sestaven individuálně pouze pro Vás. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování při dovolené v Namibii – vše záleží jen na Vás.

Jak postupujeme? Nejprve zjistíme, co všechno chcete na dovolené zažít; poté kontaktujeme kolegy v Namibii, u nichž ověříme volné ubytovací kapacity a dostupnost doprovodných programů jako jsou safari, vyhlídkové lety, večeře v poušti, adrenalinové aktivity a další. Na základě těchto informací pro Vás sestavíme zájezd a vyhotovíme cenovou nabídku. Před zájezdem Vám vyřídíme víza do Namibie, která jsou pro vstup potřeba (vyhotovení zabere cca 14 dnů), zajistíme Vám vhodné letenky do Windhoeku v Namibii a vybavíme Vás podrobným itinerářem cesty.

  • odletové letiště může být Praha nebo Vídeň, případně jiné
  • odletět můžete jakýkoli den
  • pobyt může být libovolně dlouhý (7, 8, 9, … nocí)

Součástí našeho servisu klientům je exkluzivní osobní poradenství. Zaměstnanci naší CK nabízené destinace procestovali a ze svých poznatků čerpají k tomu, aby pro vás vytvořili zájezd té nejlepší kvality a vybavili vás praktickými radami a tipy na cestu. Specialistky na celou Afriku: Petra Melková navštívila Jihoafrickou republiku, Botswanu, Zambii, Zanzibar a Desislava Kirova navštívila Jihoafrickou republiku, Namibii, Tanzanii, Keňu a Zanzibar. Předají Vám své osobní zkušenosti ze safari a svého cestování. Kontakujte je na emailu petra@deluxea.cz a na tel. 724 065 777 nebo desislava@deluxea.cz a na tel. 724 065 775. Chtěli byste prožít podobné chvíle nebo máte k zájezdům do Namibie jakékoli dotazy? Neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na vás!

Room categories and equipment of &Beyond Sossusvlei Desert Lodge

Resort disponuje celkem deseti apartmány. Jsou vybaveny krbem, který Vás zahřeje během chladnějších nocí. Během horkého dne Vás zase zchladí klimatizace či venkovní sprcha. Samozřejmostí je vlastní koupelna a WIFI připojení. Suity mají vlastní terasu, za kterou se rozprostírají širé pláně s horami v dálce, na které se nebudete moct vynadívat.

Design pokojů v sobě spojuje přírodní doplňky, nábytek z masivního dřeva, kámen a břidlici a vytváří tak dramatickou, avšak ryze přírodní atmosféru. Příjemnou třešničkou na dortu jsou pak stropní okna nad postelí, která Vám otevřou neopakovatelný pohled na hvězdnou oblohu.

Room types

Suite

Suite foto

Tyto nádherně vybavené prostorné apartmány sestávají ze samostatně stojící vilky se soukromou terasou, bazénem, venkovní sprchou a posezením s tím nejúžasnějším výhledem.

Star Dune Suite

Star Dune Suite foto

Rozlehlý apartmán, který se skláda ze dvou kompletních Suite propojených krytou chodbou a se společným obývacím pokojem, jídelnou a plně vybavenou venkovní terasou s relaxační i jídelní zónou. Veškeré vybavení jednotlivých apartmánů pak odpovídá standardu ostatních Suite, včetně soukromých koupelen a teras s bazénem. Star Dune Suite je nejlepší volbou pro rodiny nebo přátele.

Online price and discounts of &Beyond Sossusvlei Desert Lodge *****

Professional photo of Sossusvlei Desert Lodge *****

Gastronomy and hotel restaurants &Beyond Sossusvlei Desert Lodge

Večeře se podávají při světle lucerny na otevřené verandě nebo v nedalekých písečných dunách.

Na Vaši návštěvu čeká také skvěle vybavený vinný sklípek.

Sport and wellness Sossusvlei Desert Lodge *****

Resort nabízí řadu možností aktivního i pasivního odpočinku. Výlety na safari či do blízkých kaňonů, projížďky na čtyřkolkách nebo procházky po okolní krajině spolehlivě uspokojí hlad po dobrodružství. Dají Vám nahlédnout krásy divoké přírody a úchvatné scenérie s neopakovatelnou atmosférou.

Chladná voda z podzemního pramene proudí přímo do bazénu, kde se můžete osvěžit. Když přijde čas na odpočinek, není nic jednoduššího, než se natáhnout na pohodlná lehátka na terase a užívat si luxusní výhled na nekonečnou krajinu před sebou. Protáhnout se pak můžete v tělocvičně nebo si objednat masáž na pokoj.

Mezi silné zážitky tohoto místa bezpochyby patří vyhlídkové lety horkovzdušným balónem v časných ranních hodinách. Resort má i rezidentního astronoma, který Vám v supermoderní observatoři bude asistovat při pozorování noční oblohy, které je v poušti naprosto bezkonkurenční.

Připraveny jsou programy pro děti plné aktivit, zábavy, nových zkušeností, poznávání přírody a nových kultur.

Children in the hotel Sossusvlei Desert Lodge *****

Děti jsou v Sossusvlei Desert Lodge vítány stejně jako jejich rodiče. Je pro ně připraven speciálni program WILDChild plný zábavy, interaktivních aktivit a jedinečných příležitostí osahat si nový svět a zažít nečekaná dobrodružství. 

Děti do 5 let se však bohužel nebudou moci účastnit všech společných aktivit pro dospělé, které Lodge pořádá. Děti od 6 do 15 let se smí zúčastnit většiny aktivit pro dospělé kromě vyjížďky na čtyřkolkách.

Transfer &Beyond Sossusvlei Desert Lodge

Lodge je vzdálený 1,5 hodiny cesty helikoptérou nebo letadlem z Windhoeku. Dostupný je i vozem 4x4 po kvalitné štěrkové cestě. 

Map - &Beyond Sossusvlei Desert Lodge *****

Personal advice from DELUXEA do Namibie to the hotel &Beyond Sossusvlei Desert Lodge *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the &Beyond Sossusvlei Desert Lodge *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

Hotel reviews &Beyond Sossusvlei Desert Lodge *****

Factsheet

Flight connections do Namibie

We traveled the world. We will give you our personal advice.