WedgeView Country House and Spa *****

South African Republic

Luxusní venkovská usedlost mezi horami a vinicemi

Destination
personally
visited the hotel

Hotel WedgeView Country House and Spa *****

Location South African Republic | Show map
Specialist tips Intimní rodinné prostředí Romantická zahrada s bazénem Krásný výhled na hory a vinice

Description of WedgeView Country House and Spa ***** South African Republic

Dopřejte si na cestách klidné zastavení. Jezte čerstvé jídlo, pijde dobré víno, odpočítejte a nenechte se rušit. Wedge View Country House***** je k tomu jako stvořený! Leží v kouzelné krajině mezi zelenými zahradami a sady, nekonečnými vinicemi a vysokými horami, poblíž proslulého vinařského a univerzitního městečko Stellenbosch. Neuvěříte, že tento ráj je vzdálený jen necelou hodinku jízdy od mezinárodního letiště! Výlet za vínem byste během návštěvy JAR neměli vynechat a my rozhodně doporučujeme nevracet se večer do Kapského města, ale využít tento malebný hotel, ve kterém se mísí venkovská útulnost s nevtíravým luxusem. Usedlost, která je postavená v tradičním stylu holandských přistěhovalců, skvěle zapadá do krajiny. Ze zahrady, od bazenu i z balkónů se otevírají krásné výhledy na hory a vinice. Je zde pouze 18 pokojů a díky tomu vládne v hotelu příjemná rodinná atmosféra. My jsme si zamilovali večerní posezení při svíčkách v malebné restauraci i bohaté ranní snídaně venku, s krásným výhledem do krajiny. Pokud nechcete mezi degustacemi vín jen tak lelkovat u vyhřívaného bazénu, můžete využít malé wellness, kosmetiku nebo posilovnu. 

 

 

 

Read more  Make an enquiry

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 
Specialista na Jihofrickou republiku - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Jihoafrickou republiku se specializujeme od roku 2008 a destinaci známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Jihoafrickou republiku opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte je konečná a kompletná – čiže žiadne prirážky a skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej obtiažnosti do 48 hodín. Po návrate Vám zavoláme ohľadom zhodnotenia poskytnutých služieb.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte je konečná a kompletní - tedy žádné přirážky a skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Online price and discounts of WedgeView Country House and Spa *****

Professional photo of Wedge View Country House *****

Our photo of Wedge View Country House *****

Map - WedgeView Country House and Spa *****

Personal advice from DELUXEA do Jihoafrické republiky to the hotel WedgeView Country House and Spa *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the WedgeView Country House and Spa *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

Hotel reviews WedgeView Country House and Spa *****

Flight connections do Jihoafrické republiky

We traveled the world. We will give you our personal advice.