Aquila Private Game Reserve & Spa *****

South African Republic

Nadstandardní dovolená v srdci divoké přírody

We
personally
stayed at the hotel

Hotel Aquila Private Game Reserve & Spa *****

Location South African Republic | Show map
Meal Full board | More about gastronomy
Specialist tips Úchvatné výhledy na rezervaci Jedinečný safari zážitek uprostřed hor
Specialists who
stayed in the hotel

Description of Aquila Private Game Reserve & Spa ***** South African Republic

Resort Aquila Private Game Reserve & Spa nabízí jedinečný safari zážitek uprostřed hor a divoké přírody, jen dvě hodiny cesty od Kapského města. Luxusní zázemí, špičkové služby a tradiční africká pohostinnost jsou zárukou nezapomenutelného pobytu. Můžete se těšit jak na vzrušující zážitky v divočině a pozorování zvěře, tak prvotřídní vybavení včetně venkovního bazénu a exkluzivních lázní. Hotel zároveň klade velký důraz na obnovitelné zdroje energie, společenskou odpovědnost a programy na ochranu přírody.
Ubytovat se můžete v některém z nádherně zařízených pokojů v africkém stylu nebo v soukromé chatce. K dispozici jsou varianty pro páry, rodiny i skupiny přátel. Některé typy ubytování disponují vlastním balkónem nebo terasou s úchvatnými výhledy na rezervaci. Součástí pobytu v hotelu Aquila Private Game Reserve & Spa je také snídaně, oběd a večeře formou bufetu v místní restauraci, která podává speciality jihoafrické kuchyně i oblíbené kontinentální a mezinárodní pokrmy. Nechybí ani bazénový bar a herní zóna pro děti s vnitřními i venkovními prostory.

Read more  Make an enquiry

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Standard Lodge

Standard Lodge

Standard Lodge – Pro ty, co hledají pohodlné a zároveň cenově dostupné ubytování na safari, je k dispozici tento útulný pokoj se vším potřebným vybavením...

Premier Lodge

Premier Lodge

Premier Lodge – Dopřejte si dokonalé pohodlí v tomto luxusním pokoji se soukromým balkónem nebo terasou, odkud se můžete kochat úchvatným výhledem na rezervaci a pozorovat nádherný zá..

Family Lodge

Family Lodge

Family Lodge – Pokud cestujete s rodinou nebo přáteli, můžete využít možnost propojení pokojů Standard Lodge a Premier Lodge...

Gastronomy and hotel restaurants

Pobyt v hotelu Aquila Private Game Reserve & Spa zahrnuje snídani, oběd i večeři podávané formou bufetu v místní restauraci až pro 300 hostů. Můžete se těšit na jedinečné kulinářské zážitky spojené s panoramatickými výhledy na rezervaci. Široká nabídka zahrnuje speciality jihoafrické kuchyně i oblíbené kontinentální a mezinárodní pokrmy. Restaurace je navržena v tradičním africkém stylu a disponuje velkými francouzskými okny a mezipatrem s vyhlídkovou plošinou, kde si můžete vychutnat koktejl s výhledem na západ slunce nad majestátními horami. Součástí resortu je také bar u venkovního bazénu.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 
Specialista na Jihofrickou republiku - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Jihoafrickou republiku se specializujeme od roku 2008 a destinaci známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Jihoafrickou republiku opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte je konečná a kompletná – čiže žiadne prirážky a skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej obtiažnosti do 48 hodín. Po návrate Vám zavoláme ohľadom zhodnotenia poskytnutých služieb.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte je konečná a kompletní - tedy žádné přirážky a skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Room categories and equipment of Aquila Private Game Reserve & Spa

Resort Aquila Private Game Reserve & Spa nabízí ubytování v několika nádherně zařízených pokojích a soukromých chatkách. K dispozici jsou varianty pro páry, rodiny i skupiny přátel.
Balíček Overnight Safari zahrnuje: 

 • Wifi
 • odpolední safari projížďka s pozorováním zvěře
 • ranní safari projížďka s pozorováním zvěře
 • nekonečný bazén s lehátky a ručníky
 • dětská herní zóna
 • drinky na uvítanou
 • snídaně, oběd i večeře
 • pozorování hvězd
 • prohlídka Eco-synergy project
 • přístup k dalšímu hotelovému vybavení – restaurace, bar a salónek, obchod s africkými suvenýry


Balíček Overnight Safari NEzahrnuje:

 • doprava
 • nápoje

Součástí vybavení všech typů ubytování je: příslušenství na přípravu čaje a kávy, sejf, židle a stůl, USB porty na nabíjení, ventilátor, klimatizace, mini lednička (zdarma balená voda), šampon a kondicionér, tělové mléko a krém na ruce.

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Standard Lodge

Standard Lodge foto

Standard Lodge – Pro ty, co hledají pohodlné a zároveň cenově dostupné ubytování na safari, je k dispozici tento útulný pokoj se vším potřebným vybavením. Součástí pokoje jsou dvě samostatná lůžka (nebo manželská postel) a koupelna se sprchovým koutem. Pokoj sice nenabízí výhled na rezervaci, ale nachází se v blízkosti restaurace a baru.

Premier Lodge

Premier Lodge foto

Premier Lodge – Dopřejte si dokonalé pohodlí v tomto luxusním pokoji se soukromým balkónem nebo terasou, odkud se můžete kochat úchvatným výhledem na rezervaci a pozorovat nádherný západ slunce. Uvnitř najdete dvě samostatná lůžka (nebo manželskou postel), rozkládací pohovku (lze využít jako lůžko pro dítě) a koupelnu se sprchovým koutem i vanou a výhledem na rezervaci. Pokoj se nachází v blízkosti restaurace a baru. K dispozici je také parkování.

Family Lodge

Family Lodge foto

Family Lodge – Pokud cestujete s rodinou nebo přáteli, můžete využít možnost propojení pokojů Standard Lodge a Premier Lodge. Vznikne tak prostorné zázemí, kde si můžete v soukromí užívat společné chvíle. Pokoj zahrnuje dvě koupelny, rozkládací pohovku a společný balkón. Jde o ideální variantu pro rodiny s malými dětmi, které potřebují klidný a bezpečný prostor.

Karoo Cottage

Karoo Cottage foto

Karoo Cottage – V této nádherné chatce se snoubí elegance s divočinou. Nachází se poblíž řeky a nabízí pohodlné ubytování na safari s exkluzivním vybavením, jako je například krb, venkovní kamenná sprcha, rohová vana či soukromá terasa. K dispozici jsou dvě samostatná lůžka, která lze spojit do manželské postele. Chatka je pomocí cestiček propojena se společnými hotelovými prostory a harmonicky zapadá do okolní krajiny.

Family Cottage

Family Cottage foto

Family Cottage – Pro rodiny, které si chtějí užít safari naplno, aniž by slevili ze svého komfortu, jsou k dispozici tyto luxusní rodinné chatky s prostornou soukromou terasou nabízející spoustu místa pro relaxaci. Chatky jsou navržené jako dvojdomky a vynikají doškovými střechami a kamennými zdmi, které dotváří celkový rustikální styl. Součástí prémiového vybavení je také krb, rohová vana a venkovní kamenná sprcha. Můžete se těšit na dokonalé soukromí i skvělou dostupnost všech hotelových zařízení včetně dětské herní zóny. Tyto chatky jsou ideální pro dva dospělé a dvě děti. Dvě z chatek nabízejí ubytování až pro čtyři dospělé a čtyři děti v rámci tří ložnic.

Premier Cottage

Premier Cottage foto

Premier Cottage – Ubytujte se v některé z těchto nádherných chatek, které jsou exkluzivně umístěny na skalnatém kopci a navržené v souladu s okolní krajinou. Můžete se těšit na soukromou dřevěnou terasu jako stvořenou pro pozorování dechberoucích západů slunce a působivého panoramatu rezervace. Součástí vybavení je také krb, prostorná koupelna s dvojitým umyvadlem a rohovou vanou a venkovní kamenná sprcha. Mezi další výhody patří láhev vína na uvítanou zdarma a možnost v rámci bezplatných aktivit vyměnit jednu safari projížďku za safari na koni.

Online price and discounts of Aquila Private Game Reserve & Spa *****

Professional photo of Aquila Private Game Reserve *****

Our photo of Aquila Private Game Reserve *****

Gastronomy and hotel restaurants Aquila Private Game Reserve & Spa

Pobyt v hotelu Aquila Private Game Reserve & Spa zahrnuje snídani, oběd i večeři podávané formou bufetu v místní restauraci až pro 300 hostů. Můžete se těšit na jedinečné kulinářské zážitky spojené s panoramatickými výhledy na rezervaci. Široká nabídka zahrnuje speciality jihoafrické kuchyně i oblíbené kontinentální a mezinárodní pokrmy. Restaurace je navržena v tradičním africkém stylu a disponuje velkými francouzskými okny a mezipatrem s vyhlídkovou plošinou, kde si můžete vychutnat koktejl s výhledem na západ slunce nad majestátními horami. Součástí resortu je také bar u venkovního bazénu.

Activity

Hotel Aquila Private Game Reserve & Spa nabízí následující aktivity:

 • ranní, odpolední a večerní safari – klasické projížďky, čtyřkolky, vyjížďky na koni, vyhlídkové lety
 • večerní pozorování hvězd

Sport and wellness Aquila Private Game Reserve *****

Hotel Aquila Private Game Reserve & Spa se pyšní krásným 35metrovým venkovním nekonečným bazénem se slanou vodou. Ať už si chcete zaplavat, dovádět s dětmi ve vodě nebo se osvěžit koktejlem z přilehlého baru, bazén obklopený opalovacími lehátky představuje ideální místo pro odpočinek po dni stráveném na safari. Oproti klasickým chlorovaným bazénům je slaná voda šetrnější k životnímu prostředí a místní vzácné přírodě.


Součástí resortu jsou luxusní oceňované lázně Tranquila Spa, které nabízí dokonalé zázemí pro relaxaci a péči o tělo i duši. Lázně čerpají inspiraci z přírody a využívají léčivou sílu místních rostlin, květin a bylin. Můžete se těšit na parní lázeň, saunu, krytý vyhřívaný bazén, přírodní venkovní bazén, 10 místností určených na procedury a nehtové studio. Pestrá nabídka procedur zahrnuje například africké masáže s dřevěnými nástroji, masáže horkými kameny, párové masáže, manikúru, pedikúru či hloubkové čištění pokožky. Procedury je nutné si rezervovat předem. Vstup do lázní je povolen pouze hostům od 16 let. Hosté ubytovaní v Premier Cottage a všichni hosté při pobytu na 2 a více nocí mají vstup do lázní zdarma (nezahrnuje procedury).

Children in the hotel Aquila Private Game Reserve *****

Hotel Aquila Private Game Reserve & Spa nabízí skvělé zázemí pro rodiny s dětmi šech věkových kategorií. Vnitřní dětská zábavní zóna je vybavena stolními hrami, knihami, videohrami a hračkami. Děti se navíc můžou zapojit do nejrůznějších aktivit jako vyrábění, skupinový program či interaktivní hry. K dispozici je také venkovní zóna pro děti s minigolfem, obří šachovnicí, prolézačkami, pískovištěm a dětskou posilovnou. Všechny zmíněné prostory jsou otevřené každý den od 8:00 do 20:00.
Hotel navíc nabízí speciální aktivity pro děti i celou rodinu jako například rodinné safari, večerní pozorování hvězd nebo Junior Ranger Programme – program, během kterého se děti dozví o životě místní zvěře a naučí se rozpoznávat zvířecí stopy.
Můžete využít také službu hlídání dětí (na vyžádání).

Transfer Aquila Private Game Reserve & Spa

Aquila nabízí různé možnosti dopravy, které vyhoví všem potřebám. Zažijte to nejlepší safari dobrodružství s plánovanými odlety z Kapského Města a personalizovanými transfery, které jsou k dispozici pro vaše pohodlí při cestování. Vyberte si z možností vlastního řízení, standardních sdílených transferů a soukromých přepravních možností, nebo pozvedněte svou cestu scénickým letem a prožijte luxusní a nezapomenutelný zážitek ze Safari Aquila Big 5.

Hotel je vzdálen 2 hodiny jízdy od Kapského Města. 

Map - Aquila Private Game Reserve & Spa *****

Personal advice from DELUXEA do Jihoafrické republiky to the hotel Aquila Private Game Reserve & Spa *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Aquila Private Game Reserve & Spa *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

2024
Ing. Pavlína Zbořilová
The last inspection
Ing. Pavlína Zbořilová +420 724 730 003

Hotel reviews Aquila Private Game Reserve & Spa *****

Flight connections do Jihoafrické republiky

We traveled the world. We will give you our personal advice.