The Palms *****

Zanzibar

Ohromující soukromí pro náročnější cestovatele

We
personally
stayed at the hotel

Hotel The Palms *****

Location Zanzibar, Zanzibar, Bwejuu | Show map
Meal All Inclusive | More about gastronomy
Specialist tips Privátní vily s bazénem Naprosté soukromí Klidné prostředí a příjemná atmosféra
Specialists who
stayed in the hotel

Description of The Palms ***** Zanzibar

Hotel bude od 4.4.2024 do 25.5.2024 uzavřen. 

Resort The Palms je situován na klidném jihovýchodním pobřeží ostrova Zanzibar u krásné nedotčené pláže. Sedm privátních vil představuje dokonalý únik, jenž poskytuje naprosté soukromí i pro náročnější cestovatele. Kolekce sedmi elegantně navržených vil vytváří uvolňující a intimní prostředí, které nabízí veškerý luxusní komfort a vybavení pětihvězdičkového resortu. Resort The Palms je vhodným útočištěm pro ty, jež hledají klid, místo stimulující smysly a chtějí zažít to nejlepší z okouzlujícího ostrova Zanzibar.

Resort je umístěn uprostřed tropické zahrady u bílé písčité pláže. The Palms nabízí řadu krásně navržených zařízení odrážející teplo a charakter místní architektury. Tešit se můžete na sofistikovaný interiér vil, noblesní restauraci The Plantation House nebo bazén z modré mozaiky. Naleznete zde také tzv. „bandas“ pokryté palmovým listím poskytující skutečně intimní soukromí přímo u pláže. V altánku jsou k dispozici denní lůžka a vyřezávaná lehátka.

Prvotřídní služby, relaxaci a uvolňující procedury si můžete dopřát ve dvou lázeňských zařízení. Vybrat si můžete The Sanctuary nebo Frangipani Spa, které se nachází v blízkosti resortu. 

Mezi další zařízení v sousedství, která můžete využívat, patří fitness centrum, tenisový kurt, centrum vodních sportů s kite surfingem, windsurfingem, plachtěním a šnorchlováním. Dostupné je i profesionální potápěčské centrum, jehož služby jsou splatné na místě.

 

Read more  Make an enquiry

Our recommendation to The Palms

V resortu The Palms Vám bude věnována ta nejosobnější pozornost. Exkluzivní resort a soukromé vilky s vlastním bazénkem představují perfektní romantické útočiště pro páry.

Pro skupiny hostů hledající naprosté soukromí nabízí hotel možnost pronájmu celého resortu. Můžete se tak těšit na "svůj vlastní resort" pouze pro Vaše exkluzivní využití, kdy jsou také vítány děti jakéhokoli věku.

V hotelu se dbá na slavností atmosféru a dress code, proto je třeba, aby si pánové na večeři oblékli dlouhé kalhoty.

 

 

 

 
Bc. Petra Melková
The last inspection
Bc. Petra Melková +420 724 065 777

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Villa

Villa

Vily Vás oslní svým sofistikovaným interiérem, jenž je proveden v odstínech kávy a smetany. Můžete zde nalézt karamelově zbarvené záclony, elegantní tmavé podlahy a dekoraci, jež je u..

Gastronomy and hotel restaurants

Dlouhodobé míchání kultur na Zanzibaru dalo vzniknout skutečně unikátní nabídce pokrmů, která odráží kouzlo arabské, indické, perské, asijské a tradiční svahiilské kuchyně. Šéfkuchař připravuje pokrmy z těch nejčerstvějších ingrediencí a odnesete si skutečně jedinečný gastronomický zážitek.

Elegantní sloupová terasa The Plantation House vede přes bar inspirovaný místním kořením přímo do starobyle noblesní jídelny. Menu ve zdejší restauraci se mění každý den a jídla jsou obohacena o exotické koření, ovoce a další ostrovní chutě. Kromě večerního baru je také k dispozici bar u hlavního bazénu.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 
Specialista na Zanzibar - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt na Zanzibaru je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování - všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Zanzibar si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.

Sami si můžete vybrat parametry Vašeho pobytu

  • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné.
  • Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
  • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 ... nocí).
  • Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin.
  • Odletět můžete každý den.
  • Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Room categories and equipment of The Palms

The Palms nabízí ubytování v sedmi vilách, jejichž rozměry dosahují velikosti přes 130 m². V každé vile je ložnice, obývací pokoj, koupelna, šatna a extra pokoj s vlastní koupelnou a velkou zařízenou terasou s výhledem na Indický oceán.

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Villa

Villa foto

Vily Vás oslní svým sofistikovaným interiérem, jenž je proveden v odstínech kávy a smetany. Můžete zde nalézt karamelově zbarvené záclony, elegantní tmavé podlahy a dekoraci, jež je unikátním snoubením koloniálního a tradičního designu. Na verandě se nachází hedvábím pokrytá postel s nebesy a vnořený bazén pro zchlazení s nekonečnými pohledy na Indický oceán. Každá vila dále disponuje následujícím vybavením: satelitní TV, DVD přehrávač, minibar, trezor, zařízení na přípravu kávy a čaje, telefon a klimatizace.

Beach

Zanzibar se vyznačuje plážemi se zářivě bílým prachovým pískem. Taková pláž se nachází i přímo u resortu The Palms. Užijte si hebkost písku, vroucí sluneční paprsky i osvěžení v tyrkysových vodách oceánu. Vzhledem k umístění hotelu na východní straně ostrova, je třeba počítat s výraznějším střídáním přilivu a odlivu. V závislosti na fázi měsíce může při odlivu voda ustoupit až o několik set metrů.

Online price and discounts of The Palms *****

Professional photo of The Palms *****

Gastronomy and hotel restaurants The Palms

Dlouhodobé míchání kultur na Zanzibaru dalo vzniknout skutečně unikátní nabídce pokrmů, která odráží kouzlo arabské, indické, perské, asijské a tradiční svahiilské kuchyně. Šéfkuchař připravuje pokrmy z těch nejčerstvějších ingrediencí a odnesete si skutečně jedinečný gastronomický zážitek.

Elegantní sloupová terasa The Plantation House vede přes bar inspirovaný místním kořením přímo do starobyle noblesní jídelny. Menu ve zdejší restauraci se mění každý den a jídla jsou obohacena o exotické koření, ovoce a další ostrovní chutě. Kromě večerního baru je také k dispozici bar u hlavního bazénu.

All Inclusive

Balíček all inclusive zahrnuje:

- snídaně, obědy, večeře, odpolední občerstvení

- minerální vodu, nealkoholické nápoje, džusy, kávu, čaj, místní víno a pivo, vybrané alkoholické nápoje

- minibar (voda, nealkoholické nápoje, pivo)

- wifi

- bazén, fitness centrum, tenisové kurty

- zapůjčení šnorchlovacího vybavení, kajaků a bot do vody.

Balíček all inclusive nezahrnuje:

- služby prádelny, pokojovou službu, telefon

- procedury a ošetření v lázních

- vodní sporty jako šnorchlovací safari, kite surfing, plachtění, windsurfing, potápění

- službu hlídání dětí

- obchod se suvenýry

- pronájem kol a ostatní exkurze.

 

Sport and wellness The Palms *****

Dovolenou na Zanzibaru si užijí všichni vyznavači aktivně strávené dovolené. Přitom nezáleží, jestli jste spíš suchozemci nebo mořeplavci. Na své si přijdou i ti, co touží po odpočinku. 

Připojte se k našim zaměstnancům a zahrajte si fotbal, volejbal, frisbee, plážový tenis, volejbal v bazéně nebo využijte fitness centrum a tenisový kurt v blízkých lázních Frangipani Spa. Pronajměte si kolo a vydejte se prozkoumat ostrov po nádherných bílých plážích východního pobřeží. 

Water Club vzdálený od resortu přibližně 300 metrů, nabízí možnost výuky kite surfingu, windsurfingu, plachtění a spoustu vybavení pro vodní sporty. Vypůjčte si kajaky, šnorchlovací vybavení a poznávejte bohatý podmořský svět.

Potápění organizuje Rising Sun Dive Center, které bylo jednám z průkopníků této aktivity na Zanzibaru. Nachází se na nedotčeném jihovýchodním pobřeží ostrova. Instruktoři s více než 19 lety zkušeností nabízí nejvyšší úroveň péče o zákazníky a to od úplných začátečníků až po pokročilé.

V resortu je dále k dispozici knihovna se vzdělávacími knihami o Zanzibaru, hosté mohou absolvovat kurz svahilštiny pod palmami nebo se naučit některý z tradičních pokrmů.

Hosté mohou využít služeb lázní Sanctuary Spa, které se nachází v těsné blízkosti oceánu a odráží místní prostředí s vůní svíček a koření. Druhou možností jsou lázně Frangipani Spa umístěné v blízkém resortu Baraza. Řada poskytovaných terapií a procedur má zmírnit negativní dopad moderního životního stylu, který sebou nese stres a vyčerpání. V lázních si mohou hosté dopřát péči o obličej, tělo, ruce i nohy. Vyzkoušet mohou thajské a balijské masáže. Nabídka zahrnuje i speciální balíček, který pečuje o tělo po dobrodružství na safari nebo kosmetické procedury.

Transfer The Palms

Transfer z letiště do hotelu trvá přibližně 50 - 60 minut v závislosti na dopravní situaci. 

Map - The Palms *****

Personal advice from DELUXEA na Zanzibar to the hotel The Palms *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the The Palms *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

 
Bc. Petra Melková
The last inspection
Bc. Petra Melková +420 724 065 777

Hotel reviews The Palms *****

Factsheet

Podobný hotel

Flight connections na Zanzibar

We traveled the world. We will give you our personal advice.