L'Hôtel Restaurant La Fournaise **

Reunion

Malebný hotel na divokém jihu ostrova

Hotel L'Hôtel Restaurant La Fournaise **

Rating 9 Rated by 1 clients
Detailed evaluation
Location Reunion | Show map
Meal Breakfast | More about gastronomy
Specialist tips Ideální příležitost pro „zelenou turistiku“ Malebný hotel na divokém jiho-východě Hotel pro rodiny s dětmi

Description of L'Hôtel Restaurant La Fournaise ** Reunion

Hotel s restaurací La Fournaise je situován v Sainte Rose mezi Grand Brûlé a východní riviérou. Tato oblast je osídlena již od roku 1727 a mnoho obyvatel se živí převážně rybolovem. Specialitou v Sainte Rose jsou pokrmy z karase stříbřitého. Zatímco vody tohoto městečka nejsou vhodné k plavání, okolní příroda je skvělou příležitostí pro „zelenou turistiku“.
Čedičová zemina s bujnou zelení nabízí úchvatné scenérie. Naleznete zde svěží lesy a houštiny, které zahrnují také mnohé endemické druhy rostlin. Vydejte se na procházku, která vás zavede daleko od civilizace velkých měst, a oddejte se nedotčené přírodě. V přístavu pak můžete vyzkoušet také jízdu na vodním skútru a další aktivity.
Hotel disponuje příjemným ubytováním, restaurací, barem, salonkem a soukromým parkovištěm. Určitě nepohrdnete ani velkým bazénem o 100 m², soláriem, barem u bazénu, lehátky a slunečníky.

Read more  Make an enquiry

Gastronomy and hotel restaurants

Restaurace Gingembre-Combava nabízí kreolské speciality v réunionském stylu jako palmové kuře, venkovské krevety, uzené kuře s paprikou a mnohé další v závislosti na dostupnosti.
Bar hotelu vám umožní ochutnat mimo jiné speciální punč či místní rum.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 
Specialista na Reunion – cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Reunion se specializujeme od našeho založení v roce 1995 a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Reunion opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Room categories and equipment of L'Hôtel Restaurant La Fournaise

V hotelu La Fournaise si můžete vybrat z 23 prostorných a komfortních pokojů. Všechny jsou klimatizované a vybavené dřevěným nábytkem v kreolském stylu. Dále je k dispozici ložní prádlo, záclony, stůl a židle, televize a telefon. Koupelny jsou vybaveny vanou nebo sprchovým koutem.
Některé pokoje se mohou pochlubit skvělým výhledem na oceán. Hotelové kategorie zahrnují pokoje typu standard a rodinné pokoje.

 

Room types

Beach

Už z hotelového bazénu si užijete výhledy na lákavé nekonečné modré dálky. K pobřeží to z hotelu La Fournaise skutečně nebudete mít daleko.

Online price and discounts of L'Hôtel Restaurant La Fournaise **

Professional photo of La Fournaise **

Gastronomy and hotel restaurants L'Hôtel Restaurant La Fournaise

Restaurace Gingembre-Combava nabízí kreolské speciality v réunionském stylu jako palmové kuře, venkovské krevety, uzené kuře s paprikou a mnohé další v závislosti na dostupnosti.
Bar hotelu vám umožní ochutnat mimo jiné speciální punč či místní rum.

Sport and wellness La Fournaise **

Hotel svým hostům nabízí bazén obklopený lehátky a slunečníky.

La Fournaise vám také umožní prozkoumat divoký jih ostrova s mnoha možnostmi k aktivnímu trávení volného času.

V oblasti můžete navštívit:

  • les Bois Blanc
  • les Bois de Couleurs
  • výlevy z lávové erupce
  • zahradu koření a vůní v Saint-Philippe

V okolí hotelu je k dispozici:

  • přístav Sainte-Rose s rybářskými loděmi
  • možnost potápění
  • vodní sporty a výlety lodí s rybolovem

Mimo hotel pak můžete využít:

  • návštěvy hor a lesů s průvodcem
  • návštěvu Salazie s vodopády Voile de la Mariée
  • vanilkovou plantáž Maison de la Vanille v Bras-Panon

Map - L'Hôtel Restaurant La Fournaise **

Personal advice from DELUXEA na Reunion to the hotel L'Hôtel Restaurant La Fournaise **

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the L'Hôtel Restaurant La Fournaise **, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

Hotel reviews L'Hôtel Restaurant La Fournaise **

Flight connections na Reunion

We traveled the world. We will give you our personal advice.