Abu Dhabí

Abu Dhabí
Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

 

Abu Dhabí - Oáza klidu v poušti

Abu Dhabi nabízí několik golfových hřišť, která jsou vedena certifikovanými profesionály PGA a zajistí Vám tak skutečně nezapomenutelné zážitky. Město také vždy kladlo důraz na špičkové designéry, jako je Gary Player, Kyle Phillips a Peter Harradine, kteří vedli projekty na výstavbu hřišť Saadiyat Beach, Yas Links a Abu Dhabi Golf Club.

Golfová hřiště se nachází na okraji města a nabízí tak neomezené výhledy na scenérii a přírodní prostředí.

Jakmile zapadne slunce, Abu Dhabi Vám nabízí možnost hry na osvětleném hřišti v městském golfovém klubu Abu Dhabi Golf Club. Toto hřiště nabízí skvělou atmosféru a je zároveň skvělou volbou pro začátečníky i pokročilé hráče.

Na golfovém hřišti Saadiyat Beach Golf Club se ujistěte, že zkombinujete své golfové zkušenosti i s odpočinkem na sluníčku. Ostrov Saadiyat nabízí řadu aktivit, jako například celodenní relaxaci v plážovém klubu Monte Carlo. Hřiště poskytuje nádherný výhled na třpytivé modré vody zálivu, lemované nedotčenými bílými písky. Yas Links Golf Club se nachází na ostrově Yas a hru si zde můžete zpříjemnit také několikahodinovou návštěvou zábavního parku Ferrari.

Golfová hřiště světové třídy v Abu Dhabi by si měl vychutnat každý vášnivý golfista.

golf-008.jpg 
 

 

Hřiště

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.