Sugar Beach Resort & Spa *****

Mauritius

Hotel nabízí klid, ale i sportovní vyžití

Quick Hotel Calculation

Departure
Nights in the hotel
Sugar Beach Resort & Spa

Pro hotel Sugar Beach Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Sugar Beach Resort & Spa.

Room type
Meal

Transfer zahrnut
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Price
CZK - /personCZK - /person
Hotel,
CZK - /personCZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Czech DelegateDelegate      
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Dítě do 2 let
CZK
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
Details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
Details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
Details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
Details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Do you have a holiday request?

We will call and advise you. We will prepare the trip for you.

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Sugar Beach Resort & Spa *****

Hodnocení 9 Hodnotí 18 klientů
Detailní hodnocení
Location Mauritius, Flic and Flac | Show map
Meal Half board, All Inclusive, Full board | Více o gastronomii
Tipy specialistů Colonial style architecture Beautiul beach Gastronomical paradise

Nulové storno do 8 dnů před začátkem pobytu od 03.03.2020 do 30.04.2021
(platí při rezervaci od 03.03.2020 do 31.08.2020).

Description of Sugar Beach Resort & Spa ***** Mauritius

Resort Sugar Beach se rozkládá podél výjimečné pláže a laguny na západním pobřeží ostrova. Hotel nadchne všechny milovníky koloniálního stylu, který však s rekonstrukcí v letech 2019 - 2020 získává i moderní nádech.

K ubytování slouží 238 moderních pokojů a suit v koloniálním duchu. Gastronomie v rámci resortu skýtá možnosti několika světových kuchyní včetně světově proslulého Buddha Baru.

Díky luxusnímu ubytování, špičkové lokalitě a široké nabídce aktivit je Sugar Beach Resort & Spa vhodným místem jak pro rodiny, tak také pro novomanžele a páry. Každému se dostane dostatku vlastního prostoru a klidu, ale hotel nabízí také pestrou škálu aktivit pro trávení volného času.

Pro hosty je pak k dispozici mnoho vodních a pozemních aktivit - tenisové či beach volejbalové kurty, stolní tenis či fitness centrum. K naprosté relaxaci slouží lázně Cinq Mondes Spa, které oživí tělo i mysl. Pro nejmenší je pak k dispozici krásný dětský klub s celou řadou aktivit pro děti rozdělených podle věku.

Hotel Sugar Beach je situován na ideálním místě, v dosahu nákupních center v Port Louis a Curepipe. Obyvatelé hotelu mají také přístup k některým službám sesterského hotelu La Pirogue.

Proč si vybrat Sugar Beach Resort & Spa?

 • Resort situovaný na závětrném západním pobřeží Mauricia s výhledem na korálový útes a půl kilometru dlouhou pláž s bílým pískem. Je to perfektní místo pro pozorování západů slunce.
 • Jedinečná gastronomie nabízející 4 prvotřídní restaurace a možnosti nočního života až do pozdních hodin.
 • Jeden z největších dětských klubů na ostrově pro děti ve věku od 2 do 11 let. Zahrnuje také vlastní bufet a bazén.
 • Oceňované lázně Cinq Modes Spa nabízí vlastní hammam, kosmetické, wellness a lázeňské procedury.
 • Výběr ze dvou bazénů – jeden odpočinkový s klidnou atmosférou a druhý coby největší hotelový bazén na Mauriciu.

 

Za účelem vylepšení a osvěžení resortu probíhají v hotelu renovace:

od 01.05.2020 do 30.09.2020 The Manor House, Lobby a hlavní restaurace Mon Plaisir

Během této doby bude hotel stále v provozu. 

Show more  I am interested in this hotel

Our recommendation to Sugar Beach Resort & Spa

Sugar Beach se nachází na západním pobřeží v oblíbené oblasti Flic en Flac a sousedí s hotelem La Pirogue. Vhodné umístění tak hostům umožňuje využívat zařízení obou hotelů.  

Hotel je koncipován v koloniálním stylu, pokoje jsou světlé, prostorné, s příjemnou atmosférou. Nacházejí se v menších vilkách v zahradě nebo v hlavní budově Manor House.

Sugar Beach díky své poloze na pobřeží disponuje dlouhou pláží s jemným bílým pískem a širokou nabídkou plážových a vodních aktivit.

Pro milovníky nočního života je k dipozici atraktivní program. Můžeme také doporučit výborné sushi a širokou nabídku koktejlů v Buddha-Bar Beach.

Široká nabídka aktivit, krásná pláž i mezinárodní gastronomie zaujme nejen novomanžele a páry. Díky pestré nabídce vyžití a profesionálním klubům pro děti a mladistvé si na své přijdou i rodiny s dětmi všech věkových kategorií. 

 

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2019
Bc. Hana Nádvorníková
Bc. Hana Nádvorníková 724 730 005

Video

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Garden Manor House

Garden Manor House

S výhledem na upravené hotelové zahrady jsou tyto pokoje (40 m²) vybaveny postelí o velikosti king nebo dvěma postelemi o velikosti twin/queen, vlastní koupelnou se sprchou a toaletou...

Sea-View Manor House

Sea-View Manor House

Pokoje (40 m²) s výhledem na tyrkysovou lagunu jsou vybaveny postelí o velikosti king nebo dvěma postelemi o velikosti twin/queen, vlastní koupelnou se sprchou a toaletou...

Deluxe Ocean First Floor

Deluxe Ocean First Floor

Luxusní pokoje (40 m²) v kreolském stylu ve vilách jsou obklopeny bujnou tropickou zahradou a nabízí elegantní ubytování v prvním patře...

Gastronomy and hotel restaurants

Restaurace

Rozmanitost je kořením života. Sugar Beach Resort & Spa vyznává tuto filosofii a hostům nabízí výběr ze 4 kosmopolitních restaurací. Kuchaři používají svůj talent pro vytvoření mezinárodních receptů s příslibem výjimečných a překvapivých menu. Můžete se těšit na autentickou nebo sofistikovanou středomořskou, asijskou a samozřejmě mauricijskou kuchyni.

Mon Plaisir Restaurant

Mon Plaisir je hlavní restaurací hotelu, nabízí živé bufety a variace tematických večeří. Nachází se v srdci resortu a servíruje snídaně formou bufetu v anglickém a kontinentálním stylu. Snídaně jsou podávány formou kontinentálního bufetu od 04:00 do 07:00, od 07:00 do 10:30 následuje anglický snídaňový bufet a pozdní kontinentální bufet pokračuje od 10:30 do 11:30. Večeře formou bufetu či tematických večeří od 19:00 do 22:00. Stravování v této restauraci je zahrnuto v All Inclusive balíčku. 

Buddha-Bar Beach

Restaurace Buddha-Bar Beach představuje unikátní světový koncept, který umožňuje hostům vychutnat si jedinečný kulinářský zážitek. Nachází se na pobřeží a nabízí rozmanité možnosti od posezení na baru, v restauraci nebo v blízkosti pláže. Podává světovou kuchyni s mořskými plody, kuchaři jsou zkušení a kreativní, což zaručí dokonalý výsledek v podobě pokrmů, které potěší Vaše chuťové pohárky. Na hlavní pláži si můžete pochutnat na mezinárodní kuchyni, zatímco budete objevovat krásy modrých vod. Buddha-Bar Beach je ideálním místem pro uvolněnou a přesto slavnostní atmosféru. Restaurace je otevřena na obědy od 12:30 do 15:00, odpolední svačiny od 15:00 do 17:00 a večeře od 19:00 do 22:00.  S příchodem noci se mění atmosféra a bar se stává živým místem s hudbou, zábavou a tanečním parketem s DJem. Jedinečnou zábavu a koktejly si na baru můžete vychutnat až do 02:00.

Citronella’s Café

Restaurace Citronella’s Café se nese ve stylu přímořského italského trhu s nabídkou lehkých jídel, tradičních pizz a salátů během oběda a autentické regionální italské kuchyně s tradičními recepty při večeřích. Najdete zde ty nejlepší prvky italské kuchyně. Otevřena je od 12:30 do 15:00 na obědy (kromě pondělí) a od 19:00 do 22:00 na večeře (kromě neděle) podávané formou á la carte. Díky umístění v blízkosti pláže nabízí restaurace krásné výhledy na oceán, večeři si můžete vychutnat při západu slunce.

Gov’s Flowers
Toto místo, rafinovaně zařízené v koloniálním stylu, si jistě oblíbíte pro klidné posezení a relax. Gov's Flowers, méně rušná restaurace, café a bar v jednom, nabízí luxusní nabídku kontinentální snídaně, chutné á la carte menu, sofistikované odpolední svačiny a osvěžující koktejly po dobu celého dne. 

Bary

Bary La Brasserie, The Sports Bar a Citronella’s představují nabídku živých míst v rámci resortu Sugar Beach, které nabízejí občerstvení a rozsáhlé menu s nápoji a koktejly.

La Brasserie (Mon Plaisir Bar)

S atmosférou francouzské kavárny je bar La Brasserie místem pro setkávání. Bar je otevřen také pro kontinentální snídaně v brzkých ranních hodinách (pro hosty s časným odjezdem z hotelu, pro hosty jedoucí na výlety a podobně). Můžete zde najít excelentní nabídku rumů, whisky a burbonů, stejně jako kubánské doutníky z prestižní lokality Havany. 

The Sports Bar

Bar otevřený od dopoledních hodin až do pozdní noci potěší sportovní fanoušky svou nabídkou nápojů a ideální polohou hned vedle tenisového kurtu nedaleko sportovního centra. Zde mohou hosté sledovat mezinárodní sportovní soutěže a zápasy na velkých obrazovkách v luxusním prostředí resortu. Sportovní bar nabízí celou řadu video her, hudebních kanálů, kulečníkové stoly a večer také živou zábavu s DJem. 

Citronella’s Bar

Bar u restaurace Citronella’s Café je otevřený od dopoledne až po noční hodiny. Díky venkovní terase je ideálním místem pro ty, kteří si chtějí dopřát aperitiv před obědem nebo večeří. Uhaste svou žízeň v tomto skvělém prostředí pro relaxaci během dovolené, jakmile se vrátíte z potápění, rybaření či jiných aktivit.

Beach Trolley Bar

Pro osvěžení, aniž byste opustili plážové lehátko, můžete využít služby tohoto baru, který servíruje drinky a lehké občerstvení přímo na písčité pláži. Otevřen je od 10:00 do 17:00.

Bar & Pool Service

Pro ty, kteří nechtějí opouštět pohodlí lehátka, je k dispozici servis s nabídkou občerstvení ve stínu plážového slunečníku. Nabízí osvěžení u bazénu od nealkoholických drinků po mezinárodní nápoje a tropické koktejly s využitím místního špičkového rumu. V době oběda nabízí od 12:30 do 15:00 lehké občerstvení s výběrem z nabídky sandvičů, salátů a místních specialit, svačiny se podávají od 15:00 do 17:00.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Room categories and equipment of Sugar Beach Resort & Spa

V resortu Sugar Beach Resort & Spa se nachází celkově 238 elegantně navržených pokojů a suit se soukromým balkonem nebo terasou, z toho si můžete vybrat také 2 vilové suity s přístupem na pláž.

Do vybavení pokojů a suit patří:

 • Samostatná vana, sprchový kout a toaleta
 • Postele o velikosti king nebo queen
 • Individuálně ovládaná klimatizace
 • Zařízení na přípravu kávy a čaje
 • LCD TV s plochou obrazovkou
 • Elektronický trezor na pokoji
 • Telefon s IDD volbou
 • Fén, župan, pantofle
 • Připojení k Wi-Fi

 

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Garden Manor House

Garden Manor House

S výhledem na upravené hotelové zahrady jsou tyto pokoje (40 m²) vybaveny postelí o velikosti king nebo dvěma postelemi o velikosti twin/queen, vlastní koupelnou se sprchou a toaletou. Najdete zde také soukromý balkon nebo terasu s lehátky, denní válendou a gaučem. K dispozici je také dětská postýlka. (2 rodinné pokoje v této kategorii je možné vytvořit propojením 2 stejných typů pokojů). Max. kapacita pokoje je 2 dospělí + 2 děti nebo další dospělý.

Sea-View Manor House

Sea-View Manor House

Pokoje (40 m²) s výhledem na tyrkysovou lagunu jsou vybaveny postelí o velikosti king nebo dvěma postelemi o velikosti twin/queen, vlastní koupelnou se sprchou a toaletou. Najdete zde také soukromý balkon nebo terasu s lehátky, denní válendou a gaučem. Umístěny jsou v přízemí, prvním nebo druhém patře. K dispozici je také dětská postýlka. (6 rodinných pokojů je možné vytvořit propojením 2 stejných typů pokojů). Max. kapacita pokoje je 2 dospělí + 2 děti nebo další dospělý.

Deluxe Ocean First Floor

Deluxe Ocean First Floor

Luxusní pokoje (40 m²) v kreolském stylu ve vilách jsou obklopeny bujnou tropickou zahradou a nabízí elegantní ubytování v prvním patře. Vybaveny jsou postelí o velikosti king nebo dvěma postelemi o velikosti twin/queen, prostornou koupelnou s oddělenou sprchou a toaletou. Pokoje jsou orientovány směrem na oceán. Nabízí tak nádherné výhledy do zahrady i na oceán ze soukromého balkonu. Max. kapacita pokoje je 2 dospělí + 1 dítě nebo další dospělý. Tento typ pokoje je dostupný od 01.11.2019.

Deluxe Ocean Ground Floor

Deluxe Ocean Ground Floor

Luxusní pokoje (50 m²) v kreolském stylu ve vilách jsou obklopeny bujnou tropickou zahradou a nabízí elegantní ubytování v přízemí. Tyto pokoje nabízí postel o velikosti king nebo dvě postele o velikosti twin/queen s prostornou koupelnou s oddělenou sprchou a toaletou. Pokoje jsou orientovány směrem na oceán. Ze soukromé terasy nabízí výhled jak do tropické zahrady, tak i na oceán. Pokoje vybavené king size bed disponují navíc také vanou. Max. kapacita pokoje je 2 dospělí + 2 děti nebo další dospělý. Tento typ pokoje je dostupný od 01.11.2019.

Deluxe Beach First Floor

Luxusní pokoje (40 m²) v kreolském stylu ve vilách jsou umístěny v prvním patře s nádhernými výhledy na oceán ze soukromého balkonu. Vybaveny jsou postelí o velikosti king nebo dvěma postelemi o velikosti twin/queen, prostornou koupelnou s oddělenou sprchou a toaletou. Vily disponují přímým vstupem na pláž a úžasnými výhledy na oceán. Max. kapacita pokoje je 2 dospělí + 1 dítě nebo další dospělý. Tento typ pokoje je dostupný od 01.11.2019.

Deluxe Beach Ground Floor

Deluxe Beach Ground Floor

Luxusní pokoje (50 m²) v kreolském stylu ve vilách nabízí elegantní ubytování v přízemí se soukromou terasou. Vybaveny jsou postelí o velikosti king nebo dvěma postelemi o velikosti twin/queen, prostornou koupelnou s oddělenou sprchou a toaletou. Pokoje vybavené king size bed disponují navíc také vanou. Pokoje disponují přímým vstupem na pláž s úžasnými výhledy na oceán. Max. kapacita pokoje je 2 dospělí + 2 děti nebo další dospělý. Tento typ pokoje je dostupný od 01.11.2019.

Family Room

Rodinné pokoje (80 m²) v kreolském stylu nabízí pohodlné elegantní ubytování v přízemí s privátní terasou a nádhernými výhledy do tropické zahrady. Pokoje se skládají ze dvou propojených pokojů a vybaveny jsou postelí o velikosti king a dvěma postelemi o velikosti queen, prostornou koupelnu se sprchou, toaletou a šatnou. Můžete se těšit také na vlastní terasu s lehátky. Pokoje se nachází v budově Manor House. Max. kapacita pokoje je 2 dospělí + 4 děti. Tento typ pokoje je dostupný do 01.11.2019.

Family Room Ocean View

Rodinné pokoje (100 m²) v kreolském stylu nabízí pohodlné elegantní ubytování s nádhernými výhledy na oceán. Pokoje se skládají ze dvou propojených pokojů a vybaveny jsou postelí o velikosti king a dvěma postelemi o velikosti queen, prostornou koupelnu se sprchou, toaletou a šatnou. Můžete se těšit také na vlastní terasu s lehátky. Max. kapacita pokoje je 2 dospělí + 4 děti. Tento typ pokoje je dostupný do 01.11.2019.

Deluxe Family Suite

Deluxe Family Suite

Rodinné Seluxe Suity (100 m²) v kreolském stylu ve vilách nabízí elegantní ubytování s privátní terasou a nádhernými výhledy do tropické zahrady nebo na oceán. Zahrnují obývací část s pohovkou a 75" televizí, ložnici s king size postelí a televizí, prostornou koupelnu se sprchou a vanou a dvě oddělené toalety. K dispozici zde máte také vlastní terasu s denní válendou a posezením. Max. kapacita pokoje je 2 dospělí + 2 děti, tento typ pokoje je dostupný od 01.11.2019.

Beach Front Suite

Beach Front Suite

Beach Front Suity (100 m²) představují prémiové elegantní ubytování v přízemí s přímým vstupem na pláž. Zahrnují obývací část s pohovkou a televizí, ložnici s king size postelí a televizí, šatnu, prostornou koupelnu se sprchou a vanou a oddělenou toaletu. Pokoje disponují privátní terasou s denní válendou a posezením a krásným výhledem na oceán. Max. kapacita pokoje je 2 dospělí, tento typ pokoje je dostupný do 01.11.2019.

Beach

Bílá, zelená a modrá. To jsou barvy oblasti, ve které se hotel Sugar Beach nachází. Bílá představuje téměř kilometr dlouhou pláž, která se vine podél resortu. Pokryta je jemným bílým pískem. Zelená symbolizuje tropickou zahradu a zelené golfové trávníky. Modrá odkazuje k bazénu a laguně, která láká k potápění, plavání i nejrůznějším vodním sportům. Jen pohled na nekonečné modré dálky oceánu bere dech.

Online price and discounts of Sugar Beach Resort & Spa *****

The lowest price from 244 EUR / person, night, half board in Garden Manor House
in the period from 29.04.2020 to 30.09.2020

CZK
EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v CZK/person zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

DEPARTURE sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
RETURN
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail > -Nejnižší cenaDetail > -Nejnižší cenaDetail >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail > -Nejnižší cenaDetail > -Nejnižší cenaDetail >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail > -Nejnižší cenaDetail > -Nejnižší cenaDetail >

Price in CZK/person includes all current discounts. Click through the selected date to get to the price detail.

Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě
Dítě do let
CZK/dítě

Nulové storno v hotelu Sugar Beach

Nulové storno do 8 dní před začátkem pobytu od 03.03.2020 do 30.04.2021 (platí při rezervaci od 03.03.2020 do 31.08.2020)

Nabídka nocí zdarma v hotelu Sugar Beach

V termínu 01.11.2018 - 31.10.2019 při kombinaci 2 hotelů z řetězce Sun Resorts: Long Beach, Sugar Beach a La Pirogue sleva 35% z ceny ubytování, pro hotel Ambre sleva 30% z ceny ubytování. Neplatí na jakékoliv příplatky za stravu. Nelze kombinovat s jinou nabídkou. Minimální délka pobytu je v součtu 8 nocí (pro jeden hotel minimálně 3 noci).

Sleva pro opakované klienty 5%, nelze kombinovat se slevou pro nevěstu a ženu při výročí svatby. Platí v termínu 01.11.2019 - 31.10.2020 (opakovaný klient - z jakéhokoliv resortu Sun)

Sleva za včasný nákup - lze kombinovat pouze se slevou pro opakované klienty. Platí v termínu 01.11. - 31.10.2020, minimální délka pobytu 4 noci a platí i na přistýlky:
rezervace min. 185 dní předem, sleva 40%
rezervace min. 125 dní předem, sleva 35%
rezervace min. 95 dní předem, sleva 30%

V termínu 01.10. - 21.12.2019 a 06.01. - 31.01.2020 nová cena pro All inclusive 66Eur / dospělý a 32 Eur / dítě do 17 let. Paltí při rezervaci do 31.10.2019. Minimální délka pobytu 4 noci.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

01. 07. 2019 - 31. 10. 2020
- sleva 80% pro nevěstunavíc ovoce po příjezdu, romantická večeře a dárek od hotelu. Pro pobyty delší jak 7 nocí zdarma masáž. Neplatí pro kategorie počítané za jednotku.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 6 měsíce před až do 6 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Výhody od DELUXEA pro výročí svatby

01. 07. 2019 - 31. 10. 2020
- sleva 80% pro ženu při každém 5. výročí svatby

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Svatební balíček Wedding in the Sun41.020,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
  - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
  - zajištění apostily na oddací list,
  - transfery na příslušné úřady,
  - výběr svatebního místa (rezervováno v hotelu v závislosti na dostupnosti),
  - osobní servis specializovaného svatebního koordinátora,
  - košík sezónního ovoce v pokoji pro pár při příjezdu,
  - make-up pro nevěstu v hotelových lázních,
  - svatební kytici pro nevěstu,
  - svatební korsáž pro ženicha,
  - žehlení svatebních šatů pro nevěstu (dle materiálu a střihu),
  - žehlení obleku pro ženicha (dle materiálu a střihu),
  - jednu láhev šumivého vína během obřadu,
  - jeden svatební dort pro maximálně 6 osob,
  - romantickou hudbu na pozadí (z CD přehrávače) během obřadu,
  - balíček 50 fotografií (10×15) ve fotoalbu a na CD
  - romantickou večeři při svíčkách (dané menu, vyjma nápojů) pro pár ve svatební den,
  - snídani do pokoje pro pár v následující den po svatbě.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Wedding in Paradise64.490,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
  - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
  - zajištění apostily na oddací list,
  - transfery na příslušné úřady,
  - vyzdobené místo obřadu (rezervováno v hotelu v závislosti na dostupnosti),
  - osobní servis specializovaného svatebního koordinátora,
  - velký koš sezónního ovoce v pokoji při příjezdu,
  - make-up a svatební účes pro nevěstu v hotelových lázních,
  - svatební kytici pro nevěstu,
  - svatební korsáž pro ženicha,
  - žehlení svatebních šatů pro nevěstu (dle materiálu a střihu),
  - žehlení obleku pro ženicha (dle materiálu a střihu),
  - jednu láhev šampaňského během obřadu,
  - marcipánový svatební dort pro maximálně 6 osob,
  - živá hudba (trio) během obřadu,
  - balíček 50 fotografií (10×15) ve fotoalbu a na CD,
  - skvělé koktejly s kanapkami pro dva,
  - romantickou večeři při svíčkách (menu s humrem, vyjma nápojů) pro pár ve svatební den,
  - lampion štěstí,
  - zasazení kokosové palmy na počest novomanželů,
  - romantickou koupel na pokoji se šampaňským,
  - speciální překvapení v podobě rozestýlky ve svatební večer,
  - snídani do pokoje pro pár v následující den po svatbě a
  - romantické odpolední občerstvení na pokoji / na terase.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
 • Ke svatbě si můžete objednat za příplatek tyto služby:
  - 30 minutové video z obřadu 19 370 Kč
  - 30minutové video z dronu 8 960 Kč
  - Celodenní plavba katamaránem 5 060 Kč
  - Confetti z okvětních plátků (od) 1 490 Kč
  - Dekorace na stůl: středová květinová výzdoba 2 570 Kč
  - Foto balíček 50 vyvolaných fotografií (10x15 cm) a svatební album s CD 10 270 Kč
  - Foto kniha (20 stran) 15 540 Kč
  - Jazzová skupina (45 minut) 10 810 Kč
  - Květina do klopy pro ženicha 430 Kč
  - Květinová členka, věnec 1 240 Kč
  - Květinové girlandy 3 920 Kč
  - Květinový náramek 1 240 Kč
  - Květinový oblouk 15 540 Kč
  - Kytarista (30 minut) 5 490 Kč
  - Kytice pro družičky 2 750 Kč
  - Kytice pro nevěstu 3 900 Kč
  - Lahev šampaňského (0,75 l) 2 970 Kč
  - Lahev šumivého vína (0,75 l) 2 110 Kč
  - Lampiony štěstí 320 Kč
  - Marcipánový svatební dort (pro 6 osob) 4 460 Kč
  - Originální koktejl (cena za 1 sklenici) 410 Kč
  - Pedikúra a manikúra 2 240 Kč
  - Relaxační masáž pro dva (20 minut) 6 570 Kč
  - Rumový koktejl (cena za 1 sklenici) 350 Kč
  - Sega show (20 minut) 8 240 Kč
  - Snídaně na pláži s šampaňským 7 840 Kč
  - Soukromá plavba motorovou lodí se šnorchlováním a pozorováním delfínů 12 430 Kč
  - Svatební cupcakes (10 kusů) 3 650 Kč
  - Svatební dort (cca pro 6 osob) 3 900 Kč
  - Svatební účes pro nevěstu (bez zkoušky) 2 890 Kč
  - Teplé a studené jednohubky pro 2 osoby 1 220 Kč
  - Trio muzikantů (30 minut) 9 400 Kč
  - Večerní menu na pláži včetně aperitivu 7 300 Kč
  - Závěsné vázy s květinami a svíčkami 5 130 Kč
  - Zkouška make-upu 1 100 Kč
  - Zkouška svatebního účesu 1 590 Kč
 • Nabídka svatebních balíčků resortu platí od 1.11.2019 do 31.10.2020.
 • ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli (více zde)
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě (více zde)
Ubytování na vybraný počet nocí (více zde)
Stravování dle kalkulace (více zde)
Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem z letiště přímo do hotelu (více zde)
Na Mauríciu česky mluvící delegát (více zde)
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d (více zde)
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku (více zde)
"Informace o Mauríciu" v češtině (více zde)
"Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří" (více zde)
"Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" kniha z edice Lonely Planet v češtině (více zde)
Mapa ostrova Mauricius vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit (více zde)
CESTOVNÍ KANCELÁŘ DELUXEA ZÍSKALA ZA OBDOBÍ 2017/2018, 2016/2017, 2015/2016, 2014/2015, 2013/2014, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2009/2010, 2008/2009, 2007/2008 OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO PRODEJCE BEACHCOMBER HOTELŮ V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE (více zde)
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MAURICIU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE (více zde)
cena zájezdu zahrnuje

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Dítě do 11 let zdarma (platí příplatek za All inclusive). Manor House, Villa Room  je 2 dospělí a max. 2 děti do 11 let (na pohovce) nebo 1 dítě do 17 let nebo 3 dospělí. Od 01.11.2019 kapacita: Manor House a Deluxe Ground Floor pokojů 3 dospělí nbo 2 dospělí a 2 děti do 17 let, Deluxe First Floor 3 dospělí.

V termínu 01.11.2019 - 31.10.2020 sleva pro děti do 17 let ve vlastním pokoji 40% na ubytování. Příplatky se platí v plné výši a nelze kombinovat s jinou nabídkou. Třetí a čtvrté dítě na pokoji platí cenu přistýlky - nelze počítat slevu.

V termínu 06.01. - 31.01.2020 navíc ke  slevě 40% na ubytování a ke slevě na All inclusive dítě do 17 let na pokoji s rodiči zdarma. Minimální délka pobytu 4 noci.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Svůj zájezd si můžete vylepšit:

Výběr vyšší kategorie pokoje (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Rozšíření formy stravování (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Pohodlnější transfer lepším autem, luxusním SUV či limuzínou - více o transferech

Individuální výlety s autem a vlastním řidičem či plavby katamaránem po moři apod. - více o exkurzích

Možnost využití profesionálních fotografů, kteří Vám zdokumentují Váš pobyt v ráji - rádi Vám poradíme

VIP uvítací balíček na Mauríciu, asistenční služby, tlumočení do češtiny při svatbě - více zde – rádi Vám poradíme

Dřívější check-in nebo pozdní check-out (pokoj k dispozici za příplatek). Pokoj v hotelu Vám garantujeme většinou od 14 hodin v den příjezdu a do 12 hodin v den odjezdu. Pro dřívější příjezd a pozdější odjezd jsou zdarma tranzitní prostory (úschovna, sprcha, šatna), pokoj je za příplatek – rádi Vám poradíme

Zvýhodněné parkování na letišti v Praze nebo na letišti ve Vídni

Salonek YU Lounge na letišti na Mauríciu

Travel insurance

Choose the optimal variant of travel insurance and we will take it out for you.
Packed - complete protection for a trip or Multi Trip - year-round insurance..


Garance nejlepší ceny

Professional photo of Sugar Beach *****

Our photo of Sugar Beach *****

Video

Gastronomy and hotel restaurants Sugar Beach Resort & Spa

Restaurace

Rozmanitost je kořením života. Sugar Beach Resort & Spa vyznává tuto filosofii a hostům nabízí výběr ze 4 kosmopolitních restaurací. Kuchaři používají svůj talent pro vytvoření mezinárodních receptů s příslibem výjimečných a překvapivých menu. Můžete se těšit na autentickou nebo sofistikovanou středomořskou, asijskou a samozřejmě mauricijskou kuchyni.

Mon Plaisir Restaurant

Mon Plaisir je hlavní restaurací hotelu, nabízí živé bufety a variace tematických večeří. Nachází se v srdci resortu a servíruje snídaně formou bufetu v anglickém a kontinentálním stylu. Snídaně jsou podávány formou kontinentálního bufetu od 04:00 do 07:00, od 07:00 do 10:30 následuje anglický snídaňový bufet a pozdní kontinentální bufet pokračuje od 10:30 do 11:30. Večeře formou bufetu či tematických večeří od 19:00 do 22:00. Stravování v této restauraci je zahrnuto v All Inclusive balíčku. 

Buddha-Bar Beach

Restaurace Buddha-Bar Beach představuje unikátní světový koncept, který umožňuje hostům vychutnat si jedinečný kulinářský zážitek. Nachází se na pobřeží a nabízí rozmanité možnosti od posezení na baru, v restauraci nebo v blízkosti pláže. Podává světovou kuchyni s mořskými plody, kuchaři jsou zkušení a kreativní, což zaručí dokonalý výsledek v podobě pokrmů, které potěší Vaše chuťové pohárky. Na hlavní pláži si můžete pochutnat na mezinárodní kuchyni, zatímco budete objevovat krásy modrých vod. Buddha-Bar Beach je ideálním místem pro uvolněnou a přesto slavnostní atmosféru. Restaurace je otevřena na obědy od 12:30 do 15:00, odpolední svačiny od 15:00 do 17:00 a večeře od 19:00 do 22:00.  S příchodem noci se mění atmosféra a bar se stává živým místem s hudbou, zábavou a tanečním parketem s DJem. Jedinečnou zábavu a koktejly si na baru můžete vychutnat až do 02:00.

Citronella’s Café

Restaurace Citronella’s Café se nese ve stylu přímořského italského trhu s nabídkou lehkých jídel, tradičních pizz a salátů během oběda a autentické regionální italské kuchyně s tradičními recepty při večeřích. Najdete zde ty nejlepší prvky italské kuchyně. Otevřena je od 12:30 do 15:00 na obědy (kromě pondělí) a od 19:00 do 22:00 na večeře (kromě neděle) podávané formou á la carte. Díky umístění v blízkosti pláže nabízí restaurace krásné výhledy na oceán, večeři si můžete vychutnat při západu slunce.

Gov’s Flowers
Toto místo, rafinovaně zařízené v koloniálním stylu, si jistě oblíbíte pro klidné posezení a relax. Gov's Flowers, méně rušná restaurace, café a bar v jednom, nabízí luxusní nabídku kontinentální snídaně, chutné á la carte menu, sofistikované odpolední svačiny a osvěžující koktejly po dobu celého dne. 

Bary

Bary La Brasserie, The Sports Bar a Citronella’s představují nabídku živých míst v rámci resortu Sugar Beach, které nabízejí občerstvení a rozsáhlé menu s nápoji a koktejly.

La Brasserie (Mon Plaisir Bar)

S atmosférou francouzské kavárny je bar La Brasserie místem pro setkávání. Bar je otevřen také pro kontinentální snídaně v brzkých ranních hodinách (pro hosty s časným odjezdem z hotelu, pro hosty jedoucí na výlety a podobně). Můžete zde najít excelentní nabídku rumů, whisky a burbonů, stejně jako kubánské doutníky z prestižní lokality Havany. 

The Sports Bar

Bar otevřený od dopoledních hodin až do pozdní noci potěší sportovní fanoušky svou nabídkou nápojů a ideální polohou hned vedle tenisového kurtu nedaleko sportovního centra. Zde mohou hosté sledovat mezinárodní sportovní soutěže a zápasy na velkých obrazovkách v luxusním prostředí resortu. Sportovní bar nabízí celou řadu video her, hudebních kanálů, kulečníkové stoly a večer také živou zábavu s DJem. 

Citronella’s Bar

Bar u restaurace Citronella’s Café je otevřený od dopoledne až po noční hodiny. Díky venkovní terase je ideálním místem pro ty, kteří si chtějí dopřát aperitiv před obědem nebo večeří. Uhaste svou žízeň v tomto skvělém prostředí pro relaxaci během dovolené, jakmile se vrátíte z potápění, rybaření či jiných aktivit.

Beach Trolley Bar

Pro osvěžení, aniž byste opustili plážové lehátko, můžete využít služby tohoto baru, který servíruje drinky a lehké občerstvení přímo na písčité pláži. Otevřen je od 10:00 do 17:00.

Bar & Pool Service

Pro ty, kteří nechtějí opouštět pohodlí lehátka, je k dispozici servis s nabídkou občerstvení ve stínu plážového slunečníku. Nabízí osvěžení u bazénu od nealkoholických drinků po mezinárodní nápoje a tropické koktejly s využitím místního špičkového rumu. V době oběda nabízí od 12:30 do 15:00 lehké občerstvení s výběrem z nabídky sandvičů, salátů a místních specialit, svačiny se podávají od 15:00 do 17:00.

All Inclusive

Hotel Sugar Beach v balíčku All Inclusive zahrnuje (v hotelovém menu je označen zelenou *):

  • Snídaně - k dispozici v restauraci Mon Plaisir a La Pirogue
  • Obědy - k dispozici v restauracích Citronella’s Café, La Pirogue a v rámci Bar & Pool Servisu
  • Svačiny - La Brasserie Bar (palačinky, zmrzlina, koláče,...), Beach Trolley Bar, Bar & Pool Service
  • Večeře - k dispozici v restauracích Mon Plaisir, výběr z á la carte menu v restauracích Buddha-Beach Bar, Citronella’s Café, La Pirogue a v rámci Bar & Pool Servisu
  • Nápoje - různé tropické koktejly, domácí pivo, nealko, lihoviny a výběr z dovozových vín v barech Buddha-Bar Beach, La Brasserie Bar, Sports Bar, Citronella´s Bar, Beach Trolley Bar a v rámci Bar & Pool Servisu
  • Nápoje ze sousedního hotelu La Pirogue
  • Zařízení pro uvaření čaje a kávy na pokoji
  • Minibar - doplňován 1x denně 
  • Wi-fi
  • Balíček dále zahrnuje vstup do hammamu v lázních, přístup k bazénům a vybavení na pláži, širokou nabídku vodních i pozemních sportů, wifi přístup, exkurzi na ostrov Ile aux Cerfs a neomezené green fee na golfovém hřišti Tamarina Golf Course.

Balíček platí od 01. 11. 2019 do 31. 10. 2020. Suninclusive balíček je k dispozici v den příjezdu od 14:00, končí v den odjezdu v 12:00 

Golf in the hotel Sugar Beach Resort & Spa

Ille aux Cerfs Golf Club

Všichni hosté resortu La Pirogue a Sugar Beach mají bezplatný přístup do golfového klubu Ille aux Cerfs Golf Club. Výjimečné golfové hřiště Ile aux Cerfs Golf Club je situováno na ostrově Ile aux Cerfs na východním pobřeží Mauricia. Bylo navrženo talentovaným golfistou Bernhardem Langerem a pokračuje v získávání obdivů od golfových specialistů, profesionálů i amatérů. Golfové hřiště je tak vhodné pro všechny kategorie hráčů.

Všech 18 jamek poskytuje výhledy na oceán – některé skrze stromy, jiné přímo na pobřeží a modré vody. Nechybí ani bílé písčité bunkry a vodní prvky v ideální kombinaci s vegetací. Najdete zde celkově 9 jezírek. Svěží trávník Salam Seashore Paspulum je přizpůsobený zdejšímu klimatu a umožňuje tak nejvyšší standardy pro golf. Golfový klub nabízí akademii, profesionální obchod a také restauraci.

Dopravu na golfové hřiště zajišťuje zdarma soukromá loď, která je k dispozici každý den z Pointe Maurice Jetty. K dopravě do Pointe Maurice Jetty lze využít autobus, který je za poplatek.

Tamarina golf Course

Prostředí africké savany na golfovém hřišti je prostoupeno majestátními stromy s horami v pozadím. 18 jamek tohoto mistrovského hřiště na břehu Riviere Rampart slibuje opravdu skvělou hru. Hřiště s parem 72 je jedním z nejdelších na Mauriciu. Také zde si mohou hru užít všichni od amatérů až pro profesionály. Na golfové hřiště je každý den zajištěna doprava speciálním kyvadlovým autobusem, green fee zdarma v rámci all inclusive.

Golf map

 
Golf map

Český / slovenský delegát a služby in Mauritius

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius exkluzivně čtyři české nebo slovenské delegáty, kteří zde dlouhodobě žijí. Při své dovolené nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Pro případ nouze dostanete na delegáta i telefonní číslo na jeho mobil či whatsap. Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Detailní informace o delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na ostrově Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je opatřena cedulkou s Vašimi jmény a logem DELUXEA
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nové klimatizované osobní automobily vybavené Wi-Fi připojením
 • Vstřícného řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu ze strany řidiče
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Českou / slovenskou delegátku na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport and wellness Sugar Beach *****

Sportovní a fitness aktivity

Tým profesionálů v resortu Sugar Beach Vám ochotně poskytne rady ohledně zdravého životního stylu s pohybem a fitness, abyste mohli pohodlně využívat sportovní a fitness vybavení a aktivity v resortu.

Různé sportovní aktivity a programy společně s nejmodernějším vybavením jsou k dispozici pro jedinečné zážitky a příjemné trávení volného času na dovolené na Mauriciu.

Fitness centrum je otevřeno každý den a nabízí osobní trenéry pro sportovní aktivity a fitness programy (jednotlivé služby jsou k dispozici na vyžádání a mohou být za poplatek).

Ke sportovní aktivitám v resortu patří: stolní tenis, volejbal, minifotbal, minigolf, badminton a pétanque. Za poplatek pak hotel nabízí lukostřelbu v sousedním hotelu La Piroque či pronájem horských kol a skútrů.

Tenis -  Sugar Beach Resort & Spa nabízí hostům největší tenisové zázemí na Mauriciu se 6 osvětlenými tenisovými kurty s umělou trávou. Tenisový program je operován akademií S-tennis Academy s profesionálním týmem trenérů. K dispozici jsou také individuální i skupinové tenisové kurzy, stejně jako začátky tenisu pro děti. Trenéři zde organizují každý týden turnaje. Můžete využít také bezplatné tenisové vybavení nebo balíček tenisové dovolené.

Plážové a vodní aktivity

Sugar Beach Resort & Spa patří mezi nejlepší mauricijské hotely, co se týče nabídky plážových a vodních aktivit. Proč nezkusit plavbu v kajaku plachetnici nebo na palubě lodi s proskleným dnem. K dispozici je také šnorchlování, windsurfing, aqua gym v bazénu, vodní pólo a vodní volejbal. 

Za poplatek je pak možné využít další aktivity, mezi které patří:

 • hlubokomořský rybolov,
 • potápění (PADI),
 • kitesurfing,
 • vodní lyžování,
 • pozorování delfínů,
 • katamaránové plavby (celodenní) a další exkurze.

Lázně

Lázně Cinq Mondes Spa jsou oázou klidu, daleko od stresu a každodenní rutiny. Nabízí naprosté útočiště pro ty, kteří hledají znovunabytí svých baterií prostřednictvím množství kosmetických a lázeňských procedur poskytovaných týmem profesionálních terapeutů.

Zahrnují:

 • hammam v lázních Cinq Mondes Spa (jedinečné v prostředí Mauricia),
 • vyhřívaný bazén v hammam,
 • místnosti pro procedury jak pro jednotlivce, tak i pro páry,
 • prostor pro procedury Shiatsu,
 • plně vybavený kadeřnický salon pro muže i ženy,
 • klimatizované fitness centrum (300 m2),
 • interaktivní hodiny cyklistiky s virtuální krajinou a
 • prostory pro bojová umění jako taebo, kickbox, judo a karate.

Mysl a tělo budete moci ponořit do klidného prostředí a Vaše smysly zažijí znovuzrození. V tomto neobyčejném klidu si můžete vyhradit čas na meditaci a poslouchat zvuky fontány a kaskád. Samozřejmostí jsou také mauricijské masáže od opravdových expertů. Páry na líbánkách i ostatní hosté si mohou zarezervovat procedury v soukromých pokojích.

Cinq Mondes Spa Hammam – Jakmile se převlečete do plavek nebo „parea“, budete připraveni vstoupit do tepidaria, kde si můžete dát sprchu a chodit v nazouvácích (z hygienických a bezpečnostních důvodů). Tepidarium představuje prostornou místnost s vlhkým a horkým vzduchem, kde najdete vodní trysky, vyhřívané mramorové lavice a dekorativní mozaiky připomínající dobu starověkého Říma, odkud tyto lázeňské prvky pocházejí. Relaxujte ve vyhřívaném bazénu a dokonale si odpočiňte před jednotlivými procedurami. Můžete si vybrat několik rituálů.

Masáže a procedury – Pro opravdovou relaxační cestu oddejte své tělo do rukou profesionálních terapeutů a najděte vnitřní klid a pohodu. Díky široké nabídce mezinárodních i mauricijských masáží a tělových procedur si každý najde to, co právě potřebuje.

Po lázeňských procedurách mohou hosté relaxovat v prostředí komfortních lehátek v soukromých lázeňských zahradách.

K dalším službám patří kosmetické procedury (péče o pleť a pokožku, manikúra, depilace…) a kadeřnický salon.

Vstup do lázní je povolen pouze pro hosty starší 14 let.

Kulturní vyžití a aktivity

Sugar Beach Resort & Spa je pětihvězdičkový hotel, který může být považován za ráj pro milovníky poznávání kultury skrze jídlo. Není to jenom o pokrmech, zažijete opravdový kulinářský zážitek v doprovodu kulturních aktivit v každé restauraci.

Noční život – Představení jsou koordinována tak, aby odpovídaly tématům večerů. Například po mauricijské večeři se budete moci pokochat tradičními tanci a hudbou Sega. Po představeních zpravidla následuje DJ se svou hudbou až do 2 hodin v noci.

 

Children in the hotel Sugar Beach *****

Dovolená na Mauriciu může být zábavou pro celou rodinu, pokud si vyberete pobyt v hotelu Sugar Beach. To Vám zajistí, že bude postaráno a požadavky a záliby všech členů rodiny. K dispozici jsou nejen možnosti pro děti, ale také pro mladistvé v podobě adekvátního vybavení a aktivit.

Klub Sun Kids

 • prostorný klub s vnitřními i venkovními prostory pro děti,
 • zábavné aktivity a programy pro děti,
 • exkluzivní klub pro mladistvé s vlastním vybavením a programy aktivit,
 • speciální TV program pro děti,
 • otevřeno od 10 do 22 hod,
 • zkušený vícejazyčný personál,
 • babysitter na vyžádání (za poplatek),
 • speciální dětské menu v restauracích a
 • strava pro miminka na vyžádání.

Klub Sun Kids je otevřen 12 hodin denně a je určen pro děti od 2 do 11 let. Nabízí bezpečné prostředí a zábavné aktivity. Adekvátní vybavení je dostupné také pro děti a mladistvé ve věku 12 až 17 let. Klub disponuje zkušeným personálem, který je vždy po ruce Vašich dětí. Díky speciálně navrženému vybavení a kreativitě týmu poskytuje klub zábavné i vzdělávací aktivity. Patří zde minigolf, tenis, windsurfing, plavání a nejrůznější exkurze.

Vybavení a služby pro děti

Speciální menu, bufety a barbecue jsou připravovány pro děti navštěvující dětský klub. Pod dohledem zkušeného personálu si děti užijí nezapomenutelnou dovolenou, zatímco Vy si budete dopřávat chvíle soukromí. Rodiče, kteří by i tak chtěli trávit ony chvíle s dětmi, mohou v dětském klubu zůstat s nimi. A jelikož děti ve věku 2 a 3 let potřebují zvýšenou pozornost, je možné vyžádat službu hlídání dětí (babysitting) za poplatek.

Vybavení a služby pro mladistvé

Pro ty, kteří se již necítí jako děti, ale jsou v dospívajícím věku je zde také způsob, jak si naplno užít dovolenou na Mauriciu a dopřát si spoustu zábavy či relaxace. Klub pro mladistvé je místem pro hosty ve věku od 12 od 17 let a nabízí tematické večery, sporty, výlety, exkurze a večerní zábavu s DJ. Všechny aktivity jsou speciálně organizovány pro mladistvé, a to díky profesionálnímu týmu zaměstnanců.

Svatební balíček „Svatba v ráji” Sugar Beach Resort & Spa

Sugar Beach Resort & Spa *****
Sugar Beach Resort & Spa *****, Mauritius

Hotel nabízí klid, ale i sportovní vyžití

Svatební balíček Wedding in the Sun od 41 020 Kč podrobnosti
 • - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - výběr svatebního místa (rezervováno v hotelu v závislosti na dostupnosti),
 • - osobní servis specializovaného svatebního koordinátora,
 • - košík sezónního ovoce v pokoji pro pár při příjezdu,
 • - make-up pro nevěstu v hotelových lázních,
 • - svatební kytici pro nevěstu,
 • - svatební korsáž pro ženicha,
 • - žehlení svatebních šatů pro nevěstu (dle materiálu a střihu),
 • - žehlení obleku pro ženicha (dle materiálu a střihu),
 • - jednu láhev šumivého vína během obřadu,
 • - jeden svatební dort pro maximálně 6 osob,
 • - romantickou hudbu na pozadí (z CD přehrávače) během obřadu,
 • - balíček 50 fotografií (10×15) ve fotoalbu a na CD
 • - romantickou večeři při svíčkách (dané menu, vyjma nápojů) pro pár ve svatební den,
 • - snídani do pokoje pro pár v následující den po svatbě.
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Wedding in Paradise od 64 490 Kč podrobnosti
 • - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - vyzdobené místo obřadu (rezervováno v hotelu v závislosti na dostupnosti),
 • - osobní servis specializovaného svatebního koordinátora,
 • - velký koš sezónního ovoce v pokoji při příjezdu,
 • - make-up a svatební účes pro nevěstu v hotelových lázních,
 • - svatební kytici pro nevěstu,
 • - svatební korsáž pro ženicha,
 • - žehlení svatebních šatů pro nevěstu (dle materiálu a střihu),
 • - žehlení obleku pro ženicha (dle materiálu a střihu),
 • - jednu láhev šampaňského během obřadu,
 • - marcipánový svatební dort pro maximálně 6 osob,
 • - živá hudba (trio) během obřadu,
 • - balíček 50 fotografií (10×15) ve fotoalbu a na CD,
 • - skvělé koktejly s kanapkami pro dva,
 • - romantickou večeři při svíčkách (menu s humrem, vyjma nápojů) pro pár ve svatební den,
 • - lampion štěstí,
 • - zasazení kokosové palmy na počest novomanželů,
 • - romantickou koupel na pokoji se šampaňským,
 • - speciální překvapení v podobě rozestýlky ve svatební večer,
 • - snídani do pokoje pro pár v následující den po svatbě a
 • - romantické odpolední občerstvení na pokoji / na terase.
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Příplatkové položky ke svatbě   podrobnosti
 • - 30 minutové video z obřadu 19 370 Kč
 • - 30minutové video z dronu 8 960 Kč
 • - Celodenní plavba katamaránem 5 060 Kč
 • - Confetti z okvětních plátků (od) 1 490 Kč
 • - Dekorace na stůl: středová květinová výzdoba 2 570 Kč
 • - Foto balíček 50 vyvolaných fotografií (10x15 cm) a svatební album s CD 10 270 Kč
 • - Foto kniha (20 stran) 15 540 Kč
 • - Jazzová skupina (45 minut) 10 810 Kč
 • - Květina do klopy pro ženicha 430 Kč
 • - Květinová členka, věnec 1 240 Kč
 • - Květinové girlandy 3 920 Kč
 • - Květinový náramek 1 240 Kč
 • - Květinový oblouk 15 540 Kč
 • - Kytarista (30 minut) 5 490 Kč
 • - Kytice pro družičky 2 750 Kč
 • - Kytice pro nevěstu 3 900 Kč
 • - Lahev šampaňského (0,75 l) 2 970 Kč
 • - Lahev šumivého vína (0,75 l) 2 110 Kč
 • - Lampiony štěstí 320 Kč
 • - Marcipánový svatební dort (pro 6 osob) 4 460 Kč
 • - Originální koktejl (cena za 1 sklenici) 410 Kč
 • - Pedikúra a manikúra 2 240 Kč
 • - Relaxační masáž pro dva (20 minut) 6 570 Kč
 • - Rumový koktejl (cena za 1 sklenici) 350 Kč
 • - Sega show (20 minut) 8 240 Kč
 • - Snídaně na pláži s šampaňským 7 840 Kč
 • - Soukromá plavba motorovou lodí se šnorchlováním a pozorováním delfínů 12 430 Kč
 • - Svatební cupcakes (10 kusů) 3 650 Kč
 • - Svatební dort (cca pro 6 osob) 3 900 Kč
 • - Svatební účes pro nevěstu (bez zkoušky) 2 890 Kč
 • - Teplé a studené jednohubky pro 2 osoby 1 220 Kč
 • - Trio muzikantů (30 minut) 9 400 Kč
 • - Večerní menu na pláži včetně aperitivu 7 300 Kč
 • - Závěsné vázy s květinami a svíčkami 5 130 Kč
 • - Zkouška make-upu 1 100 Kč
 • - Zkouška svatebního účesu 1 590 Kč

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

01. 07. 2019 - 31. 10. 2020
- sleva 80% pro nevěstunavíc ovoce po příjezdu, romantická večeře a dárek od hotelu. Pro pobyty delší jak 7 nocí zdarma masáž. Neplatí pro kategorie počítané za jednotku.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 6 měsíce před až do 6 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Výhody od DELUXEA pro výročí svatby

01. 07. 2019 - 31. 10. 2020
- sleva 80% pro ženu při každém 5. výročí svatby

Transport Sugar Beach Resort & Spa

Transfer z letiště do hotelu Sugar Beach trvá 1hod až 1hod15min. 

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku EMOTIONS na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Map - Sugar Beach Resort & Spa *****

Personal advice from DELUXEA to Mauritius to the hotel Sugar Beach Resort & Spa *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Sugar Beach Resort & Spa *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2019
Bc. Hana Nádvorníková
Bc. Hana Nádvorníková 724 730 005

Hotel reviews Sugar Beach Resort & Spa *****

Pláž
8
Ubytování
9.1
Strava
9.4
Poloha
9.3
Cena / Kvalita
8.8
Služby Deluxea
9.5
Average rating
9
18 rating
Pláž
7.5
Ubytování
8.8
Strava
9.3
Poloha
8.8
Cena / Kvalita
8.3
Služby Deluxea
9.3
Average rating
8.6
4 rating
Pláž
7
Ubytování
9.3
Strava
9.3
Poloha
9.3
Cena / Kvalita
8.7
Služby Deluxea
9.7
Average rating
8.9
3 rating
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Average rating
10
1 rating
Pláž
8.3
Ubytování
9.1
Strava
9.4
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
8.9
Služby Deluxea
9.5
Average rating
9.1
10 rating
9.8
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Uherské Hradiště - Mařatice
Date of stay:
19. 04. - 28. 04. 2017
Skvělá dovolená.Lidé na Mauritiu jsou nesmírně milí a vstřícní,ostrov úžasně zelený-určitě stojí za to jet na výlet a vidět víc,než jen hotelovou pláž.My jsme přidali i výlet za velrybami- mělijsme štěstí a velryby viděli,zažili-skvělé.Hotel příjemný,velmi čistý,pláž upravovaná,jídlo výborné.Služby Deluxea bezkonkurenční-přeprava z letiště, všechno naplánované a přesně tak i probíhající.Úžasný i odjezd-nejen doprava,ale i péče na letišti až do odbavení.Díky a rádi se vrátíme.
8.7
Pláž
7
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Personál
9
Starší dvojice
Praha
Date of stay:
20. 04. - 29. 04. 2017
Skvěle umístěný hotel v krásné tropické zahradě s dlouhou písčitou pláží a nádherným panoramatem pobřeží a západem slunce. Ochotný a příjemný personál a výborná, pestrá kuchyně. Místo, kam by bylo lákavé se vracet.
9.2
Pláž
8
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Novomanželé
Žlkovce
Date of stay:
02. 11. - 14. 11. 2016
9.2
Pláž
7
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Novomanželé
Date of stay:
09. 06. - 18. 06. 2015
Komfortní resort, ochotný personál, široká nabídka sportovních aktivit, výborná strava, vhodné i pro rodinné dovolené. Možné procházky po pláži směrem do vesničky jsou příjemnou exkurzí do místního života.
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Mladší dvojice
Ostrava
Date of stay:
15. 05. - 24. 05. 2015
Úžasná pohodová dovolená, krásné prostředí, služby na vysoké úrovni, tyrkysové moře, palmy, příroda...krááása...ráj....

Ohlasy klientů DELUXEA

Sugar beach v září 2018

Mauritius , hodnocení ze dne 20. 09. 2018

Dobrý den paní Zbořilová,

děkujeme. Vše bylo v nejlepším pořádku. Hotel byl fantastický, a to včetně nádherné pláže a skvěle vybrané lokalitě pokoje. Služby Emotions byly též skvělé, byli jsme s nimi na celodenním výletu na jižní straně ostrova a na jejich doporučení s firmou Adriens Dream na dopoledním šnorchlování s delfíny, jak výlet tak šnorchlování s delfíny byly krásnými zážitky. Za celou dobu dovolené jsme nebyli s ničím nespokojeni a vše si krásně užívali. Děkujeme tedy mnohokrát za perfektně naplánovanou dovolenou na Mauriciu, máme v plánu se jednou na ostrov určitě vrátit. 

S pozdravem, JB

 

View more

Mauritius - Sugar Beach apríl 2013

Mauritius , hodnocení ze dne 13. 06. 2013

Dobry den pani Zjavkova,


na dovolenke bolo uzasne.

Vsetko bolo perfektne, Vasa CK naozaj co slubila to naozaj aj splnila.
Hotel, strava, sluzby vsetko na 1. Taktiez delegatka Paula bolo velmi fajn, informovala nas priebezne o hroziacom cyklone, taktiez privitanie na letisku odvoz na hotel, dovoz z hotela na letisko.
Este stale spominam na krasne chvile na Mauritiu.

Teda Vasu CK som uz zacala propagovat medzi mojimi znamymi a dufam, ze buduca dovolenka, ktoru zatial predbezne planujem na Maledivy a pripadne aj kombinaciou so Sri Lankou, bude od Vas.

Majte sa krasne a dakujem.

View more

Factsheet

Podobný hotel

Flight connections to Mauritius

Ing. Martina Melková
Sugar Beach Resort & Spa
„I have stayed at the hotel.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the destination. We will provide you with personal advice.