Shumbalala Game Lodge *****

South African Republic

Tam, kde usínají lvi...

We
personally
visited the hotel

Hotel Shumbalala Game Lodge *****

Location South African Republic | Show map
Specialists who
visited the hotel

Description of Shumbalala Game Lodge ***** South African Republic

Shumbalala Game Lodge představuje luxusní útočiště zasazené v srdci rezervace Thornybush, na samé hranici národního parku Kruger. Nachází se na břehu řeky Monwana a je oázou pohodlí
a přepychu v divoké africké buši.

Toto exkluzivní místo pro cestovatele z celého světa je řízeno přátelským týmem, který ke všem hostům přistupuje na velmi profesionální úrovni. Majitelé před několika lety přestavěli původní lodge, aby hostům poskytli komfortní ubytování a zároveň nic neubrali z africké autentičnosti.

Ubytování zajišťují jednopodlažní vilky s doškovými střechami a dřevěnými žaluziemi. Nabízené suity jsou prostorné a disponují veškerým moderním vybavením, včetně klimatizace.

Hosté mohou stolovat na nejrůznějších místech, přičemž každé je vhodné pro jinou příležitost. Veranda s výhledem na řeku láká k brunchi a odpolednímu čaji, u krbu je možné připravit romantickou večeři.

Nechť se Shumbalala Game Lodge stane cestou pro vaši duši a pastvou pro vaše smysly!

Read more  Make an enquiry

Room types

Superior Suites

Superior Suites se nacházejí v blízkosti řeky Monwana a nabízejí naprosté soukromí a luxus. Zahrnují ložnici, obývací pokoj, koupelnu, velké posuvné dveře a soukromou terasu s výhledem..

Presidential Suite

Presidential Suite (225 m²) jsou bohatým a prostorným útočištěm nečekaného luxusu a exkluzivity v africké buši...

Gastronomy and hotel restaurants

Večeře je luxusní záležitostí připravenou profesionálním šéfkuchařem podle vašich konkrétních preferencí. V závislosti na počasí můžete stolovat na různých místech v rámci areálu.

Vychutnejte si oběd nebo brunch na verandě s výhledem na řeku nebo odpolední čaj na terase při pozorování zvířecího napajedla. Večeře pak může být podávána pod širým nebem v autentické africké bomě s krbem.

Kromě toho je k dispozici také elegantní jídelna se salonkem a krbem pro chladnější večery. Můžete se tu setkávat s ostatními hosty, navazovat nová přátelství či povídat si o prožitých dobrodružstvích.

Během pobytu si nenechte ujít ani romantickou večeři ve speciálně navrženém sklípku s výhledem na napajedlo. Pro Vaše potěšení si zde můžete dopřát víno s impozantní místní i mezinárodní nabídky.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 
Specialista na Jihofrickou republiku - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Jihoafrickou republiku se specializujeme od roku 2008 a destinaci známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Jihoafrickou republiku opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte je konečná a kompletná – čiže žiadne prirážky a skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej obtiažnosti do 48 hodín. Po návrate Vám zavoláme ohľadom zhodnotenia poskytnutých služieb.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte je konečná a kompletní - tedy žádné přirážky a skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Room categories and equipment of Shumbalala Game Lodge

Shumbalala Game Lodge nabízí dvě kategorie ubytování: v suitách Superior nebo v suitě Presidential. Základní vybavení tvoří: krb, mini-bar, klimatizace, trezor, zařízení k přípravě čaje a kávy, sítě proti moskytům, stropní ventilátor, IDD telefon, fén a privátní boma s venkovním krbem.

Room types

Superior Suites

Superior Suites se nacházejí v blízkosti řeky Monwana a nabízejí naprosté soukromí a luxus. Zahrnují ložnici, obývací pokoj, koupelnu, velké posuvné dveře a soukromou terasu s výhledem na napajedlo. Přírodní barvy, doškové střechy a dřevěná terasa doplňují okolní přírodní prostředí. Vybrat si můžete mezi postelí o velikosti king a dvěma oddělenými lůžky. Hostům se navíc dostane personalizovaných služeb od pozorného personálu.

Presidential Suite

Presidential Suite (225 m²) jsou bohatým a prostorným útočištěm nečekaného luxusu a exkluzivity v africké buši. Budete mít k dispozici prostor, který zahrnuje dvě ložnice, vlastní jídelnu, kuchyni, salonek, krb, terasu s vybavení pro venkovní stolování, soukromou bomu a vlastní bazén. Moderní africký design prostupuje velkou terasou kolem suity, která poskytuje skvělé výhledy na okolní divočinu. Pokud preferujete soukromé stolování, můžete využít vlastní jídelnu vedle krbu nebo terasu během teplých letních večerů. Přírodní barvy, doškové střechy a dřevěná terasa doplňují okolní přírodní prostředí. Relaxujte v salonku nebo na soukromé terase, kde si můžete číst v obklopení klidné atmosféry buše.

Online price and discounts of Shumbalala Game Lodge *****

Professional photo of Shumbalala Game Lodge *****

Gastronomy and hotel restaurants Shumbalala Game Lodge

Večeře je luxusní záležitostí připravenou profesionálním šéfkuchařem podle vašich konkrétních preferencí. V závislosti na počasí můžete stolovat na různých místech v rámci areálu.

Vychutnejte si oběd nebo brunch na verandě s výhledem na řeku nebo odpolední čaj na terase při pozorování zvířecího napajedla. Večeře pak může být podávána pod širým nebem v autentické africké bomě s krbem.

Kromě toho je k dispozici také elegantní jídelna se salonkem a krbem pro chladnější večery. Můžete se tu setkávat s ostatními hosty, navazovat nová přátelství či povídat si o prožitých dobrodružstvích.

Během pobytu si nenechte ujít ani romantickou večeři ve speciálně navrženém sklípku s výhledem na napajedlo. Pro Vaše potěšení si zde můžete dopřát víno s impozantní místní i mezinárodní nabídky.

Sport and wellness Shumbalala Game Lodge *****

Vzhledem ke své poloze v rezervaci Thornybush a v blízkosti národního parku Kruger nabízí Shumbalala Game Lodge unikátní zážitky z afrického safari. Divočina je v tomto lodge plně přítomna a už ze své vlastní terasy budete mít možnost pozorovat zvířata. Jak vypadá typický den v buši?

Začíná poměrně brzo, už v 5:30 ráno (v závislosti na ročním období) vás vzbudí ranger, abyste mohli strávit krásné ráno o šálku čaje či kávy a mohli se tak připravit na den plný dobrodružství.

Následuje safari projížďka se zastávkami, například na čaj a lehké občerstvení v buši. Návrat do lodge je kolem 9:30, kdy se hosté mohou osvěžit a užít si bohatou kontinentální snídani. Jakmile hosté načerpají energii, dozví se více o životě v buši i o místní fauně a flóře. Následně je čas na chvilku relaxace u bazénu nebo na počtení v knihovně.

Odpolední čaj je příležitostí k interakci s ostatními hosty. Poté je čas na další safari dobrodružství
a sledování západu slunce za horami. Po setmění vás lodge uvítá sklenkou sherry a večeří z místních surovin.

Shumbalala Game Lodge nabízí také řadu exkurzí a výletů. Zúčastnit se můžete:

  • Safari na sloním hřbetě – prožijte autentické africké dobrodružství. Ze hřbetu slona uvidíte divočinu v jiném světle než ze země a vytvoříte si zážitky, na které nikdy nezapomenete.

 

  • Safari v horkovzdušném balonu – nechejte se ohromit kouzlem Afriky a kochejte se pohledy na divokou krajinu a svahy Dračích hor z ptačí perspektivy. Hodinový let nabízí scénické výhledy na řeku Blyde, přírodní rezervaci, zemědělskou půdu a další místa. Navíc v ranních hodinách Vás jistě okouzlí východ slunce. Hory na jihu a západě poskytují ochranu před prouděním větrů, proto jsou zde příhodné podmínky prakticky zaručené.
  • Plavba v kaňonu Blyde – naskytne se vám příležitost prozkoumat třetí největší kaňon na světě. Díky tropické vegetaci se může pochlubit statusem „zelený kaňon“. Mimo jiné spatříte malebný vodopád Kadishi Tufa a dozvíte se plno informací o tomto přírodním místě.
  • Panoramatická stezka – Vydejte se na jednu z nejvíce scénických stezek v regionu. Budete mít výhled na průsmyk Abel Erasmus, Graskop, „Božské okno“, Three Rondavels a mnohé další. Výlet trvá asi 8 hodin.
  • Centrum návratu zvířat do volné přírody Moholoholo – Toto centrum se stará o nemocná, zraněná nebo otrávená zvířata a snaží se je připravit na návrat do volné přírody. Někdy to ovšem není možné a tak zde najdete také několik „permanentních obyvatel“, kteří nejsou schopni návratu do přírody. Při návštěvě můžete nahlédnout do zákulisí těchto procesů, dozvědět se plno nových informací a spatřit zajímavá zvířata v zajímavých situacích.
  • Komunitní projekt Hlokomela – Chumbalala podporuje projekt Hlokomela, který pomáhá zdejším komunitám, dětem, nemocným a dalším a také se stará o zachování přirozené prostředí. Díky tomu budete moci navštívit bylinkovou zahradu, knihovnu s hračkami, jesle
    a poznáte zdejší recyklační proces.

Map - Shumbalala Game Lodge *****

Personal advice from DELUXEA do Jihoafrické republiky to the hotel Shumbalala Game Lodge *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Shumbalala Game Lodge *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

 
Bc. Petra Melková
The last inspection
Bc. Petra Melková +420 724 065 777

Hotel reviews Shumbalala Game Lodge *****

Podobný hotel

Flight connections do Jihoafrické republiky

We traveled the world. We will give you our personal advice.