Victoria Beachcomber Resort & Spa ****

Mauritius

Oblíbený hotel s prostornými pokoji a výhledem na oceán

Victoria Beachcomber
DELUXEA
The best

Quick Hotel Calculation

Departure
Nights
Victoria Beachcomber Resort & Spa

Pro hotel Victoria Beachcomber Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Victoria Beachcomber Resort & Spa.

Room type
Meal

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
Price
CZK - /person
Original price
CZK -/person
Hotel,
CZK - /personCZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Czech DelegateDelegate      
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Dítě do 2 let
CZK
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Podmínky zájezdu
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
Mauricius je uzavřený (zřejmě až do června 2021) Mauricius je uzavřený pro turisty ze všech zemí (zřejmě až do června 2021). Vláda ostrova Maurícius se rozhodla již na začátku léta 2020 uzavřít hranice pro úplně všechny. Zcela výjimečné návštěvy musí zůstat 14 dní pro příletu či příjezdu lodí v karanténě ve vládním hotelu a teprve poté mohou např. do své nemovitosti. Podle aktuální zprávy z poloviny listopadu vláda prodloužila vyplácení 50% mzdy všem zaměstnancům v cestovním ruchu až do konce června roku 2021. Vládní rozhodnutí má obrovskou podporu v místním převážně nevzdělaném obyvatelstvu hinduistického původu a vlastníci hotelů ho nedokáží změnit. Z hlediska turistiky prosím nepočítejte s cestováním na Mauricius v celé první polovině roku 2021. Chcete-li cestovat na tropické ostrovy u teplého oceánu, doporučujeme Vám Zanzibar, Maledivy nebo Dubaj, případně Seychely.
Osobně
jsme
bydleli

Description of Victoria Beachcomber Resort & Spa **** Mauritius

Victoria Beachcomber je prostorný plážový resort na severozápadním pobřeží ostrova Maurícius a představuje skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní hotel za rozumnou cenu. Hotel Victoria reprezentuje proslulý řetězec Beachcomber, který sdružuje prvotřídní a oblíbené hotely na Mauríciu, Seychelách a v Maroku.

Resort Victoria Beachcomber je velmi oblíbené rodinné středisko, které je situováno mezi zálivem Grand Bay a hlavním městem Port Louis. Proslulý je svými pohodlnými pokoji orientovanými k oceánu, poklidnou atmosférou a širokou škálou aktivit pro děti i dospívající. Nezáleží na tom, kolik vám je let, tento hotel si zkrátka zamilujete!

Čtyři skvělé restaurace nabízí to nejlepší z místní i světové kuchyně. K dispozici je také oblíbený balíček All Inclusive, který zahrnuje jídla, nápoje i různé aktivity, které posunou vaší dovolenou na vyšší úroveň.

Victoria for Two - ideální volba pro páry

Hotel nově poskytuje dovolenou v rámci konceptu Victoria for Two. Pokoje se rozprostírají na soukromé pláži u oceánu a zaručí Vám klid s nádherným výhledem na pobřeží nebo na západ slunce. Pokud jste ubytovaní v této části resortu, přímo se nabízí možnost trávit dovolenou v rámci unikátního konceptu "bosých nohou". Představa, že se se svým partnerem procházíte ruku v ruce po pláži s bosýma nohama při západu slunce, je zkrátka dokonalá! 

K dispozici je celkem 17 pokojů „Swim-Up“ s přímým přístupem k velkému bazénu a 23 pokojů s úchvatným výhledem na oceán a lagunu. Využít navíc můžete nově otevřeného baru Nautil Café nebo restaurace Morris Beef. 

Read more  Make an enquiry

Our recommendation to Victoria Beachcomber Resort & Spa

Resort má mimořádně prostorné a světlé pokoje laděné do přímořského stylu doplněného dekoracemi z mušlí. Jelikož pokoje disponují rozlohou min. 60 m², i v případě dětské přistýlky je v místnosti stále dostatek prostoru. Pokoje kategorie Superior se nachází jak v přízemí, tak v prvním patře. Pro lepší výhled klienti upřednostňují první patro.

Hotel je velmi oblíbeným místem pro rodiny s dětmi. Pro vstup do vody doporučujeme kvůli častému výskytu korálů boty do vody. Přítomnost korálů zajišťuje velmi pěkné šnorchlování nedaleko od pláže.

Pokud hledáte klid a soukromí, pak je zde nově otevřená část hotelu Victoria for Two, která je výhradně pro páry. K dispozici je tu pro Vás celé křídlo, na kterém najdete také velký bazén a dvě nově otevřené restaurace.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2019
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík +420 724 065 774

Video

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Superior Room First Floor (60 m²)

Superior Room First Floor (60 m²)

Teplé tóny pokojů zajišťují veselou atmosféru. Prostorná ložnice nabízí také terasu, ze které budete mít nádherný výhled do svěží tropické zahrady nebo na moře...

Deluxe Room (60 m²)

Deluxe Room (60 m²)

Pokoje obklopené bujnými zahradami vytváří příjemnou atmosféru. Disponují vlastní terasou, koupelnou a nábytkem z tmavého dřeva...

Deluxe Room Ground Floor (60 m²)

Deluxe Room Ground Floor (60 m²)

Jasné letní tóny pokoje se mísí s čistě bílým ložním prádlem a poskytují tak veselou atmosféru...

Gastronomy and hotel restaurants

Victoria Beachcomber je jedním z nejpopulárnějších čtyřhvězdičkových hotelů na Mauríciu. Oblíbenost si nedrží jen díky ubytování, ale i díky úžasným restauracím, které gastronomickými zážitky přímo oplývají. K dispozici je pět hvězdných restaurací a několik barů. Uvidíte, že je z čeho vybírat!

Le Superbe reprezentuje hlavní restauraci hotelu, kde si můžete pochutnat na bohatých bufetech s mezinárodní kuchyní. Zajít si sem můžete na bufetové snídaně (07:00 - 10:00), obědy (12:30 - 15:00) i večeře (19:00 - 22:00). Restaurace nabízí  pěkný výhled na bazén a lagunu, pokrmy se zde připravují přímo před zraky hostů. Restaurace má také oddělenou část pro děti, která je vybavená dětským nábytkem a speciálním menu právě pro děti.

La Casa, druhá hotelová restaurace, servíruje obědy (12:30 - 15:00) a večeře (19:00 - 22:00) formou á la carte. Romantici by určitě neměli vynechat návštěvu této intimní italské restaurace, kde se stoluje přímo pod hvězdnou oblohou. Jméno restaurace v překladu z italštiny znamená „domov" a dá Vám jistě pocit péče o každý chod, který Vám bude servírován na stůl. Vesnická dekorace je odrazem autentické italské restaurace s teplými dřevěnými tóny a tepaným železným nábytkem. Restaurace je otevřena 6x týdně a je nutná rezervace. 

L’Horizon představuje ideální místo na večeři (19:00 - 22:00), kde si můžete dopřát čerstvou rybu nebo plody moře. Toto místo evokuje atmosféru rybářské vesničky, kde si hosté mohou vychutnat ty nejlepší úlovky. Restaurace podává pokrmy formou á la carte, je otevřena 6x týdně a vyžaduje se rezervace. 

La Terrasse podává klasickou maurícijskou kuchyni a určena je pouze pro dospělé. Díky umístění u pláže s úchvatným výhledem na oceán posktytuje dokonalou intimní atmosféru. Otevřeno má na večeře 5x týdně mezi 19:00 a 22:00 hod s nutností rezervace. 

Využijte také možnost osvěžit se a navštivte jeden z barů, které Victoria nabízí.

V hlavním baru Le Bar si můžete vychutnat lahodné nápoje a koktejly při sledování západu slunce. Nachází se u bazénu a kromě výborných drinků nabízí i svačiny formou á la carte. V noci se bar rozvíří zábavou, hudbou a místními tanečníky. Pokud patříte mezi milovníky doutníků, navštivte Snooker Bar, který je určený pouze pro dospělé a mimo jiné nabízí široký výběr nápojů a privátní terasu. Sky-pe Bar vás zaujme panoramatickými výhledy. K dispozici je bezplatné vysokorychlostní připojení Wi-Fi, široká nabídká nápojů a svačiny formou á la carte. Otevřeno je téměř celý den od 07:30 hod do 21:00 hod. Při relaxaci na pláži můžete také navštívit dva plážové bary Sunset Bar a Parrot Bar, které disponují bezplatným vysokorychlostním připojením Wi-Fi, nabídkou koktejlů a baget. 

Hosté Victoria for Two mohou využívat stravování také v Morris Beef a Nautil Café. Morris Beef restaurace je otevřena na snídaně (07:00 - 10:00), obědy (12:30 - 15:00) i večeře (19.00 - 22:00) a podává pokrmy formou à la carte menu. Specialitou restaurace jsou vynikající a pečlivě připravené steaky. Stolování v příjemné atmosféře s jedinečnými výhledy na oceán bude jistě skvělým zážitkem. Pro večeři v restauraci se vyžaduje rezervace. Nautil Café je bar u bazénu, který nabízí à la carte obědy a občerstvení. Samozřejmostí je široká nabídka nápojů.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Room categories and equipment of Victoria Beachcomber Resort & Spa

Všechny pokoje jsou umístěny v dvoupatrové budově, která se vine podél písčité pláže a je obklopena tropickou zahradou. Najdete zde celkem sedm typů ubytování (klasické pokoje i apartmány) a v novém křídle také dva typy ubytování pouze pro dospělé návštěvníky.

Standardním vybavením pokojů je individuálně nastavitelná klimatizace, sprcha, oddělená vana a oddělená toaleta, dále satelitní televize, trezor, přístup k internetu, telefon s mezinárodní volbou, fén, minibar a postel o velikosti Queen.

 

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Superior Room First Floor (60 m²)

Superior Room First Floor (60 m²) fotoSuperior Room First Floor (60 m²)

Teplé tóny pokojů zajišťují veselou atmosféru. Prostorná ložnice nabízí také terasu, ze které budete mít nádherný výhled do svěží tropické zahrady nebo na moře. Pokoje disponují elegantním dřevěným nábytkem a nabízí tak příjemný pobyt pro pár nebo rodinu s jedním dítětem. Kapacita pokoje: max. 3 osoby.

Deluxe Room (60 m²)

Deluxe Room (60 m²) fotoDeluxe Room (60 m²)

Pokoje obklopené bujnými zahradami vytváří příjemnou atmosféru. Disponují vlastní terasou, koupelnou a nábytkem z tmavého dřeva. Pokoje Deluxe jsou ideální pro pár nebo čtyřčlenné rodiny a nachází se kousek od restaurací, hlavního bazénu nebo sportovního centra. Kapacita pokoje: max. 2 dospělí a 2 děti do 17 let.

Deluxe Room Ground Floor (60 m²)

Deluxe Room Ground Floor (60 m²) fotoDeluxe Room Ground Floor (60 m²)

Jasné letní tóny pokoje se mísí s čistě bílým ložním prádlem a poskytují tak veselou atmosféru. Prostorné pokoje jsou umístěny na skvělém místě a nabízí terasu, ze které budete mít nádherný výhled do svěží tropické zahrady nebo na moře. Pokoje disponují ložnicí, vybavenou luxusním dřevěným nábytkem a vlastní koupelnou. Na vyžádání je k dispozici přistýlka. Kapacita pokoje: max. 2 dospělí a 2 děti do 17 let.

Junior Suite (75 m²)

Junior Suite (75 m²) fotoJunior Suite (75 m²)

Při každém probuzení ve Vaší ložnici budete mít nádherný výhled na tyrkysový oceán. Suity se nachází v přízemí, jen pár kroků od pláže. Disponují prostornou ložnicí, ze které budete mít přímý přístup na vlastní terasu, obývacím pokojem, elegantním nábytkem z tmavého dřeva a jsou zařízeny v teplých tónech pro lepší atmosféru. Kapacita pokoje: max. 2 osoby.

Senior Suite (120 m²)

Senior Suite (120 m²) fotoSenior Suite (120 m²)

Prostorné Senior Suites nabízí luxusní a vyvážený komfort s nádherným výhledem na pláž a tyrkysové moře. Suity disponují koupelnou s pohodlnou vanou a odděleným sprchovým koutem a ložnicí, ze které budete mít přístup na soukromou terasu. Suity se nachází v klidné části hotelu a jsou ideální pro páry, které hledají klid a soukromí. Kapacita pokoje: max. 2 osoby.

Executive Suite (120 m²)

Executive Suite (120 m²) fotoExecutive Suite (120 m²)

Prostorné apartmá je vhodné především pro služební cesty. Je zde možné uskutečnit také malé soukromé schůzky. Suity disponují ložnicí s dřevěným nábytkem, obývacím pokojem a koupelnou. Pokoje také nabízí připojení k WIFI, fax a telefon s mezinárodním vytáčením. Další služby jsou k dispozici na vyžádání. Kapacita pokoje: max. 2 osoby.

Family Apartment (120 m²)

Family Apartment (120 m²) fotoFamily Apartment (120 m²)

Apartmán Family je ideální pro rodiny s dětmi, které hledají kvalitní využití času. Suity jsou umístěny buď v prvním, nebo druhém patře a nabízí vlastní útulnou terasu nebo balkon s nádherným výhledem do svěží tropické zahrady a na pláž. Apartmány dále disponují obývacím pokojem spolu s jídelním koutem, prostornou koupelnou s velkou vanou a samostatnou sprchou. K dispozici jsou dvě ložnice, z toho druhá byla zvlášť zařízena pro mladší členy rodiny. Kapacita pokoje: max 2 osoby a 3 děti do 17 let.

Ocean View Room (52 m²)

Ocean View Room (52 m²) fotoOcean View Room (52 m²)

Tato prostorná ložnice je vyhrazena pro dospělé a je klidným útočištěm pro páry, které touží po eleganci i soukromí. Pokoje jsou vybaveny jednoduchým a moderním nábytkem a disponují terasou s nádherným výhledem na bazén a zábavní mořský park, i vlastní koupelnou s vanou a sprchou. Nabízí relaxační a příjemný zážitek z dovolené. Kapacita pokoje: max 2 osoby.

Swim-Up Room (52 m²)

Swim-Up Room (52 m²) fotoSwim-Up Room (52 m²)

Pokoj Swim-Up je umístěn přímo u velkého venkovního bazénu. Nabízí veškeré vybavení potřebné pro romantickou dovolenou, je tedy skvělým místem pro páry, které hledají rovnováhu luxusu a soukromí. Pokoje disponují obývacím pokojem s moderním dřevěným nábytkem, koupelnou s vanou i sprchou a terasou, ze které budete mít přímý vstup do bazénu. Pokoje navíc nabízí nádherný výhled na pláž a moře, zejména při západu slunce. Kapacita pokoje: max 2 osoby.

Beach

Hosté mohou odpočívat na 500 metů dlouhé pláži s bílým pískem, která je chráněna korálovým útesem. Ten zajišťuje poklidné moře, které zde vysloveně láká k nejrůznějším vodním sportům a objevování pestrého podmořského světa. Hosty potěší dostatek lehátek na pláži a plážový servis.

Online price and discounts of Victoria Beachcomber Resort & Spa ****

 
Typ pokoje / kapacita
Cena zájezdu / info
Zahrnuto v ceně
Superior Room First Floor
Max. kapacita ++

Teplé tóny pokojů zajišťují veselou atmosféru. Prostorná ložnice nabízí také terasu, ze které budete mít nádherný výhled do svěží tropické zahrady nebo na moře. Pokoje disponují elegantním dřevěným nábytkem a nabízí tak příjemný pobyt pro pár nebo rodinu s jedním dítětem. Kapacita pokoje: max. 3 osoby.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- EUR/os
Původní cena
- EUR/os
EUR / child up to years
EUR / child up to years
EUR / child up to years
EUR / child up to years
EUR / child up to years
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
We calculate the cost of your trip. Please wait. We calculate the cost of your trip. Please wait.
Superior Room First Floor
Max. kapacita ++

Teplé tóny pokojů zajišťují veselou atmosféru. Prostorná ložnice nabízí také terasu, ze které budete mít nádherný výhled do svěží tropické zahrady nebo na moře. Pokoje disponují elegantním dřevěným nábytkem a nabízí tak příjemný pobyt pro pár nebo rodinu s jedním dítětem. Kapacita pokoje: max. 3 osoby.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- EUR/os
Původní cena
- EUR/os
EUR / child up to years
EUR / child up to years
EUR / child up to years
EUR / child up to years
EUR / child up to years
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
We calculate the cost of your trip. Please wait. We calculate the cost of your trip. Please wait.
Deluxe room
Max. kapacita +++

Pokoje obklopené bujnými zahradami vytváří příjemnou atmosféru. Disponují vlastní terasou, koupelnou a nábytkem z tmavého dřeva. Pokoje Deluxe jsou ideální pro pár nebo čtyřčlenné rodiny a nachází se kousek od restaurací, hlavního bazénu nebo sportovního centra. Kapacita pokoje: max. 2 dospělí a 2 děti do 17 let.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- EUR/os
Původní cena
- EUR/os
EUR / child up to years
EUR / child up to years
EUR / child up to years
EUR / child up to years
EUR / child up to years
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
We calculate the cost of your trip. Please wait. We calculate the cost of your trip. Please wait.
Deluxe room
Max. kapacita +++

Pokoje obklopené bujnými zahradami vytváří příjemnou atmosféru. Disponují vlastní terasou, koupelnou a nábytkem z tmavého dřeva. Pokoje Deluxe jsou ideální pro pár nebo čtyřčlenné rodiny a nachází se kousek od restaurací, hlavního bazénu nebo sportovního centra. Kapacita pokoje: max. 2 dospělí a 2 děti do 17 let.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- EUR/os
Původní cena
- EUR/os
EUR / child up to years
EUR / child up to years
EUR / child up to years
EUR / child up to years
EUR / child up to years
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
We calculate the cost of your trip. Please wait. We calculate the cost of your trip. Please wait.
Deluxe Room Ground Floor
Max. kapacita +++

Jasné letní tóny pokoje se mísí s čistě bílým ložním prádlem a poskytují tak veselou atmosféru. Prostorné pokoje jsou umístěny na skvělém místě a nabízí terasu, ze které budete mít nádherný výhled do svěží tropické zahrady nebo na moře. Pokoje disponují ložnicí, vybavenou luxusním dřevěným nábytkem a vlastní koupelnou. Na vyžádání je k dispozici přistýlka. Kapacita pokoje: max. 2 dospělí a 2 děti do 17 let.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- EUR/os
Původní cena
- EUR/os
EUR / child up to years
EUR / child up to years
EUR / child up to years
EUR / child up to years
EUR / child up to years
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
We calculate the cost of your trip. Please wait. We calculate the cost of your trip. Please wait.
Deluxe Room Ground Floor
Max. kapacita +++

Jasné letní tóny pokoje se mísí s čistě bílým ložním prádlem a poskytují tak veselou atmosféru. Prostorné pokoje jsou umístěny na skvělém místě a nabízí terasu, ze které budete mít nádherný výhled do svěží tropické zahrady nebo na moře. Pokoje disponují ložnicí, vybavenou luxusním dřevěným nábytkem a vlastní koupelnou. Na vyžádání je k dispozici přistýlka. Kapacita pokoje: max. 2 dospělí a 2 děti do 17 let.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- EUR/os
Původní cena
- EUR/os
EUR / child up to years
EUR / child up to years
EUR / child up to years
EUR / child up to years
EUR / child up to years
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
We calculate the cost of your trip. Please wait. We calculate the cost of your trip. Please wait.
Junior Suite
Max. kapacita +

Při každém probuzení ve Vaší ložnici budete mít nádherný výhled na tyrkysový oceán. Suity se nachází v přízemí, jen pár kroků od pláže. Disponují prostornou ložnicí, ze které budete mít přímý přístup na vlastní terasu, obývacím pokojem, elegantním nábytkem z tmavého dřeva a jsou zařízeny v teplých tónech pro lepší atmosféru. Kapacita pokoje: max. 2 osoby.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- EUR/os
Původní cena
- EUR/os
EUR / child up to years
EUR / child up to years
EUR / child up to years
EUR / child up to years
EUR / child up to years
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
We calculate the cost of your trip. Please wait. We calculate the cost of your trip. Please wait.
Junior Suite
Max. kapacita +

Při každém probuzení ve Vaší ložnici budete mít nádherný výhled na tyrkysový oceán. Suity se nachází v přízemí, jen pár kroků od pláže. Disponují prostornou ložnicí, ze které budete mít přímý přístup na vlastní terasu, obývacím pokojem, elegantním nábytkem z tmavého dřeva a jsou zařízeny v teplých tónech pro lepší atmosféru. Kapacita pokoje: max. 2 osoby.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- EUR/os
Původní cena
- EUR/os
EUR / child up to years
EUR / child up to years
EUR / child up to years
EUR / child up to years
EUR / child up to years
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
We calculate the cost of your trip. Please wait. We calculate the cost of your trip. Please wait.
Senior Suite
Max. kapacita +

Prostorné Senior Suites nabízí luxusní a vyvážený komfort s nádherným výhledem na pláž a tyrkysové moře. Suity disponují koupelnou s pohodlnou vanou a odděleným sprchovým koutem a ložnicí, ze které budete mít přístup na soukromou terasu. Suity se nachází v klidné části hotelu a jsou ideální pro páry, které hledají klid a soukromí. Kapacita pokoje: max. 2 osoby.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- EUR/os
Původní cena
- EUR/os
EUR / child up to years
EUR / child up to years
EUR / child up to years
EUR / child up to years
EUR / child up to years
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
We calculate the cost of your trip. Please wait. We calculate the cost of your trip. Please wait.
Senior Suite
Max. kapacita +

Prostorné Senior Suites nabízí luxusní a vyvážený komfort s nádherným výhledem na pláž a tyrkysové moře. Suity disponují koupelnou s pohodlnou vanou a odděleným sprchovým koutem a ložnicí, ze které budete mít přístup na soukromou terasu. Suity se nachází v klidné části hotelu a jsou ideální pro páry, které hledají klid a soukromí. Kapacita pokoje: max. 2 osoby.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- EUR/os
Původní cena
- EUR/os
EUR / child up to years
EUR / child up to years
EUR / child up to years
EUR / child up to years
EUR / child up to years
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
We calculate the cost of your trip. Please wait. We calculate the cost of your trip. Please wait.
The lowest price from 126 EUR / person, night, half board in Superior Room First Floor
in the period from 01.06.2021 to 30.06.2021

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

01. 06. 2021 - 31. 10. 2022
- sleva 30% pro nevěstu, na pokoji po příjezdu láhev šumivého vína, překvapení od hotelu (na výběr z katalogu, min. 4 noci pobytu), navíc obědy po celou dobu pobytu . Neplatí pro Family Apartmant. Nelze kombinovat s jinou nabídkou.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 6 měsíce před až do 6 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Výhody od DELUXEA pro výročí svatby

01. 06. 2021 - 31. 10. 2022
- sleva 30% pro ženu při každém 5. výročí svatby

V termínu 02.05. - 31.07.2021, 29.08. - 30.09.2021, 08.05. - 31.07.2022, 28.08. - 30.09.2022 sleva pro svatebčany 15% na ubytování vč. stravy. Nelze kombinovat s jinou nabídkou.

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Svatební balíček Bliss18.100,- CZK
 • ZAHRNUJE:
  - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
  - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
  - poplatky za vyřízení apostily,
  - transfery na příslušné úřady,
  - garanci jediné svatby denně v hotelu,
  - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
  - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
  - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
  - reprodukovanou hudbu.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Barefoot24.230,- CZK
 • ZAHRNUJE:
  - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
  - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
  - poplatky za vyřízení apostily,
  - transfery na příslušné úřady,
  - garanci jediné svatby denně v hotelu,
  - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
  - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
  - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
  - reprodukovanou hudbu,
  - kytici pro nevěstu,
  - myrtu pro ženicha,
  - svatební dort (až pro 10 hostů),
  - slavnostní snídani den po svatebním obřadu,
  - kadeřníka a make-up pro nevěstu vč. zkoušky,
  - lahev šumivého vína.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
 • Ke svatbě si můžete objednat za příplatek tyto služby:
  - Květinový oblouk 5 640 CZK
  - Kytice pro družičky 1 130 CZK
  - Make-up pro nevěstu (včetně zkoušky) 1 410 CZK
  - Manikúra 1 130 CZK
  - Sega show (za hodinu) 8 040 CZK
  - Svatební účes pro nevěstu (včetně zkoušky) 2 400 CZK
  - Trio muzikantů (za hodinu) 7 050 CZK
  - Věneček pro nevěstu 710 CZK
  - Video 8 460 CZK
  - Kompletní vyřízení úředních překladů všech dokumentů (dodáte nám pouze originály) za zvýhodněnou cenu překladatelského servisu
  - Kadeřník
  - Manikúra/pedikúra
  - Fotograf
  - Nahrávka video
  - Výlet za západu slunce na fotografování
  - Živá hudba (kytarista nebo trio)
  - Služby česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit před svatbou (po předchozím odsouhlasení - dle volného termínu)
 • Nabídka svatebních balíčků resortu platí pro interval 1.11.2020 - 31.10.2021.
 • ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli (více zde)
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě (více zde)
Ubytování na vybraný počet nocí (více zde)
Stravování dle kalkulace (více zde)
Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem z letiště přímo do hotelu (více zde)
Na Mauríciu česky mluvící delegát (více zde)
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d (více zde)
Cestovní kancelář DELUXEA a.s. získala prodloužení pojištění proti úpadku do 27.01.2022. Náš limit pojistného plnění je extrémně vysoký, 70.000.000 CZK (více zde)
"Informace o Mauríciu" v češtině (více zde)
"Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří" (více zde)
"Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" kniha z edice Lonely Planet v češtině (více zde)
Mapa ostrova Mauricius vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit (více zde)
CESTOVNÍ KANCELÁŘ DELUXEA ZÍSKALA ZA OBDOBÍ 2017/2018, 2016/2017, 2015/2016, 2014/2015, 2013/2014, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2009/2010, 2008/2009, 2007/2008 OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO PRODEJCE BEACHCOMBER HOTELŮ V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE (více zde)
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MAURICIU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE (více zde)
cena zájezdu zahrnuje

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Jedno dítě do 6-tých narozenin je zdarma. V termínu 01.06. - 30.06.2021, 01.08. - 28.08.2021, 01.06. - 30.06.2022 a 01.08. - 27.08.2022 je ubytování pro děti do 18 let se dvěma dospělými v pokoji zdarma vč. stravy jakou mají rodiče.
Děti ve vlastním Deluxe a Superior pokoji platí cenu dospělé osoby sníženou v následujících termínech takto :  
v období 01.08. - 28.08.2021, 01.10. - 19.12.2021, 09.01. - 07.05.2022, 01.08. - 27.08.2022 a 01.10. - 31.10.2022 cenu dospělé osoby sníženou o 20%.
v období 20.12.2021 - 08.01.2022 cenu dospělé osoby sníženou o 10%.
v období 02.05. - 31.07.2021, 29.08. - 30.09.2021, 08.05. - 31.07.2022 a 28.08. - 30.09.2022 cenu dospělé osoby sníženou o 50%.
V neuvedeném období platí děti ve vlastním pokoji plnou cenu. Platí pro 2 děti, 3. a 4. dítě platí příplatek dle ceníku.

Kapacita Deluxe pokoje a Deluxe pokoje v přízemí je max. 2 dospělí a 2 děti, Superior pokoje v 1. patře  max. 2 dospělí a 1 dítě. Kapacita Junior Suite, Senior Suite a Executive Suite max. 2 dospělí a dítě do 17 let.

Kapacita Ocean View a Swim Up pokojů jsou 2 dospělí, děti do 18 let nejsou povoleny.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Svůj zájezd si můžete vylepšit:

Výběr vyšší kategorie pokoje (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Rozšíření formy stravování (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Pohodlnější transfer lepším autem, luxusním SUV či limuzínou - více o transferech

Individuální výlety s autem a vlastním řidičem či plavby katamaránem po moři apod. - více o exkurzích

Možnost využití profesionálních fotografů, kteří Vám zdokumentují Váš pobyt v ráji - rádi Vám poradíme

VIP uvítací balíček na Mauríciu, asistenční služby, tlumočení do češtiny při svatbě - více zde – rádi Vám poradíme

Dřívější check-in nebo pozdní check-out (pokoj k dispozici za příplatek). Pokoj v hotelu Vám garantujeme většinou od 14 hodin v den příjezdu a do 12 hodin v den odjezdu. Pro dřívější příjezd a pozdější odjezd jsou zdarma tranzitní prostory (úschovna, sprcha, šatna), pokoj je za příplatek – rádi Vám poradíme

Zvýhodněné parkování na letišti v Praze nebo na letišti ve Vídni

Salonek YU Lounge na letišti na Mauríciu

Travel insurance

Choose the optimal variant of travel insurance and we will take it out for you.
Packed - complete protection for a trip or Multi Trip - year-round insurance..


Garance nejlepší ceny

Professional photo of Victoria Beachcomber ****

Our photo of Victoria Beachcomber ****

Video

Gastronomy and hotel restaurants Victoria Beachcomber Resort & Spa

Victoria Beachcomber je jedním z nejpopulárnějších čtyřhvězdičkových hotelů na Mauríciu. Oblíbenost si nedrží jen díky ubytování, ale i díky úžasným restauracím, které gastronomickými zážitky přímo oplývají. K dispozici je pět hvězdných restaurací a několik barů. Uvidíte, že je z čeho vybírat!

Le Superbe reprezentuje hlavní restauraci hotelu, kde si můžete pochutnat na bohatých bufetech s mezinárodní kuchyní. Zajít si sem můžete na bufetové snídaně (07:00 - 10:00), obědy (12:30 - 15:00) i večeře (19:00 - 22:00). Restaurace nabízí  pěkný výhled na bazén a lagunu, pokrmy se zde připravují přímo před zraky hostů. Restaurace má také oddělenou část pro děti, která je vybavená dětským nábytkem a speciálním menu právě pro děti.

La Casa, druhá hotelová restaurace, servíruje obědy (12:30 - 15:00) a večeře (19:00 - 22:00) formou á la carte. Romantici by určitě neměli vynechat návštěvu této intimní italské restaurace, kde se stoluje přímo pod hvězdnou oblohou. Jméno restaurace v překladu z italštiny znamená „domov" a dá Vám jistě pocit péče o každý chod, který Vám bude servírován na stůl. Vesnická dekorace je odrazem autentické italské restaurace s teplými dřevěnými tóny a tepaným železným nábytkem. Restaurace je otevřena 6x týdně a je nutná rezervace. 

L’Horizon představuje ideální místo na večeři (19:00 - 22:00), kde si můžete dopřát čerstvou rybu nebo plody moře. Toto místo evokuje atmosféru rybářské vesničky, kde si hosté mohou vychutnat ty nejlepší úlovky. Restaurace podává pokrmy formou á la carte, je otevřena 6x týdně a vyžaduje se rezervace. 

La Terrasse podává klasickou maurícijskou kuchyni a určena je pouze pro dospělé. Díky umístění u pláže s úchvatným výhledem na oceán posktytuje dokonalou intimní atmosféru. Otevřeno má na večeře 5x týdně mezi 19:00 a 22:00 hod s nutností rezervace. 

Využijte také možnost osvěžit se a navštivte jeden z barů, které Victoria nabízí.

V hlavním baru Le Bar si můžete vychutnat lahodné nápoje a koktejly při sledování západu slunce. Nachází se u bazénu a kromě výborných drinků nabízí i svačiny formou á la carte. V noci se bar rozvíří zábavou, hudbou a místními tanečníky. Pokud patříte mezi milovníky doutníků, navštivte Snooker Bar, který je určený pouze pro dospělé a mimo jiné nabízí široký výběr nápojů a privátní terasu. Sky-pe Bar vás zaujme panoramatickými výhledy. K dispozici je bezplatné vysokorychlostní připojení Wi-Fi, široká nabídká nápojů a svačiny formou á la carte. Otevřeno je téměř celý den od 07:30 hod do 21:00 hod. Při relaxaci na pláži můžete také navštívit dva plážové bary Sunset Bar a Parrot Bar, které disponují bezplatným vysokorychlostním připojením Wi-Fi, nabídkou koktejlů a baget. 

Hosté Victoria for Two mohou využívat stravování také v Morris Beef a Nautil Café. Morris Beef restaurace je otevřena na snídaně (07:00 - 10:00), obědy (12:30 - 15:00) i večeře (19.00 - 22:00) a podává pokrmy formou à la carte menu. Specialitou restaurace jsou vynikající a pečlivě připravené steaky. Stolování v příjemné atmosféře s jedinečnými výhledy na oceán bude jistě skvělým zážitkem. Pro večeři v restauraci se vyžaduje rezervace. Nautil Café je bar u bazénu, který nabízí à la carte obědy a občerstvení. Samozřejmostí je široká nabídka nápojů.

All Inclusive

Hotel Victoria Beachcomber ve svém balíčku All Inclusive nabízí (platnost do 01.11.2020 do 31.10.2021):

 • Snídaně, obědy, večeře
 • Stravování formou bufetu nebo à la carte
 • Neomezená konzumace vybraných vín a jiných nápojů v restauracích během oběda a večeře
 • Neomezená konzumace vybraných alkoholických i nealkoholických nápojů
 • Variace sendvičů od 10:00–17:00, palačinky od 16:00–18:00 v  L’Horizon
 • Servis u bazénu 10:00–17:30 
 • Bar na pláži 10:00–17:30
 • Piknikový koš – v případě výletu (nutné objednat v předstihu)
 • Minibar – limonády, džusy, pivo a voda (doplňovaný jednou denně)
 • zařízení pro přípravu kávy a čaje
 • Pozemní a vodní sporty: vodní lyžování, loďky s proskleným dnem, šlapadla, kajaky, plachetnice, šnorchlování, aqua aerobik, aerobik, fitness, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, petangue
 • Přístup do sauny a tradičních lázní
 • Dětský klub pro děti od 3 do 11 let
 • Wi-fi ve vybraných prostorech

Služby v rámci all inclusive jsou hostům dostupné od příjezdu do odjezdu z hotelu.

Služby a věci nezahrnuté v balíčku „all inclusive“:

 • vybrané položky z á la carte menu v restauraci La Casa 
 • humrové menu a tematické večeře v restauraci L’Horizon
 • večeře v La Terrasse
 • snídaně a večeře v Morris Beef
 • speciální večeře
 • vína, alkoholické nápoje a nápoje mimo vybrané položky
 • rum a svačiny dostupné v minibaru
 • doutníky a cigarety
 • telefon, fax, e-mail a poštovní služby
 • prádelní a čistící služby
 • pokojovou službu
 • položky z hotelových butiků
 • zápůjčka auta nebo kola
 • tenisové míčky
 • lázeňské procedury
 • vlasový salón a salón krásy
 • power plate, spinning, pilates
 • potápění
 • rybolov
 • výlety (například na katamaránu)
 • nápoje v baru od 23:00

Aktivity

Každou noc jsou připraveny speciální zábavné programy včetně živé hudby a tematických večeru. Živá hudba, show a folklórní tance Vás ponoří do lokální kultury a představí Vám pohádkovou atmosféru ostrova.

Český / slovenský delegát a služby in Mauritius

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius exkluzivně čtyři české nebo slovenské delegáty, kteří zde dlouhodobě žijí. Při své dovolené nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Pro případ nouze dostanete na delegáta i telefonní číslo na jeho mobil či whatsap. Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Detailní informace o delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na ostrově Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je opatřena cedulkou s Vašimi jmény a logem DELUXEA
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nové klimatizované osobní automobily vybavené Wi-Fi připojením
 • Vstřícného řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu ze strany řidiče
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Českou / slovenskou delegátku na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport and wellness Victoria Beachcomber ****

Hotel Victoria nabízí širokou škálu současných pozemních sportů:

 • tenis, Beachcomber HEAD Akadamie, 3 osvětlené kurty
 • bocciball
 • fotbal
 • plážový volejbal
 • stolní tenis

Ve sportovním centru (7:30 - 20:00) je možnost:

 • aerobik
 • bodybuilding (přístroje na cvičení Power plate)
 • kardio cvičení
 • step
 • strečink
 • spinning

Sportovní aktivity dostupné za příplatek:

 • horská kola
 • osobní trenér
 • jóga
 • tenisové míčky

Laguna hotelu Victoria je díky umístění na okraji mořského parku Balaclava ideálním místem pro vodní sporty, zejména pro šnorchlování. Hotel nabízí širokou škálu moderních vodních sportů s vybavením včetně:

 • aquagymnastika
 • kajaky
 • loďky se skleněným dnem
 • plachtění
 • potápění
 • podmořské rybaření
 • šnorchlování
 • šlapadla
 • vodní lyžování
 • výlety na katamaránech
 • windsurfing

Po sportovním výkonu se vydejte do místních lázní. Voní tu sladké mandle, levandule a esenciální oleje. Lázně harmonicky ladí s designem hotelu a mají přirozenou a uklidňující atmosféru. V lázních o rozloze 250 m2 se nachází pět masážních salonků (4 jednolůžkové a 1 dvoulůžkový), z nichž každý poskytuje odlišný design a atmosféru. Dále je k dispozici sauna, hammam, šatny a sprchy. Lázně jsou otevřeny denně od 09:00 do 20:00.

Children in the hotel Victoria Beachcomber ****

Spousta legrace pro děti. Každý Beachcomber hotel nabízí zdarma Kids Club, poskytující spoustu aktivit, které zabaví vaše děti. V hotelu Victoria zařízení pro děti nabízí stolní tenis, skákací hrad, trampolínu a kino. Je otevřen mezi 9 - 22 hod a určen pro děti od 3 do 11 let. Některé z aktivit denního programu zahrnují výlety na loďkách se skleněným dnem, úvodní hodiny tenisu, vodního lyžování a windsurfingu, kreativní workshopy (malování, kreslení, tvorba koláží), přírodně, kulturně a gastronomicky zaměřené workshopy, hry a naučné aktivity, výlety po okolí a mnohé další.

Pro starší děti ve věku 12 - 17 let je k dispozici Teens Club, který poskytuje ideální prostředí, kde se děti mohou setkávat a poznat nové přátele zatímco se účastní zábavných a společenských aktivit.

Hotel myslí i na ty nejmenší, pro které je zajištěna speciální místnost. V prostorách za recepcí umožňuje rodičům s dětmi přístup ke všem základním položkám pro pohodlí nejmenších. Rodiče mohou bezplatně využít ohřívač lahví, sterilizátor, přebalovací stůl, lednici s mléčnými výrobky, ovoce a sušenky pro děti.

Hlídání dětí je možné po dohodě, rezervaci je potřeba udělat na recepci s 24 hodinovým předstihem. Dopravu pro hlídání platí host.

Svatební balíček „Svatba v ráji” Victoria Beachcomber Resort & Spa

Victoria Beachcomber Resort & Spa ****
Victoria Beachcomber Resort & Spa ****, Mauritius

Oblíbený hotel s prostornými pokoji a výhledem na oceán

Svatební balíček Bliss od 18 090 CZK podrobnosti
 • - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
 • - poplatky za vyřízení apostily,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - garanci jediné svatby denně v hotelu,
 • - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
 • - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
 • - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
 • - reprodukovanou hudbu.
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Barefoot od 24 210 CZK podrobnosti
 • - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
 • - poplatky za vyřízení apostily,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - garanci jediné svatby denně v hotelu,
 • - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
 • - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
 • - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
 • - reprodukovanou hudbu,
 • - kytici pro nevěstu,
 • - myrtu pro ženicha,
 • - svatební dort (až pro 10 hostů),
 • - slavnostní snídani den po svatebním obřadu,
 • - kadeřníka a make-up pro nevěstu vč. zkoušky,
 • - lahev šumivého vína.
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Příplatkové položky ke svatbě   podrobnosti
 • - Květinový oblouk 5 640 CZK
 • - Kytice pro družičky 1 130 CZK
 • - Make-up pro nevěstu (včetně zkoušky) 1 410 CZK
 • - Manikúra 1 130 CZK
 • - Sega show (za hodinu) 8 040 CZK
 • - Svatební účes pro nevěstu (včetně zkoušky) 2 400 CZK
 • - Trio muzikantů (za hodinu) 7 050 CZK
 • - Věneček pro nevěstu 700 CZK
 • - Video 8 460 CZK

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

01. 06. 2021 - 31. 10. 2022
- sleva 30% pro nevěstu, na pokoji po příjezdu láhev šumivého vína, překvapení od hotelu (na výběr z katalogu, min. 4 noci pobytu), navíc obědy po celou dobu pobytu . Neplatí pro Family Apartmant. Nelze kombinovat s jinou nabídkou.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 6 měsíce před až do 6 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Výhody od DELUXEA pro výročí svatby

01. 06. 2021 - 31. 10. 2022
- sleva 30% pro ženu při každém 5. výročí svatby

Transport Victoria Beachcomber Resort & Spa

Transfer z letiště do hotelu Victoria trvá 1hod20min až 1hod30min. 

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku EMOTIONS na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Map - Victoria Beachcomber Resort & Spa ****

Personal advice from DELUXEA to Mauritius to the hotel Victoria Beachcomber Resort & Spa ****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Victoria Beachcomber Resort & Spa ****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2019
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík +420 724 065 774

Hotel reviews Victoria Beachcomber Resort & Spa ****

Pláž
9
Ubytování
9.7
Strava
9.7
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
9.8
Average rating
9.6
84 rating
Pláž
8.9
Ubytování
9.7
Strava
9.6
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9.4
Služby Deluxea
9.8
Average rating
9.5
29 rating
Pláž
9
Ubytování
9.8
Strava
9.7
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
9.8
Average rating
9.6
22 rating
Pláž
9.6
Ubytování
9.7
Strava
9.9
Poloha
9.9
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
10
Average rating
9.8
11 rating
Pláž
8.7
Ubytování
9.7
Strava
9.6
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
9.8
Average rating
9.5
22 rating
Svatební obřad
9.7
Místo pro svatbu
9
Svatební koordinátor v hotelu
10
Svatební fotograf
9.1
Služby tlumočníka v českém jazyce při svatbě
10
Average rating of weddings
9.5
18 rating
Starší dvojice
Dalovice
Datum recenze:
04. 03. 2020
Date of stay:
15. 02. - 28. 02. 2020
Average
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Zájezd byl naprosto dokonalý,,,Deluxea se o vše skvěle postarala,delegátka milá a se vším poradila,personál hotelu úžasný,,,,prostě není co vytknout a navíc naše ubytování bylo v zoně bez,,dětí,,což je velmi příjemné,,,,bazén,lehátka volné,,,
prostě naprostá spokojenost se vším,,,, Děkujeme moc všem M.B.
Starší dvojice
Hradec Králové
Datum recenze:
02. 03. 2020
Date of stay:
16. 02. - 27. 02. 2020
Average
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dobrý den, vše bylo naprosto excelentní, od příletu a uvítání zástupci Emotions, transfer do hotelu, ubytování, hotel.
Následující den schůzka s paní Pavlou byla velmi příjemná, využili
jsme nabídku výletů.
Skvělá strava, úžasné restaurace a la carte a veškeré služby all inklusive na špičkové úrovni. Velikým zážitkem pro nás byl výlet
s řidičem a zároveň průvodcem Ajaysingem Lalchandem, který nám tento výlet na jih zpestřil nejen svými úžasnými znalostmi, skvělým přístupem, ale i svým vtipem.

Rodina s dětmi
Vinařice u Loun
Datum recenze:
01. 03. 2020
Date of stay:
12. 02. - 23. 02. 2020
Average
9.3
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Jinak dovolená zdařilá dle našich představ.
Klima příjemné,lidé a personál příjemný.
Poznali jsme celý ostrov za účasti delegátky Terery s patřičným komentářem - skvělé.
Sklamalo mne moře-sice korálový útes,ale korály mrtvé a zničené.Jinak voda příjemná.
Toto vše má za následek množství lidí.
Ceny výletů příliš vysoké!
Starší dvojice
Bradlec
Datum recenze:
29. 02. 2020
Date of stay:
18. 02. - 27. 02. 2020
Average
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
-
Pobyt skvělý, počasí vyšlo úžasně, výlet do Black river parku, Bois Cheri, Chamarelu - s obědem, le Morne. Sedm dnů bylo málo na další výlety např. katamaránem. určitě bychom se chtěli někdy vrátit.
Trošku lepší přístup delegátky - vše ve spěchu
Mladší dvojice
Praha 9
Datum recenze:
27. 09. 2019
Date of stay:
13. 09. - 22. 09. 2019
Average
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Naprosto úžasná dovolená, přesně dle našich představ. Nádherné prostředí, úžasný přístup personálu na hotelu a jídlo neskutečné (ohodnotila bych i 20, kdyby to šlo).
Mauricius je přenádherný ostrov, téměř netknutá příroda a historie ostrova mě opravdu okouzlila.
Rodina s dětmi
Datum recenze:
23. 09. 2019
Date of stay:
13. 09. - 22. 09. 2019
Average
9.8
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dobrý den,
hotel byl čistý, personál skvělý, jídlo úžasné.
Pláže čisté, all inclusive obsahoval vše, co měl. Nic nám nechybělo. Ručníky na pláži se dali měnit během celého dne.
Moře čisté ideální na šnorchlování. Doporučujeme boty do vody. Denně se 3x jezdilo zdarma v rámci AI na šnorchlování na otevřené moře. Vždy max. 12 lidí. Opět dobře zorganizované. Stejné jako poznávací výlety. Průvodce/řidič mluví vždy anglicky a dělá maximum pr
Není to snad ani jako zápor, ale spíše doporučení na boty do vody, které se dají příp. koupit i v obchůdku přímo v hotelu.
Jelikož jsou všude korálové útesy, je ve vodě hodně odlomků od korálů a jsou tam i menší kamenité útvary, kde můžou být občas ježci. My jsme byli s dětmi a bez bot a zvládli jsme to bez úhony.
Je třeba se připravit na dražší výlety, ale stojí to za to. Např. koupání s divokými delfíny, kteří se vynoří 2 m před vámi.
Rodina s dětmi
Frenštát pod Radhoštěm
Datum recenze:
30. 05. 2019
Date of stay:
06. 05. - 17. 05. 2019
Average
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Vše bylo na jedničku, personál, jídlo, čistota, služby atd. Není nic, co bych vytkla.
Novomanželé
Brno - Židenice
Datum recenze:
27. 05. 2019
Date of stay:
06. 05. - 18. 05. 2019
Average
9.5
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Hotel byl nádherný, pokoje prostorné, dvakrát denně uklízené. Byli jsme v druhém patře, takže přes koruny palem je jen lehce vidět pláž a oceán. Zahrada kolem hotelu krásně zelená a udržovaná. Pláž také udržovaná a čištěná, jen opravdu si vzít boty do vody kvůli korálům. Jídlo, jak v hlavní, tak i v a la carte restauracích, bylo znamenité!
Zázamí pro rodiny s dětmi velké.
Novomanželé
Datum recenze:
23. 04. 2019
Date of stay:
06. 04. - 15. 04. 2019
Average
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Služby, hotel, zamestanci všetko úžasne aj vyber jedla, naozaj veľká spokojnosť .
Mladší dvojice
Praha 9 Letňany
Datum recenze:
06. 03. 2019
Date of stay:
22. 02. - 04. 03. 2019
Average
9.7
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Dovolenou jsme byli nadseni. Od skvele komunikace s p. Rybovou, tj. od vyberu destinace, po vyber hotelu. Doporuceni luxusniho pokoje a predevsim all inclusive. Ostrov jsme procestovali, uzili si zapady slunce a predevsim klidu a sami sebe. Vse klaplo na jednicku, lety, transfery, vse bylo domluveno a probehlo tak jak ma. Nemuseli jsme cely pobyt resit nic navic. Delegatka na miste velmi mila a ochotna. Urcite doporucime dal znamym a pratelum a pristi dovolenou naplanujeme spolecne s Deluxeou.
Neni co vytknout.
Rodina s dětmi
Bradlec
Datum recenze:
05. 03. 2019
Date of stay:
08. 02. - 23. 02. 2019
Average
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Krásná dovolena ,vše vyšlo perfektně.Deluxea výborná seriozní cestovka, k letenkám jsme dostali knihu Mauricius a mapu s označenými zajimavostmi ,prima nápad. Lépe jsme se orientovali,Příště bychom se znovu na Deluxeu obrátili.Děkujeme Vašinovi
Starší dvojice
Vysoké Mýto
Datum recenze:
21. 02. 2019
Date of stay:
03. 02. - 12. 02. 2019
Average
9.2
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
7
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Příjemný klidný hotel, ochotný a milý personál.
Strava v hlavní restauraci (Superbe) je poněkud nudná, bez chuti a bez nápadu. Italská restaurace La Casa naopak příjemně překvapila.
Mladší dvojice
Nitra - Drážovce
Datum recenze:
17. 02. 2019
Date of stay:
03. 02. - 13. 02. 2019
Average
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Victoria Beachcomber Resort & Spa opat nesklamal. Obzvlast by sme vyzdvihli vyborne sluzby, pro-zakaznicky orientovany pristup personalu, udrziavanu pieskovu plaz, ciste more, kvalitne restauracie a velmi dobru vybavenost hotela (fitness, spa, vybavenie pre vodne sporty, atd.). Deluxea nam opat poskytla nadstandardne sluzby a postarala sa nam tak o uzasnu dovolenku. Dakujeme :)
Starší dvojice
Karlovy Vary
Datum recenze:
12. 11. 2018
Date of stay:
23. 10. - 02. 11. 2018
Average
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Jestli existuje ráj, tak jsme se v něm ocitli. Naprosto luxusní dovolená s vynikajícími službami, nezapomenutlené zážitky na celý život
Novomanželé
Planá
Datum recenze:
02. 10. 2018
Date of stay:
16. 09. - 30. 09. 2018
Average
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Hotel Victoria je velmi pěkný, velký a nadčasový hotel.
Moc se nám tam líbilo.
Rodina s dětmi
Datum recenze:
25. 07. 2018
Date of stay:
14. 06. - 25. 06. 2018
Average
9.8
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dovolená splnila naše očekávání, byli jsme spokojeni.
Při vstupu do moře jsou korály, doporučujeme boty do vody, ale dají se najít místa, kde je jen písek. Voda je průzračná a teplá. Měli jsme obavu z počasí - červen je období jejich zimy, ale teploty byly každý den kolem 24-26 stupňů, sem tam mraky, na výlety úplně ideální. Lidé usměvaví, trochu pomalejší, ale takový je jejich život, nejsou tak uspěchaní jako my. Krásný západ slunce z pláže byl úž
Starší dvojice
Brno
Datum recenze:
12. 03. 2018
Date of stay:
26. 02. - 07. 03. 2018
Average
8.5
Pláž
4
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
8
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
9
Strava rozmanitá, každý den z jiného koutu světa.
Umístění těsně u pláže.
Referentka Pavla příjemná, pověděla hodně, zařídila výlet lodí a návštěvu bratrského rezortu Paradise.... pak byla na telefonu.
Perfektní bylo zajištění letenek - stále stejná místa...
Potěšil mě zájem ing. Světlíka, který volal hned po příjezdu, jak jsme se měli. Opravdu milé a ještě jsme se s tím nikdy dříve u jiných společností nesetkali.
Na okraji moře kameny a ježci.
Trochu problém dostat se k rezortu vypůjčeným autem - značení na silnicích obecně slabé - není problém DeLuxei.
... ale (k Pavle) bylo to jaksi ve spěchu, asi toho měla moc a setkání bylo jen jedno...
... nemuselo to být nad křídlem :-)
Až na ten cyklon (115 km/h), který se posunoval celý týden mezi Madagaskarem a Mauriciem... :-(
Novomanželé
Opava
Datum recenze:
26. 02. 2018
Date of stay:
04. 02. - 17. 02. 2018
Average
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Vše bylo skvělé jako v ráji, lidé byli velmi milí. Jídlo bylo vynikající. Nám se dovolená velmi líbila.
Mladší dvojice
Datum recenze:
19. 02. 2018
Date of stay:
03. 02. - 11. 02. 2018
Average
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Vše klaplo na jedničku, po organizační stránce nebylo absolutně co vytknout. Od Vás vše skvěle připravené, CK Emotions na místě taktéž skvělá. Mauricius splnil a daleko předčil naše očekávání a místní lidé, to je něco, z čeho jsme naprosto nadšení! S takovým přístupem se člověk nikde v Evropě prostě nesetká.No prostě a jasně - Mauricius je místo, kam se ráda kdykoli vrátím! ;) Hotel Victoria myslím byla dobrá volba, úžasná je ta zahrada, ve kter?
Rodina s dětmi
Praha 8
Datum recenze:
17. 01. 2018
Date of stay:
04. 01. - 12. 01. 2018
Average
9.5
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Brno
Datum recenze:
27. 11. 2017
Date of stay:
10. 11. - 19. 11. 2017
Average
9.7
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Pěkný hotel, služby na úrovni, celkově příjemná dovolená
Mladší dvojice
Datum recenze:
29. 05. 2017
Date of stay:
27. 04. - 12. 05. 2017
Average
9.7
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Děkujeme paní Jindřišce Jelínkové za poskytování nadstandardních služeb. Pomáhala nám s výběrem dovolené, včetně zohlednění speciálních potřeb (rekonvalescence po operaci) a byla nám k dispozici i v průběhu dovolené. Hotel Shandrani byl pro relaxaci úžasný (pláže, ubytování, strava,sportovní možnosti,taxi služba, čistota, ochota personálu, klid). Blízkost letiště nevadí, spíše je to malé zpestření. Doporučuji a rádi se na Mauricius s Deluxeou vrátíme!
Rodina s dětmi
Dambořice
Datum recenze:
06. 04. 2017
Date of stay:
21. 03. - 04. 04. 2017
Average
9.5
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Super dovolená. Nádherná země, vstřícní a usměvavý lidé a to nejen na hotelu. Počasí super, moře teplé. Velmi příjemná a ochotná delegátka, která nám zamluvila moc pěkné výlety. Jední slovem nádhera.
Asi že to skončilo a snad možná jen že strava byla velmi chutná, ale místy nám přišla jednotvárná.
Rodina s dětmi
Plzeň
Datum recenze:
23. 02. 2017
Date of stay:
12. 02. - 22. 02. 2017
Average
9.8
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Opět celkově 100% služby od všech. Počínaje paní Pavlínou při dořešení místa, nakonec jsme se vrátili opět do Le Victoria, kde jsme byli již před 2 roky a rozhodně nelitujeme. Přes Pavlu na místě, která svým profesionálním a lidským přístupem jen utvrzuje, že tento ostrov má své neodolatelné kouzlo. A 100% přístup byl i všech na hotelu i na výletech. A 100% počasí a lidi. Prostě jsme si to opět užili.
Mladší dvojice
Velké Meziříčí
Datum recenze:
15. 12. 2016
Date of stay:
24. 11. - 03. 12. 2016
Average
9.7
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Hotel Victoria je sice starší, ale vše bylo perfektně čisté a uklizené, pro mě bylo na pokoji i přes hodně svítidel celkem málo světla, ale trávili jsme tam minimum času, takže to nepovažuji za významné mínus. Jinak personál byl absolutně skvělý, všichni velmi příjemní, výborná kuchyně, krásná pláž - i přes korály se dalo ve vyhrazeném místě slušně zaplavat - obsluha v restauraci i na pláži-maximální spokojenost!!! :-)
Novomanželé
Praha 8, Kobylisy
Datum recenze:
02. 12. 2016
Date of stay:
09. 11. - 24. 11. 2016
Average
9
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Personál
9
Krásný pokoj Výborný servis (úklid dvakrát denně) Velmi ochotný personál Hezká pláž s řadou aktivit v rámci all inclusive Výborné restaurace ala carte Velký výběr nápojů (koktejlů) a jídel v rámci all inclusive v průběhu celého dne
Horší vstup do vody (bez bot prakticky není možný) Velké množství much Pomalejší wifi
Rodina s dětmi
Praha 6
Datum recenze:
22. 11. 2016
Date of stay:
21. 10. - 01. 11. 2016
Average
8.8
Pláž
8
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Personál
9
Vše bylo perfektní jen ta cesta je náročná.
Rodina s dětmi
Banska Bystrica
Datum recenze:
11. 05. 2016
Date of stay:
15. 04. - 25. 04. 2016
Average
8.7
Pláž
8
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
8
Cena / Kvalita
9
Personál
9
Dovolenka bola uzasna, hotel spickovy po kazdej stranke. Personal na jednotku, vsetci mili, ustretovi, jedlo bol vynikajuce. :)
Nevyhodou boli skali pri vstuoe do vody a prilis plitka voda na snorchlovanie z plaze. Snorchlovat sme museli chodit clnom z hotelava len v urcenych casoch. Ale s tym sa da zit. ;)
Novomanželé
Tišnov
Datum recenze:
03. 11. 2015
Date of stay:
14. 10. - 27. 10. 2015
Average
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Máme jenom slova chvály nedalo se nic ale opravdu nic vytknout vše bylo dokonalé, krásná dovolená, hezký odpočinek, můžeme jenom doporučit
Starší dvojice
Kraslice
Datum recenze:
01. 06. 2015
Date of stay:
13. 05. - 25. 05. 2015
Average
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Novomanželé
Datum recenze:
30. 05. 2015
Date of stay:
02. 05. - 11. 05. 2015
Average
9.3
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Personál
9
Řetězec hotelu Beachcomber nás mile překvapil. I přes jazykovou bariéru byli všichni trpěliví a ochotní s námi komunikovat. Pokoje čisté a prostorné, personál usměvavý a ochotný ... nabídka jídel a dezertů ... prostě vše na jedničku. Hotel má spoustu krásných a romantických zákoutí, nádhernou zahradu a i když je plný turistů, máte pocit, že jste tam skoro sami. Vodní sporty na úrovni, pláž čistá a klidná ... doporučujeme :-)
V restauraci jsme narazili na staršího protivného číšníka, který nebyl k nám ani ostatním hostům moc přívětivý, proto personál nehodnotíme plným počtem. Pláž byla skvělá, ale ve vodě velmi mnoho kamenů a především ježků, takže nebylo moc míst, kde se dalo s klidem zaplavat. Dokonce jsme přímo u vstupu do vody potkali na dvou místech malé murény.
Starší dvojice
Průhonice
Datum recenze:
13. 04. 2015
Date of stay:
22. 03. - 05. 04. 2015
Average
9
Pláž
8
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Personál
9
Výborný hotel s množstvím atrakcí v rámci AI a speciálně vynikající kvalita jídla a pití .
Starší dvojice
Brno
Datum recenze:
08. 04. 2015
Date of stay:
17. 03. - 26. 03. 2015
Average
9.3
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
bylo to moc příjemné, nebála bych se doporučit
zarazila mě cena zakoupených výletů na místě pro dvě osoby, Jeden do Modré laguny a druhý do vnitra ostrova - Flores + země sedmi barev,rumeria...585
Starší dvojice
Tatranská Javorina
Datum recenze:
23. 03. 2015
Date of stay:
06. 03. - 17. 03. 2015
Average
9.7
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Bolo tam krásne, personál ústretový a príjemný, jedlo vynikajúce, za pláž trochu menej bodov, lebo v mori hneď zkraja boli veľké kamene, ktoré boli nebezpečné a ťažko sa vchádzalo do mora. Nevyšlo nám počasie, boli sme tam v období, keď bol cyklón, takže sme zažili veľa dažďa a vetra, ale to sa ovplyvniť nedá. Ponúknuté fakultantívne výlety boli predražené, riešili sme ich individuálne. Inak veľká spokojnosť.
Rodina s dětmi
Slovenský Grob
Datum recenze:
04. 03. 2015
Date of stay:
13. 02. - 25. 02. 2015
Average
8.5
Pláž
7
Ubytování
9
Strava
8
Poloha
8
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Dovolenka bola nádherná, hotely čisté a vyzdvihujem najmä personál v oboch navštívených hoteloch. Hotelové služby na vysokej úrovni. Pláž pri oboch hoteloch skôr koralová (treba topánky do vody), ale navštívila som pláž Mon Choisy - síce verejná, ale nádherná piesková a vhodná aj na poriadne plávanie v mori.
Rodina s dětmi
Frankfurt
Datum recenze:
31. 10. 2014
Date of stay:
23. 10. - 01. 11. 2014
Average
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Mauritius je carovne miesto, ludia su mili a je toho vela, co sa da pozriet. Transfer aj privitanie s Vasou cestovnou kancelariou bol super. Vsetko bolo ako ma byt. 😊
Novomanželé
Rajecké Teplice
Datum recenze:
28. 10. 2014
Date of stay:
15. 10. - 24. 10. 2014
Average
9.5
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Ako mladomanzel odporucam Hotel Le Victoria vsetky zaujemcom o uzavretie sobasa. 1. Siroka Plaz, Palmova zahrada, a nadherne zapady Slnka - idealna sceneria na fotky. 2. Sluzby Hotela - mily personal, nic nebol problem, jedlo par excellence, vynikajuca starostlivost, prekvapenia od hotela. Vodne sporty v cene ubytovania.
Starší dvojice
Trnová
Datum recenze:
23. 10. 2014
Date of stay:
12. 10. - 21. 10. 2014
Average
9.2
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
8
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Agentura Emotions má skvělé řidiče-průvodce a vše fungovalo perfektně.
Přesto, že hovoříme anglicky, uvítali bychom česky mluvícího průvodce na výletech. Je to jeden z důvodů, proč využíváme služby cestovní kanceláře a nejezdíme individuálně.
Starší dvojice
Hodonín
Datum recenze:
10. 10. 2014
Date of stay:
27. 09. - 09. 10. 2014
Average
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Díky p.Ing. Borutové a cz delegátce a pracovnici společnosti Emottions na ostrově Mauricius , Pavle Nem , byla naše dovolená doslova ,,rájem " na zemi. Vše skvělé, maximální spokojenost . Moc a moc děkujeme a všem doporučujeme. Čapkovi Hodonín
Rodina s dětmi
Praha
Datum recenze:
09. 10. 2014
Date of stay:
18. 09. - 02. 10. 2014
Average
8.7
Pláž
5
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Personál
8
Velmi prostorné pokoje vhodné pro rodiny. Výborná poloha hotelu.
Špatná pláž, ve vodě kameny.
Novomanželé
Třinec
Datum recenze:
06. 09. 2014
Date of stay:
18. 08. - 27. 08. 2014
Average
9.7
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Naše svatební cesta v hotelu Le Victoria byla naprosto úžasná. Po celou dobu jsme se cítili opravdu výjimečně. Personál byl skvělý, s takovou ochotou a milým přístupem jsme se dosud nikde nesetkali. Pokoje byly velké, čisté, nově zařízené, úklid probíhal 2x denně. Jídlo bylo pestré, chutné, vždy jsme si měli z čeho vybrat a bylo ho dost i pro později příchozí. Moc bych Vám chtěla poděkovat za doporučení tohoto hotelu, stejně jako za bezproblémovou organizaci celého zájezdu.
Novomanželé
Prague
Datum recenze:
22. 08. 2014
Date of stay:
08. 08. - 17. 08. 2014
Average
9.5
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Naprosta spokojenost predevsim s ochotou personalu a urovni sluzeb. Skvela lokalita a predevsim velice klidna atmosfera hotelu!
Starší dvojice
Slavkov u Brna
Datum recenze:
13. 08. 2014
Date of stay:
28. 07. - 06. 08. 2014
Average
9.3
Pláž
7
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Celkově jsme byli velmi spokojení
K bodu 1: nepočítala jsem s omezenými možnostmi plavání v moři (kameny, rostliny). Ale to píšu jen proto, že v dotazníku tento bod je, jinak bych to nezmiňovala.
Novomanželé
Bratislava
Datum recenze:
24. 07. 2014
Date of stay:
23. 06. - 08. 07. 2014
Average
8.2
Pláž
7
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
8
Cena / Kvalita
7
Personál
8
Naša dovolenka bola skvela, uzasna...aj sice preto, ze islo o svadobnu cestu, ale aj vdaka krasnemu prostrediu. Hotel bol paradny, krasny, izby prijemne, priestranne, krasne vybavene, ciste. Personal bol velmi usluzny, mily. Hotelovy bazen bol tiez skvely. Strava bola rozmanita, vzdy sme si dobre pochutili. Plaz bola nadherna, ocenili sme hlavne, ze tam neboli lehatka nahustene jeden vedla druheho, ale ze kazdy hotelovy host mal svoj priestor. More bolo horsie, jednak vstup do mora kvoli koralom
Ako drobny nedostatok by sme uviedli prilis casty room service, ktory by postacoval aj jedenkrat denne. Room service 3krat za den nam prisiel uplne zbytocny a trosku obtazoval, i ked chapeme saomzrejme dobry umysel. Taktiez ja osobne som nemala dobry pocit z jastericiek, ktore behali po veceroch po stenach v hoteli, prip. ak ste si nedali pozor, mohli vojst aj do izby. Ale chapem, ze je to prostredim a danou klimou. V Dubaji sme vystihli ramadan, cize sme si islamsku krajinu uzili na 100% (bolo
Rodina s dětmi
Praha
Datum recenze:
18. 06. 2014
Date of stay:
23. 05. - 07. 06. 2014
Average
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Ubytování bylo skvělé,personál byl vstřícný a úslužný.Prostředí super, krásná pláž.Velmi dobře fungoval úklid i doplňování minibaru.Všude bylo čisto a voňavo. Díky mimosezoně bylo i volno. Takže i termín jsme vybrali velmi dobře. Skvělé byly vedlejší restaurace Horitont a Italská( název jsem zapoměla). Na gratinovaná palmová srdíčka nebo salát s palmovými srdíčky budu dlouho vzpomínat.
Jednou byl problém s večeří, která byla tematicky orientovnaná na arabskou a indickou kuchyni, takže hodně kořeněnou. My a většina hostů z Evropy si ten den k večeři dala pouze sýr. Chyběl prostě doplňující sortiment pro ty, kteří nemouhou tolik kořeněné jídlo.Další problém byli kuřáci na balkonech hotelu a v baru přestože se hotel prezentuje jako nekuřácký.Bylo by fajn na informační nástěnce mít i jak bude večeře zaměřena.
Rodina s dětmi
Uherské Hradiště
Datum recenze:
18. 06. 2014
Date of stay:
23. 05. - 07. 06. 2014
Average
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
V hotelu Le Viktoria Mauritius jsme byli velmi spokojeni. Byli jsme mimo sezonu a po příjezdu nám byly ihned dány pokoje ve 3.patře De Luxe, i když jsme měli zaplaceny 2.patro, což bylo příjemné. Měli jsme přímý výhled na moře, pokoj vždy čistý, 2x denně uklizený. V ceně all incllusive denně doplňovaný mini bar o nealko nápoje a pivo. Veškerý personál hotelu naprosto profesionální, milý a velmi snaživý. Strava výborná, využívali jsme nejvíce restauraci Le Horizont jak na oběd, tak na večeři.
V restauraci Le Superbe bylo jídlo slabší, jednu večeři orientovanou na indickou kuchyni jsme si nevybrali jídlo žádné,jen sýry, salát a pečivo. Hotel se prezentuje jako nekuřácký, avšak na balkonech pokojů a v celém baru bylo kouření povoleno, což nás - nekuřáky, obtěžovalo, zvláště když pokoje pod námi měly hosty kuřáky.
Novomanželé
Praha
Datum recenze:
28. 05. 2014
Date of stay:
15. 05. - 25. 05. 2014
Average
9.8
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Jedinou vadou na kráse byl vysoký počet sopečných kamenů v moři u pláže, ale jinak neexistuje nic, co by bylo možné vytknout. Personál neskutečně vstřícný a ochotný. Ubytování na vysoké úrovni. Jídlo skvělé. Prostě paráda.

Ohlasy klientů DELUXEA

Maurícius - 30. výročí svatby

Mauritius , hodnocení ze dne 15. 08. 2018

Dobrý den paní Jelínková.

 
Děkuji za přivítání.
Co se týče zájezdu, tak musím konstatovat, že vše splnilo mé očekávání na 100% a někdy i více.  
Po příletu na Mauritius nás čekali zástupci agentury Emotion a byli velmi milí a vstřícní. Vůz s řidičem čekal před letištěm a cesta na hotel byla  příjemná a pohodlná.
Po příjezdu na hotel nás uvítal milý a usměvavý manager, se vším nás seznámil a ihned nás ubytoval. V odpoledních hodinách za námi přijela Vaše delegátka paní Pavla, se kterou jsme strávili příjemnou půlhodinu u kávy a dala nám na sebe kontakt pro případ potřeby. Den před odjezdem nám poslala itinerář našeho odjezdu.
Musím velmi pochválit celý personál hotelu za vstřícnost, ochotu, vystupování a přátelskou až rodinnou atmosféru. Strava v hotelu byla velmi pestrá a skvělá a nestalo se, že by se po celou dobu našeho pobytu se opakovala. Všude byl pořádek a čistota odpovídající té nejvyšší kvalitě. 
Pokoje byly uklízeny 2x denně a vždy na 1. Hotelová pláž byla každé ráno a večer uklízena a koupání fantastické. Též jsem dvakrát podnikl výlet na moře spojený s rybolovem a splnil si další z mých rybářských snů. Chytil jsem Dorado přes 10kg a tři tuňáky žlutoploutvé. Tuňáky pruhované jsem nepočítal. ( doporučuji všem nadšencům pro rybolov )
Zkrátka musím konstatovat, že i když jsem procestoval velkou část světa, tak Mauritius je země, kde bych chtěl žít. Tak snad v příštím životě. 
Ještě jednou Vám a Vaší cestovní kanceláři děkuji za zprostředkování naší svatební cesty po 30 letech. 
 
S pozdravem
 
Robin Neusser s manželkou 
View more

Le Victoria v květnu :-)

Mauritius , hodnocení ze dne 01. 06. 2015

Dobrý den,

z dovolené jsme už "bohužel" zpátky. Ubytování bylo skvělé, ačkoli jsme měli zaplacený pokoj v 1.patře, dostali jsme pokoj v patře druhém s výhledem na moře. Ubytování skvělé a opravdu stejně krásné jako na fotografiích.Skvělý začátek. Vaše smluvní společnost na Mauriciu a p.Pavla byli skvělí. Ochotní s námi řešit jakákoli přání. Hodného řidiče na výlet, který s námi byl ochoten řešit otázky naší špatné angličtiny a s kterým jsme se ohromně nasmáli. Jen jsme zapomněli jeho jméno. Kdyby jste mi ho zjistila, bylo by to fajn, ať víme , na koho tak rádi vzpomínáme. Jeho - že by chtěl vidět sníh - bylo pro nás zvláštní. My raději to sluníčko. Byl ochotný se o nás starat vč.zapůjčení deštníků. Hrdě jsem ho na jeden výlet odmítla a promokla jsem až na kůži. Ale bylo krásně teplo a za chvíli jsme byli suší. Krajina nádherná, lidé ochotní a usměvaví, balzám na duši i tělo. P.Pavla s námi vyřešila i pozdější opuštění pokoje check-out. Moc děkujeme za péči jak na území naší republiky , lidský a ochotný přístup z Vaší strany, tak za krásné zážitky v zahraničí. Jakmile budeme plánovat další dovolenou, určitě to bude s Vámi. Helena a Petr

View more

Svatební cesta předčila naše očekávání

Mauritius , hodnocení ze dne 01. 06. 2015
Dobrý den, paní Mlejnská,
 
rádi bychom Vám poděkovali za zprostředkování svatební cesty na Mauricius, která předčila naše očekávání. 
 
Po příletu nás mile přivítal personál Emotions a do hotelu nás transportoval osobním vozem, což bylo první velké nečekané plus. Po příjezdu do hotelu Le Victoria jsme byli přímo uchváceni nádhernou zahradou a posléze atmosférou hlavní budovy. Po skvělém přivítacím drinku nás zavedli do prostorného pokoje a potom už jsme si jen užívali výhod naší svatební cesty. Řetězec hotelu Beachcomber nás opravdu mile překvapil. Kromě ovoce a šampaňského nám na pokoji zanechali i voucher do hotelového butiku na pareo pro ženu a triko pro pána. Jako novomanželé jsme si užívali i výhody plné penze zdarma. Jídlo bylo po celou dobu excelentní a výběr v bufetové restauraci nad očekávání, což se odrazilo i na mé váze :-) Po pár dnech jsme dostali na pokoj dopis s informací, že je hotel přeplněn a s nabídkou stěhování do jiného hotelu řetězce Beachcomber. Jaká byla naše radost, když nás na jejich náklady přestěhovali taxikem na jih ostrova pod horu Le Morne. Rázem jsme se ocitli na nejkrásnějším místě ostrova a o hvězdičku výš i se všemi našimi novomanželskými výhodami, v resortu Paradis hotel & golf club. Jedním slovem RÁJ !!!! Ubytování, jídlo, pláže, plavání, areál ... ten neskutečný klid a podmořský svět při šnorchlování ... Jak jsme si mysleli, že Le Victorii nemůže nic předčít, tak hotel Paradis nás naprosto "dostal" :-) 
Stejně tak jsme byli unešeni i z výletu do Casely. Když jsme si objednali Zipline, nevěděli jsme pořádně do čeho jdeme. Adrenalinový zážitek na celý život, stejně jako setkání se lvy. 
Jediné, co bylo příšerné, tak čekání v Dubaji a dlouhý let ... ale za tu nádheru to stojí.
View more

Svadba v Le Victoria - január 2014

Mauritius , hodnocení ze dne 01. 04. 2014

Dobrý deň, srdečne Vás pozdravujem po absolvovaní krásnej dovolenky na Mauriciu. Chcel by som sa podeliť s Vami o naše dojmy a poďakovať za Vaše služby.

Absolvovali sme krásnu dovolenku s ešte krajšou svadbou. Hotel bol síce už trochu starší, ale veľmi pekný, čistý a s príjemným personálom a profesionálnymi službami až za rámec povinností. Služby počas svadobného dňa boli až úzkostlivo citlivé a profesionálne, dokonale odvedené, až nám čítali z očí, že čo ešte...
Naša svadobná koordinátorka Marisa bola taká fantastická, že spolupráca s ňou bola jedna báseň a poradila nám také veci, na ktoré budeme spomínať celý život. Napríklad nám doporučila na obrad miestnu folklórnu kapelu s tanečníčkami a urobili sme dobre, že sme ju poslúchli, bolo to prekrásne, stýlové, miestne a nezabudnuteľné.
Delegátka Paula odviedla svoju prácu tak, že som ani nemal pocit, že sa na miestnych úradoch niečo vybavuje. Všetko bolo pripravené dopredu, bez čakania, komunikácia veľmi príjemná, poradila nám nielen vo veciach svadby, no proste jednotka s hviezdičkou.
 
Chcel by som sa Vám a celej cestovnej kancelárii poďakovať za vašu prácu a za príjemnú komunikáciu a popriať Vám veľa zdravia a spokojných klientov. Račko Igor s rodinou.
View more

Le Victoria, únor 2014

Mauritius , hodnocení ze dne 13. 03. 2014

Dobrý den, 

 
celá dovolená byla perfektní, moc děkujeme! Hotel byl krásný, pokoje prostorné, servis skvělý i personál příjemný, dokonalý byl bufet v restauraci Le Superb. Jediné, co bych vytkla a psali jsme to i v hodnocení hotelu - malý výběr v dalších dvou restauracích.
Pláž skvělá, včetně servisu, bylo tam bezpečno. Mauritius celkově super, zamilovali jsme se :), doufáme, že se tam ještě někdy vrátíme! Česká delegátka Pavla taky skvělá, moc příjemná!
 
Ještě jedna poznámka, možná by bylo vhodné do informací před cestou napsat info o vlaku na letišti v Dubaji, to nás trochu zmátlo, když jsme hledali svou bránu, báli jsme se, že se jedná o přepravu mezi terminály. Také na letišti nebyl pro přestup nápis Transit (ten byl u výstupu z shuttle autobusu), ale byl tam nápis Connections, to by mohlo zmást někoho, kdo neumí anglicky.

Moc děkujeme a taky doufáme, že budeme mít možnost s Vámi příště cestovat!
View more

Maurícius - Le Victoria apríl 2013

Mauritius , hodnocení ze dne 13. 06. 2013

Dobry den pani Zjavkova,

tak sme doma.... Bolo to UUUUZASNE a mozem len odporucit dalej kamaratom a znamym.
Ako vasu cestovnu kancelariu, tak aj hotel Le Victoria, Daniela a cestovku Emotions.... Este som nezazila
taky super servis z kazdej strany. Velmi pekne dakujem :-)))

Dakujem este raz velmi pekne. Pocasie nam v den svadby prialo, ale posledne 2 dni bolo uz trosku chladnejsie,
mozno pre silny vietor. Vraj sa zacina "zima".

View more

Mauritius – Le Victoria leden 2013

Mauritius , hodnocení ze dne 08. 03. 2013

Dobry den sl. inzenyrko!

diky za dopis a pozdrav, opetuji s potesenim mne vlastnim...

Dovolena byla SUPER, v tomto duchu jsme alespon vyplnili "vystupni dotaznik" v hotelu a nebylo skutecne nic co by se dalo kritizovat - tak trochu vrtkave pocasi nam vysvetlili existenci cyklonu visiciho kdesi na severu nad morem. Jeho zasluhou je, jak nam rekl jeden nas ridic, ze tam za poslednich 32 let tolik neprselo jako letos v lednu(!), nam to ale nikterak nebranilo v relaxaci. Prselo totiz uplne idealne v dobe, kdy jsme stejne byli radeji, ze slunce nepali.

Vzdor jednoznacne kladnemu hodnoceni a diku, ktere si zaslouzite Vy osobne za skutecne profesionalni pripravu cesty jeden postreh, mozna, ze namet pro pristi cestovatele tamtez.

Byt nepatrime mezi ty, kteri tzv. obraceji kazdou korunu na dovolene (jinak by asi tato destinace nebyla v nasem hledacku), mame za to, ze tamni cenova politika pokud jde specielne o vina, je, mirne receno, na hranici 'pure robbery'... Jestlize se za o.75l v obchode v Port Louise zaplati MUR 240.00 a stejnou castku stoji 1.5dcl v hotelu, je to trochu "silne kafe", slusne receno. Protoze neni samozrejme v silach nikoho tuto politiku zmenit, mame osobne za to, ze by mozna nebylo od veci vase klienty v tomto smeru o neco presneji informovat, aby se vyhnuli prekvapeni, ktere nas cekalo. Samozrejme, ze jsme i vzdor tomu cile konzumovali, takze to povazujte za 'comment'...

Takze, jeste jednou diky a treba se jeste s TBC v dohledne dobe vydame za hranice vsednich dnu, vase sluzby jsou opravdu vyborne!

S pratelskym pozdravem,

vchv

View more

Mauritius - Le Victoria 5.10.2012

Mauritius , hodnocení ze dne 09. 10. 2012

Dobrý den i Vám paní Kijenská,

Vřele Vám děkujeme úplně za vše, cesta byla zajištěna přes leteckou společnost prvotřídně, místa v letadle i přání posádky k našemu 25.výročí svatby uskutečněné (včetně s dortem a „šampíkem“) na palubě letadla nás okouzlila a velice potěšila, to bylo zejména pro mě i moji ženu nádherné a neočekávané překvapení.

Hotel LaVictoria je pěkný, pokoj byl velmi příjemný, ale palmy již jsou dosti vysoké a nebylo vidět na oceán, to nám však nakonec vůbec nevadilo (teplo a stín na balkoně byl příjemný). Jinak veškerý personál byl velice slušný. Úsměvné bylo při večeřích pozorovat „šrumec“ personálu jak usazují hosty ke stolu a pokud si nedáte hned něco k pití (když nemáte All Inclusive – tam se mohou přetrhnout)už si Vás nikdo nevšimne (to však zjišťujeme, že je běžné všude ve světě kde jsme byli). Mohu Vám sdělit, že na pláži jsem byl nemile překvapen chováním zejména německých hostů s dětmi, velká arogance vůči místním „au pair“, které se jim staraly o děti – to jen na okraj.

Zajištění česky mluvícího místního „agenta“ se Vám povedlo na výtečnou, paní Pavla byla velice příjemná a pomohla nám se spoustou věcí, včetně zajištění řidičů od „Emotions“ a prohlídku míst kam bychom se sami nedostali. Například sami jsme si zajeli na prohlídku cukrovaru v Médine, ale tam berou jen ohlášené větší skupiny.

A co jsme stihli kromě plavání v oceánu? Parádní kousky, La VánilleCrocodile Park s želvami (které jsme mohli i nakrmit), klapnutí čelistí krokodýla na návštěvnici z Japonska (naštěstí jen přes sklo)až z toho měla málem „shocking“). Bois Chéri nádherné místo s ochutnáním všech možných čajů, mi jsme zvládli pouze 8 (pak by bylo asi vnitřní plavání) a čaje které si koupíte doporučuji do kufru rozložit krabičky i jednotlivé sáčky, jinak zaberou moc místa v kufru. Grand Bassin s opicemi okolo nás – nádherné místo. Black River a Chamarel (vodopády a země 7barev) – opět velice zajímavé a pěkné místo. Rum z Chamarelu jsme si přivezli nepoškozený (lahve bylo problém nacpat do kufrů – každý kdo tam jede ať si vezme pořádný „lodní kufr“). Casela – Ziplines, adrenalin (fotky jsme si nestihli vybrat Pavla slíbila že nám je pošle, tak uvidíme jestli dojdou) tam jsme byli ve 13,00 a od 15,00 jsme šli na Walking with Lions – hrozně moc pěkné (konec byl v 17,00 a byli jsme rádi že jsme stihli alespoň tady si vyzvednout DVD s námi a se lvy) , pak byl park uzavřen – bohužel další místa v parku jsme již neviděli - škoda. Prohlídka Curepipe stojí za to, a Port Louis rovněž (pohled z Citadely je okouzlující). Nepromarnili jsme ani prohlídku muzea Blue Penny s osvětlením známek. Exkluzivní byla pro nás návštěva místního tržiště (fakt stojí za to), parádní ovoce i zelenina, nemluvě i o koření – a ceny velice příjemné – v přepočtu za 100CZK jsme měli zeleniny a ovoce pro dvě osoby do jednoho batohu – a to jsme tam byli v poledne.

Když to shrneme, tak 6 dní prohlídka míst na ostrově a 5 dní koupání – odpočinek jaký se hned tak nevidí, na Mauriciu není naštěstí tolik turistů, že by po sobě „šlapali“ a na vše co jsme chtěli vidět bylo dostatek času. Tedy s ohledem na počet dní na ostrově – byli bychom tam klidně měsíc, jsou tam další místa která jsou zajímavá a neotřelá. Parky Pamplemousses, Casela i Black River se dají stále procházet a je vidět něco nového a zajímavého a nestačí to na jeden den.

Místní kuchyně byla báječná, stojí za to ji ochutnat. Jídlo v restauracích na hotelu bylo rovněž velice dobré (myslel jsem že na cestách něco málo shodím, ale to se nedalo uskutečnit).

Dovolenou jsme si opravdu parádně užili, díky.

S pozdravem
Dalibor a Blanka Čihákovi

P.S.
Možná jeden drobný detail k cestě, při zpáteční cestě jsme v Dubai čekali na odlet necelých 6 hodin, možná by stálo za to uskutečnit vízum na min. 4hodinový výlet autem po městě. Jinak nezbývá nic jiného než „korzovat“ a okukovat a případně nakupovat na letišti (popřípadě se opět něčím „cpát“). BDČ

View more

Mauritius - Le Victoria květen 2012

Mauritius , hodnocení ze dne 11. 10. 2012

Dobrý den,

takze pokusime se shrnout dulezite body na dovolene:

1) doprava a odbaveni na letisti tam i zpatky byly bez problemu. Kdyz jsme prijeli, tak uz nas cekal zastupce Mautourco, vsechno klaplo dobre. Na ceste zpatky na letiste jsme dokonce meli odvoz velkym BMW :) Pri odbaveni na ceste zpatky se o nas zastupce postaral spickove, „zatahnul“ nas na odbaveni u Business Class, takze jsme nemuseli vubec cekat ve fronte.

2) hotel byl perfektni, loni Canonnier byl moc pekny ale tento byl min. o uroven vys ne-li o 2… Pokoj byl velice komfortni a veliky, to plati i pro koupelnu. Strava byla taky vyborna, menili to a vyber byl plne postacujici. Obsluha byla na jednicku, i v baru a na plazi. I pokojova sluzba byla na velmi dobre urovni. A dokonce jsme meli gekona resp. tu jesterku v pokoji jenom asi 3 noci (oproti Cannonieru, kde s nami byla temer cely pobyt:) ).

A jeste pro zajimavost: jeden vecer jsme prisli na pokoj a na stole sedela ta jesterka. Ne zeby nam nejak vadila, ale spis jsme ji akceptovali na zdi ale ne v takove blizkosti. Tak cestou na veceri jsme to jenom rekli cloveku na recepci (bez nejakych stiznosti nebo zadosti o napravu) a on hned rekl, ze to vyridi. Poslal tam nejakeho cloveka, ten ji chytil a bylo vymalovano. Tim chci jenom rict, ze personal byl fakt vyborny a ochotny.

3) plaz – tam se neda taky nic moc vytknout, vodni sporty pestre, ucili jsme se na vodnich lyzich temer kazdy den, instruktori na urovni. V porovnani s Cannonierem, tady bylo o dost min plazovych „obchodniku“, coz nam loni trosku kazilo ten zazitek, protoze porad tam chodili a nabizeli zbozi. Tady to bylo fajn, prisli parkrat za den, zeptali se a pak hned odesli.

4) pocasi – perfektni. Kdyz prselo, tak v noci. Rano nebylo po desti ani stopy. Parkrat lehce prselo pres den, ale jenom na par minut.

5) vylety – letos jsme meli „walking with lions“ a plavbu katamaranem. Bylo to zajimave. Meli jsme to s Mautourco. Jedina vec, kterou bych tady vytknul, je meskani 1 hod pred vyletem na katamaran resp. neslo o to meskani, to se stava, ale o pristup. Auto prijelo hodinu pozdeji a kdybych nevolal zastupkyni Mautourca, tak by nikdo nevedel, co a jak. Pak jeste slibila, ze mi zavola zpatky kdyz to proveri, ale uz se neozvala… Ridic ani nic nerekl, jako by se nic nestalo. Jak rikam, vylety byly v poradku az na ten odjezd na katamaran.

6) vecerni program – tam to bylo slabsi, kazdy vecer byl nejaky program, ale musim rict, ze ti zpevaci resp. skupiny by hodne pohorely na nejakych peveckych soutezich, mozna bych je tromfnul i ja:) Ale nijak nam to nevadilo, spis jenom poznamka.

Kazdopadne hodnotime tuto dovolenou jako jednu z nejlepsich, takze velke DIKY!

Dekujeme a prejeme uspesny tyden

P.S. Kdyz jsme prijeli do Prahy, tak v mailu nas uz cekala zprava z hotela, ze dekujou za feedback na nas pobyt atd. Nebyla to takova ta automaticky generovana zprava, ale s konkretnima vecma, ktere jsme tam psali, takze celkovy pristup na urovni.

View more

Reunion + Mauritius (hotel Le Victoria) 11.11.2009

Hodnocení ze dne 09. 10. 2012

Dobrý den!

i přes nečekané zmatky byla dovolená skvělá a moc jsme si ji užili.

Let na Vídeň - Paříž - Mauritius - Reunion byl docela v pohodě, jen pokud bychom cestovali přiště, asi bychom dali přednost nějaké variantě s méně přestupy, ony čtyři hodiny v Paříži byly opravdu úmorné. Let na Mauritius přes noc (zkrácenou o časový posun) se dal přežít, ale moc příjemné to nebylo - za námi seděl nějaký děsivě chrblající Kreolec. Na druhou stranu zařízení letadla bylo skvělé. Po příletu na Mauritius nás bohužel uvítalo deštivé počasí, což nám trochu zkazilo náladu (onen jeden deštivý den v tomto měsíci je rozhodně přehnané tvrzení).
Po příletu na Reunion jsme trochu zazmatkovali na letišti (nebyl tam nikdo s cedulkou s našimi jmény, nenapadlo nás dívat se po cestovce) a tak jsme šli rovnou do půjčovny - nakonec to ale všecko dobře dopadlo.

Trochu nás překvapilo, že i přes voucher po nás v půjčovně chtěli 20€ - letištní taxu nebo tak něco - o čemž jsme se nikde předtím nic nedozvěděli.

Auto bylo v pohodě a cestování po Reunionu plné úžasných zážitků, snad jen připomínka k tomu, že Vaše dokumenty jsou zaměřeny čistě na Mauritius a nikoliv na Reunion - to částečně vedlo k těm zmatkům na letišti.

Na Reunionu jsme si užili všeho, je to opravdu několik světů v jednom - jen naše neznalost francouzštiny byla trochu problémem, anglicky umělo jen tak 5% lidí :-)

O těch zmatcích při přeletu zpět se raději nebudu vyjadřovat, bil bych se do hlavy ještě dneska. Nakonec jsme přespali v jednom penzionu v Saint Denis a potkali v ulicích bubeníky a zase zažili něco nového, tak to zase nebylo tak hrozné.

Příjezd na Mauricius probíhal naprosto vzorově a bez problémů, naštěstí už s krásným počasím.

Delegátka v hotelu byla velmi příjemná a nabízela nám různé exkurze, ze kterých jsme nakonec nevyužili ani jednu (hlavně kvůli tomu, že jsme tam byli relativně krátce) - chtěli jsme zkusit safari s procházkou se lvy, ale trochu nás zarazila cena a nakonec jsme se dohodli, že i přes varování si půjčíme moped a zkusíme si udělat exkurzi sami.

To se nakonec ukázalo jako výborné rozhodnutí - Mauritius je mimo hotel propastně odlišný a alespoň jsme měli šanci jej trochu víc poznat. První den jsme si zajeli do botanické zahrady Pamplemousses a Grand Baie a druhý den do Port Luis. Musím říct, že i přes ježdění v levo a šílený provoz to byl zážitek na celý život, ten mix ras a národností, trhy, čínská čtvrť...

S odjezdem si bohužel delegátka trochu na náš úkor ušetřila práci - odvážel nás minibus hodně brzo ráno a jel pak vyzvedávat lidi ještě do dalších dvou hotelů. Na letišti jsme byli první a čekali tam přes dvě hodiny - teprve až po hodině se odletová hala začala plnit lidmi pro náš let. V hotelu se také divili, proč musíme vstávat tak brzo, když v neděli není žádný provoz... 

Let zpátky pak byl bez problémů, economy class v Boingu 747 je výrazně horší než v Airbusu 340, ale bylo to přes den, tak se to dalo vydržet a trochu jsme se i prospali. Zbytek proběhl bez problémů a v jednu ráno už jsme byli doma v Grazu (a v osm ráno už v práci :-)

Jsme moc rádi, že jsme si dovolenou zvolili takto - první část trochu dobrodružnější a na vlastní pěst a zbytek takový pohodovější. Rozhodně to mohu doporučit i ostatním - Reunion je plný opravdu úžasné přírody. V ostrém kontrastu pak dovolená na Mauriciu byla plná luxusu a jaksi odříznutá od opravdového Mauriciu - kdybychom jeli na Mauricius ještě jednou, možná bychom oželeli ten luxus a udělali si něco víc poznávacího. Ne že by nám ten luxus nějak nevyhovoval (myslím že nabraná kila budu shazovat ještě půl roku).

Byly to krásné líbánky!

S pozdravem

11.11.2009, Tomáš Daněk


View more

Mauritius - Le Victoria 7.7.2009

Mauritius , hodnocení ze dne 09. 10. 2012

Vážená paní inženýrko.

S organizací a průběhem dovolené na Mauritiu v hotelu Le Victoria jsme byli maximálně spokojeni.

Organizace White Sand taky byla bezchybná.

V průběhu celého pobytu se nevyskytla nejmenší závada či problém.
Pokud budete v kontaktu s hotelem, chtěli bychom vyslovit osobní poděkování: 
pan MEHRA se o nás staral na pokoji tak vzorně, že jsem to ještě nikdy v žádném hotelu na světe nezažil.
To byla služba skutečně nadstandardní !!

Ještě jednou děkujeme za zařízení naší dovolené, kdyby tato destinace byla o něco blíže !!

S přátelským pozdravem

7.7.2009, P. H.

View more

Mauritius - Le Victoria 8.6.2009

Mauritius , hodnocení ze dne 09. 10. 2012

Dobrý den slečno Melková,

ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za skvělou organizaci naší svatební cesty! Byli jsme opravdu maximálně spokojení a neměli jsme nejmenší problém - naopak - na místě nás čekaly jen samé výhody! Od hotelu jsme dostali místo obyčejného pokoje, který jsme si zaplatili, Suitu ve 2. patře s krásným výhledem na moře a obrovskou terasou. A navíc jsme byli až na konci hotelu u restaurace La Casa, kde jsme měli obřad a pod balkónem svatební altán, takže jsme mohli každý den sledovat svatby :-))) No prostě dokonalé! Dále také musím pochválit fotografa (Ibrahim Busawon) a kameramana - jsou to opravdu profíci! Byli s námi od 16:00 do 19:00 a za ty 3h vyfotil 370 fotek a všechny jsme dostali na CD, takže bylo z čeho vybírat... Svatební koordinátor Ashvin vše zařídil podle našich požadavků - večeře z darů moře na pláži byla opravdu nezapomenutelná a pak nás ještě překvapili krásně vyzdobeným pokojem a snídaní druhý den až na pokoj....

Svatební obřad i ostrov Mauritius předčil naše očekávání (i očekávání našich příbuzných a přátel). Byli jsme na 3 exkurzích a všechny se nám moc líbily! Nejzajímavější byl asi okruh po ostrově - Chamarel, 7 barev země atd... Příroda je tam opravdu nádherná - bujná zeleň a hory všude kolem... Pak jsme byli ještě na katamaránu - to byla zase pohodová a relaxační exkurze a velký zážitek byl ponor do 35m k vraku lodi!

No prostě máme spoustu krásných zážitků! Naštěstí i počasí nám vyšlo - pršelo asi 3krát, ale byly to jen takové spršky. S hotelem i personálem jsme byli naprosto spokojeni - všichni byli milí a vstřícní a dokonce ani ten 12h let nám tolik nevadil, protože letadlo bylo pohodlné a o zábavu postaráno - TV atd....

Takže jedním slovem perfektní svatba i dovolená - lepší si nedovedu představit!

Děkujeme moc a přejeme spoustu spokojených zákazníků! Doporučuji Vás kudy chodím :-))))

S přátelským pozdravem

8.6.2009, Denisa Wlosoková


View more

Mauritius - Tamassa; Le Victoria

Mauritius , hodnocení ze dne 09. 10. 2012

Dobrý den.

Dovolenou jsem si užili. Bohužel nás neminuly střevní potíže, ale to k tomu asi patří :).

Oba hotely byly perfektní. Volba přejezdu se nám opravdu vyplatila. Měli jsem možnost prozkoumat jak severní část, tak i jižní část ostrova. Tuto kombinaci určitě doporučujeme.

Trošku nás mrzelo, že jsem byli odkázáni na taxi služby a nemohli jsme si půjčit auto (řídit na opačné straně jsme si netroufli). Manžel si trochu stěžoval na moře (silný proud a korály mu neumožnily plavat, jak by si přál). Já neplavec jsem byla spokojena.

Nejvíce na nás zapůsobila procházka se lvem a výlet katamaránem, kde jsem viděli nejen delfíny, ale i velrybí rodinku.

S pozdravem

2.12.2010, J. K.

View more

Factsheet

Podobný hotel

Flight connections to Mauritius

Bc. Petra Melková
Victoria Beachcomber Resort & Spa
„I have stayed at the hotel.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the destination. We will provide you with personal advice.