Alamanda **

Reunion

Nedaleko jedné z nejhezčích reuniónských pláží.

We
personally
stayed at the hotel

Hotel Alamanda **

Rating 8 Rated by 1 clients
Detailed evaluation
Location Reunion | Show map
Meal Breakfast, Half board | More about gastronomy
Specialist tips Golden sand beach 20 mins from the city centre 100 m from the beach
Specialists who
stayed in the hotel

Description of Alamanda ** Reunion

Alamanda je originální hotel, který se nachází někde mezi historií a modernitou. Byl otevřen v roce 1985 a je průkopníkem mezi hotely v přímořské oblasti laguny Hermitage na ostrově Réunion. V roce 2010 prošel přestavbou a od té doby se orientuje na moderní vybavení a komfort.

I přes své současné zařízení hotel oplývá přirozeným kreolským kouzlem. Pobyt na tomto místě si zamilujete a po chvíli se tu budete cítit, jako doma. Přispějí k tomu i krásné zahrady a otevřené prostory.

Alamanda je malým útočištěm klidu v centru pobřežního života. V okolí si užijete vodní sporty, lenošení na pláži, možnost nakoupit na místním trhu nebo se vrhnout do víru nočního života.

Hotel je umístěn 40 kilometrů od letiště na západním pobřeží Réunionu, zhruba 100 metrů od velké pláže se zlatým pískem a asi 20 minut od centra Saint Gilles.

Read more  Make an enquiry

Room types

Standard room

Celkem 70 pokojů nabízí terasu nebo balkon, klimatizaci, LCD televizi, místní a národní kanály, BBC, telefon, kávovar a trezor...

Gastronomy and hotel restaurants

Le Grain de Sable, neboli „zrnko písku“, je název restaurace hotelu Alamanda. Připravuje jednoduché a rafinované pokrmy k obědům a večeřím. Stoluje se ve venkovním prostředí pod velkými barevnými plachtami. Vychutnejte si kreolské chutě a užívejte si krásné okolní prostředí. Každý páteční večer vás pobaví rytmy Maloya a Sega, tradičních tanců Reunionu.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 
Specialista na Reunion – cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Reunion se specializujeme od našeho založení v roce 1995 a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Reunion opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Room categories and equipment of Alamanda

Celkem 70 pokojů nabízí terasu nebo balkon, klimatizaci, LCD televizi, místní a národní kanály, BBC, telefon, kávovar a trezor. 38 pokojů disponuje manželskou postelí, 32 pokojů má dvě oddělená lůžka. 18 pokojů lze propojit, a tak vzniká dostatečný prostor pro rodinu s dětmi.
Každý pokoj je vyzdoben jedinečným a originálním umělcem, který nese jméno Piaf. Tento výtvarník využívá bohatou paletu jasných barev, proto je zbytek pokoje spíše jednoduchý. Koupelny nabízejí sprchový kout.

Room types

Standard room

Celkem 70 pokojů nabízí terasu nebo balkon, klimatizaci, LCD televizi, místní a národní kanály, BBC, telefon, kávovar a trezor. Každý pokoj je vyzdoben jedinečným a originálním umělcem, který nese jméno Piaf. Tento výtvarník využívá bohatou paletu jasných barev, proto je zbytek pokoje spíše jednoduchý. Koupelny nabízejí sprchový kout.

Beach

Hotel Alamanda leží na západním pobřeží ostrova. Pouhých 100 metrů od hotelu se táhnou kilometry bílého písku chráněné korálovým útesem. Pokud patříte mezi milovníky podmořského života, určitě nahlédněte pod pokličku laguny Hermitage.

Online price and discounts of Alamanda **

Professional photo of Alamanda **

Gastronomy and hotel restaurants Alamanda

Le Grain de Sable, neboli „zrnko písku“, je název restaurace hotelu Alamanda. Připravuje jednoduché a rafinované pokrmy k obědům a večeřím. Stoluje se ve venkovním prostředí pod velkými barevnými plachtami. Vychutnejte si kreolské chutě a užívejte si krásné okolní prostředí. Každý páteční večer vás pobaví rytmy Maloya a Sega, tradičních tanců Reunionu.

Sport and wellness Alamanda **

Volný čas v hotelu Alamanda můžete trávit u venkovního bazénu (92 m²) obklopeného zahradami. Relaxujte na lehátku ve stínu slunečníku a vychutnávejte si osvěžení v podobě čerstvých koktejlů i průzračné vody v bazénu. Od června do září je bazén vyhřívaný.

Jen pár desítek metrů od hotelu se rozprostírá tyrkysová laguna lemovaná písčitou pláží. Zde si můžete vyzkoušet řadu vodních aktivit.

V hotelu se také nachází obchod se suvenýry, který je otevřen od 17:00 do 20:00.

Map - Alamanda **

Personal advice from DELUXEA na Reunion to the hotel Alamanda **

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Alamanda **, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

The last inspectionof the hotel byDELUXEA specialist
 
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková +420 724 065 777

Hotel reviews Alamanda **

Podobný hotel

Flight connections na Reunion

Ing. Martina Melková
Alamanda
„I have stayed at the hotel.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the world. We will give you our personal advice.