LUX* Grand Baie *****

Mauritius

Luxusní hotel na severním pobřeží ostrova

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
LUX* Grand Baie

Pro hotel LUX* Grand Baie není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu LUX* Grand Baie.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- EUR/osoba
Původní cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garance nejlepší ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel LUX* Grand Baie *****

Hodnocení 9.5 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Mauritius, Grand Bay (Grand Baie) | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Pláž přímo u hotelu Restaurace s výhledem na lagunu Dětský klub s bohatým programem

Popis hotelu LUX* Grand Baie ***** Mauritius

Hotel LUX* Grand Baie, se nachází na severním pobřeží Mauricia u nejvyhledávanější pláže na ostrově. Tento butikový resort nové generace snoubí nový luxus s temperamentní atmosférou života na tropickém ostrově. Resort má tři restaurace, pět barů a kavárnu. Ať už jde o jedinečnou kulinářskou scénu nebo dechberoucí zážitek ze střešní restaurace s nekonečným bazénem, lepší místo pro svou dovolenou nenajdete. 

Hotel je navržen elegantně a stylově s respektem k okolní tropické přírodě. Každé apartmá, rezidence a vila jsou dílem interiérové designérky Kelly Hoppen a jsou vyrobeny tak, aby vypadaly jako prázdninový dům a cítili jste se v nich jako doma. Vše je přesně na svém místě pro vytvoření dokonalé atmosféry. Architektura a design se spojily a vytvořily útočiště pro jednoduchý a neuspěchaný život.

Ve všech restauracích najdete lahodné a precizně zpracované a la carte menu. V Beach Rouge si vychutnáte středomořskou kuchyni, která Vás přenese na řecký ostrov nebo někam podél pobřeží Itálie. Ve střešním baru a restauraci Bisou se podávájí jídla ve stylu tapas. Ai KISU, jedna z nejlepších a výjimečných restaurací na ostrově, Vás zve na divokou kulinářskou cestu napříč Asií. Pokud si chcete i na dovolené zachovat zdravý životní styl, pak je LUX* Grand Baie to pravé místo, kam jet. Dá vám vše, co potřebujete, abyste se cítili co nejlépe. Výtečné a zdravé rostlinné menu se servíruje ve všech restauracích.

Služby hotelu: 24 hodinová pokojová služba (za poplatek), služby concierge, 24 hodinová recepce, půjčovna aut, ošetřovna, doktor v pohotovosti, služba praní a chemického čištění, hlídání dětí - od devíti měsíců a více (za poplatek), svatební služby, butik, soukromé transfery, taxislužby a galerie umění

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

LUX* Junior Suite

LUX* Junior Suite

Každý apartmán o velikosti 65 m² (včetně venkovních prostor) se nachází v přízemí, prvním a druhém patře...

Ocean Junior Suite

Ocean Junior Suite

Tato apartmá o velikosti 65 m² ve druhém patře resortu nabízejí úžasný panoramatický výhled na lagunu z vaší soukromé tropické venkovní terasy...

Family Suite **

Family Suite **

Rodinné apartmány o velikosti 130 m² byly pečlivě navrženy tak, aby předvídaly a splňovaly charakteristické požadavky rodin. V přízemí a prvním patře mají duo propojených pokojů...

Gastronomie a hotelové restaurace

LUX* Grand Baie je jednou z nejlepších destinací na ostrově. Kulinářská mekka má tři vynikající restaurace s odlišnými koncepty stravování. Resort ve všech restauracích nabízí vynalézavé a pečlivě vytvořené a la carte menu, od zeleninových menu až po restauraci na střeše a od současné asijské kuchyně po elegantní až po nenáročné stolování na pláži.

Bisou

Střešní restaurace Bisou poskytuje nejlepší místo k pozorování západu slunce. Střecha má rozlohu 1 190 m² a je vybavena nekonečným bazénem, restaurací a barem zasazenými mezi stromy a rostlinami. Čeká zde na Vás neuvěřitelný výhled na legendární lagunu Grand Baie. Odpočívat můžete v altáncích umístěných přímo u bazénu. Vychutnejte si aperitiv při západu slunce a lahodnou kuchyni ve stylu tapas, mixu jihoamerické a evropské kuchyně nebo vegetariánské a veganské možnosti.

Otevřeno pouze pro dospělé hotelové hosty od 7:00 do 18:00
Snídaně: 08:00 - 10:30, Obědy 12:00 - 15:00, lehké obědy 15:00 - 17:00, večeře 18:30 - 22:30
Bisou Bar: 07:00 - 23:00

Ai KISU

Ai KISU, je jedna z nejžhavějších restaurací na ostrově s báječnou asijskou kuchyní. V otevřené kuchyni můžete sledovat působivou metodou Warayaki vaření na slámě. Stěny restaurace zdobí moderní japonské umění, kuchaři v otevřené kuchyni připravují delikátní pokrmy inspirované kuchyněmi Asie a eklektická jídla se podávají spolu s vynikajícími koktejly. Sommelier Soya Sauce vám naservíruje unikátní řadu sójových omáček. Další dominantou restaurace jsou úžasné výhledy na jezírko v úrovni Ai KISU.
Dress code: pánové musejí mít dlouhé kalhoty a plné boty. Žabky nejsou dovoleny.

Otevřeno pouze na večeře: úterý až neděle (v pondělí zavřeno) 18:30 - 20:30 pro rodiny, 20:30 - 23:30 pro dospělé a děti nad 8 let

Ai KISU Bar: 18:30 - 22:30

Beach Rouge

Beach Rouge je kombinací plážového klubu a restaurace. Restaurace a bar fungují ve dne i v noci. A la carte snídaně jsou stejně kreativní a chutné. Obědy jsou dlouhé a klidné a sbližují lidi nad středomořskou kuchyní. Restaurace nabízí také veganské a vegetariánské možnosti. Když slunce zapadne pod obzor, celá Beach Rouge se rozzáří do elektrizujícího červeného odstínu. Za příjemného osvětlení si můžete vychutnat aperitiv ve dvou barech, slavnostní večeři na pláži nebo si zatančit v rytmu místního DJee. Na okamžik se přenesete na bohémskou Ibizu nebo na křišťálově čisté pobřeží Mykonosu.

Otevřeno denně: snídaně 07:00 - 10:30, obědy 12:00 - 15:30, pozdní obědy 15:30 - 19:00, večeře 19:00 - 22:30

Beach Rouge Bar: 07:00 - 00:00
Wet Bar: 10:30 - 18:30
Deck Bar: 10:30 - 18:30

Maison LUX* 

Tato nádherná, moderní kavárna a bar jsou zařízené v milánském stylu. Během dne si můžete vychutnat vysoce kvalitní ranní kávu a jemné pečivo, odpolední čaj nebo aperitiv. Když se setmí, barman vystřídá baristu, který Vám připraví oblíbený nápoj spolu s lehkým občestvením. Po večeři si ještě dopřejte sklenku absinthu, digestivu nebo likérů.

Otevřeno denně: snídaně 07:00 - 10:30
Denní zážitek: 10:30 - 16:00
La Merenda: 16:00 – 18:00
Aperitivo: 18:00 - 20:00
Digestive & Pastry Bar: 20:00 - 23:00

Maison LUX* Bar: 20:00 - 23:00

Club Ai KISU

Club Ai KISU je prvním nočním klubem na Mauriciu, který kombinuje luxus soukromého klubu pro členy s luxusem rezidentů resortu a je hostitelem nového elitního, velmi módního konceptu. DJové hrají chytlavé melodie, hudebníci sem přijíždějící nahrát svůj vinyl, drinky vytvořené mixology a atmosféra odpovídají těmto příležitostem.
K dispozici: možnost zarezervovnání klubu pro akce během týdne, polosoukromé salonky s osobní obsluhou, barem a tanečním parketem

Otevřeno ve středu, v pátek a v sobotu, pouze dospělí (18+)
Ai KISU Club Bar: 22:00 – 02:00

ICI 

Inovace se spojuje s řemeslnou dovedností ve zmrzlinovém baru ICI, kde se do popředí dostává zákulisí výroby zmrzliny. Výsledkem jsou čerstvě vyrobené gelato, zmrzlina, sorbet a jedinečné příchutě, to vše přímo před vašima očima. Malé dávky kreativních příchutí se mění nejen denně, ale i v průběhu dne.

Otevřeno: 11:00 – 18:00

COCOONS

Seven Cocoons je exkluzivní soukromá restaurace vedle pláže. Můžete zde stolovat pod širým nebem a přitom se kochat nádherným výhledem na modrou lagunu v naprostém soukromí. Každý kokon je prostorný a ideální pro snídani, speciální brunch, obědy a večeře.

The Food Lab

V teple hlavní kuchyně – laboratoř, kde kuchaři připravují jídla podle techniky, sezónnosti a trendů. K dispozici je knihovna s těžko dostupnými přísadami. Pár šťastlivců bude mít možnost ochutnat připravovaná jídla ještě předtím, než se dostanou na menu, povečeřet s šéfkuchařem a užít si ochutnávku vín nebo kurz vaření.

Keen on Green

Pokud jste vegetariáni nebo vegani, jistě oceníte rostlinné pokrmy, které jsou v menu označené zeleně a můžete je najít ve všech hotelových restauracích.

 

Poznámka: V balíčku polopenze je zahrnuto: Beach Rouge - výběrové a la carte menu, Bisou - všechny položky v nabídce, Ai KISU - rezidentní hosté s polopenzí, plnou penzí a all inclusive mají nárok na kredit 2 400 Mur na osobu.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Kategorie a vybavení pokojů LUX* Grand Baie

Resort LUX* Grand Baie nabízí pět typů ubytování: Junior Suite, Pool Residence, Pool Penthouse, Pool Villa a Grand Beach Pool Villa.

Vybavení všech typů ubytování zahrnuje: zařízený balkon nebo terasu, šatnu, samostatnou vanu, chromoterapeutickou sprchu, samostatné toalety, inteligentní ovládání místnosti, automatické žaluzie a závěsy, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávovar, vysokorychlostní Wi-Fi, LED TV a USB nabíjecí porty.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

LUX* Junior Suite

LUX* Junior Suite foto

Každý apartmán o velikosti 65 m² (včetně venkovních prostor) se nachází v přízemí, prvním a druhém patře. Postel velikosti King a luxusní povlečení Vám zajistí ten nejlepší spánek. Tropická venkovní terasa nabízí okouzlující výhled. Max. kapacita: 2 dospělí + 1 kojenec (v dětské postýlce) nebo 2 dospělí + 1 dítě nebo 1 dospělý + 1 dospívající + 1 kojenec nebo 1 dospělý + 1 dítě + 1 kojenec.

Ocean Junior Suite

Ocean Junior Suite foto

Tato apartmá o velikosti 65 m² ve druhém patře resortu nabízejí úžasný panoramatický výhled na lagunu z vaší soukromé tropické venkovní terasy. Modernistická apartmá se mohou pochlubit stylovými dlaždicemi, samostatnou vanou a také high-tech prvky s funkcemi chytrého ovládání pokoje, které vám poskytnou plnou kontrolu nad atmosférou místnosti. Ideální místo k odpočinku a načerpání sil. Max. kapacita: 2 dospělí + 1 dítě/kojenec nebo 1 dospělý + 1 dospívající + 1 kojenec nebo 1 dospělý + 1 dítě + 1 kojenec.

Family Suite **

Family Suite ** foto

Rodinné apartmány o velikosti 130 m² byly pečlivě navrženy tak, aby předvídaly a splňovaly charakteristické požadavky rodin. V přízemí a prvním patře mají duo propojených pokojů. Pro větší pohodlí mají dvě koupelny a dva minibary. O zábavu pro nejmenší se postará duální 55” LED TV s výběrem kanálů vhodných pro děti. Užijte si tropické klima na dvou útulných terasách. Max. kapacita: 4 dospělí + 2 děti nebo 3 dospělí + 1 dospívající + 1 dítě nebo 2 dospělí + 4 děti nebo 2 dospělí + 1 dospívající + 3 děti nebo 2 dospělí + 2 dospívající + 2 dětí/kojenci.

Lux* Pool Residence

Lux* Pool Residence foto

Pro rodiny jsou k dispozici přenádherné rezidence se dvěma ložnicemi, které se nacházejí v prvním, druhém a třetím patře v oblasti za resortem přes silnici (snadno dostupné přes lávku). Každá rezidence o rozloze 180 m² (včetně venkovních prostor) je chytře navržena tak, abyste se v nich cítili jako doma. Mají obývací a jídelní prostor, soukromý vyhřívaný bazén a širokou terasu, která je ideální pro pořádání večírku. Součástí vybavení je také nastavitelné náladové osvětlení. Max. kapacita: 4 dospělí + 2 dospívající nebo 2 děti nebo 2 kojenci nebo 3 dospělí + 3 dospívající nebo 3 děti nebo 3 kojenci.

LUX* Pool Penthouse

LUX* Pool Penthouse foto

Tyto penthousy jsou doslova korunovačním klenotem. Nabízejí služby komorníka, moderní vybavení, tři ložnice s vlastní koupelnou, kuchyň, nastavitelné náladové osvětlení, jídelnu a obývací prostor. Nacházejí se ve třetím patře. Jsou ideální pro rodiny nebo přátele, kteří cestují společně. Mají obrovskou terasu sousedící se soukromým vyhřívaným bazénem s lehátky a grilem. Tento penthouse o rozloze 325 m² (včetně venkovních prostor) se nachází za resortem přes silnici a je přístupný přes lávku. Max. kapacita: 6 dospělých + 2 dospívající nebo 2 děti nebo 2 kojenci nebo 4 dospělí + 4 dospívající nebo 4 děti nebo 4 kojenci.

LUX* Pool Villa

LUX* Pool Villa foto

Vily jsou ukryté v tropických zahradách a na nejkrásnější pláži severního pobřeží. Každá vila o rozloze 240 m² (včetně venkovních prostor) se rozkládá na dvou podlažích v tropických zahradách a na pláži. Nabízí služby komorníka, dvě ložnice, nastavitelné náladové osvětlení, samostatný vyhřívaný bazén, gril, terasu na opalování, altán, obývací a jídelní kout. Jinými slovy, vše, co potřebujete pro Vaši nejlepší dovolenou vůbec. Max. kapacita: 4 dospělí + 2 dospívající nebo 2 děti nebo 2 kojenci nebo 3 dospělí + 3 dospívající nebo 3 děti nebo 3 kojenci.

LUX* Grand Beach Pool Villa

LUX* Grand Beach Pool Villa foto

Dokonale navržená vila se třemi en-suite ložnicemi se nachází přímo na nejkrásnější pláži s výhledem na nádhernou lagunu. Vila s více než 620 m² (včetně venkovních prostor) má kuchyň, jídelnu a obývací prostor, vyhřívaný bazén, venkovní tropickou sprchu, sluneční terasu, altán a gril, nastavitelné náladové osvětlení, soukromého komorníka a vlastního kuchaře. Není lepší místo na ostrově, kde si užívat báječnou dovolenou. Max. kapacita: 6 dospělých + 2 dospívající nebo 2 děti nebo 2 kojenci nebo 4 dospělí + 4 dospívající nebo 4 děti nebo 4 kojenci.

Pláž a moře

Pláž LUX* Grand Baie není třeba představovat. Vyhledávaná a chráněná písečná pláž lemovaná palmami ustupuje ohromující laguně. Je ideální ke koupání po celý rok. Není divu, že Beach Rouge, restaurace a plážový klub, se nachází právě na této pláži.

Online cena a slevy LUX* Grand Baie *****

Profi foto hotelu LUX* Grand Baie *****

Naše foto hotelu LUX* Grand Baie *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace LUX* Grand Baie

LUX* Grand Baie je jednou z nejlepších destinací na ostrově. Kulinářská mekka má tři vynikající restaurace s odlišnými koncepty stravování. Resort ve všech restauracích nabízí vynalézavé a pečlivě vytvořené a la carte menu, od zeleninových menu až po restauraci na střeše a od současné asijské kuchyně po elegantní až po nenáročné stolování na pláži.

Bisou

Střešní restaurace Bisou poskytuje nejlepší místo k pozorování západu slunce. Střecha má rozlohu 1 190 m² a je vybavena nekonečným bazénem, restaurací a barem zasazenými mezi stromy a rostlinami. Čeká zde na Vás neuvěřitelný výhled na legendární lagunu Grand Baie. Odpočívat můžete v altáncích umístěných přímo u bazénu. Vychutnejte si aperitiv při západu slunce a lahodnou kuchyni ve stylu tapas, mixu jihoamerické a evropské kuchyně nebo vegetariánské a veganské možnosti.

Otevřeno pouze pro dospělé hotelové hosty od 7:00 do 18:00
Snídaně: 08:00 - 10:30, Obědy 12:00 - 15:00, lehké obědy 15:00 - 17:00, večeře 18:30 - 22:30
Bisou Bar: 07:00 - 23:00

Ai KISU

Ai KISU, je jedna z nejžhavějších restaurací na ostrově s báječnou asijskou kuchyní. V otevřené kuchyni můžete sledovat působivou metodou Warayaki vaření na slámě. Stěny restaurace zdobí moderní japonské umění, kuchaři v otevřené kuchyni připravují delikátní pokrmy inspirované kuchyněmi Asie a eklektická jídla se podávají spolu s vynikajícími koktejly. Sommelier Soya Sauce vám naservíruje unikátní řadu sójových omáček. Další dominantou restaurace jsou úžasné výhledy na jezírko v úrovni Ai KISU.
Dress code: pánové musejí mít dlouhé kalhoty a plné boty. Žabky nejsou dovoleny.

Otevřeno pouze na večeře: úterý až neděle (v pondělí zavřeno) 18:30 - 20:30 pro rodiny, 20:30 - 23:30 pro dospělé a děti nad 8 let

Ai KISU Bar: 18:30 - 22:30

Beach Rouge

Beach Rouge je kombinací plážového klubu a restaurace. Restaurace a bar fungují ve dne i v noci. A la carte snídaně jsou stejně kreativní a chutné. Obědy jsou dlouhé a klidné a sbližují lidi nad středomořskou kuchyní. Restaurace nabízí také veganské a vegetariánské možnosti. Když slunce zapadne pod obzor, celá Beach Rouge se rozzáří do elektrizujícího červeného odstínu. Za příjemného osvětlení si můžete vychutnat aperitiv ve dvou barech, slavnostní večeři na pláži nebo si zatančit v rytmu místního DJee. Na okamžik se přenesete na bohémskou Ibizu nebo na křišťálově čisté pobřeží Mykonosu.

Otevřeno denně: snídaně 07:00 - 10:30, obědy 12:00 - 15:30, pozdní obědy 15:30 - 19:00, večeře 19:00 - 22:30

Beach Rouge Bar: 07:00 - 00:00
Wet Bar: 10:30 - 18:30
Deck Bar: 10:30 - 18:30

Maison LUX* 

Tato nádherná, moderní kavárna a bar jsou zařízené v milánském stylu. Během dne si můžete vychutnat vysoce kvalitní ranní kávu a jemné pečivo, odpolední čaj nebo aperitiv. Když se setmí, barman vystřídá baristu, který Vám připraví oblíbený nápoj spolu s lehkým občestvením. Po večeři si ještě dopřejte sklenku absinthu, digestivu nebo likérů.

Otevřeno denně: snídaně 07:00 - 10:30
Denní zážitek: 10:30 - 16:00
La Merenda: 16:00 – 18:00
Aperitivo: 18:00 - 20:00
Digestive & Pastry Bar: 20:00 - 23:00

Maison LUX* Bar: 20:00 - 23:00

Club Ai KISU

Club Ai KISU je prvním nočním klubem na Mauriciu, který kombinuje luxus soukromého klubu pro členy s luxusem rezidentů resortu a je hostitelem nového elitního, velmi módního konceptu. DJové hrají chytlavé melodie, hudebníci sem přijíždějící nahrát svůj vinyl, drinky vytvořené mixology a atmosféra odpovídají těmto příležitostem.
K dispozici: možnost zarezervovnání klubu pro akce během týdne, polosoukromé salonky s osobní obsluhou, barem a tanečním parketem

Otevřeno ve středu, v pátek a v sobotu, pouze dospělí (18+)
Ai KISU Club Bar: 22:00 – 02:00

ICI 

Inovace se spojuje s řemeslnou dovedností ve zmrzlinovém baru ICI, kde se do popředí dostává zákulisí výroby zmrzliny. Výsledkem jsou čerstvě vyrobené gelato, zmrzlina, sorbet a jedinečné příchutě, to vše přímo před vašima očima. Malé dávky kreativních příchutí se mění nejen denně, ale i v průběhu dne.

Otevřeno: 11:00 – 18:00

COCOONS

Seven Cocoons je exkluzivní soukromá restaurace vedle pláže. Můžete zde stolovat pod širým nebem a přitom se kochat nádherným výhledem na modrou lagunu v naprostém soukromí. Každý kokon je prostorný a ideální pro snídani, speciální brunch, obědy a večeře.

The Food Lab

V teple hlavní kuchyně – laboratoř, kde kuchaři připravují jídla podle techniky, sezónnosti a trendů. K dispozici je knihovna s těžko dostupnými přísadami. Pár šťastlivců bude mít možnost ochutnat připravovaná jídla ještě předtím, než se dostanou na menu, povečeřet s šéfkuchařem a užít si ochutnávku vín nebo kurz vaření.

Keen on Green

Pokud jste vegetariáni nebo vegani, jistě oceníte rostlinné pokrmy, které jsou v menu označené zeleně a můžete je najít ve všech hotelových restauracích.

 

Poznámka: V balíčku polopenze je zahrnuto: Beach Rouge - výběrové a la carte menu, Bisou - všechny položky v nabídce, Ai KISU - rezidentní hosté s polopenzí, plnou penzí a all inclusive mají nárok na kredit 2 400 Mur na osobu.

Aktivity

Vodní aktivity

Zdarma:

 • windsurfing
 • plachetní čluny
 • katamarány
 • stand-up paddle
 • paddleboarding
 • kajaky
 • šlapadla
 • šnorchlování
 • plavba lodí se skleněným dnem
 • vodní lyžování

 

Za příplatek:

 • plavba lodí po severních ostrovech
 • výlet lodí na ostrov Bernache
 • výlet za delfíny na západním pobřeží
 • želví exkurze
 • výlet na motorovém člunu
 • sportovní rybaření
 • soukromá lekce vodního lyžování

Sport a wellness hotelu LUX* Grand Baie *****

SPORT

Muscle up on the roof
Fitness zóna na střeše o rozloze 350 m² je postavena pro venkovní cvičení, maximální výkon a regeneraci. V krásně navrženém studiu Niyama najdete skupinové cyklistické studio, běžecké dráhy a „MyBeast“ zařízení s 12 stanicemi.

Služby: vůbec první plnohodnotný venkovní střešní wellness zážitek v Indickém oceánu, soukromé a malé skupinové sezení (posilování, kondice, HIIT, box), firemní týmové akce, běžecké workshopy, 350 m² všestranného tréninkového prostoru se dvěma 30m běžeckými dráhami olympijského standardu a funkčním fitness rámem MyBeast s 12 cvičebními stanicemi

Otevřeno: 06:00-09:00 a 16:00-19:00

Fitness Centrum:
Wellness salonek a džusový bar pro rehydrataci a dobití energie, plně vybaveno řadou Technogym Excite Live Cardio a funkční fitness Outrace Cube, šest kardio způsobů pro všechny potřeby a schopnosti (Top Excite, The Climb, Technogym’s Run, Skillrun, Skillrow, Synchro, Top Excite a Watt Bike pro skutečný pocit z jízdy), široká nabídka týdenních wellness lekcí (od 25 let) pro malé i velké skupiny (5-25 hostů) a osobní trénink, městské fitness zátiší


Další služby: virtuální cyklistika, pilates, jóga, air jóga

 

WELLNESS

Dlouhá perličková koupel, soukromá lekce pilates, manikúra, nový účes, sprint po 30metrové běžecké dráze olympijského standardu na střeše, plážová jóga při východu slunce, to vše na Vás čeká v tomto dokonalém resortu. Péče a čas věnované sobě jsou tajemstvím zdravého života. A kdy jindy toto zažít než na dovolené.


LUX* Me Spa
Lázně používají špičkovou technologii a starodávnou moudrost, pro vytvoření lázeňského ekosystému, kde se budete cítit naprosto blaženě. Vyberte si z mnoha nabízených služeb a vydejte se na celoživotní cestu zdraví.


Služby: lázeňská recepce, obchůdek a šatny, The Reverence Studio by Bastien Gonzalez, „The Foot Virtuoso“ - pedikúra, kadeřnictví a holičství LUX* Me od OWay, svatební studio, 6 léčebných místností s High-tech vybavením (lůžka s naklápěcím systémem pro lepší vyrovnání páteře, komfort sinusového tlaku; specializovaná lůžka pro thajské a akupresurní terapie), 2 dvoulůžkové spa-suity (speciální postel s vyhřívanou vodní matrací a kulovitým křemičitým pískem; zážitková sprcha), venkovní relaxační bazén a zahrada, vodní cesta pro oživení chodidel (DIY reflexologie chodidel), turecký hammam s vyhřívaným bazénem, tedové kameny a vyhřívané lavice, multisenzorická vodní cesta (déšť, mlha, boční trysky, vodopád, vědro), kneippova chůze (teplé a studené terapeutické koupele nohou), Aromaterapeutická pára a sauna, Laconium (nízká teplota, suchá potní místnost), sprcha se zvukovými efekty deště, salonek pro hlubokou relaxaci

Otevřeno: 09:00 – 21:00, dostupné od 16 let.

Děti v hotelu LUX* Grand Baie *****

Dětský klub PLAY

poskytuje vědomé a moderní zážitky. O děti se starají odborníci, kteří děti zabaví aktivitami přizpůsobenými jejich věku, které podporují individualitu, sebeobjevování a rozvoj.

Služby: velký vnitřní prostor s uměním a řemesly, knihovnou, koutkem pro batolata a minikuchyňkou, venkovní prostor se zeleninovou zahradou a trávníkem pro volnou hru a přirozené hry přizpůsobené věku, dětský bazén sousedící s hlavním bazénem, týdenní program pro 3 věkové skupiny, točící se kolem pěti pilířů: dobré jídlo, pohyb, péče, pocity a tvoření (zahradnický projekt Little Green Fingers, slepé testování chuti, cesta od obilí k chlebu, zmrzlinová laboratoř, plavecká škola, junior jóga, vyprávění příběhů, talentová show, botanické umění...)

Otevřeno: 09:00 – 21:00, vhodné pro děti od 3-11 let

Studio 17

Ať už se jedná o staré arkádové hry, herní stanice PS5, DJ deck nebo skvělé venkovní prostředí, teenageři se nudit nebudou.

Služby: chill-out zóna pro dospívající, herní stanice PS5, DJ deck, stanice PhotoFanatics, fotobudka, exkluzivní filmový modul pro dospívající, vodní sporty

Otevřeno: 09:00 – 21:00, o víkendu: 11:00 – 22:00, pro věkovou skupinu od 12-17 let

Doprava do hotelu LUX* Grand Baie

Resort LUX* Grand Baie je od mezinárodního letiště Sir Seewoosagur Ramgoolam vzdálen asi 70 km a 1 hodinu 15 minut jízdy autem. K dispozici je soukromý transfer a taxi služby.

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - LUX* Grand Baie *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Urlaub auf Mauritius do hotelu LUX* Grand Baie *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem LUX* Grand Baie *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2023
Katarina Hutníková
Poslední inspekce hotelu
Katarina Hutníková +421 948 759 074

Recenze hotelu LUX* Grand Baie *****

Factsheet

Letová spojení Urlaub auf Mauritius

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.