D-Resort Šibenik ****

Croatia

Kouzelná dovolená v nejstarším chorvatském městě

Hotel D-Resort Šibenik ****

Location Croatia, Dalmatia, Šibenik | Show map
Meal Breakfast | More about gastronomy
Specialist tips Pokoje s krásným výhledem Pravá chorvatská kuchyně Kousek od překrásných národních parků

Description of D-Resort Šibenik **** Croatia

Díky hotelu D-Resort Šibenik prožijete opravdu stylovou dovolenou v designovém prostředí, které perfektně zapadá do krajiny střední Dalmácie. Jedná se o výjimečné a kouzelné spojení starého světa a moderní elegance. Hotel se nachází u cenami ověnčeného přístavu pro superjachty D-Marin Mandalina, a pyšní se úžasným výhledem na historické centrum města Šibenik, které je nejstarším, čistě chorvatským městem s bohatou historií čítající 950 let. 

Jen třicetiminutová jízda autem vás dělí od překrásných národních parků a po necelé hodině cesty se dostanete k městům Split a Zadar, ve kterých se nachází mezinárodní letiště. Pokud se chystáte probádat skrytá tajemství Chorvatska, tak pro tuto výpravu budete těžko hledat lepší místo, než právě Šibenik.

Hotel D-Resort Šibenik nabízí kombinaci unikátních služeb a rodinnou atmosféru, díky čemuž se tu budete cítit jako doma.

Ocenění

„The Design Award“ – ocenění za jedinečně zdobený interiér, které hotel obdržel v roce 2016 od prestižního designového časopisu z Anglie.

„International Hotel and Property Award“ – ocenění udělované Meetings Star Slovenia, které hotel obdržel za kvalitní nabídku prostor pro pořádání rozmanitých akcí.

Město

Město Šibenik se stále více těší popularitě u turistů, a to především díky bohatému historickému dědictví, chutné kuchyni, rozmanitým společenským akcím, klubům a opravdu unikátní přírodě.

Charakteristické rysy města Šibenik

Město je domovem celé řady excelentních restaurací, které nabízí tradiční místní i mezinárodní pokrmy. Vybírat budete mezi autentickými restauracemi, jež jsou známé také jako „konoba“, vinnými sklípky a luxusními restauracemi s nabídkou plnou mezinárodních pokrmů. 

Každým rokem je město Šibenik hostem rozmanitých národních i mezinárodních akcí, které se zaměřují například na kulturu či hudbu. Tyto akce se konají v historickém centru města (v okolí známých hradů).

Read more  Make an enquiry

Room types

Superior Double Marina View Room

Superior Double Marina View Room

Pokoje Superior Double Marina View Room o rozloze 29 až 35 m2 s výhledem na přístav je ideálním řešením pro dva až tři hosty...

Superior Double Sea View Room

Superior Double Sea View Room

V pokoji Superior Double Sea View Room o rozloze 29 až 35 m2 se můžete oproti Superior Double Marina View Room těšit zejména na výhled na moře...

Deluxe Suite

Deluxe Suite

Suity Deluxe o úctyhodné rozloze 61 m2 se pyšní oddělenou ložnicí s postelí o velikosti king, obývacím pokojem a balkónem s krásným výhledem na Jaderské moře a historické centrum měs..

Executive Suite

Executive Suite

Suity Executive o rozloze 120 m2 se pyšní odděleným obývacím pokojem, jídelnou a dvěma ložnicemi, v nichž najdete postele o velikosti King...

Gastronomy and hotel restaurants

Pochutnejte si na výtečných pokrmech z širokého repertoáru zdejších kuchařů. V nabídce najdete mezinárodní a středomořské speciality připravené z čerstvých ingrediencí. Místní restaurace nabízí stolování formou á la carte, ovšem k dispozici vám bude také svačinové menu v restauraci Yacht Club.

Těšit se můžete také na čtyři dobře umístěné bary, které si pro vás připravily rozmanité a líbezné prostředí, v němž vás budou čekat například živé vystoupení umělců. Bary Hotel Lobby Bar, Art Bar, Pool Bar a Peninsula Grill and Bar jsou ideálním místem pro krátký odpočinek ve dne, či příjemné strávení celého večera s drinkem v ruce.

Yacht Club Restaurant

Restaurace Yacht Club se nachází u bazénu a v její nabídce najdete zdravou stravu i osvěžující koktejly, které vám dodají energii. Zdejší stolování si můžete užít s výhledem na přístav D-Marin Mandalina.

Pool Bar

Bazénový bar se nachází hned vedle hlavního bazénu. Servírují se zde vybrané drinky a svačinové menu od 9:00 do 19:00. Pro doplnění energie si můžete objednat například čerstvě vymačkané džusy, které perfektně nahradí energii spálenou při dovádění na slunci či ve vodě.

Lobby Bar

Bar Lobby se nachází u vchodu do hotelu a je příjemným místem k odpočinku společně s osvěžujícím nápojem v ruce. Lobby Bar se pyšní terasou s překrásným výhledem na okolí, které si můžete dosyta užít v soukromí či ve společnosti vašich přátel a rodiny.

Peninsula Grill and Bar

Restaurace a bar Peninsula se nachází na vrcholu poloostrova Mandalina, který se rozprostírá přímo před hotelem a pyšní se výhledem na historické centrum města Šibenik. V blízkosti najdete také bazén obklopený trávníkem, který je vhodný pro odpolední relaxaci.

Room categories and equipment of D-Resort Šibenik

V hotelu D-Resort Šibenik najdete celkem 63 luxusních pokojů, které byly navrženy tak, aby svým hostům poskytly veškeré pohodlí a vybavení, které by na své dovolené mohli potřebovat.

Užijte si krásný výhled na Jaderské moře a město Šibenik z pěti exkluzivních suit Deluxe Sea View a z prvotřídní suity Executive Sea View.

 

Room types

Superior Double Marina View Room

Superior Double Marina View Room foto

Pokoje Superior Double Marina View Room o rozloze 29 až 35 m2 s výhledem na přístav je ideálním řešením pro dva až tři hosty. Těšit se můžete na inteligentní ovládání místnosti, výběr mezi manželskou postelí a dvěma jednolůžky, balkón, klimatizaci/topení, zvukotěsná francouzská okna, dřevěné podlahy, bezpečnostní trezor, pokojovou službu dvakrát denně, minibar a stolování v pokoji. Pokoj se také pyšní koupelnou, v níž najdete buď dešťovou sprchu nebo vanu, podsvícené zrcadlo vhodné pro aplikaci make-upu, exkluzivní koupelnové přípravky, fén, župany a pantofle. K dispozici vám bude také telefon s přímým vytáčením, internetové připojení přes Wi-Fi a LED televize s nabídkou mezinárodních programů.

Superior Double Sea View Room

Superior Double Sea View Room foto

V pokoji Superior Double Sea View Room o rozloze 29 až 35 m2 se můžete oproti Superior Double Marina View Room těšit zejména na výhled na moře.

Deluxe Suite

Deluxe Suite

Suity Deluxe o úctyhodné rozloze 61 m2 se pyšní oddělenou ložnicí s postelí o velikosti king, obývacím pokojem a balkónem s krásným výhledem na Jaderské moře a historické centrum města Šibenik. V pokoji se můžete těšit na klimatizaci, zvukotěsná francouzská okna, dřevěné podlahy, pracovní stůl, bezpečnostní trezor, pokojovou službu dvakrát denně, minibar, stolování v suitě a zařízení pro přípravu kávy. K dispozici vám bude také koupelna s oddělenou vanou, dešťovou sprchou, podsvíceným zrcadlem vhodným pro aplikaci make-upu, exkluzivní koupelnové přípravky, fén, župany, pantofle a samostatná toaleta. Můžete využívat rovněž telefon s přímým vytáčením, přístup na internet prostřednictvím Wi-Fi a LED televizi s mezinárodními programy. Tyto suity jsou vhodné minimálně pro dva hosty, ovšem jejich maximální kapacita jsou tři osoby.

Executive Suite

Executive Suite

Suity Executive o rozloze 120 m2 se pyšní odděleným obývacím pokojem, jídelnou a dvěma ložnicemi, v nichž najdete postele o velikosti King. Suity jsou vybaveny klimatizací/topením, prostorným balkónem, zvukotěsnými francouzskými okny, dřevěnými podlahami, pracovním stolem, bezpečnostním trezorem, pokojovou službou dvakrát denně, stolováním v suitě a kávovarem. Můžete se těšit na francouzská okna a balkón, ze kterého budete mít krásný výhled na třpytivé Jaderské moře a historické centrum města Šibenik. Suita Executive nabízí hned dvě koupelny s oddělenou vanou, prostory se sprchou, podsvíceným zrcadlem vhodným pro aplikaci make-upu, exkluzivní koupelnové doplňky, fén, stolek pro make-up, župany a pantofle. O zábavu a spojení se světem se postará telefon s přímým vytáčením, bezdrátový internet a LED televize s mezinárodními televizními programy.

Exclusive Villa

Exclusive Villa foto

Vyberte si prvotřídní vily Exclusive o rozloze 150 m2, které se pyšní soukromou zahradou o velikosti 30 m2, privátním vyhřívaným bazénem a parkovištěm. Maximální kapacita vil jsou čtyři osoby. Ve vile najdete dvě prostorné ložnice, z nichž jedna je vybavena postelí o velikosti King a druhá dvěma jednolůžky, oddělený obývací pokoj, jídelnu se stolem pro šest osob, plně vybavenou kuchyni, privátní koupelnu, soukromou terasu se stolem pro šest osob, čtyřmi opalovacími lehátky a dvěma slunečníky a oddělenými prostory se dvěma jednolůžky a kuchyní pro personál. V rámci vybavení se pak můžete těšit na klimatizaci, zvukotěsná francouzská okna, luxusní italský nábytek, dekorace, pracovní stůl, toaletu pro hosty a bezpečnostní trezor. K dispozici vám budou také exkluzivní služby, jejichž výčet čítá pokojovou službu dvakrát denně, stolování přímo ve vile, kávovar, denně kontinentální snídani na požádání a prioritní rezervace pro á la carte restaurace. Koupelny ve vilách se pyšní oddělenou vanou a dešťovou sprchou, podsvíceným zrcadlem vhodným pro aplikaci make-upu, exkluzivními koupelnovými doplňky, fénem, stolkem pro make-up, županem a pantofli. O zábavu se pak postarají LED televize nacházející se v každém pokoji, zatímco spojení s celým světem zajistí bezdrátový internet a telefon s přímým vytáčením.

Online price and discounts of D-Resort Šibenik ****

Professional photo of D-Resort Šibenik ****

Video

Gastronomy and hotel restaurants D-Resort Šibenik

Pochutnejte si na výtečných pokrmech z širokého repertoáru zdejších kuchařů. V nabídce najdete mezinárodní a středomořské speciality připravené z čerstvých ingrediencí. Místní restaurace nabízí stolování formou á la carte, ovšem k dispozici vám bude také svačinové menu v restauraci Yacht Club.

Těšit se můžete také na čtyři dobře umístěné bary, které si pro vás připravily rozmanité a líbezné prostředí, v němž vás budou čekat například živé vystoupení umělců. Bary Hotel Lobby Bar, Art Bar, Pool Bar a Peninsula Grill and Bar jsou ideálním místem pro krátký odpočinek ve dne, či příjemné strávení celého večera s drinkem v ruce.

Yacht Club Restaurant

Restaurace Yacht Club se nachází u bazénu a v její nabídce najdete zdravou stravu i osvěžující koktejly, které vám dodají energii. Zdejší stolování si můžete užít s výhledem na přístav D-Marin Mandalina.

Pool Bar

Bazénový bar se nachází hned vedle hlavního bazénu. Servírují se zde vybrané drinky a svačinové menu od 9:00 do 19:00. Pro doplnění energie si můžete objednat například čerstvě vymačkané džusy, které perfektně nahradí energii spálenou při dovádění na slunci či ve vodě.

Lobby Bar

Bar Lobby se nachází u vchodu do hotelu a je příjemným místem k odpočinku společně s osvěžujícím nápojem v ruce. Lobby Bar se pyšní terasou s překrásným výhledem na okolí, které si můžete dosyta užít v soukromí či ve společnosti vašich přátel a rodiny.

Peninsula Grill and Bar

Restaurace a bar Peninsula se nachází na vrcholu poloostrova Mandalina, který se rozprostírá přímo před hotelem a pyšní se výhledem na historické centrum města Šibenik. V blízkosti najdete také bazén obklopený trávníkem, který je vhodný pro odpolední relaxaci.

Activity

Bazény

Při vašem pobytu v hotelu D-Resort Šibenik vám bude k dispozici bazén s nekonečným okrajem o velikosti 220 m2, který kromě možnosti plavání nabízí také výhled na přístav, a přímořský bazén nacházející se u restaurace a baru Peninsula. 

Vaše děti se pak mohou těšit na dětský bazének, do kterého je možné zapůjčit plovoucí vesty, nafukovací rukávky pro děti a batolata, plováky a žížaly.

Sporty

Vedle programů nabízených posilovnou D-Gym, budete mít možnost běhat na běžeckém oválu, hrát stolní tenis či zkusit unikátní sport speedminton. Vyzkoušet si můžete také rozmanité vodní sporty a potápění, díky kterému poznáte krásy Jaderského moře.

Jachting

Cenami ověnčený přístav se nachází jen pár kroků od hotelu D-Resort Šibenik a můžete se v něm těšit na rozmanité dobrodružné expedice, díky nimž budete mít možnost prozkoumat skryté zátoky, překrásné ostrovy a národní park Kornati. V případě zájmu si můžete půjčit také soukromý motorový člun či plachetnici.

Nakupování

V resortu najdete hotelový butik, ve kterém najdete exkluzivní světové značky. Můžete se těšit například na věci s námořní tematikou od firem Henry Lloyd a Aqua of Croatia.

Národní park Kornati

Ostrovy Kornati představují seskupení velkého množství ostrovů a nacházejí se v severní Dalmácii, nedaleko města Šibenik. Jedná se o nejhustěji rozložené souostroví ve Středomoří. Na žádném jiném místě ve Středomoří nenajdete oblast s tolika ostrovy na tak malém prostoru jako právě tady.

Tento mořský labyrint se skládá ze 140 neobydlených ostrovů, ostrůvků a útesů, které se rozléhají na ploše 70 km2.

Na souostroví se můžete těšit na rozmanité zátoky, mysy, podvodní útesy a rozličné kamenné formace, které lákají dobrodruhy z celého světa.

Národní park Krka

Národní park Krka leží v kraji Šibenik-Knin a zaujímá oblast o velikosti 109 km2. Národním parkem protékají části řek Krka a Čikola. Jedná se o obrovskou oblast s nikým nenarušenou přírodu, která primárně slouží vědě, kultuře, vzdělání a rekreaci. Najdete tu ale také rozmanité turistické aktivity.

Město Šibenik

V současnosti se město Šibenik pyšní svou krásou a bohatou historií mocného města na jaderském pobřeží. Oproti sousedícím městům založeným Řeky, Římany a Ilyry, bylo město Šibenik založeno domorodými obyvateli Chorvatska. Ačkoliv archeologické vykopávky odhalují existenci dřívějších osadníků, tak první zmínka o tomoto nejstarším chorvatským městu pochází z roku 1066. Toto překrásné pobřežní město se postupně stalo důležitou baštou v době středověku a živým centrem umění v dobách renesance.

Výčet krásných architektonických klenotů, které zde naleznete, zahrnuje například vysoké kamenné domy, kostely, uličky vyložené dlažebními kostkami, kláštery, obloukové průchody a mnoho dalšího.  Katedrála sv. Jakuba, známá také jako šibenická katedrála, není pouze jedním z nejkrásnějších monumentů ve městě, ale je zapsána i na seznamu chráněných památek UNESCO. 

Město se dále pyšní čtyřmi hrady, které chrání zdejší obyvatele ze všech stran. Jedním z těchto opevnění je hrad svatého Mikuláše, který se považuje za nejdůležitější renesanční opevnění, neboť ochraňoval a ochraňuje šibenický přístav.

Sport and wellness D-Resort Šibenik ****

Lázně D-Spa

Vyzkoušejte prvotřídní lázeňské procedury, které si můžete nechat od profesionální personálu ušít na míru. Při procedurách se používají pouze exkluzivní a unikátní kosmetické doplňky od společností Erno Laszlo a Sothys.

Nabídka procedur zahrnuje péči o tvář a tělo, masáže, rituály, turecký hammam a rituály pro páry.

Fitness centrum D-Gym

Milovníci sportu a aktivní dovolené se mohou těšit na fitness centrum D-Gym, které je vybaveno moderními stroji značky Technogym. Vedle základního cvičení, se můžete zúčastnit také soukromých lekcí jógy s profesionálním cvičitelem, protahování a lékařské gymnastiky vedené zkušeným fyzioterapeutem či si zajezdit venku na kole. Všechny tyto aktivity jsou dostupné za příplatek.

Children in the hotel D-Resort Šibenik ****

Dětský klub

Děti se mohou těšit na venkovní zábavní park a dětský klub s úctyhodnou rozlohou 330 m2. Zdejší personál klade důraz na zábavu a vzdělávání dětí ve věku 4 až 11 let formou kreativních her a workshopů. V areálu se také promítají prvotřídní filmy určené hlavně pro děti. Tuto zábavu si děti mohou užít od června každý den od 9:00 do 13:00 a od 16:00 do 21:00.

Map - D-Resort Šibenik ****

Personal advice from DELUXEA to Croatia to the hotel D-Resort Šibenik ****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the D-Resort Šibenik ****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

Hotel reviews D-Resort Šibenik ****

Flight connections to Croatia

Ing. Vendula Kudelová
D-Resort Šibenik
„I traveled the world.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the world. We will give you our personal advice.