Saint Michel **

Reunion

Ideální relaxace v malebném prostředí

Hotel Saint Michel **

Location Reunion | Show map
Meal Breakfast | More about gastronomy
Specialist tips Ideální relaxace v malebném prostředí Blízkost pláže Boucan Canot Rodinný hotýlek v krásné zahradě

Description of Saint Michel ** Reunion

Tento hotýlek s 15 dvoulůžkovými pokoji je umístěn v pohostinné atmosféře západního prostředí. Zde je přímo ideální prostředí pro relaxaci. Hotýlek je obklopen tropickou zahradou směřující směrem k laguně. Nedaleko je hotel Saint Gilles a pláž Boucan Canot.

 

Read more  Make an enquiry

Gastronomy and hotel restaurants

Hotelová restaurace nabízí místní kreolskou, ale i mezinárodní kuchyni. Bar se nachází u bazénu a oceníte zde především exotické koktaily.

 

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 
Specialista na Reunion – cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Reunion se specializujeme od našeho založení v roce 1995 a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Reunion opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Room categories and equipment of Saint Michel

Všech 15 pokojů je vybaveno klimatizací, televizorem, mini barem, koupelnou a terasou. Jeden z pokojů je vybaven pro hendikepované klienty.

 

Room types

Beach

Online price and discounts of Saint Michel **

Professional photo of Saint Michel **

Gastronomy and hotel restaurants Saint Michel

Hotelová restaurace nabízí místní kreolskou, ale i mezinárodní kuchyni. Bar se nachází u bazénu a oceníte zde především exotické koktaily.

 

Sport and wellness Saint Michel **

Map - Saint Michel **

Personal advice from DELUXEA na Reunion to the hotel Saint Michel **

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Saint Michel **, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

Hotel reviews Saint Michel **

Flight connections na Reunion

Ing. Jindřiška Jelínková
Saint Michel
„I traveled the world.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the world. We will give you our personal advice.