Hotel CALAHARI PLAINS CAMP ***

Botswana

Seznamte se s domorodci...

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Hotel CALAHARI PLAINS CAMP ***

Lokalita Botswana | Zobrazit mapu

Popis hotelu Hotel CALAHARI PLAINS CAMP *** Botswana

Kalahari Plains Camp se nachází v odlehlé části rozmanité a úrodné přírodní rezervace Centrální Kalahari (CKGR) a nabízí jedny z nejlepších příležitostí letního pozorování divočiny v Africe.

Rezervace Kalahari je největší rezervací v zemi a jedna z největších na světě. Je situována v centrální části Botswany a její legendou je lev s černou hřívou. Území je také jedno z nejlepších k pozorování gepardů.

Kalahari Plains Camp se pyšní vynikající polohou s výhledem na rozsáhlé území, nekonečný obzor a panensky modrou oblohu. Tvoří jej pouhých osm plátěných příbytků s možností spaní pod hvězdnou oblohou.

Hlavní část kempu se skládá ze salonku, jídelní části a bazénu s lehátky. Solární energie je zdrojem veškeré elektřiny a teplé vody v táboře. Plátěné střechy udržují ve vnitřních prostorách příjemné teploty.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Gastronomie a hotelové restaurace

Jídelna se nachází v centrální části kempu a tvoří ji dlouhý stůl, od kterého budou mít hosté výhled na okolní divokou přírodu. Vedle jídelny se nachází salonek, který je tím pravým místem k odpočinku.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Botswanu - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt na Botswaně je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

  • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné.
  • Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
  • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 … nocí).
  • Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin.
  • Odletět můžete každý den.
  • Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Botswanu si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.

Kategorie a vybavení pokojů Hotel CALAHARI PLAINS CAMP

Osm prostorných stanových příbytků se pyšní vlastní dřevěnou terasou s posezením. Ložnici vévodí velká manželská postel, ze které budete mít díky protější prosklené stěně výhled na okolní pláně. Každý stan má navíc vlastní venkovní spací část, kde budete usínat za svitu měsíce a třpytu hvězd. Koupelna obsahuje sprchový kout, oddělenou toaletu a dvě umyvadla.

K dispozici je jeden rodinný příbytek, který má o jednu ložnici navíc. Ložnice spojuje společná terasa s posezením.

Nabídka pokojů

Online cena a slevy Hotel CALAHARI PLAINS CAMP ***

Profi foto hotelu CALAHARI PLAINS CAMP ***

Gastronomie a hotelové restaurace Hotel CALAHARI PLAINS CAMP

Jídelna se nachází v centrální části kempu a tvoří ji dlouhý stůl, od kterého budou mít hosté výhled na okolní divokou přírodu. Vedle jídelny se nachází salonek, který je tím pravým místem k odpočinku.

Sport a wellness hotelu CALAHARI PLAINS CAMP ***

Díky poloze tohoto kempu mohou hosté zažít Afriku na vlastní kůži. Spát pod hvězdnou oblohou, ochutnávat tradiční jídla, na vlastní oči vidět divoká zvířata v jejich přirozeném prostředí a dokonce i nahlédnout do života místních obyvatel.

Nejoblíbenější aktivitou je bezpochyby safari. Koná se dvakrát denně nebo během celého dne. Hosté si jej užijí prostřednictvím projížďky ve vozech 4x4.

Bushman Walk je příležitostí k nahlédnutí do tradičního životního stylu původních obyvatel. Průvodci z tábora provedou hosty krátkou procházkou a poskytnou jim vhled do zvyků, oblékání a činností obyvatel buše.

Pozorování hvězd je zcela přirozenou aktivitou, neboť díky absenci četných lidských obydlí tu spatříte oblohu, o které si v Evropě můžeme nechat leda tak zdát. Kalahari je navíc známá pro svou čistou noční oblohu, kde hvězdy září skutečným světlem. Průvodce pozorování doplní výkladem o astronomii.

Mapa - Hotel CALAHARI PLAINS CAMP ***

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Botswany do hotelu Hotel CALAHARI PLAINS CAMP ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Hotel CALAHARI PLAINS CAMP ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Hotel CALAHARI PLAINS CAMP ***

Letová spojení do Botswany

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.