Mauritius

Česká delegátka na Mauríciu

Rychlá kalkulace hotelu

Mauritius
Odlet
Nocí v hotelu
Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa
Hotel

Pro hotel Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Cena zájezdu
- EUR/osoba
Původní cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garance nejlepší ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
 

Česky mluvící průvodkyně a svatební tlumočnice na ostrově Maurícius

Hledáte dovolenou v exotice, kde se můžete spolehnout na služby česky hovořícího delegáta? Na ostrově Maurícius jsou exkluzivně klientům naší cestovní kanceláře k dispozici profesionální delegátky od naší místní partnerské cestovní kanceláře. 

Průvodci místní CK plynule mluví česky, slovensky, maďarsky, polsky, španělsky, bulharsky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

 

Individuální služby delegátky během dovolené na Mauríciu

Po příletu obdržíte od naší partnerské cestovní kanceláře informační balíček zahrnující telefonní kontakt na naše delegátky a termín uvítací schůzky, která se obvykle koná den po příletu na recepci hotelu. Na schůzce Vás delegátka seznámí se základními informacemi o ostrově, hotelu, zdravotní péči a nabídne širokou škálu výletů. Naše delegátky Vám pomohou také s naplánováním individuálních výletů, na kterých Vás mohou i doprovázet a dělat průvodce. K exkurzi si můžete vybrat řidiče s osobním autem, jeepem nebo limuzínou. Výlety s českým průvodcem doporučujeme zejména tehdy, pokud se chcete dozvědět zajímavosti z běžného života na ostrově a poznat místní kulturu a zvyklosti.

Upozorňujeme, že většina českých a německých cestovních kanceláří nemá na Mauríciu ani jednu česky mluvící průvodkyni. Naše delegátky a průvodkyně na ostrově trvale žijí několik let.

České delegátky můžete kontaktovat v urgentních případech na jejich telefonních číslech a zdarma také prostřednictvím služby WhatsApp (Wi-fi připojení zdarma na hotelu). Respektujte, prosím, jejich pracovní dobu. Při zdravotních indispozicích volejte první pomoc nebo recepci a hned poté asistenční službu Vaší zdravotní pojišťovny v ČR, která je k dispozici 24 hodin denně a poskytne Vám konkrétní rady v dané situaci a doporučí Vám smluvní nemocnici, kterou mají vyzkoušenou. 

 

emotions-delegatky-017.jpg 

Snoubencům pak naše delegátka pomáhá jak při přípravě svatby během vyřizování formalit na mauricijských úřadech, tak také během samotného svatebního obřadu v hotelu. Při svatbě tedy působí jako tlumočnice a díky svým zkušenostem dokáží snoubence uklidnit a navodit příjemnou atmosféru. Tato služba je poskytována za příplatek a je určena výhradně pro naše klienty.

  

 

Martina - česky mluvící delegátka Emotions

Jmenuji se Martina Ramdani a pracuji pro společnost Emotions jako reprezentant cestovní kanceláře Deluxea, svatební překladatel a průvodce.

Mým největším koníčkem je cestování. Navštívila jsem více než 60 zemí a v zahraničí jsem pracovala s kolegy s více než 70 národností. 

Mauricius je pro mě zemí, kde se cítím opravdu doma a několik lež zde již trvale žiji.

Čím si ostrov získal mé srdce jsou samozřejmě krásná příroda a nádherné pláže, ale hlavně místní obyvatelé, kteří mě doteď stále překvapují svojí srdečností, vstřícností a tolerancí.

Mauricius je místo, kde pospolu pokojně mohou žít obyvatelé různých národností, kultur a náboženství - to se odráží ve fungování celého ostrova a také místní kuchyni, kde se také prolínají hlavně prvky indické, čínské a tradiční mauricijské kuchyně. Jídlo tady je rozhodně gastronomický zážitek.

Svoji lásku k ostrovu, mé znalosti a zkušenosti velmi ráda sdílím s klienty. Prioritou je pro mě osobní přístup,  spokojenost klientů a jejich prožitek z dovolené, který častokrát předčí všechna očekávání.

Práce s českými a slovenskými klienty v našem malém ráji je pro mě práci snů.

 emotions-delegatky-022.jpeg
 

 

 

Michaela - česky mluvící delegátka Mautourco

Jmenuji se Michaela Štěpková a po pár letech pauzy jsem se vrátila na pozici delegátky, tentokrát pro partnerskou společnost Mautourco. 

Spisovatel Mark Twain napsal: Bůh nejdříve stvořil Mauricius a pak jeho kopii. 

Mauricius je překrásný ostrov, který má pouze 2040 km²,ale rozhodněte má co nabídnout. Na severu ostrova se nachází moje nejoblíbenější pláž Mont Choisy, kde ráda trávím čas s rodinou. Na západě ostrova jsou delfíni a velryby. Z pláže Flic en Flac je dech beroucí západ slunce. 

Na jihu ostrova je překrásný výhled z Macondê,kam můžeme vidět až na Réunion ostrov. Na východě ostrova se nachází menší městečko Flacq,kde jsou ve středu a v neděli trhy se zeleninou a ovocem. Atmosféra trhů je nezapomenutelná. Vždycky odcházím s košíkem krasné, čerstvé zeleniny a prázdnou peněženkou.

Na Mauriciu miluji, že se tady dá dokonale skloubit poznávání s relaxací. 

Věřte mi, Mauricius je správná volba na dovolenou. 

Budu se těšit na naše budoucí shledání. 

 emotions-delegatky-024.jpg
 

 

Vyberte si služby české delegátky dle svých preferencí:

Ve spolupráci s místní partnerskou cestovní kanceláří jsme pro Vás na ostrově Maurícius připravili několik variant zahrnující služby reprezentanta v různém rozsahu. Vybírat můžete z následujících možností:

Delegát na telefonu 0 Kč přivítání na letišti v angličtině s předáním uvítacího dopisu v češtině a telefonním kontaktem na českou representantku pro případ nouze. Bez schůzky v hotelu.
Delegát v angličtině 550 Kč přivítání na letišti v angličtině s předáním uvítacího dopisu v češtině a telefonním kontaktem na českou representantku pro případ nouze + schůzka s anglicky mluvícím representantem v hotelu. Kniha Mauritius od Lonely Planet a velká mapa Maurícia jako dárek.
Delegát v češtině 750 Kč přivítání na letišti v angličtině s předáním uvítacího dopisu v češtině a telefonním kontaktem na českou representantku pro případ nouze + schůzka s česky mluvícím representantem v hotelu. Kniha Mauritius od Lonely Planet a velká mapa Maurícia jako dárek.

VIP Concierge balíček zahrnuje vše co zahrnuje standardní balíček a navíc : malý balíček plný maurícijských chutí a vůní, výběr z nealko nápojů a sladkostí ve voze, mapa ostrova , osobní dopis s QR kódem se zajímavými okruhy a aktivitami, zdarma WiFi připojení  ve voze, Concierge řidič asistenci, který bude klientům nápomocen s formalitami po příjezdu do hotelu.Standardní balíček se službami české delegátky  zahrnuje přivítání na letišti na stánku naší partnerské cestovní kanceláře (v angličtině), drobné sladkosti ve voze, láhev vody nebo „Eski“ (typický mauritijský nápoj pro dospělé), „"ětský balíček“ (omalovánky, pastelky) pro děti 3–5 let, informační setkání na hotelu poskytované česky/slovensky mluvící delegátkou, která je i k dispozici na telefonu 24h/7d, podpora 24h/7d, asistence při odletu v letištním terminálu (v angličtině).

Služba rozšířené asistence v českém jazyce zahrnuje přivítání na letišti delegátem v českém/slovenském jazyce, asistenci na telefonu v případě nouze v českém/slovenském jazyce, a vše co zahrnuje standardní balíček přivítání.

Služba doprovod v českém jazyce při transferu zahrnuje přivítání na letišti delegátem v českém/slovenském jazyce, doprovod českého/slovenského delegáta v transferu do hotelu, asistenci na telefonu v případě nouze v českém/slovenském jazyce, a vše co zahrnuje standardní balíček přivítání.

Další informační setkání delegátky v českém jazyce v hotelu  zahrnuje opakované informační setkání v hotelu s česky mluvícím delegátem.

Služby delegátky v českém jazyce u svatby zahrnují tlumočení do češtiny/slovenštiny při vyřizování formalit ke svatebnímu obřadu v Port Louis, na místní matrice i při samotném svatebním obřadu.

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.