Güral Premier Belek *****

Turecko

Hotel s tradiční tureckou architekturou a neomezenými kulinářskými možnostmi

We
personally
stayed at the hotel

Hotel Güral Premier Belek *****

Rating 9.7 Rated by 1 clients
Detailed evaluation
Location Turecko, Turecká riviéra, Belek | Show map
Meal All Inclusive | More about gastronomy
Specialist tips Příjemný resort vhodný pro rodinnou dovolenou Rozsáhlý aquapark a zábava pro děti Nízké hotelové budovy rozprostřené v zahradě
Specialists who
stayed in the hotel

Description of Güral Premier Belek ***** Turecko

Hotel Güral Premier Belek se pyšní mimořádně krásnou tradiční tureckou architekturou jako z Pohádek tisíce a jedné noci. Nechte se přenést do světa snů k tyrkysově modrém moři lemovanému krásnou písečnou pláží a obklopenému úchvatnou přírodní scenérií. Čeká vás nezapomenutelný pobyt s pětihvězdičkovými službami včetně luxusních lázní, obrovského akvaparku, plážových pavilonů, tenisových kurtů a celé řady vzrušujících aktivit.

K dispozici je celkem 568 nádherně zařízených pokojů a apartmá v různých kategoriích. Všechny typy ubytování nabízí pohodlné zázemí a špičkové vybavení. Hotel Güral Premier Belek je navíc místem téměř neomezených kulinářských možností. Součástí resortu je 7 restaurací, cukrárna a 12 stylových barů. Velkorysý koncept Premier Ultra All Inclusive 24/7 zahrnuje celodenní stravování včetně nočního bufetu. Hotel se nachází v blízkosti nejlepších evropských golfových hřišť, řeckých antických měst Perge, Side a starověkého amfiteátru Aspendos.

Read more  Make an enquiry

Room types

Deluxe Room

Deluxe Room

Luxusně zařízené pokoje (32–37 m²) s vysoce kvalitním vybavením, manželskou postelí, samostatným lůžkem, parketovou podlahou a vanou/sprchou vybavenou masážními tryskami...

Deluxe Family Room

Deluxe Family Room

Tyto pokoje odpovídají vybavením Deluxe Rooms, ale nabízejí více prostoru (55–63 m²). Interiér se skládá ze dvou ložnic – jedné s manželskou postelí a druhé se dvěma samostatnými ..

Deluxe Superior Room

Deluxe Superior Room

Ubytujte se v tomto speciálně navrženém pokoji (64–66 m²), který zahrnuje ložnici s manželskou postelí a samostatným lůžkem, obývací prostor, šatnu a mramorovou koupelnu s vířivou v..

Deluxe Superior Family Room

Deluxe Superior Family Room

Tyto pokoje odpovídají vybavením Deluxe Superior Rooms, ale nabízejí více prostoru (90 m²). Interiér se skládá ze dvou ložnic – jedné s manželskou postelí a druhé se dvěma samostatn..

Gastronomy and hotel restaurants

Hotel Güral Premier Belek je místem téměř neomezených kulinářských možností. Součástí resortu jsou 4 restaurace s otevřeným bufetem, cukrárna a 3 à la carte restaurace s exkluzivní atmosférou nabízející autentickou tureckou, středomořskou a italskou kuchyni (kapacita pro 40 hostů, nutná rezervace předem). Můžete se také těšit na 12 stylových barů. Díky konceptu Premier Ultra All Inclusive 24/7, který zahrnuje snídaně, pozdní snídaně, obědy, večeře i noční bufet, vás čeká dokonale bezstarostný pobyt.

Restaurace

Güral Premier Restaurant

Hlavní hotelová restaurace s celodenním stravováním ve formě otevřeného bufetu.

Otevírací doba: snídaně 7:00–10:00, pozdní snídaně 10:00–11:00, oběd 12:30–14:00, večeře 19:00–21:15, noční bufet 21:30–7:00

Aqua Restaurant 

Otevírací doba: oběd ve formě otevřeného bufetu a občerstvení 12:30–18:00

Happyland Restaurant 

Otevírací doba: oběd 12:00–13:30, večeře 18:00–19:30 (všechna jídla ve formě otevřeného bufetu)

Beach Restaurant 

Otevírací doba: v závislosti na sezónních podmínkách (všechna jídla ve formě otevřeného bufetu)

Patisserie

Otevírací doba: 11:00–18:00

Ottoman Palace Restaurant

Ochutnejte tradiční turecké pokrmy z různých regionů Anatolie v této krásné restauraci, která se pyšní autentickou tureckou atmosférou.

Otevírací doba: 19:00–21:30 (nutná rezervace předem)

Gusto Restaurant

Pro milovníky italské kuchyně a vína je k dispozici tato exkluzivní restaurace nabízející ty nejlepší chutě Itálie.

Otevírací doba: 19:00–21:30 (nutná rezervace předem)

Dalyan Restaurant

Vydejte se na cestu po pobřeží Středozemního moře a ochutnejte vynikající středomořské pokrmy, nejrůznější mořské plody a další speciality v této jedinečné restauraci.

Otevírací doba: 19:00–21:30 (nutná rezervace předem)

Bary

Premier Barotevírací doba: 9:00–1:00

Pool Barotevírací doba: 9:00–0:00

Konak Barotevírací doba: 9:00–18:00

Yalı Barotevírací doba: 9:00–18:00

Aquapark Barotevírací doba: 10:00–18:00

Irish Pubotevírací doba: 20:00–0:00

Disco Barotevírací doba: 23:30–2:30

Lounge Barotevírací doba: 9:00–18:00

Quu Barotevírací doba: 9:00–18:00

Beach Barotevírací doba: 9:00–18:00

Pavilion Barotevírací doba: 9:00–18:00

Room categories and equipment of Güral Premier Belek

Hotel Güral Premier Belek nabízí celkem 568 nádherně zařízených pokojů a apartmá v různých kategoriích. K dispozici jsou klasické pokoje, rodinné pokoje, pokoje Deluxe Pool s přístupem ke společnému bazénu (vyhrazenému pouze pro hosty těchto pokojů) i luxusní apartmá se soukromým bazénem a zahradou.

Součástí vybavení všech pokojů: LCD TV s hudebními kanály, Wi-Fi, telefon s přímou volbou (v ložnici a koupelně), digitální sejf, centrální klimatizace, parketová podlaha, polštářové menu, minibar (nealkoholické nápoje, pivo, brambůrky, sušenky a čokoláda), příslušenství na přípravu čaje a kávy, mramorová koupelna, župany, pantofle, koupelnové produkty, fén na vlasy, kosmetické zrcadlo a balkón s posezením.

Room types

Deluxe Room

Deluxe Room foto

Luxusně zařízené pokoje (32–37 m²) s vysoce kvalitním vybavením, manželskou postelí, samostatným lůžkem, parketovou podlahou a vanou/sprchou vybavenou masážními tryskami.

Deluxe Family Room

Deluxe Family Room foto

Tyto pokoje odpovídají vybavením Deluxe Rooms, ale nabízejí více prostoru (55–63 m²). Interiér se skládá ze dvou ložnic – jedné s manželskou postelí a druhé se dvěma samostatnými lůžky. V každé ložnici je LCD TV a minibar.

Deluxe Superior Room

Deluxe Superior Room foto

Ubytujte se v tomto speciálně navrženém pokoji (64–66 m²), který zahrnuje ložnici s manželskou postelí a samostatným lůžkem, obývací prostor, šatnu a mramorovou koupelnu s vířivou vanou i sprchovým koutem.

Deluxe Superior Family Room

Deluxe Superior Family Room foto

Tyto pokoje odpovídají vybavením Deluxe Superior Rooms, ale nabízejí více prostoru (90 m²). Interiér se skládá ze dvou ložnic – jedné s manželskou postelí a druhé se dvěma samostatnými lůžky. Každá ložnice je vybavená LCD TV, minibarem a vlastní koupelnou s vířivou vanou.

Deluxe Superior Plus Family Room

Deluxe Superior Plus Family Room foto

Dopřejte si více prostoru a pohodlí v podobě tohoto pokoje s rozlohou 100 m². Uvnitř najdete dvě velké ložnice – jednu s manželskou postelí a druhou se dvěma samostatnými lůžky. Každá ložnice je navíc vybavená pohovkou, LCD TV, minibarem a vlastní koupelnou s vířivou vanou nebo masážní sprchou. Nechybí ani balkón s venkovní pohovkou. Součástí prémiového vybavení jsou koupelnové produkty od značky Bvlgari Cosmetics, láhev vína a mísa s ovocem.

Deluxe Pool Room

Deluxe Pool Room foto

Luxusně zařízené pokoje (70–78 m²) s vysoce kvalitním vybavením, manželskou postelí, samostatným lůžkem, šatnou, vířivou vanou a balkónem, který je vybaven venkovní pohovkou a nabízí přímý přístup k bazénu. Součástí prémiového vybavení jsou koupelnové produkty od značky Bvlgari Cosmetics, láhev vína a mísa s ovocem.

Deluxe Pool Family Room

Deluxe Pool Family Room foto

Tyto pokoje odpovídají vybavením Deluxe Pool Rooms, ale nabízejí více prostoru (130–136 m²). Interiér se skládá ze dvou ložnic – jedné s manželskou postelí a druhé se dvěma samostatnými lůžky. Každá ložnice je vybavená LCD TV, minibarem a vlastní koupelnou s vířivou vanou nebo sprchou. Součástí pokoje je balkón s přímým přístupem k bazénu.

Presidential Pool Suite A

Presidential Pool Suite A foto

Ubytujte se v tomto luxusním apartmá o rozloze 120 m², který se pyšní velkým balkónem se soukromým bazénem a vlastní zahradou. Uvnitř najdete dva pokoje. Hlavní ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem je vybavená křeslem, šatnou, TV, balkónem s venkovní pohovkou a vlastní koupelnou s vířivou vanou a sprchovým koutem. Součástí druhé ložnice jsou dvě samostatná lůžka, obývací prostor s pohovkou a TV, domácí kino, zabudovaná kuchyňka (minibar, trouba, dřez) a koupelna se sprchovým koutem. Prémiové vybavení a služby zahrnují koupelnové produkty od značky Bvlgari Cosmetics, láhev vína, mísu s ovocem, VIP minibar, dopravu z/na letiště (nutná rezervace), soukromý plážový pavilon, bezplatná rezervace v à la carte restauracích a využívání tenisových kurtů zdarma.

Presidential Pool Suite B

Presidential Pool Suite B foto

Dopřejte si maximální luxus a pohodlí v tomto prostorném apartmá (170 m²), které se může pochlubit velkým balkónem s přístupem k soukromému bazénu a vlastní zahradou. Interiér se skládá se tří místností. Hlavní ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem je vybavená křeslem, šatnou, TV, balkónem s venkovní pohovkou a vlastní koupelnou s vířivou vanou a sprchovým koutem. Součástí druhé ložnice jsou dvě samostatná lůžka, šatna, křeslo, TV, minibar a vlastní koupelna. K dispozici je také samostatný obývací pokoj s pohovkou, jídelním stolem, zabudovanou kuchyňkou (minibar, trouba, dřez), TV, DVD a domácím kinem. Prémiové vybavení a služby zahrnují koupelnové produkty od značky Bvlgari Cosmetics, láhev vína, mísu s ovocem, VIP minibar, dopravu z/na letiště (nutná rezervace), soukromý plážový pavilon, bezplatná rezervace v à la carte restauracích a využívání tenisových kurtů zdarma.

Beach

Krásná pláž a tyrkysové moře je neodmyslitelnou součástí pobytu v hotelu Güral Premier Belek. Hosté můžou využívat 350 metrů dlouhou soukromou pláž, která získala ocenění Blue Flag, s opalovacími lehátky pro maximální pohodlí.

K dispozici je také 19 plážových pavilonů (17 standardních a 2 VIP) se speciálními službami – oříšky, zmrzlina, minibar, konzumace nápojů, osušky, mísa s ovocem dopoledne a dort odpoledne. VIP pavilony mají dvě patra s vlastní sluneční terasou. V prvním patře je k dispozici kuchyňka s vybavením, posezení, koupelna s WC, TV, konferenční stolek, klimatizace a minibar. Ve druhém patře najdete velký jídelní stůl a terasu s úchvatným výhledem na moře. Plážové pavilony je nutné rezervovat předem.

Online price and discounts of Güral Premier Belek *****

Professional photo of Güral Premier Belek *****

Gastronomy and hotel restaurants Güral Premier Belek

Hotel Güral Premier Belek je místem téměř neomezených kulinářských možností. Součástí resortu jsou 4 restaurace s otevřeným bufetem, cukrárna a 3 à la carte restaurace s exkluzivní atmosférou nabízející autentickou tureckou, středomořskou a italskou kuchyni (kapacita pro 40 hostů, nutná rezervace předem). Můžete se také těšit na 12 stylových barů. Díky konceptu Premier Ultra All Inclusive 24/7, který zahrnuje snídaně, pozdní snídaně, obědy, večeře i noční bufet, vás čeká dokonale bezstarostný pobyt.

Restaurace

Güral Premier Restaurant

Hlavní hotelová restaurace s celodenním stravováním ve formě otevřeného bufetu.

Otevírací doba: snídaně 7:00–10:00, pozdní snídaně 10:00–11:00, oběd 12:30–14:00, večeře 19:00–21:15, noční bufet 21:30–7:00

Aqua Restaurant 

Otevírací doba: oběd ve formě otevřeného bufetu a občerstvení 12:30–18:00

Happyland Restaurant 

Otevírací doba: oběd 12:00–13:30, večeře 18:00–19:30 (všechna jídla ve formě otevřeného bufetu)

Beach Restaurant 

Otevírací doba: v závislosti na sezónních podmínkách (všechna jídla ve formě otevřeného bufetu)

Patisserie

Otevírací doba: 11:00–18:00

Ottoman Palace Restaurant

Ochutnejte tradiční turecké pokrmy z různých regionů Anatolie v této krásné restauraci, která se pyšní autentickou tureckou atmosférou.

Otevírací doba: 19:00–21:30 (nutná rezervace předem)

Gusto Restaurant

Pro milovníky italské kuchyně a vína je k dispozici tato exkluzivní restaurace nabízející ty nejlepší chutě Itálie.

Otevírací doba: 19:00–21:30 (nutná rezervace předem)

Dalyan Restaurant

Vydejte se na cestu po pobřeží Středozemního moře a ochutnejte vynikající středomořské pokrmy, nejrůznější mořské plody a další speciality v této jedinečné restauraci.

Otevírací doba: 19:00–21:30 (nutná rezervace předem)

Bary

Premier Barotevírací doba: 9:00–1:00

Pool Barotevírací doba: 9:00–0:00

Konak Barotevírací doba: 9:00–18:00

Yalı Barotevírací doba: 9:00–18:00

Aquapark Barotevírací doba: 10:00–18:00

Irish Pubotevírací doba: 20:00–0:00

Disco Barotevírací doba: 23:30–2:30

Lounge Barotevírací doba: 9:00–18:00

Quu Barotevírací doba: 9:00–18:00

Beach Barotevírací doba: 9:00–18:00

Pavilion Barotevírací doba: 9:00–18:00

Activity

Hotel Güral Premier Belek nabízí následující aktivity:

  • nabitý zábavní program včetně hudebních a tanečních show
  • večírek Gala Night (jednou za týden, v závislosti na počasí)
  • herní centrum pro děti i dospělé
  • obchodní centrum
  • zapůjčení auta

Sport and wellness Güral Premier Belek *****

Hotel Güral Premier Belek nabízí celou řadu sportovních aktivit a vybavení. Součástí resortu je 8 profesionálních tenisových kurtů s antukou (za příplatek), tenisový obchod, půjčovna vybavení i služba vyplétání raket. Tenisová škola PCT Tennis School a trenéři s licencí DVB/VDT jsou k dispozici pro všechny věkové kategorie hráčů, ať už amatérské nebo profesionální. Každý týden se tu konají tenisové turnaje. Hosté můžou využívat také velké, plně vybavené fitness centrum (7:00–20:00) a vyzkoušet si celou řadu dalších sportů, jako je například gymnastika, plážový volejbal, aqua gymnastika, aerobik, stolní tenis, šipky, boccia a shuffleboard.

Součástí resortu je i aquapark o rozloze 20 tisíc m² s 20 skluzavkami pro děti i dospělé, speciálně navrženými bazény pro malé hosty i vířivkami a vodními masážemi pro dospělé.

Pokud si chcete odpočinout a dopřát svému tělu speciální péči, navštivte hotelové lázně QuuSpa o rozloze 2 600 m². Díky okouzlující atmosféře a profesionálním terapeutům zcela zapomenete na starosti svého každodenního života. Součástí lázní je 23 luxusních místností, jeden Spa apartmán, 2 lázně hammam, 2 sauny, 2 ledové fontány, solná místnost a ochlazovací sprchy. Můžete si vybrat z široké nabídky procedur včetně evropských a dálnovýchodních masáží, hydroterapie, tureckého rituálu v lázních hammam, kosmetických ošetření a hubnoucích procedur.

Children in the hotel Güral Premier Belek *****

Hotel Güral Premier Belek se snaží nabídnout rodičům možnost prožít nezapomenutelnou dovolenou se svými dětmi a zároveň si dopřát čas pro sebe. Součástí resortu je dětský klub Happyland s vnitřními i venkovními prostory, dětskou restaurací, místností na spaní a dětskými toaletami. Děti si můžou vyzkoušet nejrůznější aktivity v rámci programu, který je rozdělen podle věkových kategorií: Mini 4–7 let, Maxi 8–12 let a Teenager Club 13–17 let. Služba hlídání dětí a zapůjčení kočárku jsou k dispozici za příplatek.

Otevírací doba 9:00–23:00

Map - Güral Premier Belek *****

Personal advice from DELUXEA do Turecka to the hotel Güral Premier Belek *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Güral Premier Belek *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

2024
Ing. Radka Urbánková
The last inspection
Ing. Radka Urbánková +420 724 730 013

Hotel reviews Güral Premier Belek *****

Flight connections do Turecka

We traveled the world. We will give you our personal advice.