Gondwana Game Reserve - Kwena Lodge *****

South African Republic

Luxusní vilky na safari s romantickou atmosférou

We
personally
visited the hotel

Hotel Gondwana Game Reserve - Kwena Lodge *****

Location South African Republic | Show map
Specialist tips Ubytování přímo na safari Útulné vilky s výhledem Romantická atmoséra
Specialists who
visited the hotel

Description of Gondwana Game Reserve - Kwena Lodge ***** South African Republic

Přímo v srdci rezervace Gondwana najdete malebné místo zvané Kwena Lodge. V mírném svahu jsou zde do zeleně zasazeny luxusní kulaté domečky tvarem připomínající tradiční africká obydlí. Na malé terase se třpytí bazén a kolem něj pohodlné posezení. Na kopci stojí restaurace v africkém stylu s velkými okny a panoramatickým výhledem do savany. Už jste někdy při snídani pozorovali žirafí rodinku nebo slony pochutnávající si na okolím porostu? Tady je to zcela běžné. Pokud hledáte romantické místo na safari ve dvou a láká Vás čistě přírodní styl ubytování, Kwena Vás nezklame. V samostatně stojících vilkách budete mít dost soukromí. Spoustu času strávíte také na terase, užíváním si výhledu okolní přírody s drinkem v ruce. Dvakrát denně můžete v doprovodu zkušených rangerů vyjet na safari a potkat divoká zvířata v jejich přirozeném prostředí. Kwena je skutečně výborným místem k relaxaci pro všechny, kteří chtějí objevovat Afriku, a přitom si užívat luxusního malého hotelu, kde budou mít čas i na romantiku a ničím nerušený odpočinek. 

Read more  Make an enquiry

Room types

Bedroom Suite

Bedroom Suite

Každá suita má cca 70m2. Lze volit mezi variantou s jednou postelí velikosti King nebo se dvěma jednolůžky...

Gastronomy and hotel restaurants

V hlavní restauraci se podává mezinárodní i africká kuchyně nejvyšší kvality. V létě můžete sedět venku na terase, v zimě se ohřát v prostorné vnitření restauraci s krbem. Určitě Vás zde nemine tradiční jihoafrické grilování zvané braai. Doporučujeme můžete ochutnat i steaky s exotického masa párovné s prvotřídním jihoafrickým vínem.  

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 
Specialista na Jihofrickou republiku - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Jihoafrickou republiku se specializujeme od roku 2008 a destinaci známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Jihoafrickou republiku opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte je konečná a kompletná – čiže žiadne prirážky a skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej obtiažnosti do 48 hodín. Po návrate Vám zavoláme ohľadom zhodnotenia poskytnutých služieb.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte je konečná a kompletní - tedy žádné přirážky a skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Room categories and equipment of Gondwana Game Reserve - Kwena Lodge

Kwena lodge nabízí 14 suit rozmístěných ve svahu v okolí bazénu a hotelové restaurace. Jedná se o samostatné domečky zařízené v přírodním africkém stylu. Z privátní terasy zařízené pohodlným nábytkem se vstupuje do ložnice s velkou postelí. Najdete zde krbová kamna pro zimní večery i klimatizaci pro horké letní noci. Za přepážkou v zadní části místnosti se nachází  prostorná šatna. Luxusní koupelna je vybavena vanou s výhledem do přírody, prostornou sprchou a dvojumývadlem. 

Room types

Bedroom Suite

Bedroom Suite

Každá suita má cca 70m2. Lze volit mezi variantou s jednou postelí velikosti King nebo se dvěma jednolůžky. Mezi standardní výbavu patří: ručníky a župany, hypoalergenní povlečení a lůžkoviny, varná konvice, minibar, fén, sejf, Wi-fi. Úklid se provádí 2x denně.

Online price and discounts of Gondwana Game Reserve - Kwena Lodge *****

Professional photo of Gondwana Game Lodge *****

Our photo of Gondwana Game Lodge *****

Gastronomy and hotel restaurants Gondwana Game Reserve - Kwena Lodge

V hlavní restauraci se podává mezinárodní i africká kuchyně nejvyšší kvality. V létě můžete sedět venku na terase, v zimě se ohřát v prostorné vnitření restauraci s krbem. Určitě Vás zde nemine tradiční jihoafrické grilování zvané braai. Doporučujeme můžete ochutnat i steaky s exotického masa párovné s prvotřídním jihoafrickým vínem.  

Activity

V ceně ubytování s polopenzí v Kwena Lodge jsou dvě vyjížďky na safari denně v doprovodu zkušeného rangera (cca 2 - 2,5 hodiny). 

V rezervaci se nabízí i čtyřdenní "Pioneer trail," kdy v doprovodu rangera putujete rezervací, spíte v předem připravených kempech a pozorujete zvířata a rostliny. Tento program pro Vás rádi zajistíme na požádání.  

Children in the hotel Gondwana Game Lodge *****

Pro pobyt s rodinou doporučujeme využít jiného ubytování v rodinných vilkách Bush villas kousek od Kwena lodge, také přímo v rezervaci.  V rezervaci se nabízí aktivity přímo šité na míru dětem a rodinám. Program Junior Ranger zahrnuje speciální rodinné safari a dále aktivity v doprovodu rangerů, například stopování zvěře, rybaření, naučné procházky atd. 

Map - Gondwana Game Reserve - Kwena Lodge *****

Personal advice from DELUXEA do Jihoafrické republiky to the hotel Gondwana Game Reserve - Kwena Lodge *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Gondwana Game Reserve - Kwena Lodge *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

 
Mgr. Iveta Nožičková
The last inspection
Mgr. Iveta Nožičková +420 724 730 008

Hotel reviews Gondwana Game Reserve - Kwena Lodge *****

Factsheet

Flight connections do Jihoafrické republiky

We traveled the world. We will give you our personal advice.