Botswana

Unsere Empfehlung - wir haben Botswanu durchreist

 

Africká divočina a krásy Botswany

Prostředí národních parků a přírodních rezervací Botswany nabízí kromě krásné a nedotčené africké přírody také plnohodnotné a luxusní ubytování v podobě kempů s vkusně zařízenými chatkami a stany. Tyto kempy jsou umístěny tak, abyste měli stálý kontakt s africkou divočinou a zároveň, aby nenarušovaly zdejší přirozené prostředí. Pokud patříte mezi náročné cestovatele, je Vám k dispozici až pětihvězdičková kategorie tohoto typu ubytování. Mnoho kempů jsme osobně navštívili a rádi Vám sdělíme své dojmy z pobytu v nich.

botswana-novy-web-023.jpg 
 
 

 

Cestovatelé vidí krásu Botswany především v její nedotčené přírodě. K udržení takového bohatství je potřeba dostatečná ochrana přírody a právě pro tu je v této země dostatek prostoru.

  • Zajímavým národním parkem je NP Chobe, který je místem s největší koncentrací slonů na světě a ze všech botswanských parků zde žije nejvíce různých živočišných druhů.
  • Rezervace Moremi v povodí řeky Okavango je první rezervací, kterou založil domorodý lid a dodnes ji řídí.
  • Rezervace Linyanti představuje soukromou přírodní rezervaci a díky třem kempům nacházejícím se na jejím území na Vás bude dýchat divočina ze všech stran.
  • Solné pánve jsou pýchou Národního parku Nxai Pan, který se rozkládá na území vyschlého jezera Makgadikgadi. Lákadlem tohoho parku je také dlouhověký strom Baines's Baobabs.

To je jenom krátký výčet zázraků zdejší úžasné přírody, které čekají na prozkoumání.

Botswanu jsem navštívila a detailně poznala místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám velmi odborně na základě osobních zkušeností poskytnu rady.

 botswana-novy-web-018.jpg
 

  

Botswanu jsme navštívili a rádi Vám poradíme

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt na Botswaně je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

Ing. Martina Melková
Ich bin die Welt durchgereist, poradím Vám. ONLINE v pondělí

v pondělí 15.07. od 08:00 do 15:00 a od 18:00 do 21:00
 

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.