Naši specialisté na destinaci Botswana

Urlaub auf Botswana 2024 - schlüsselfertige Reisen

Botswana je okouzlující vnitrozemský stabilní stát nacházející se v jižní Africe, přičemž přibližně dvě třetiny jeho území leží v tropech. Tato země je známá především pro svou přírodní atraktivitu, která se opírá o velké množství chráněných území a o divoký a nedotčený život v nich. Plných 38% z celkové rozlohy Botswany zaujímají právě národní parky, přírodní rezervace a jiná chráněná území. Díky tomu mají zdejší divoká zvířata obrovskou volnost a člověk zde pocítí naprostou a úchvatnou divočinu. Botswana je jednou z mála rarit v dnešním moderním světě. Zdejší nezkrocená a nezkrotitelná příroda je opravdovým živočišným rájem plným dobrodružství, který přímo vybízí k poznávání díky možnosti autentického afrického safari.

galerie

Specialista na Botswanu - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt na Botswaně je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

  • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné.
  • Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
  • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 … nocí).
  • Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin.
  • Odletět můžete každý den.
  • Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Botswanu si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.