Průběh svatby

Průběh svatby

Rychlá kalkulace zájezdu se svatbou a svatební cesty

Departure
Nights
Destination
Ambre Resort & Spa
Hotel

Pro hotel Ambre Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Ambre Resort & Spa.

Room type
Meal

Letecká společnost
Wedding Package
Wedding Photographer
Bonus
CZK
EUR
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.
Hotel,
CZK - /personCZK - /person
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Dítě do let
CZK
Best Price Guarantee
Transfer
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Czech DelegateDelegate      
CZK - /person
Akční sleva
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dospělý
CZK
Dítě 2 až 12 let
CZK
Dítě do 2 let
CZK
The price is valid for free seats in the most advantageous booking class
Podmínky zájezdu
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Dítě do let
More details
CZK/dítě
Hotel,
CZK - /person
Transfer
CZK - /person
Czech DelegateDelegate
CZK - /person
The ticket by
CZK - /person
Price with
Wedding in paradise
CZK - /person
Price on demand
We calculate the cost of your trip. Please wait.
We calculate
the cost of your trip.
Please wait.

Průběh svatby v jednotlivých destinacích

Průběh svatby na Mauríciu

Po příjezdu do hotelu si v doprovodu svatebního koordinátora vyberete to nejromantičtější místo pro svou svatbu na Mauritiu. Můžete zvolit květinami vyzdobený altánek v zahradě hotelu, luxusní hotelovou restauraci nebo ratanová křesla v písku na pláži či pod palmami, kam projdete květinovou slavobránou. Svatba na Mauritiu se obvykle koná od pondělí do pátku, od 14 do 17 hodin a musí se uskutečnit v hotelu, kde bydlíte. Další možností je obřad na katamaránu na moři.

Pokud jste si svou svatbu naplánovali jako romantický únik a cestujete pouze ve dvou, zajistíme vám svědky. Jsou jimi svatební koordinátor, management hotelu, zástupce místní cestovní kanceláře a za příplatek vám obřad odsvědčí i ředitel hotelu.

Fotografa či nahrávku obřadu videokamerou stejně jako hudební (kytarista, trio, kapela) či taneční doprovod doporučujeme objednat předem. Kadeřníka a vizážistku, kytici pro nevěstu, květy do vlasů nebo do klopy a svatební dort si objednejte s předstihem asi dvou dnů u svatebního koordinátora.

Na Mauritiu je třeba splnit některé úřední formality. Standardně se o vše postará svatební koordinátor nebo naše místní partnerská cestovní kancelář, která vám poskytne maximální pomoc. Budete mít zajištěné auto s řidičem a v doprovodu koordinátora navštívíte místní úřady, kde budete objednáni na přesný čas. Na úřadech předložíte originální dokumenty 
a společně provedete místopřísežné prohlášení.

Svatba na Mauritiu probíhá v souladu s místními právními předpisy v anglickém jazyce. Ženich a nevěsta opakují po oddávajícím krátký svatební slib. Vzorový text přísahy v angličtině dostanete od naší cestovní kanceláře. Obřad není jazykově náročný, ale oba novomanželé musí mít konverzační znalost angličtiny. Můžete využít překladatele, který ale musí být zajištěn předem za příplatek nebo jím může být někdo z doprovodu (rodiče, přátelé) a musí před místními úřady osvědčit znalost obou jazyků. Slib zakončí výměna prstýnků a polibek. Manželství je zpečetěno podpisy do úředních knih. Poté následuje přípitek, případně krájení svatebního dortu a focení na pláži.

Originál oddacího listu obdržíte v následujících dnech ve vašem hotelu nebo vám bude zaslán kurýrní službou do Česka. Vždy si zkontrolujte, zda je ověřený apostilou (státní ověření platnosti, vizuálně vypadá jako notářské razítko a je většinou na zadní straně dokumentu). Po návratu do ČR si oddací list necháte přeložit soudním znalcem do češtiny a zajdete na matriku v místě vašeho trvalého bydliště, kde sepíšete zápis o uzavření manželství. Matrika vše pošle na Zvláštní matriku do Brna, která vystaví váš český oddací list.

 svatby-novy-web-044.jpgsvatby-novy-web-045.jpg
 

 

Průběh svatby na Seychelách

Zákonitosti svatebního obřadu na Seychelách se svatbě na Mauritiu hodně podobají. I zde je svatební obřad právně platný a je třeba vyřídit úřední záležitosti, stejně jako na Mauritiu. Není ale nutné chodit po úřadech, snoubenci se s úředníkem setkají až při obřadu.

Pokud angličtina není vaší silnou stránkou, nemusíte zoufat, oddají vás i bez znalosti této řeči, přesto se vám alespoň základní znalost bude hodit při komunikaci se svatebním koordinátorem.

V některých hotelech není možné svatební obřad uspořádat, v těch luxusnějších 4* a 5* to většinou možné je. Svatba může být v zahradě nebo na pláži. Na krásném ostrově La Digue se snoubenci často oddávají na pláži Anse Source d’Argent, která patří k nejfotogeničtějším místům světa. Z hotelu vás sem dopraví vyzdobeným volským potahem.

Obřad je možné uspořádat každý den kromě neděle, sobota je za příplatek. O státních svátcích se obřady nekonají.

I na Seychelách cestovní kancelář a hotel vašeho pobytu zajistí svatebního koordinátora, svědky, hudbu, kadeřníka, vizážistu, fotografa, květinou výzdobu, atd.

Po návratu do České republiky je nutné oddací list přeložit do češtiny a odnést jej na matriku, kde sňatek zlegalizují.

svatby-novy-web-115.jpg 
 

 

Průběh svatby na Maledivách

Snoubenci si zde mohou dopřát symbolický svatební obřad, jenž nemá právní platnost. Konat se může na pláži, ve svatebním altánku hotelu, na lodi, atd. Oddávajícím může být například manažer hotelu.

Obřad probíhá v angličtině a jeho zákonitosti se liší podle zvyklostí hotelu, kde jsou snoubenci ubytováni. Někde vás oblečou do tradičních oděvů, jinde nevěstu k oltáři doprovodí bubeníci 
a tanečnice.

Po obřadu vám personál s potěšením zajistí svatební dort, večeři při svíčkách, společnou masáž, romantický výlet či vám daruje zarámovaný svatební certifikát.

 svatby-novy-web-089.jpg
 

 

Průběh svatby v Polynésii

Ve Francouzské Polynésii můžete mít právně platnou svatbu na ostrovech Tahiti, Moorea a Bora Bora, v budovách místních radnic. Poté může následovat oslava na pláži nebo v tropické zahradě. Pokud by se vám zalíbil jiný ostrov, svatební obřad zde nebude mít právní platnost, můžete si zde ale uspořádat symbolickou svatbu.

Vašim speciálním přáním rádi vyhovíme, zajistíme pro vás perfektní místo, svatebního koordinátora, svědky, výzdobu i různé výhody.

Určitě vám můžeme doporučit tradiční tahitskou svatbu, kde jsou ženich i nevěsta oblečeni do tradičních kostýmů, k oltáři je doprovodí tahitská hudba a kněz snoubencům přidělí tahitská jména, požehná jim, a tak spojí jejich životy.

Pokud jste absolvovali svatební obřad na radnici, na ostrovech zmíněných výše, vaši svatbu zlegalizuje matrika po návratu do České republiky.

svatby-novy-web-116.jpg 
 

 

Průběh svatby na Fidži

Svatební obřad je právně platný, návštěva úřadu není nutná. Obřad se může konat na místě vašeho přání, například na pláži, v altánku či hotelové kapli. Oddají vás v pracovní dny, většinou kolem čtrnácté hodiny.

Cestovní kancelář a konkrétní hotel na vyžádání zařídí oddávajícího, svědky, výzdobu, hudbu, kadeřníka, vizážistu, romantickou večeři na pláži, snídani do postele, zkrátka vaše sny budou vyslyšeny.

Samotný obřad probíhá v angličtině, je tedy nutná alespoň základní znalost. Je možné zařídit vystoupení místních muzikantů či doprovod nevěsty místními exotickými bojovníky.

Při návratu do České republiky je nutné nechat přeložit oddací list a zanést jej na matriku. Váš sňatek se tak stane legálním.

svatby-novy-web-001.jpg 
 

 

Průběh svatby na Srí Lance

I na Srí Lance je možné uspořádat právně platný obřad, v poslední době se však vyskytují problémy s legalizací, proto naše cestovní kancelář nemůže garantovat úspěšnost. Doporučujeme tedy pouze symbolický obřad.

Obřad se může konat každý všední den, vyjma státních svátků, kterých je na Srí Lance požehnaně. „Ano“ si můžete říct na pláži, v zahradě a na dalších místech, která jsou spjata s hotelem.

Pokud si přejete svatbu na Srí Lance, stačí, když dodáte potřebné dokumenty a my se postaráme 
o vaše přání. Specialitou může být slon přítomný obřadu nebo projížďka po obřadu.

Obřad probíhá v angličtině a provází jej místní tradice. Svatebnímu altánku, kde se obřad koná, se říká „Poruwa“, nevěstu sem přivádí průvod bubeníků a tanečníků. Během obřadu uváže ženich nevěstě kolem pasu pruh látky, předávají si lístky s mincemi, krmí se tradičními cukrovinkami 
a zapíjejí je mlékem. Na konci obřadu zazpívají místní dívky.

Pokud jste si žádali o právně platný obřad, v lepším případě vám Srí Lanka i Dillí vydají všechny dokumenty. S těmi pak stačí zajít na matriku a sepsat zápis o uzavření manželství v zahraničí.

 svatby-novy-web-017.jpg
 

Mám zájem o svatbu v ráji

 

We traveled the world. We will give you our personal advice.