Kalesma Mykonos *****

Greece

Hotel inspirovaný kykladskou architekturou

We
personally
stayed at the hotel

Hotel Kalesma Mykonos *****

Location Greece, Mykonos | Show map
Specialist tips Fascinující 360° výhled Wellness přímo na pokoji Středomořská kuchyně
Specialists who
stayed in the hotel

Description of Kalesma Mykonos ***** Greece

Pětihvězdičkový butikový hotel Kalesma se rozkládá na velkém pozemku o rozloze 5 akrů a nabízí panoramatický výhled na Egejské moře. Ve 25 apartmá a dvou velkých vilách se mísí místní atmosféra s vysokou estetikou a dávají hostům pocit, že jsou v autentické mykonské čtvrti. Hotel Kalesma, inspirovaný kykladskou architekturou, kombinuje tradici se současnými prvky a nabízí elegantní a minimalistické interiéry, které jsou vytvořeny s použitím materiálů z místních zdrojů. Kalesma je moderní, přesto ovlivněný rituály a tradicí.

Bílá, promyšleně navržená kolekce domků, která tvoří Kalesmu, byla vytvořena tak, aby připomínala okouzlující mykonskou vesnici. Domky se nacházejí na svahu směrem k zálivu Ornos a jsou jen kousek od jeho pláže. Výjimečná poloha Kalesmy poskytuje 360° výhled, což hostům poskytuje jedinečnou příležitost vychutnat si východ i západ slunce ze stejného místa.

Mykonská oblast Aleomandra je pojmenována po posvátných delianských stájích, které podle mýtu poskytovaly úkryt koním olympijského boha Apollóna. „Kalesma“ znamená v řečtině „pozvání“, slovo, které nejlépe vyjadřuje étos tohoto soukromého luxusního butikového hotelu.

Read more  Make an enquiry

Our recommendation to Kalesma Mykonos

Pro klienty, kteří hledají klid, relax, odpočinek a skvělé jídlo. Hotel nemá vlastní pláž, ale každý pokoj a vila má vlastní bazén. 

2022
Ing. Pavlína Zbořilová
The last inspection
Ing. Pavlína Zbořilová +420 724 730 003

Room types

One-Bedroom Kalesma Suites

One-Bedroom Kalesma Suites

Každé ze 13 luxusních apartmá s výhledem na moře o rozloze 63 m² bylo navrženo tak, aby se hosté cítili pohodlně a odpočatě...

One-Bedroom Kalesma Villas

One-Bedroom Kalesma Villas

12 luxusních vil s jednou ložnicí o vnitřní velikosti 63 m² představují minimalistické útočiště pro váš kykladský útěk...

Apollon Villa

Apollon Villa

Mimořádně soukromá vila Apollon (interiér 240 m², exteriér 300 m²) je větší verzí hotelového apartmánu a nabízí ubytování se třemi ložnicemi až pro 6 osob...

Artemis Villa

Artemis Villa

Mimořádně soukromá vila Artemis (interiér 240 m², exteriér 230 m²) je větší verzí hotelového apartmánu a nabízí ubytování se čtyřmi ložnicemi až pro 8 osob...

Gastronomy and hotel restaurants

Hotel Kalesma se může pochlubit řadou možností stravování, kde kuchaři mistrovsky kombinují čisté, autentické chutě středomořské kuchyně s pulzujícím, kosmopolitním ovzduším Mykonosu.

V restauraci Pere Ubu jsou hosté zváni, aby nasáli uvolněnou mykonskou atmosféru a vychutnali si současnou atmosféru s interním DJem. Pool Bar a Aloni Sunset Lounge se mohou pochlubit úžasným výhledem na moře. K dispozici jsou také soukromé kulinářské zážitky přímo v apartmá nebo ve vile, které doplňují možnosti stravování.

 

Pere Ubu Restaurant

Restaurace Pere Ubu je celodenní restaurace s nenápadným, ale vysoce kvalitním menu. Přes den se Pere Ubu specializuje na malé „mezes“ talíře, které si hosté mohou vychutnat jako plnohodnotná jídla nebo lehké obědy. V noci se restaurace promění v pulzující společenské centrum s inovativními nápoji a chutnými jednohubkami.

Pere Ubu je otevřena jak hotelovým hostům, tak návštěvníkům ostrova a ztělesňuje Kalesmův étos pohostinnosti. Jako speciální pohoštění připravuje Kalesma jednou týdně pro hosty společné jídlo, které podporuje pocit komunity mezi všemi, kteří jsou v hotelu ubytováni.

 

Pool Bar

Pool Bar se nachází u bazénu s úžasným výhledem. Nabízí osvěžující koktejly, během dne zve hosty k odpočinku a opalování a v noci si můžete užít jeho svěží rytmy.

 

Aloni Sunset Lounge

Aloni je venkovní salonek a je postaven kolem teplého, příjemného ohniště. Je ideální pro večerní relaxaci, společenské setkání nebo pořádání setkání při západu slunce. Jedinečný půvab salonku evokuje odlehlý klid se zvýšeným smyslem pro romantiku, když slunce zapadá nad ostrovem Delos.

 

Private Dining

Nechte šéfkuchaře pro vás připravit lahodné jídlo, které si můžete vychutnat v soukromí vašeho apartmá nebo vily. Od romantických večeří při svíčkách až po rodinné záležitosti pod širým nebem, Kalesma dokáže uspokojit jakékoli kulinářské touhy.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

 

 

Room categories and equipment of Kalesma Mykonos

Kalesma nabízí 25 apartmánů a dvě vily. Toto je jediný hotel na Mykonu, kde všechna apartmá mají svůj vlastní vyhřívaný bazén, nerušený výhled na moře, soukromé terasy s venkovním posezením, lehátka u bazénu, venkovní sprchy a zvukové systémy Sonos. Jak architektura, tak design Kalesmy byly inspirovány uvolněným půvabem Mykonosu s bílými stěnami, neutrální, zemitou barevnou paletou a kykladskou estetikou.

Všechna ubytování jsou vybavena prvotřídním komfortem a vymoženostmi. Půvabné a velké obytné prostory vítají hosty k relaxaci a odpočinku ve velkém stylu. Dále nabízejí přenádherný výhled na moře a oblohu z vaší volně stojící vany a ze soukromé terasy můžete pozorovat krásné západy slunce. Hosté hotelu Kalesma si mohou domluvit lázeňské procedury, soukromou jógu, pilates a osobní tréninky přímo na pokoj.

 

Grand Villas

Tyto vily jsou větší verzí hotelových apartmánů. Dvě mimořádné soukromé velké vily, Apollon a Artemis, nabízejí ubytování se třemi nebo čtyřmi ložnicemi. Obě vily lze vnitřně propojit a vytvořit tak vilu Leto. Mají ohromující 360° výhled na přirozenou majestátnost ostrova a dechberoucí západy slunce nad ostrovem Delos. Pobyt v jedné z těchto exkluzivních vil zajišťuje naprosté soukromí, ale s přidanými výsadami výjimečných hotelových zařízení a služeb, včetně specializovaných služeb připravených uspokojit všechny vaše osobní potřeby.

Tyto vily jsou také ideálním prostředím pro každého, kdo si chce najít soukromé místo pro pořádání jedinečné akce. Osobní šéfkuchař může pro takovou příležitost zajistit a připravit nezapomenutelné jídlo pro vás a vaši párty.

 

Room types

One-Bedroom Kalesma Suites

One-Bedroom Kalesma Suites foto

Každé ze 13 luxusních apartmá s výhledem na moře o rozloze 63 m² bylo navrženo tak, aby se hosté cítili pohodlně a odpočatě. Interiéry jsou vyzdobeny přírodními materiály, jemnými dekorativními detaily, luxusním nábytkem a neutrálními barevnými tóny, které odrážejí minimalistickou kykladskou krásu a pravý charakter Mykonosu. Tato luxusní apartmá, která se otevírají na rozlehlou soukromou terasu o rozloze 90 m² a nabízejí přímý výhled na Egejské moře, mají také vlastní soukromý vyhřívaný bazén, venkovní salonek a zastíněný jídelní kout. Hosté se každý den probudí do majestátního východu slunce a každý večer mohou stolovat pod širým nebem, dýchat mykonský vzduch a relaxovat v naprostém soukromí. Suity jsou dále vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a vanou, barem s nápoji, kávovarem Nespresso, TV, klimatizací a Wi-Fi. Max. kapacita jsou 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti.

One-Bedroom Kalesma Villas

One-Bedroom Kalesma Villas foto

12 luxusních vil s jednou ložnicí o vnitřní velikosti 63 m² představují minimalistické útočiště pro váš kykladský útěk. Vily jsou pohodlné, dynamické a intuitivní a jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální zážitek z pohostinství. Interiéry jsou vyzdobeny přírodními materiály, jemnými dekorativními detaily, luxusním nábytkem a neutrálními barevnými tóny, které odrážejí minimalistickou kykladskou krásu a pravý charakter Mykonosu. Venku ve středu vily se nachází rozsáhlá soukromá terasa a zahrada o velikosti 140-180 m². Vily mají soukromý vyhřívaný bazén, lehátka, zastíněnou jídelní část, venkovní kuchyni a salonek pod širým nebem. Vily jsou dále vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a vanou, barem s nápoji, kávovarem Nespresso, TV, klimatizací a Wi-Fi. Max. kapacita jsou 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti.

Apollon Villa

Apollon Villa foto

Mimořádně soukromá vila Apollon (interiér 240 m², exteriér 300 m²) je větší verzí hotelového apartmánu a nabízí ubytování se třemi ložnicemi až pro 6 osob. Má ohromující 360° výhled na přirozenou majestátnost ostrova a dechberoucí západy slunce nad ostrovem Delos. Pobyt v této vile zajišťuje naprosté soukromí, ale s přidanými výsadami výjimečných hotelových zařízení a služeb, včetně specializovaných služeb připravených uspokojit všechny vaše osobní potřeby. Vila je ideální pro zábavu nebo rodinnou dovolenou. Má otevřený obývací pokoj, luxusní koupelnu s vanou i sprchovým koutem, vnitřní a venkovní jídelní a odpočinkovou část, soukromý vyhřívaný bazén, posilovnu se zařízením Technogym, klimatizaci, TV a plně vybavenou kuchyň s předzásobenou lednicí..

Artemis Villa

Artemis Villa foto

Mimořádně soukromá vila Artemis (interiér 240 m², exteriér 230 m²) je větší verzí hotelového apartmánu a nabízí ubytování se čtyřmi ložnicemi až pro 8 osob. Má ohromující 360° výhled na přirozenou majestátnost ostrova a dechberoucí západy slunce nad ostrovem Delos. Pobyt v této vile zajišťuje naprosté soukromí, ale s přidanými výsadami výjimečných hotelových zařízení a služeb, včetně specializovaných služeb připravených uspokojit všechny vaše osobní potřeby. Vila je ideální pro zábavu nebo rodinnou dovolenou. Má otevřený obývací pokoj, luxusní koupelnu s vanou i sprchovým koutem, vnitřní a venkovní jídelní a odpočinkovou část, soukromý vyhřívaný bazén, posilovnu se zařízením Technogym, klimatizaci, TV a plně vybavenou kuchyň s předzásobenou lednicí..

Leto Villa

Leto Villa foto

Leto Villa (interiér 480 m², exteriér 530 m²) vzniká vnitřním propojením vil Apollon a Artemis a nabízí tak ubytování se sedmi ložnicemi až pro 14 osob.

Beach

Hotel nemá vlastní pláž, ale jezdí zde pravidelně shuttle, který Vás odveze do Beach clubu. 

Online price and discounts of Kalesma Mykonos *****

Professional photo of Kalesma Mykonos *****

Our photo of Kalesma Mykonos *****

Gastronomy and hotel restaurants Kalesma Mykonos

Hotel Kalesma se může pochlubit řadou možností stravování, kde kuchaři mistrovsky kombinují čisté, autentické chutě středomořské kuchyně s pulzujícím, kosmopolitním ovzduším Mykonosu.

V restauraci Pere Ubu jsou hosté zváni, aby nasáli uvolněnou mykonskou atmosféru a vychutnali si současnou atmosféru s interním DJem. Pool Bar a Aloni Sunset Lounge se mohou pochlubit úžasným výhledem na moře. K dispozici jsou také soukromé kulinářské zážitky přímo v apartmá nebo ve vile, které doplňují možnosti stravování.

 

Pere Ubu Restaurant

Restaurace Pere Ubu je celodenní restaurace s nenápadným, ale vysoce kvalitním menu. Přes den se Pere Ubu specializuje na malé „mezes“ talíře, které si hosté mohou vychutnat jako plnohodnotná jídla nebo lehké obědy. V noci se restaurace promění v pulzující společenské centrum s inovativními nápoji a chutnými jednohubkami.

Pere Ubu je otevřena jak hotelovým hostům, tak návštěvníkům ostrova a ztělesňuje Kalesmův étos pohostinnosti. Jako speciální pohoštění připravuje Kalesma jednou týdně pro hosty společné jídlo, které podporuje pocit komunity mezi všemi, kteří jsou v hotelu ubytováni.

 

Pool Bar

Pool Bar se nachází u bazénu s úžasným výhledem. Nabízí osvěžující koktejly, během dne zve hosty k odpočinku a opalování a v noci si můžete užít jeho svěží rytmy.

 

Aloni Sunset Lounge

Aloni je venkovní salonek a je postaven kolem teplého, příjemného ohniště. Je ideální pro večerní relaxaci, společenské setkání nebo pořádání setkání při západu slunce. Jedinečný půvab salonku evokuje odlehlý klid se zvýšeným smyslem pro romantiku, když slunce zapadá nad ostrovem Delos.

 

Private Dining

Nechte šéfkuchaře pro vás připravit lahodné jídlo, které si můžete vychutnat v soukromí vašeho apartmá nebo vily. Od romantických večeří při svíčkách až po rodinné záležitosti pod širým nebem, Kalesma dokáže uspokojit jakékoli kulinářské touhy.

Activity

Kalesma organizuje pro hosty denní aktivity, aby zažili skutečnou povahu ostrova. Možnosti zahrnují organizovanou plavbu do skryté zátoky, prohlídku posvátného ostrova Delos s průvodcem, lekce potápění a soukromé půjčovny lodí. Hotel pro vás může zajistit výlety uličkami Chory, noční procházky Malými Benátkami nebo kolem větrných mlýnů a výlety za účelem objevování místních lahůdek a mykonských delikates. K dispozici je hotelový obchůdek, který nabízí eklektický výběr značek, doplňků, místních artefaktů a základních věcí. Hotel může také pro hosty uspořádat nákupní prohlídku, aby mohli prozkoumat vyhlášené značkové obchody a místní mykonské butiky.

Hotelový concierge vám pomůže vybrat a zarezervovat místo v jakékoli restauraci nebo nočním klubu mimo hotel a také lehátka na 25 plážích ostrova.

 

 

Sport and wellness Kalesma Mykonos *****

V Kalesma Mykonos se můžete vydat na cestu wellness, abyste povznesli své smysly a zvýšili svůj zážitek z klidu a omlazení.

 

Spa

Zažijte ošetření obličeje a celého těla v pohodlí vlastního apartmá nebo vily.

Lázeňské procedury na pokoji jsou hostům k dispozici za příplatek a na základě rezervace, můžete si je rezervovat před příjezdem do hotelu.

  • Fyzioterapie
  • Kinezioterapie
  • Různé druhy masáží
  • Ošetření obličeje
  • Masáž nohou

 

Fitness

Užijte si lekce jógy a pilates v soukromí vašeho apartmá nebo venku, obklopeni uklidňujícími silami přírody, mořem, oblohou a nádherným řeckým světlem. Získejte energii při cvičení na nejmodernějším vybavení Technogym. Na vyžádání je k dispozici i osobní trenér.

Map - Kalesma Mykonos *****

Personal advice from DELUXEA do Řecka to the hotel Kalesma Mykonos *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Kalesma Mykonos *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

2022
Ing. Pavlína Zbořilová
The last inspection
Ing. Pavlína Zbořilová +420 724 730 003

Hotel reviews Kalesma Mykonos *****

Flight connections do Řecka

We traveled the world. We will give you our personal advice.