Polynesia

Polynesia

Quick Hotel Calculation

Polynesia
Departure
Nights
The St. Regis Bora Bora Resort
Hotel

Pro hotel The St. Regis Bora Bora Resort není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu The St. Regis Bora Bora Resort.

Room type
Meal

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Price
CZK - /person
Original price
CZK -/person
Hotel,
CZK - /personCZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Czech DelegateDelegate      
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Dítě do 2 let
CZK
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Podmínky zájezdu
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.

 

Jedinečné kouzlo Francouzské Polynésie

Francouzská Polynésie je klenotem mezi exotickými destinacemi, který čeká na objevení. Ostrovy Vás uchvátí od prvního okamžiku. Dovolená ve Francouzské Polynésii osvěží Vaše tělo i duši. Není zde žádná masová turistika ani znečištění přírody. Na vstup do země nepotřebujete vstupní víza ani očkování. Neuvěřitelně průzračná voda Tichého oceánu láká k průzkumu podvodní fauny a flóry. Stejně jako objevování bujné vegetace a písečných pláží na souši.

Souostroví Francouzská Polynésie, které se rozprostírá ve vodách Tichého oceánu na rozloze více než 2,5 mil km², z čehož ostrovy zabírají plochu 4167 km², přitahuje cestovatele svými písečnými plážemi, blankytným mořem, korálovými útesy, ale i bujnou vegetací. Můžete zde nalézt zelené giganty, jejichž vrcholky se ztrácejí v mracích, prudké útesy i pláže z černého čedičového písku nebo bílé korálové pláže. Polynésie zahrnuje 130 ostrovů, které jsou rozděleny do šesti skupin. Nejzabydlenější a nejznámější skupinou ostrovů jsou Společenské ostrovy, jejichž součástí je Tahiti, Moorea, Bora Bora, Huahine, Tahaa, Raiatea a Maupiti. Korálové atoly jsou rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Kromě mořských aktivit můžete vyzkoušet vyhlášenou pohostinnost místních obyvatel či navštívit muzeum perel.

 polynesie-novy-web-2-049.jpg
 

  

Užitečné informace o Francouzské Polynésii

  • Hlavním městem souostroví je Papeete, které se nachází na Tahiti.
  • Úředním jazykem je tahitština, francouzština a angličtina
  • Měnou je polynéský frank, ale je možné platit dolary i eury.
  • Časový posun na ostrovech je + 10 hodin.
  • Doklady: Pro vstup do Francouzské Polynésie je potřeba cestovní pas s dobou platnosti nejméně 6 měsíců po návratu z cesty.

Ostrovy ve Francouzské Polynésii

Společenské ostrovy  

 

Tahiti

Tahiti je největším ostrovem oblasti Francouzská Polynésie. Hornatý ostrov pokrývá deštný prales. Moře nabízí ideální podmínky nejen pro pokročilé surfaře, ale i samotné začátečníky. Jedinečné zážitky z potápění k vrakům, letadlům a lodím. Modro-zelené Tahiti vroucně uvítají všechny návštěvníky, kteří se chtějí nejen krásné opálit a odpočinout si, ale chtějí se během své dovolené na Tahiti i zabavit, nakupovat, potápět, poznat místní kulturu či prozkoumat hornaté vnitrozemí ... více o dovolené na Tahiti.

Na ostrově Tahiti doporučujeme hotely Intercontinental Tahiti Resort ****Radisson Plaza Resort Tahiti ****Manava Suite Resort Tahiti **** a Royal Tahitien ***.

polynesie-novy-web-2-046.jpg 
 

 

Moorea

Blízko největšího ostrova Francouzské Polynésie Tahiti je vysoký ostrov Moorea, který se dá asi nejlépe prozkoumávat na čtyřkolkách nebo na koni. K úžasným zážitkům patří pozorování delfínů a velryb. Neméně zajímavé jsou vyjížďky spojené s krmením rejnoků a žraloků. Moorea je jedním z mála míst, kde se dá mnohem levněji bydlet také v soukromí, se skvělou příležitostí poodhalit všední život pohostinných Tahiťanů.

Na ostrově Moorea doporučujeme hotely Intercontinental Moorea ****, Hilton Moorea Lagoon *****, Moorea Pearl Resort & Spa ****Sofitel Moorea La Ora Beach Resort ***** a Legends Resort Moorea ****.

 polynesie-novy-web-2-004.jpeg
 

 

Bora Bora

Bora Bora ostrov v soustroví Francouzská Polynésie. Leží v jižním Pacifiku, 280 km severozápadně od ostrova Tahiti, největšího ostrova této skupiny. Každý ze zdejších ostrovů je pozůstatkem jedné nebo více sopek a většinu z nich navíc obklopují prstence korálového útesu. Destinace lze právem označit za top destinaci světa. Kombinace sopečných štítů a křišťálově čisté tyrkysové laguny připomíná zázrak přírody. Naopak elegance, přepych a komfort ubytování, stravování či samotné cesty, je dílem 21.století, kterého se už nebudete chtít víc vzdát.  ... více o dovolené na Bora Bora

Na ostrově Bora Bora doporučujeme hotely Four Seasons Resort Bora Bora *****, Intercontinental Bora Bora Thalasso *****St. Regis Bora Bora *****Conrad Bora Bora Nui Resort & Spa *****Bora Bora Pearl Beach Resort &Spa **** a Maitai Bora Bora ***.

polynesie-novy-web-004.jpg 
 

   

Huahine

Neboli tajemný ostrov se skládá ze dvou ostrovů Huahine Nui, ležícího na severu, a Huahine Iti, který se rozkládá na jihu. Ostrovy jsou rozděleny úzkým prázdným kanálem. Ostrov je hornatého typu a je typický svými členěnými zálivy, na kterých naleznete pohádkové pláže s bílými písky a palmami. Celý Huahine je doslova „obalen" různými lagunami, které jsou určeny k pěstování exotických plodů jako jsou a vodní melouny. Jako v celé Francouzské Polynésii, i zde se vyskytují mnohé druhy exotického ovoce a zeleniny. Ostrov se dále může pyšnit významnými archeologickými nalezišti.

Na ostrově Huahine doporučujeme hotel Huahine Relais Mahana ***.

polynesie-novy-web-052.jpg 
 

 

Taha´a

Nejnáročnějším klientům doporučujeme návštěvu soukromého ostrova Le Taha'a, dříve nazývaného Uporu. Je součástí Society Islands a sdílí stejnou lagunu jako jeho sesterský ostrov Raiatea. Taha’a bývá také někdy nazýván jako „Vanilkový ostrov“, neboť vanilka se zde hojně pěstuje. Nachází se zde i několik perlových farem. Ostrov je také obdařen svěžími horami a údolími i tyrkysovou lagunou. Rybářství, vanilka, perly, zemědělství a cestovní ruch, to jsou atributy každodenního života zde na ostrově.

Na ostrově Taha'a doporučujeme hotel Le Taha'a Island Resirt *****.

polynesie-novy-web-056.jpg 
 

Souostroví Tuamotu

Tvoří ho především nízké ostrovy a atoly. Každý ostrov je obklopen lagunou a korálovým útesem, který vytváří vynikající podmínky pro pěstování perel. Mezi nejnavštěvovanější ostrovy patří:  

Rangiroa

Severovýchodně od hlavního známého ostrova Tahiti se nachází atol Rangiroa. Rangiroa je druhým největším atolem ve Francouzské Polynésii. Patří do souostroví Tuamotu a tvoří jej 240 malých ostrůvků, kterým se říká motu. Je skvělou volbou pro ty, co touží po dokonalém klidu a izolaci. Užijete si tu lenošení na pláži, šnorchlování a potápění.

Na ostrově Rangiroa doporučujeme hotel Kia Ora Resort ****Tarangire Treetops *****Rangiri Dambulla Resort **** Kia Ora Sauvage ***.

 polynesie-novy-web-2-052.jpg
 

 

Tikehau

Jedno z nejlépe střežených tajemství Pacifiku se nachází na atolu Tikehau. Pyšní se zachovalou přírodní krásou mezi tropickým nebem a vlnami oceánu. Tikehau je korunou korálových ostrůvků, které formují lagunu o 26 kilometrech. Najdete zde divoké kokosové háje i růžové písečné pláže.

Je to ideální místo na prožití ničím nerušené dovolené vzhledem k tomu, že se zde nachází pouze jeden hotel a několik menších penzionů. Krásná laguna a úžasný podmořský svět slibují unikátní zážitky.

Na ostrově Tikehau doporučujeme hotel Tikehau Pearl Beach Resort ****.

polynesie-novy-web-2-053.jpg 
 

 

Manihi

Manihi, nádherný atol, který je přírodním domovem černých perel, si přímo zamilujete. Bohorovný klid, přerušovaný pouze jemným šuměním svěžího vánku a bubláním malebné laguny, poskytne neopakovatelný únik od shonu a ruchu civilizace.

Toto jedinečné místo se nachází na souostroví Tuamotu vzdáleném 520 km od Tahiti. Na řetězci ostrůvků ustupuje zelená vegetace kokosových palem a převládá bílý písek zabíhající do smaragdových vod jižních moří.

Na ostrově Manihi doporučujeme hotel Manihi Pearl Beach Resort ****.

 polynesie-novy-web-2-054.jpg
 

Souostroví Markézy

Rozkládá se nejseverněji nedaleko rovníku. Nejznámějšími ostrovy jsou Nuku Hiva, Hiva Oa, Ua Pou a Ua Huka, kde se nachází velkolepé arboretum.

 

Nuku Hiva

1500 kilometrů od Tahiti se nachází mystický ostrov Nuku Hiva, který je zdrojem mnoha přírodních krás, jako jsou vodopády, strmé vulkanické útesy a tyčící se hory, jejichž vrcholky se ztrácejí v oblacích.

Nuku Hiva je největším ostrovem v souostroví Markéz. Zahrnuje plochu 330 km². Obývá jej 2600 obyvatel, kteří pracují pro vládu, komunitu, katolickou církev, školský systém, zpracovávají kokosové ořechy, rybaří a obecně žijí podle tradic svých předků. 

Na ostrově Nuku Hiva doporučujeme hotel Keikahanui Nuku Hiva Pearl Lodge ***

 polynesie-novy-web-2-051.jpg
 

 

Hiva Oa

Hiva Oa je druhým největším ostrovem souostroví Markéz. Je domovem přístavního města Atuona, které je obvykle prvním přístavem pro plachetnice plující na západ přes Pacifik. Hiva Oa ohromí všechny milovníky historie, nacházejí se zde starověké sochy tiki, nevětší ve Francouzské Polynésii. Hiva Oa je také místem posledního odpočinku malíře Paule Gauguina a básníka Jacquese Brela.

Na ostrově Nuku Hiva doporučujeme hotel Hanakee Hiva Oa Pearl Lodge ***.

 polynesie-novy-web-2-050.jpg
 

 

We traveled the world. We will give you our personal advice.